Laser a karmienie piersią - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-05, 10:15   #1
Alahala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3

Laser a karmienie piersią


Witam. Mam pytanko ponieważ w przyszłym miesiącu wracam do pracy a jestem kosmetologiem. Pracodawca uprzedził mnie ze salon podczas moja nieobecność zaopatrzyl się w laser wielofunkcyjny i że po powrocie przejdę szkolenie i będę wykonywać te zabiegi. Moje pytanie brzmi czy jak karmie piersią to mogę wykonywac te zabiegi? Zależy mi na tym lecz na karmieniu również. Moja mała ma już ponad rok także nic by się nie stało jeśli bym ją już odstawila lecz jeśli to nie będzie konieczne będziemy obie szczęśliwe hihi 😄
Alahala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 18:17   #2
Honeyrata
Przyczajenie
 
Avatar Honeyrata
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 16
Dot.: Laser a karmienie piersią

O ile nie będziesz go stosowac na sobie to raczej nic ci nie grozi.
Honeyrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 10:23   #3
RogaliK22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 14
Dot.: Laser a karmienie piersią

Myślę, ze chyba nic nie powinno ci być, ale lepiej zawsze iść się podpytać.
RogaliK22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 12:52   #4
Emkawu3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 4
Dot.: Laser a karmienie piersią

Cytat:
Napisane przez Alahala Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanko ponieważ w przyszłym miesiącu wracam do pracy a jestem kosmetologiem. Pracodawca uprzedził mnie ze salon podczas moja nieobecność zaopatrzyl się w laser wielofunkcyjny i że po powrocie przejdę szkolenie i będę wykonywać te zabiegi. Moje pytanie brzmi czy jak karmie piersią to mogę wykonywac te zabiegi? Zależy mi na tym lecz na karmieniu również. Moja mała ma już ponad rok także nic by się nie stało jeśli bym ją już odstawila lecz jeśli to nie będzie konieczne będziemy obie szczęśliwe hihi 😄
Z całym szacunkiem ale to ty powinnaś znać działanie tej maszyny skoro będziesz stosować ją na klientkach. Czy nie ma instrukcji obsługi, fachowej literatury że pytasz się o dosyć ważne rzeczy kobiet na forum które nie mają zielonego pojęcia. Jeśli przyjdzie klientka w podobnej sytuacji do ciebie albo będąca w ciąży i wykonasz jej teoretycznie niebezpieczny zabieg bo nie przeczytałaś instrukcji ?
Emkawu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 13:41   #5
Woomy
Raczkowanie
 
Avatar Woomy
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 38
Dot.: Laser a karmienie piersią

Wiekszosc znanych mi laserow ma owszem, przeciwwskazania wobec kobiet w ciazy, ale wynika to tylko i wylacznie z np. wiekszej sklonnosci do obrazen skory. Dopoi nie stosujesz ich na sobie to raczej nic ci nie zrobia.
Woomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-15 14:41:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.