Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-11, 21:57   #1
Natalia_Pk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1

Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?


Liczę na wasze doświadczenie i rady. Spotkałyscie się kiedyś z sytuacją, że facet kocha dwie kobiety na raz? Po krótce przedstawie moją sytuację. Mam 27 lat, 4 lata temu rozstałam się z psychopatą, który mnie zniszczył psychicznie. Odzyskałam wiarę w siebie. po 2 latach, byłam najlepszą wersją siebie, silną, nieależną, inteligentną, zwyczajną ale całkiem ładną kobietą, szukającą ciągle nowych szkoleń, kursów. Realizlowałam się w pracy, która jest dla mnie ogromną satysfakcją, dobrze zarabiam, ogólnie byłam zadowolona z siebie. Poznałam mojego kolejnego partnera. Wykształcony, przystojny, inteligentny, dbający o mnie, zwykły fajny facet, który tak jak ja chciał mnieć rodzine, dzieci. Łączyły nas wspólne pasje, jednak zawesze zachowywaliśmy niezależność i indywidualność. Było mi z nim naprawdę dobrze, moja rtodzina go strasznie polubiła, zrobiliśmy duży remont domu bo w czerwcu miał się do mnie wprowadzić, przeciągnęło się to do lipca. Pod konievc lipca mieliśmy pojechać na wakacje zagranice. Przez cały lipiec było między nami niby dobrze, ale jak zasugerowałam, że czuje iż coś się psuje i jest jakiś problem, to powiedział mi: Natalia to się wypaliło. Byliśmy ze sobą 1,5roku a tu takie cos? Ale do samego końca mówił mi jak mnie kocha i chce mieć ze mną dziecko itp. Myślałam, że przestraszył się tych zmian, myśle sobie: w Grecji zrobie wszystko, żeby było dobrze. Polecieliśmy na wakacje. Na drugi dzień poinformował mnie, że zdradził mnie z koleżanką z pracy, którą kocha od lat, bo pomogła mu się odnaleźć po rozwodzie. Skonfrontgowałam się z tą dziewczyną. Przyznała, że już od zeeszlego lata (był wtedy ze mną jakieś pół roku) mój partner mówił, że ją kocha i ją pragnie, w zimie dużo randkowali itp. Do mnie przyjeżdzal co 2 tygodnie i było cudownie, nie mogłam się niczego domyślić bo bylo naprawdę dobrze. Wczesniej dużo rozmawialiśmy o dziecku, o które mieliśmy się strać pod konieć tego roku, on nacisksał na to ale ja też tego chciałam, w sumie to moje największe marzenie. Ale suma sumarum okazało się, że on prowadzi calkowicie podwójne życie od roku, żadna się nie domyśliła. W Grecji przeżyłam 7 bardzo długich dni z facetem, kóry mnie zdradził i kocha innaą kobietę a mnie woził do rodziny, mówił że teraz będzie mieszkał ze mną, będziemy mieli dziecvko itp. Czuje się tak strasznie upokorzona, zadrwił ze mnie, z tej drugiej też.

Dlatego chce was zapytać czy kiedykolwiek spotkałyście się z taką sytuacją? Bo normalne to nie jest. Ale wydaje mi się, że w dziwny sposób kochał i jedną i drugą.
Natalia_Pk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 22:46   #2
wikyy9558
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 107
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Facet Cię perfidnie oszukiwał i według mnie nie jest możliwe to, że kocha dwie osoby na raz. Po prostu Tobą się wtedy szybko po pół roku znudził i szukał odskoczni. Bardzo dobrze grał i mydlił Ci oczy. Teraz jedyne co powinnaś zrobić to kopnąć go w sam środek dupy, bo jest totalnym bucem. Nikt normalny nie przedstawia drugiej osoby rodzinie i do tego planuje mieć dzieci, stukając drugą pannę na boku.
wikyy9558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 22:50   #3
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Natalia_Pk Pokaż wiadomość
Liczę na wasze doświadczenie i rady. Spotkałyscie się kiedyś z sytuacją, że facet kocha dwie kobiety na raz? Po krótce przedstawie moją sytuację. Mam 27 lat, 4 lata temu rozstałam się z psychopatą, który mnie zniszczył psychicznie. Odzyskałam wiarę w siebie. po 2 latach, byłam najlepszą wersją siebie, silną, nieależną, inteligentną, zwyczajną ale całkiem ładną kobietą, szukającą ciągle nowych szkoleń, kursów. Realizlowałam się w pracy, która jest dla mnie ogromną satysfakcją, dobrze zarabiam, ogólnie byłam zadowolona z siebie. Poznałam mojego kolejnego partnera. Wykształcony, przystojny, inteligentny, dbający o mnie, zwykły fajny facet, który tak jak ja chciał mnieć rodzine, dzieci. Łączyły nas wspólne pasje, jednak zawesze zachowywaliśmy niezależność i indywidualność. Było mi z nim naprawdę dobrze, moja rtodzina go strasznie polubiła, zrobiliśmy duży remont domu bo w czerwcu miał się do mnie wprowadzić, przeciągnęło się to do lipca. Pod konievc lipca mieliśmy pojechać na wakacje zagranice. Przez cały lipiec było między nami niby dobrze, ale jak zasugerowałam, że czuje iż coś się psuje i jest jakiś problem, to powiedział mi: Natalia to się wypaliło. Byliśmy ze sobą 1,5roku a tu takie cos? Ale do samego końca mówił mi jak mnie kocha i chce mieć ze mną dziecko itp. Myślałam, że przestraszył się tych zmian, myśle sobie: w Grecji zrobie wszystko, żeby było dobrze. Polecieliśmy na wakacje. Na drugi dzień poinformował mnie, że zdradził mnie z koleżanką z pracy, którą kocha od lat, bo pomogła mu się odnaleźć po rozwodzie. Skonfrontgowałam się z tą dziewczyną. Przyznała, że już od zeeszlego lata (był wtedy ze mną jakieś pół roku) mój partner mówił, że ją kocha i ją pragnie, w zimie dużo randkowali itp. Do mnie przyjeżdzal co 2 tygodnie i było cudownie, nie mogłam się niczego domyślić bo bylo naprawdę dobrze. Wczesniej dużo rozmawialiśmy o dziecku, o które mieliśmy się strać pod konieć tego roku, on nacisksał na to ale ja też tego chciałam, w sumie to moje największe marzenie. Ale suma sumarum okazało się, że on prowadzi calkowicie podwójne życie od roku, żadna się nie domyśliła. W Grecji przeżyłam 7 bardzo długich dni z facetem, kóry mnie zdradził i kocha innaą kobietę a mnie woził do rodziny, mówił że teraz będzie mieszkał ze mną, będziemy mieli dziecvko itp. Czuje się tak strasznie upokorzona, zadrwił ze mnie, z tej drugiej też.

Dlatego chce was zapytać czy kiedykolwiek spotkałyście się z taką sytuacją? Bo normalne to nie jest. Ale wydaje mi się, że w dziwny sposób kochał i jedną i drugą.



Współczuję. Na dobrą sprawę co to zmienia, czy Was kochał obie czy tylko jedną czy żadej tak naprawdę? Moim zdaniem ludzie w takich podbramkowych sytuacjach jak np. przyznanie się do zdrady często mówią rzeczy, które są przekonani, że ta druga strona chce usłyszeć, czyli np. 'kocham cię'. Osobiście nie jestem sobie w stanie wyobrazić sytuacji, gdzie kogoś kocham i umawiam się z nim na związek monogamiczny, po czym z pełną premedytacją krzywdzę tę osobę uprawiając seks i anagażując się emocjonalnie w inną relację. Osobiście uważam, że nie można kogoś kochać i jednocześnie miesiącami okłamywać. A tak poza tym, ten twój eks Ci powiedział, że ' się wypaliło'. Może byłaś tylko zastępczą opcją tej, której w danej chwili nie mógł mieć? W każdym razie uważam, że szkoda twojego czasu i energii na takie rozważania. Do przodu. Zasługujesz na kogoś, kto będzie kochał TYLKO ciebie.
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 22:51   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Może z tobą był z wygody/rozsądku, a z tamtą nie mógł być z jakiegoś powodu? @
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 23:23   #5
Meidx3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 77
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Nie, nie wierzę w takie coś za to wierzę w to, że ten człowiek po prostu nie umie wcale kochać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meidx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 23:38   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Tacy zdradzacze często sprzedają takie głodne kawałki. A prawda jest taka, że żadnej nie kochają, bo kochają tylko siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 01:36   #7
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Natalia_Pk Pokaż wiadomość
zrobiliśmy duży remont domu bo w czerwcu miał się do mnie wprowadzić, przeciągnęło się to do lipca. Pod konievc lipca mieliśmy pojechać na wakacje zagranice.

Wprowadził się? Mieszkacie razem?
Jak podzielone są koszty remontu?
To Twój dom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 06:30   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Tacy zdradzacze często sprzedają takie głodne kawałki. A prawda jest taka, że żadnej nie kochają, bo kochają tylko siebie.
Proste.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 06:36   #9
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Tacy zdradzacze często sprzedają takie głodne kawałki. A prawda jest taka, że żadnej nie kochają, bo kochają tylko siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 07:32   #10
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Tacy zdradzacze często sprzedają takie głodne kawałki. A prawda jest taka, że żadnej nie kochają, bo kochają tylko siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Otóż to
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 08:01   #11
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Ten czlowiek jest bardzo podly. Caly rok Cie oszukiwal i zdradzal z zimna krwia. Wiesz jaka jest prawda? Dopiero gdy zaczeliscie remontowac dom, rozmawialiscie o dziecku, on mial sie wprowadzic, inaczej mowiac zrobilo sie powaznie - on przemyslal sobie wszystko, wszakze jego zdrady nie bylyby juz takie proste i postanowil zwiać. Jeszcze typ ma czelnosc mowic ze sie "wypalilo" gdzie od roku sypia z inna. Pewnie gdyby nie ten dom to dalej lecialby na dwa fronty. Prawda jest taka, ze on wcale Cie nie kocha. Zastanow sie autorko czy potrafilabys zrobic cos takiego osobie, ktora kochasz? Ty sie ciesz ze z tego zwiazku dziecka nie ma. To podly klamca, bajkopisarz i dran, ktoremu nalezy sie lisc w pysk, kop w tylek i niech spada w podskokach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 08:13   #12
Dabcia
Przyczajenie
 
Avatar Dabcia
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 16
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Pytanie w tytule jest tak nacechowane dyskryminacją... Czy facet w tej kwestii różni się czymś szczególnym od kobiety? No chyba nie...


Ale odpowiadając - czy jest możliwe, żeby kochał dwie? Tak. Czy to dobrze żeby kochał dwie? Zależy od wartości w jakie wierzysz.


Czy jeżeli jesteś monogamistką to powinnaś z nim być? Nie sądzę...
Dabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 09:38   #13
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Dabcia Pokaż wiadomość
Pytanie w tytule jest tak nacechowane dyskryminacją... Czy facet w tej kwestii różni się czymś szczególnym od kobiety? No chyba nie...
Autorka była w związku z mężczyzną, więc trudno żeby pytała o kobietę.



Tak, mężczyzna może kochać kilka kobiet jednocześnie np żonę, matkę, siostry, córki.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 09:43   #14
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Dabcia Pokaż wiadomość
Pytanie w tytule jest tak nacechowane dyskryminacją... Czy facet w tej kwestii różni się czymś szczególnym od kobiety? No chyba nie...


Ale odpowiadając - czy jest możliwe, żeby kochał dwie? Tak. Czy to dobrze żeby kochał dwie? Zależy od wartości w jakie wierzysz.


Czy jeżeli jesteś monogamistką to powinnaś z nim być? Nie sądzę...


Chyba żartujesz. Autorka jest (była?) w związku z facetem. Po co ma pytać o kobiety, skoro chodzi o jej sytuację?


A w temacie: bez różnicy, czy kochał jedną, dwie czy żadnej. Trzeba kopnąć go w dupę i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 09:46   #15
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87073987]A w temacie: bez różnicy, czy kochał jedną, dwie czy żadnej. Trzeba kopnąć go w dupę i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

No dokładnie, jakie to znaczenie? Jeśli można kochać dwie na raz to spoko i problemu nie ma? Dziwi mnie jej reakcja i pytanie

Odpowiadając na pytanie w tytule - ja nie umiem.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 10:03   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Tacy zdradzacze często sprzedają takie głodne kawałki. A prawda jest taka, że żadnej nie kochają, bo kochają tylko siebie.
Albo głównie siebie i ewentualnie można jeszcze uwierzyć, że jedną z pań - najczęściej tą, która była pierwsza. Czyli w tym przypadku to "koleżanka, którą kochał od lat".

Ale wobec faktu, że facet jest KŁAMCĄ inne rzeczy przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Z kłamcą sobie życia układać nie warto. Nigdy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 10:43   #17
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Nie uważam, żeby to było niemożliwe, żeby jakaś osoba kochała dwie osoby jednocześnie, nie tylko facet.

Nie siedzę nikomu w głowie, nie mam jak tego sprawdzić, albo jak zaprzeczyć.

Ja to jednak widzę z innej strony.

Nawet jeśli was obie kochał nad życie, to co? Jest zdradzającą kłamliwą kanalią, co to zmienia?

To chyba nawet gorzej, bo jak się na zimno krzywdzi osobę, która się kocha, to znaczy, że ten człowiek nie ma żadnych skrupułów. Bo skrzywdzić nieznajomego to każdy potrafi, ale kogoś naprawdę, naprawdę bliskiego? To już trzeba umieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 11:21   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie uważam, żeby to było niemożliwe, żeby jakaś osoba kochała dwie osoby jednocześnie, nie tylko facet.

Nie siedzę nikomu w głowie, nie mam jak tego sprawdzić, albo jak zaprzeczyć.

Ja to jednak widzę z innej strony.

Nawet jeśli was obie kochał nad życie, to co? Jest zdradzającą kłamliwą kanalią, co to zmienia?

To chyba nawet gorzej, bo jak się na zimno krzywdzi osobę, która się kocha, to znaczy, że ten człowiek nie ma żadnych skrupułów. Bo skrzywdzić nieznajomego to każdy potrafi, ale kogoś naprawdę, naprawdę bliskiego? To już trzeba umieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocha się z reguły jedną osobę, choć nie da się wykluczyć zauroczenia kimś innym.

Ale ten facet w swoim zachowaniu przypomina małpę. Czyli trzyma sie gałęzi mocno i przeskakuje na inną dopiero wtedy, jeśli jest pewna, że na tej drugiej będzie jej wygodnie. Tak samo i ten facet. Ukrywał uczucia do tamtej dziewczyny a gdy przekonał się, że jednak jest mile widziany to bez wahania porzucił Autorkę. Nie cierpię takiego zachowania, tak tchórze postępują i ludzie bez honoru.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 11:37   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Kocha się z reguły jedną osobę, choć nie da się wykluczyć zauroczenia kimś innym.

Ale ten facet w swoim zachowaniu przypomina małpę. Czyli trzyma sie gałęzi mocno i przeskakuje na inną dopiero wtedy, jeśli jest pewna, że na tej drugiej będzie jej wygodnie. Tak samo i ten facet. Ukrywał uczucia do tamtej dziewczyny a gdy przekonał się, że jednak jest mile widziany to bez wahania porzucił Autorkę. Nie cierpię takiego zachowania, tak tchórze postępują i ludzie bez honoru.
Zgadzam się z Tobą. Ale jednak nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wykluczyć, że naprawdę kochał je obie miłością prawdziwą i nieskalaną.

Nie wiem tylko, co to zmienia. Szuja to szuja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 11:47   #20
Kot_Azrael
Miau
 
Avatar Kot_Azrael
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 44
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Natalia_Pk Pokaż wiadomość
Ale wydaje mi się, że w dziwny sposób kochał i jedną i drugą.
Kochał gębą. To to jest ten dziwny sposób. Każdy może mówić że kocha, on też. Dlatego miał dwie naraz.

Przykre, ale niestety działa.

Dla niego było to skuteczne, bo sobie poseksił z dwoma a nie z jedną


Pozdrawiam, trzymaj się. I kopnij go w wiesz co
Kot_Azrael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 11:59   #21
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Pytanie zadane dlatego, że autorka mocno zastanawia się czy nie wybaczyć. Co jest... smutne. Kobieto, szanuj się.
Odpowiadając, to moim zdaniem kochał uprawiać z wami obiema seks.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 13:39   #22
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Natalia_Pk Pokaż wiadomość
Liczę na wasze doświadczenie i rady. Spotkałyscie się kiedyś z sytuacją, że facet kocha dwie kobiety na raz? Po krótce przedstawie moją sytuację. Mam 27 lat, 4 lata temu rozstałam się z psychopatą, który mnie zniszczył psychicznie. Odzyskałam wiarę w siebie. po 2 latach, byłam najlepszą wersją siebie, silną, nieależną, inteligentną, zwyczajną ale całkiem ładną kobietą, szukającą ciągle nowych szkoleń, kursów. Realizlowałam się w pracy, która jest dla mnie ogromną satysfakcją, dobrze zarabiam, ogólnie byłam zadowolona z siebie. Poznałam mojego kolejnego partnera. Wykształcony, przystojny, inteligentny, dbający o mnie, zwykły fajny facet, który tak jak ja chciał mnieć rodzine, dzieci. Łączyły nas wspólne pasje, jednak zawesze zachowywaliśmy niezależność i indywidualność. Było mi z nim naprawdę dobrze, moja rtodzina go strasznie polubiła, zrobiliśmy duży remont domu bo w czerwcu miał się do mnie wprowadzić, przeciągnęło się to do lipca. Pod konievc lipca mieliśmy pojechać na wakacje zagranice. Przez cały lipiec było między nami niby dobrze, ale jak zasugerowałam, że czuje iż coś się psuje i jest jakiś problem, to powiedział mi: Natalia to się wypaliło. Byliśmy ze sobą 1,5roku a tu takie cos? Ale do samego końca mówił mi jak mnie kocha i chce mieć ze mną dziecko itp. Myślałam, że przestraszył się tych zmian, myśle sobie: w Grecji zrobie wszystko, żeby było dobrze. Polecieliśmy na wakacje. Na drugi dzień poinformował mnie, że zdradził mnie z koleżanką z pracy, którą kocha od lat, bo pomogła mu się odnaleźć po rozwodzie. Skonfrontgowałam się z tą dziewczyną. Przyznała, że już od zeeszlego lata (był wtedy ze mną jakieś pół roku) mój partner mówił, że ją kocha i ją pragnie, w zimie dużo randkowali itp. Do mnie przyjeżdzal co 2 tygodnie i było cudownie, nie mogłam się niczego domyślić bo bylo naprawdę dobrze. Wczesniej dużo rozmawialiśmy o dziecku, o które mieliśmy się strać pod konieć tego roku, on nacisksał na to ale ja też tego chciałam, w sumie to moje największe marzenie. Ale suma sumarum okazało się, że on prowadzi calkowicie podwójne życie od roku, żadna się nie domyśliła. W Grecji przeżyłam 7 bardzo długich dni z facetem, kóry mnie zdradził i kocha innaą kobietę a mnie woził do rodziny, mówił że teraz będzie mieszkał ze mną, będziemy mieli dziecvko itp. Czuje się tak strasznie upokorzona, zadrwił ze mnie, z tej drugiej też.

Dlatego chce was zapytać czy kiedykolwiek spotkałyście się z taką sytuacją? Bo normalne to nie jest. Ale wydaje mi się, że w dziwny sposób kochał i jedną i drugą.
To jest nie tylko nienormalne, ale patologiczne zachowanie.

Ja bym na Twoim miejsuc przyjrzala sie samej sobie i zastanowila sie dlaczego przyciagasz takich facetow. Wczesniej bylas z psychopata, ten ostatni tez normalnych zachowan nie przejawia.

A czy mozna kochac dwie osoby jednoczesnie? Ja uwazam, ze nie. Dla mnie nie kochal zadnej z was. Zreszta jakie to teraz ma znaczenie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 18:44   #23
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Jesli jednoczesnie potrafimy kochać żonę, matkę, brata i ojca czy przyjaciele to mozna kochać też dwie osoby. Ale każda z tych miłosci jest inna.

Ale jesli kochamy kogoś to nie krzywdzimy tej osoby. Więc milosci w przypadku z wątku ja nie widzę Ja tu widze egoistycznego dupka. Oszukiwał dwie kobiety.
A chce zwalić to na miłość...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 21:11   #24
cachotterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 47
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

.

Edytowane przez cachotterie
Czas edycji: 2023-11-28 o 10:26 Powód: zamkniecie forum
cachotterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 21:28   #25
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

nie znam szczegolow bo opisalas to dosc pobieznie ale podejrzewam ze zauroczyl sie i zakochal sie w tej kolezance ona byc moze na poczatku byla tylko kolezanka i nie byl pewnien czy cos z tego wyjdzie wowczas poznal ciebie polubil i tak zaczal ciagnac cos na dwa fronty kolezanka pewnie dawala sie zapraszac na randki ich relacja zaczela sie rozkrecac ale byc moze on nie czul pelnego zaangazowania z jej strony to byl taki kroliczek ktorego sie goni,ty bylas ta druga opcja latwiejsza i pewniejsza
podejrzewam ze zwiazek z kolezanka ostatecznie nabral tempa cos sie zmienilo ona zaczela bardziej odwzajemniac jego zaloty i zdal sobie sprawe ze kiedy wprowadzi sie do ciebie nie bedzie mogl juz sie z nia spotykac
wtedy podjal decyzje ze woli jednak kolezanke z pracy niz ciebie nie bylas wazniejsza niz ona nie chcial z niej rezygnowac dla bycia z toba
wiec ciebie nie kochal bylo mu poprostu dobrze z twoim uczuciem
jesli ludzisz sie ze cos z tego jeszcze bedzie to juz raczej przestan zawsze bylas ta druga skoro postanowil z toba skonczyc a z nia nie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 08:42   #26
kchmiel93
Przyczajenie
 
Avatar kchmiel93
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 23
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Dabci raczej chodziło to, że pytanie dotyczy natury ludzkiej, a nie stricte męskiej/kobiecej i nie ma to znaczenia czy to kobieta była z facetem czy z kobietą czy facet był z kimś tam - tu chodzi o to, że człowiek był z człowiekiem
__________________
Wierzę, że ludzie częściej czynią zło z braku wiedzy niż z premedytacją.
kchmiel93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 09:34   #27
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez Dabcia Pokaż wiadomość
Pytanie w tytule jest tak nacechowane dyskryminacją... Czy facet w tej kwestii różni się czymś szczególnym od kobiety? No chyba nie...
Raczej każdy człowiek się różni w tej kwestii. Chociaż nie zauważyłem tutaj dyskryminacji. Chyba za dużo przebywasz w kręgach bojówek "walczących o" wolność, równość, demokrację.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 17:51   #28
singiel34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 123
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Może nie kochałem innej kobiety, kiedy byłem w małżeństwie. Ale pożądałem innych kobiet- o tak.
singiel34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 18:29   #29
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez singiel34 Pokaż wiadomość
Może nie kochałem innej kobiety, kiedy byłem w małżeństwie. Ale pożądałem innych kobiet- o tak.
No faktycznie, jest się czym chwalić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 20:49   #30
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Czy facet może kochać dwie kobiety jednocześnie?

Cytat:
Napisane przez singiel34 Pokaż wiadomość
Może nie kochałem innej kobiety, kiedy byłem w małżeństwie. Ale pożądałem innych kobiet- o tak.


Facet do odstrzału
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-14 08:27:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.