blizna na czole po szyciu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 17:21   #1
dlugiwarkocz
Przyczajenie
 
Avatar dlugiwarkocz
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Województwo Świętokrzyskie
Wiadomości: 1

blizna na czole po szyciu


Witam! Mam 15 lat i gdy miałam roczek przewróciłam się uderzając głową o coś bardzo ostrego, co przecięło mi czoło. Po szyciu powstała blizna i mam ją już pewnie z 14 lat. Znajduje się ona idealnie na środku czoła, zaraz pod włosami i ma ona mniej niż 2 cm. Dawniej ona mi w ogóle nie przeszkadzała, lecz teraz marzę aby się jej pozbyć. Stosuję maść "Cepan" lecz specjalnych rezultatów nie widzę, no może blizna jest zupełnie płaska, lecz nadal jaśniejsza od normalnej skóry. Wiem że takiego typu blizny można usunąć tylko chirurgicznie, lecz ja na to póki co nie mogą liczyć..

Bardzo proszę o pomoc. Jakim fluidem mogłabym ją ukryć? Czy polecacie jakieś inne maści? Może ona z czasem zniknie?
Jeśli cokolwiek Wam przyjdzie do głowy, to byłabym dozgonnie miła za pomoc.

Pozdrawiam, Aga.
dlugiwarkocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:20   #2
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: blizna na czole po szyciu

Z preparatów na blizny podobno dobry jest też no-scar: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...rla-inkow.html A z podkłądow mocno kryjacych to na pewno dermablen vichy, chyba jest najmocniej kryjący z tych ,co testowałam Albo tak sobie myślę ,ze może jak nie masz większych problemów z cerą, to tą bliznę korektorem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-sztyfcie.html , a resztę twarzy czymś lżejszym, delikatniejszym.
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.