Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-26, 18:02   #3751
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ale wam zazdroszczę, u mnie na koniec wrzesnia będą już 2 lata o t. i ciąży nadal brak...
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 01:21   #3752
Kalinka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 79
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej zaglądam dziewczyny przyznaje bardzo rzadko coś przeczyta tak jak dziś w nocy hehe. Wtedy mam czas przy dwóch córeczkach. Leci ten czas moja też pół roku już. Oczywiście że się pamięta ciągle o tym wszystkim co przeszliśmy byle nic się już nie przyplatalo. Jesteśmy z mężem czasem przerażeni i wyczuleni że coś zakloci nasz spokój :/. Widać nie prxepracowalismy straty naszego dziecka. Wyy kurcze pamiętam o tobie domyślam się co czujesz że serce pęka, ale musisz wierzyć że się uda! Tak nie może być musi być dobre zakończenie pozdrawiam was mamusie dziękuję że pamiętacie o nas. Buziaki
Kalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 06:24   #3753
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wodobrzusze się pojawiło w 16-17 tyg i zaraz po tygodniu zniknęło.do tego czasu nie ma śladu .co to było niewiadomo.jakis wirus mysialam przejsc ale jaki?oby już nic nas nie zaskoczyło.teraz przygotowujemy pokój 🙂z rzeczy dladziecka nie mam jeszcze nic.ciagle boje się kupić.od T minął rok ale w głowie to zostaje na zawsze.pozdrawiam was i życzę dużo cierpliwości i spokoju na każdym etapie jakim teraz jestescie🙂😘
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 18:21   #3754
malamaggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Witam dziewczyny. Dzisiaj dzwoniła Pani z Genomu w Rudzie Śląskiej z wynikami amniopunkcji. Usłyszałam najpiękniejsze słowa na świecie. ZDROWE DZIECIĄTKO!!!! Jestem chyba dzisiaj najszcześliwszą osobą na świecie. To już 19 tydzień. Myślę że teraz będzie już z górki 😁

8 letni syn płakał razem z nami. Oh zapamietam ten dzień do końca życia. Młody w końcu uwierzył że może być dobrze. Staraliśmy sie o drugie dziecko 5 lat. Zaszłam w końcu w ciążę ale było puste jajo płodowego, rok później ZD córeczki-terminacja w listopadzie i teraz ZDROWY syn.

Dziewczyny nie poddawajcie się u mnie walka trwała tyle lat i jednak się udało! Pozdrawiam
malamaggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 11:43   #3755
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wynn nie poddawaj się kochana. Może nie każdemu się udaje od razu, ale się udaje.

Ja bardzo Ci kibicuje i czekam na dzień w którym napiszesz tutaj, że masz 2 kreski. będę się wtedy cieszyć równie mocno jak że swoich.

Verbena0901 najważniejsze, że jest ok i tak musi być do końca a Ty powoli coś szykuj i ciesz się z tych chwil spokoju.

Malameggie wspaniałe wieści. waleczna Jesteś.
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-30, 21:33   #3756
Blueflowers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 16
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny 😘 czytam Was od czasu terminacji.. mialam na początku lipca. od początku nastawiam się na kolejną ciążę.. i teraz się zastanawiam czy 3 miesiące to wystarczająca przerwa? 2 miesiączki? Lekarz mówił że wystarczy, a ile Wy czekałyście?



Gratuluję tym co już się udało i są w ciąży 😘



I bardzo kibicuję tym dziewczynom które wciąż się starają 😘
Blueflowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 17:46   #3757
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Blueflowers, ja czekałam 2,5 miesiąca. Jeden okres.



Wynn, ja również mocno trzymam za ciebie kciuki i wierzę że uda się
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-01, 17:59   #3758
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej. Tak tu zajrzalam do Was... i tak zazdroszcze Przyszlym Mamusiom ze nie macie pojecia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-01, 18:16   #3759
Milla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 299
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Blueflowers, ja również czekałam trzy miesiące od t. Byłam zdziwiona że lekarz dał tak szybko zielone światło. Zależy od lekarza i organizmy a i psychika ma znaczenie.
Milla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 22:35   #3760
Monka33
Raczkowanie
 
Avatar Monka33
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 131
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Wynn, zaglądam tu bardzo rzadko i za każdym razem liczę, że przeczytam o dobrej nowinie. Trzymam mocno kciuki, kibicuję jak nikomu innemu.
Monka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 14:21   #3761
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć, jestem od zeszłego roku na wątku o terminacji ,a dopiero odkryłam ten o staraniach po T.

Jestem po dwóch T. Ostatnia w sierpniu tego roku.

Cieszę się i jest to budujące, że dużej części z Was się powiodło i doczekały się wymarzonego dzieciątka.

Ja powoli przygotowuję się do kolejnych starań, ale wciąż nie mam dobrego lekarza prowadzącego. Sprawdziłam kilku i nie byłam zadowolona. Jestem z Trójmiasta, może któraś z Was po tak przykrych doświadczeniach jest w stanie polecić doktora, który będzie potrafił prowadzić kobietę po przejściach?

Ściskam Was wszystkie!
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 07:57   #3762
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Marine witaj 🙂ja ci nie pomogę bo jestem z południa polski .powiem ci ze ja po T nie byłam nawet do kontroli bo bałam się przyznać do T.po pół roku spróbowaliśmy jeszcze raz i udało się.lekarza mam bardxo średniego ale nie potępił jak mu opowiedziałam co przeszłam.tak czas leci. Już 8 miesiąc 🙂a strach nadal jest.dla przypomnienia w 13 tyg zrobiłam biopsje kosmowki.moze dziewczyny coś podpowiedzą odnośnie lekarza .nie wierze ze jakiegos profesora nie macie.my tu nie mamy nawet lekarza który wykonałby badania prenatalne ,trzeba jezdzic do innego miasta😡trzymam kciuki
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:36   #3763
Marine29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 279
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Verbena, lekarzy jest mnostwo tylko co z tego... Chodziłam prywatnie , państwowo, do profesorów ale ich podejście jest średnie. Szukam kogoś naprawdę z powołaniem i z dużą wiedzą
Marine29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-24, 23:52   #3764
Niki111999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 32
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć Japonka! Jestem w szpitalu i od 6 dni bezskutecznych metod czekam na T, o ciąże starałam się 2 lata z pomocą lekarza, hormony zastrzyki i takie tam, udało się i moje szczęście noe trwało długo 19 tydzień i wada genetyczna, wiemy od miesiąca i przerobiłam już wszystkie scenariusze, decyzja jest świadoma i nie podlega podważania, mam pytanie czy udało Ci się zajść w ciąże ponownie, tez myśle o in vitro, choć nie wiem jeszcze jak skończy się moja T, może operacja która jest obarczona sporym ryzykiem, wiec może problem ewentualnej ciąży sam się rozwiąże, napisz proszę czy się udało, jesteśmy w tym samym wieku i w zasadzie tak samo długo się starałyśmy. Pozdarawiam
Niki111999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-26, 14:30   #3765
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Verbena, jak u ciebie?

Nie urodziłas jeszcze?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Magda 8901, a u Ciebie? Urodziłas?

Milla, kalinka, jak wasze skarby?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Niki, a jak u Ciebie?
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 06:12   #3766
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kacona jeszcze Ok miesiąca zostało mi do porodu ale wiadomo roznie może byc😱już trochę jestem spokojniejsza i wyprawkę już szykuje.bardzo bym chciała żeby jak najwiecej z was doczekała się upragnionego dziecka.zagladam na to forum po to aby dokończyć swoją historie i dac nadzieje innym.dlatego czekamy na wiadomości jsk to u was się życie toczy.Niki nie rozumiem czemu trzymają cie tyle!tzn nikt nie wyraził zgody na T?nie myślałaś o zagranicy?trzymaj się dziewczyno i nie daj tej chorej sytuacji.bedzie dobrze.pozdrawiam wszystkie
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 09:47   #3767
Adamowa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 283
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Część Dziewczyny,

Dawno mnie nie było...

U mnie za kilka dni minie 4 mies od T... Od miesiąca już pracuję, organizm fizycznie doszedł do normy. Od genetyka i ginekologa dostaliśmy zielone światło, w pazdzierniku mamy zacząć kolejne starania przy pomocy medycyny ( niepłodność).
Adamowa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 08:17   #3768
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny dzisiaj zrobiłam test i wyszły dwie kreski. Bardzo się cieszę a zarazem bardzo się denerwuje czy tym razem nam się poszczesci i będzie wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-29, 15:11   #3769
Kalinka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 79
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka kciuki zacisniete. Kacona jest wszystko ok. Cieszę się z córeczki uwielbiam jej uśmiech. Każdemu po terminacji należy się jeszcze szczęśliwa ciąża. Wyy ja o tobie pamiętam. Kurcze bardzo chce dostać od ciebie dobra wiadomość. Pozdrawiam mamuśki przezylysmy dużo to nas wzmocniło. Buzka
Kalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 09:38   #3770
Adamowa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 283
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka zaciskam kciuki! Oby było już tylko dobrze 😊 powiedz ile czasu jesteś po T?
Adamowa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 18:53   #3771
Elhi78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 37
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny juz od dawna tutaj nie pisałam ale od czasu do czasu Was podczytuje. Dla przypomnienia w zeszłym roku w kwietniu przeszłam T moja córeczka miała ZE. Pod koniec roku okazało się ze jestem w ciąży i tak mając już skonczone 41 lat w połowie sierpnia zostałam mama po raz trzeci, na świat przyszedł zdrowiutki jak ryba 3.5kilowy synek😀. Dlatego dziewczyny nie podawajcie się mimo tego wszystkiego co nas spotkało i mimo wieku i buntu organizmu. Trzymam kciuki za Was wszystkie za Wynn,Patke,Magde,VerBena i szczegolnie za Ciebie Haniutka by w koncu historia kazdaj z Was miala swoje szczesliwe zakończenia 😀
Elhi78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 20:04   #3772
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Adamowa82 ja T miałam koniec kwietnia, lekarz ze względu na wiek nie kazał czekać ale i tak udało się dopiero teraz. Mam nadzieję że to będzie szczęśliwy dla Nas czas, tym bardziej że jestem po dwóch T i nie chciałabym przechodzić przez ten koszmar raz jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Elhi78dziekuje bardzo, jestem w stresie bo to dopiero 4 tydz. więc na potwierdzenie jeszcze czas. Chcę tym razem zmienić lekarza, chce udać się do poradni ginekologicznej w Poznaniu na polna. Ale zupełnie nie wiem gdzie tu się dowiedzieć czy jest tam jakiś dobry lekarz który poprowadził by moja ciąże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 08:38   #3773
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka bardzo mocno tezymam kciuki.tak bardzo bardzo czekam na dobre tylko wiesci 😘Elhi78 ja tez rocznik 78💪 I tez ma być syn.na razie wsxystko dobrze ale wiadomo nerwy do końca.u mnie Ok 34 tydz.planuje cc ale nie jest to takie proste.zobaczymy.jeszcze raz gratulacje i uśmiechu dla kazdej😀
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 09:01   #3774
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Czy ktoś może się orientuję gdzie ja mogę się dowiedzieć czy w poradni ginekologicznej w Poznaniu na polnej jest jakiś lekarz godny polecenia do poprowadzenia mojej ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-01, 10:00   #3775
kacona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 165
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka33, gratuluję z całego serca . Trzymam mocno kciuki. Należy cię się szczęśliwe zakończenie. Z resztą jak i wszystkim starającym się. Aby każda która czeka doczekała się swoich spragnionych dwóch kresek.

Kalinka, fajnie że odezwałas się. Moi dają mi dużo pozytywy.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Elhi, gratuluję.
kacona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 23:34   #3776
Ostatniedni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny. W tym wątku jestem nowa to się przedstawię.
W czerwcu T w 23.4,zespol digeorga, wada serca grasicy itp
Byłam tak przybita że nie odwiedziłam gina prze z 2 miesiące po terminacji.
Mam pcos, io, leczylam się żeby w ciążę zajsc. Tym razem machnelismy ręką, zaczęliśmy układać życie na nowo i bez leczenia, starania, zaszłam w pierwszym cyklu.
Teraz to 8my tydzień. Prenatalne dopiero za miesiąc.
Nie umiem się cieszyć z tej ciazy, nie nastawiam się że będzie dobrze, tyle może pójść nie tak...
Akurat w tym czasie gdy zaszłam miałam kilka zakrwpianych imprez i też sobie wkrecam że może to wpłynąć na ciąże. Przeczytałam ten wątek i jeszcze więcej we mnie niepokoju patrząc jak wielu z was mimo zajscia nie udaje sie donosic...
Ostatniedni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 22:11   #3777
Niki111999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 32
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ostatniedni, gratulacje !!! Wiem ze trudno się cieszyć, już w 10 tyg możesz wykonać test typu sanco i już będziesz wiedziała czy pod wz genetycznym jest ok, musi być dobrze, jak inaczej!



Pytanie do wszystkich dziewczyn, czy któraś z Was robiła badanie AMH ocena rezerwy jajnikowej ? Czy są jakieś wymogi kiedy mogę go zrobić, ile tygodni po T, może ktoś coś wie? Z góry dziękuje za odpowiedz !
Niki111999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-06, 23:06   #3778
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Niki ja robiłam, ale praktycznie 2 lata po t. i przed zabiegiem laparoskopii. Nie wiem czy jakiekolwiek zabiegi maja wpływ na wynik, z tego co słyszałam wynika że raczej nie powinny mieć - są to wyniki których nie można np poprawić bo to rezerwa jajnikowa z którą się rodzimy i która się z każdym rokiem zmniejsza, ale warto skonsultować z lekarzem żeby się nie naciąć
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 12:01   #3779
Niki111999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 32
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dzięki wynn !
Niki111999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-07, 18:12   #3780
Ostatniedni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Aż poczytam o tym teście i pomyślimy.

Najbardziej mnie smuci twoja historia Wynn. Wiem co czujesz bo w pierwszą ciąże też mi było ciężko zajsc. Ten stres i żal ze nigdy nie będę mieć dzieci... Sprawdzałas może czy nie masz żadnego ukrytego stanu zapalnego w organizmie? Np od zębów? Wg lekarzy to bardzo utrudnia zajście w ciążę bo organizm stara się zwalczyć ciąże.
Jeśli ktoś jest z Białegostoku to mogę polecić laboratorium gdzie amh kosztuje tylko 50zl.
Ostatniedni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.