Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-02, 20:53   #1
Voy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1
Arrow

Kremy, pielegnacja twarzy miedzy 25 a 30 rokiem zycia. WATEK ZBIORCZY.


Chciałabym dobrac sobie jakiś godny mojego wieku krem na dzień i na noc. Mam cere mieszana i duzo przebywam na powietrzu, o obawiam sie ze niedługo bede pokryta cała zmarszczkami. Pomuszcie!!!
Pytanie kieruje szczególnie do ekspertki forum , ale licze na doswiadczone 30-latki które mi pomoga
Voy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 22:41   #2
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: 30-latka pyta o krem

Nie mam jeszcze trzydziestki, ale zbliżam się do niej z każdą godziną.

Odpowiem Ci krótko: jeśli dużo przebywasz na powietrzu i martwisz się starzeniem skóry, koniecznie zaopatrz się w porządny bloker, promieniowanie UV jest bowiem główną przyczyną przedwczesnego starzenia... Najważniejszy jest wskaźnik ochrony przed UVA, czyli nie wystarczy napis: SPF15.
Dobre blokery mają apteczne firmy: La Roche Posay, Avene, SVR, Bioderma, Iwostin - najlepiej przejrzyj KW, poproś też w aptece o próbki. Ochrona przed UVA o wartości 10-20 to już wysoka ochrona.
I z tymże wybranym blokerem już się nie rozstawaj do końca życia ,lato czy zima, jeśli gładka skóra Ci miła

Poza tym warto na dzień coś antyoksydacyjnego, np. z wit.C , im wyższe jej stężenie, tym lepiej, też do pewnego stopnia chroni przed słońcem. Dziewczyny chwalą Active C LPR, ja uwielbiam serum Flavo C Auriga (w aptece), możesz też zrobić sobie serum sama, wg przepisu Basi Kwiatkowskiej:
http://www.wizaz.pl/porady/censura.p...ils&itemid=270

A na noc? Jeśli czujesz, że Twoja cera potrzebuje odżywienia, myślę że dobrym rozwiązaniem będzie jakiś krem natłuszczjący. Jeśli nie, pomyśl może o kuracji kwasami AHA? Są na rynku kremy z różnymi ich stężeniami, ale te poniżej 4% nie mają działania nawilżającego głębokich warstw skóry.
Znowu odsyłam do archiwum wizażowego forum

Ale jeśli Twoja skóra generalnie wygląda dobrze i tylko chcesz zapobiegać, a nie leczyć, postaw na ochronę przeciwsłoneczną przede wszystkim!

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 21:53   #3
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Cool Kremy dla 25- latek :)

Moje drogie koleżanki,
ostatnio kiedy były takie mrozy zauważyłam u siebie pierwsze zmarszczki pod oczami i powiem szczerze ze wpadłam w małą panikę Nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na kremy uzywałam nawilżającego Nivea i tylko tego. Lecz od tamtej pory zaczełam przywiązywać dużą wagę do kremów tylko problem mój polega na tym ze nie wiem jaki krem dobrac . Mam 25 lat więc kremy 20 ze strzałką w dół odpadają a nie chcę używać kremu który byłby za mocny w swoim działaniu. Ponad to zauważyłam że ekspedientki w dużych sklepach kosmetycznych wcale nie są tak dobrze zorientowane który krem dla kogo jest przeznaczony ... uzywalam Loreala Happy Derm, teraz zakupiłam równiez Loreal tylko Pure zone. Ale nie jestem przekonana czy one są dobre dla mnie... ponadto prosze o podpowiedz o kremach pod oczy Czekam na wasze opinnie i dzięki z góry za pomoc
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 14:25   #4
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Smile Dot.: Kremy dla 25- latek :)

to co ja uzywam:
*pod oczy: serum pod oczy SPA firmy Bielenda ok. 20 zl.wygladza i likwiduje cienie pod oczami
*na dzien:krem odzywczy DERMIKA Variete, z koktajlem owocowym
*na noc: Kolastyna Aqua Style
Podobnie jak ty szukalam czegos po 25.
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 15:07   #5
madziam80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do madziam80
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez sky1980
to co ja uzywam:
*pod oczy: serum pod oczy SPA firmy Bielenda ok. 20 zl.wygladza i likwiduje cienie pod oczami
*na dzien:krem odzywczy DERMIKA Variete, z koktajlem owocowym
*na noc: Kolastyna Aqua Style
Podobnie jak ty szukalam czegos po 25.
dziękuję wyprubuję
madziam80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 15:19   #6
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Ja wklepuje pod oczka Garnier Ultra Lift Jestem z niego bardzo zadowolona,to moj staly krem od dawna Jesli przez kilka dni stosuje inny,mam wrazenie,ze wylaza zmarszczki
Nie znalazlam go jednak w recenzjach KWC,troche mnie to zdziwilo,moze zle szukalam?Kosztuje nieco ponad 20zl.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 15:22   #7
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Nie sugeruj sie tak bardzo tym dla jekiego wieku kremy przeznacza producent Bierz to co jest skuteczne,lepiej zapobiegac
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 18:05   #8
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Ja bym sie tam wiekiem nie przejmowała w doborze kremu pod oczy, tylko stanem tej skóry pod oczami. Od 15 roku życia ma cienie i zmarszczki pod oczami. Ekspedientki w sklepach zawsze mi wciskają kremy nawilżające - "Bo w Pani wieku to nawilzający wystarczy". A nie prawda!! Mam suchą skórę po oczami ze zmarszczami 40-latki. I właśnie taki krem sobie kupiłam ostatnio. Z serii regeneracyjnej dla kobiet po 40.
Tyle :P

Edytowane przez a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Czas edycji: 2006-03-20 o 17:28
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 11:19   #9
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Hej,ja używam kremy bardzo nieregularnie,ale jednak:
-krem na noc Nivea-ok 15 zł
-krem na dzień nawilżający Bielenda
-pod oczy Lancome Hydra Zen Yeux,używam go w małych ilościach i nie zawsze.
Najważniejsze,że jak poczujesz brak nawilżenia w skórze,musisz ją "napoić"
Pozdrawiam.
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:46   #10
Torque
Raczkowanie
 
Avatar Torque
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 135
GG do Torque
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Podbijam wątek 25 latki jak dbacie o cerę, jakich używacie kremów? Może coś mi polecicie?
Torque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:37   #11
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

ja tez sie podpinam pod watek
co prawda mam "dopiero" 23 latka ale tez juz cos tam widac wiec moze nalezaloby zadbac zeby sie zmarszczki na stare lata nie pojawily w nadmiarze
ja mam raczej cere od suchej po wrazliwa i normalna haha i tak wlasnie od jakiegos czasu myslalam nad kupnem kremu Garniera Ultra Lift, tylko nie wiem czy on nie bedzie dla mnie za mocny.
Ale tak mnie strasznie kusi, ze chyba sie w koncu na niego zdecyduje

pozdrawiam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 14:48   #12
inukshuk
Przyczajenie
 
Avatar inukshuk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 24
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Za dwa miesiące dołączę do grona 25-cio latek ale od dłuższego czasu używam Dermiki Preventi na dzień i noc, a do kompletu krem pod oczy (ale krem, a nie serum, bo serum mnie uczula) z tej samej firmy. Dla mnie skuteczne. Buzia mi się wygładziła, zmarszczek praktycznie nie mam, a skórę mam wreszcie dobrze napiętą i nawilżoną. Dwa razy w tygodniu nakładam maseczke z Perfecty glinką krzemową i raz na jakiś czas Dermiki "przed randka". Z efektów jestem bardzo zadowolona ja i mój mąż . Dodam, że cerę mam wrażliwą ze skłonnościami do alergii i... chodzę na solarium (niestety coraz rzadziej ).
inukshuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 20:32   #13
kesna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cześć Kobietki!

Ja mam 24 lata i ok. półtora roku temu zauważyłam pierwsze zmarszczki pod oczami. Oczywiście przerażona rzuciłam się zaraz na kremy pod oczy, tym bardziej, że niestety kobiety w mojej rodzinie mają skłonność do zmarszczek w tych rejonach, więc staram się temu przeciwdziałać. To nieprawda, co często powtarzają panie w sklepach kosmetycznych lub drogeriach, że stosowanie takich kremów jest zarezerwowane dla pań 30+ a stosowanie ich wcześniej tylko rozleniwia twoją skórę. Co ci przyjdzie po ich stosowaniu po trzydziestce, jeśli do tego czasu już będziesz mieć spore zmiany pod oczami :/ Ok, tyle wstępu Jeśli o mnie chodzi, stosuję Nivea Visage pod oczy,a ostatnio też krem pod oczy z serii AA, który bardzo sobie chwalę, bo jest w dość przystępnej cenie przy dośc dużej pojemności jak na kremy pod oczy, no i fajnie działa: przeciwzmarszczkowo oraz na cienie pod oczami.
Jeśli chodzi o kremy do twarzy, po stosowaniu bardzo wielu kremów różnych firm, trafiłam na idealne: kremy z serii Lirene Dr Ireny Eris. Znakomite! Świetna konsystencja, super nawilżenie, ale bez okropnego błyszczenia. Super pod makijaż. No i cena rewelacyjna! ok. 17-18 zł +/- 2 zł w zależności od sklepu. Polecam szczególnie nawilżająco-przeciwrodnikowy (z filtrem! ) oraz nawilżająco-ochronny.
kesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:50   #14
Torque
Raczkowanie
 
Avatar Torque
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 135
GG do Torque
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
ja tez sie podpinam pod watek
co prawda mam "dopiero" 23 latka ale tez juz cos tam widac wiec moze nalezaloby zadbac zeby sie zmarszczki na stare lata nie pojawily w nadmiarze
ja mam raczej cere od suchej po wrazliwa i normalna haha i tak wlasnie od jakiegos czasu myslalam nad kupnem kremu Garniera Ultra Lift, tylko nie wiem czy on nie bedzie dla mnie za mocny.
Ale tak mnie strasznie kusi, ze chyba sie w koncu na niego zdecyduje

pozdrawiam
Ja też myslę nad zakupem kremu pod oczy garnier ultra lift ale boję się że może być za mocny w sumie już mi 26 latek idzie.
Torque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 14:50   #15
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Przymierzam się do zakupu Garnier NutriDermist i tu pojawia się mój dylemat, czy po 25tce należy zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych czy jeszcze nawilżających??
Ja póki co stosuję krem nawilżający Nivea Visage albo Happy Derm Loreal , tonik oczyszczający Loreal Pure Zone, żel pod oczy ze świetlikiem. Podsumowując same nawilżacze i oczyszczacze.
I zastanawiam się czy dobrze, czy zacząć stosować coś mocniejszego??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 15:21   #16
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
ja tez sie podpinam pod watek
co prawda mam "dopiero" 23 latka ale tez juz cos tam widac wiec moze nalezaloby zadbac zeby sie zmarszczki na stare lata nie pojawily w nadmiarze
ja mam raczej cere od suchej po wrazliwa i normalna haha i tak wlasnie od jakiegos czasu myslalam nad kupnem kremu Garniera Ultra Lift, tylko nie wiem czy on nie bedzie dla mnie za mocny.
Ale tak mnie strasznie kusi, ze chyba sie w koncu na niego zdecyduje

pozdrawiam
Ja go podkradam swojej mamie i bardzo mi pasuje. Jest dużo lepszy niż wszelkie nivea , których próbowałam i Olay.

A jeszcze interesuje mnie ten Preventi z Dermiki, bo używam Dermikowych maseczek i jestem baaardzo zadowolona więc może by tak i na krem się skusić....
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 15:44   #17
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

J aużywam teraz tego kremu i bardzo mi odpowiada.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=16708
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:36   #18
Tity
Zakorzenienie
 
Avatar Tity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 970
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Ja mam 23 lata, ale też ze dwie kreski pod oczami na granicy policzka, oczywiście są to zmarszczki mimiczne. Fajnie by było jakby zniknęły, ale takie rzeczy to tylko w Erze :P Są może jakieś kremy pod oczy na zmarszczki mimiczne?
Tity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:07   #19
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

ja moje zmarszczki zauwazylam juz chyba ze 2 lata temu, a moze raczej zaczely mi przeszkadzac i dlatego mam schiza na tym punkcie, swietnie dziala maseczka pod oczy AA.
ja stosuje teraz na noc Ystheal Avene, krem do twarzy Active C i krem pod oczy Myokine Vichy, ale szukam czegos nawilzajacego bo ten Ystheal troszke wysusza, tyle moich zmagan.
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-11, 13:10   #20
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ja moje zmarszczki zauwazylam juz chyba ze 2 lata temu, a moze raczej zaczely mi przeszkadzac i dlatego mam schiza na tym punkcie, swietnie dziala maseczka pod oczy AA.
ja stosuje teraz na noc Ystheal Avene, krem do twarzy Active C i krem pod oczy Myokine Vichy, ale szukam czegos nawilzajacego bo ten Ystheal troszke wysusza, tyle moich zmagan.
Dobry ten krem Active C?? Zauważyłam na wizażu że duzo dziewczyn go stosuje. Masz do niego jakieś filtry, bo podobno że trzeba, ale niestety nie bardzo jestem zorienowana czemu ??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 22:40   #21
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

witajcie Kobietki ):

mam skończone 25 lat, używam kremu z serii AA nawilżający. Chociaż nie ma zapachu (na punkcie których, w kosmetykach, po prostu szaleję!!!!!!) lubię go, ponieważ mnei nie uczula, a mam z tym problem przy innych kosmetykach...

Krem doskonale się wchłania i pozostawia miłe uczucie "najedzonej" skóry )
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 10:03   #22
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Ja 22 latka, ale mimo wszystko używam pod oczy kremu przeciwzmarszczkowego ziaja - kozie mleko http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12623 albo na zmiane z flos-leku lekkiego żelu ze świetlikiem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2923. A do twarzyczki obecnie bielandy - Powitanie z Afryką - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=142908 Jestem zadowolona z kremików
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:09   #23
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Ja go podkradam swojej mamie i bardzo mi pasuje. Jest dużo lepszy niż wszelkie nivea , których próbowałam i Olay.

A jeszcze interesuje mnie ten Preventi z Dermiki, bo używam Dermikowych maseczek i jestem baaardzo zadowolona więc może by tak i na krem się skusić....
heh no i kupilam ten kremik Garniera
narazie go uzywam od tygodnia wiec trudno powiedziec czy cos tam juz dziala, ale za to zapach ma super
nie narzekam na razie i pod makijaz sie swietnie nadaje
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 13:48   #24
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

fajny wątek, ja mam 26 lat jutro i końćzy mi sie Iwostin nawilżający, więć zatanawiam sie nad kupieniem nowego
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 20:02   #25
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

ja nie uzywam zadnych filtrow narazie, a kremu uzywam na noc, ale zamierzam kupic jakies filtry
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 20:08   #26
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Ja mam trzy dyszki na karku, i używam różnych kremów, w zależności od tego na jaki mnie stać w danej chwili. Czasem są to lepsze kremy, czasem tańsze. Jednakże raz na pół roku serwuje sobie krem na noc dla cery dojrzałej, ktoś kiedyś napisał, że jeśli skóra nie potrzebuje danych wartości zawartych w kremie, to po prostu ich nie pobiera.
Kieruj się intuicją, i dobieraj kremy zgodne z Twoim aktualnym zapotrzebowaniem.
__________________
" O radę pytaj tego, kto sam sobie radzi...."
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:50   #27
Torque
Raczkowanie
 
Avatar Torque
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 135
GG do Torque
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
heh no i kupilam ten kremik Garniera
narazie go uzywam od tygodnia wiec trudno powiedziec czy cos tam juz dziala, ale za to zapach ma super
nie narzekam na razie i pod makijaz sie swietnie nadaje
I jak sprawuje się kremik Garniera Ultra lift??
Ja obecnie używam:
Nivea visage matujący krem nawilżający na dzień
Ziaja krem biolipidowy na noc
Nivea visage Q10 plus pod oczy
Flos lek żel świetlik z zieloną herbatą
Torque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 16:55   #28
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Ja kupiłam tydzień temu najnowszego garniera, ma swietną konsystencję, niezbyt silny zapach bo takich nie znoszę w kremach do twarzy, ale na efekty trzeba bedzie troszkę poczekać.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 21:11   #29
Torque
Raczkowanie
 
Avatar Torque
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 135
GG do Torque
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tydzień temu najnowszego garniera, ma swietną konsystencję, niezbyt silny zapach bo takich nie znoszę w kremach do twarzy, ale na efekty trzeba bedzie troszkę poczekać.
Martusia czekam na relacje czy efekty będą ja jeszcze pozostanę przy Q10. Ostatnio wpadła mi reklama kremów z garniera NutriDermist dla kobiet +25. Oferują krem dogłębnie nawilżający i regenerujący na dzień, regenerujący krem na noc i krem pod oczy z kofeiną Przeszukałam KWC ale nie ma żadnej opinii. Czy ktoś używał kosmetykow z tej serii???
Torque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 23:10   #30
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Kremy dla 25- latek :)

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
heh no i kupilam ten kremik Garniera
narazie go uzywam od tygodnia wiec trudno powiedziec czy cos tam juz dziala, ale za to zapach ma super
nie narzekam na razie i pod makijaz sie swietnie nadaje

A ja dziś kupiłam kremik Dermika Preventi. Będę śledzić działanie i raportować Maseczka była bezbłędna, liczę że i krem się sprawdzi. Analizowałam skład io trafiłam na miłą i znającą się na rzeczy ekspedientkę
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-14 10:41:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.