Apple - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, smartfony, tablety

Notka

Komputery, telefony, smartfony, tablety Problemy z komputerem, problem z telefonem, smartfonem, tabletem, oprogramowaniem, sprzętem, grą? Zapytaj, poszukaj odpowiedzi tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-08-15, 23:34   #2491
Narva
Rozeznanie

Dot.: Apple

Czy miała któraś z was biały silikonowy case z Apple? Mój przezroczysty case mimo że spełnia swoją robotę pożółkł po bokach i wygląda niechlujnie no i kusi mnie ten biały. Miałam kiedyś czerwony case na poprzedni model i byłam zadowolona ale nie wiem jak biały będzie wyglądał z czasem, czy łapie brud, czy łatwo się go czyści?

Wysłane z iPhone
Narva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 06:39   #2492
Olushka
Zakorzenienie

Od czego zależy, jak mogę odebrać połączenie - przez kliknięcie zielonej/czerwonej słuchawki czy przez slide w prawo? Jak mam slide, to nie mogę odrzucić.

Wysłane z iPhone'a

2019 - 30/365
2019 - 6/100

Teraz czytam: Ostrze zdrajcy - Sebastien de Castell
Biotebal - 30/90

Olushka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 06:55   #2493
elvegirl
po drugiej stronie szafy

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Czy miała któraś z was biały silikonowy case z Apple?
Nie miałam oryginalnego case, biały Mercury Goospery sprawdza się bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Od czego zależy, jak mogę odebrać połączenie - przez kliknięcie zielonej/czerwonej słuchawki czy przez slide w prawo? Jak mam slide, to nie mogę odrzucić.
Slide pojawia się jak masz akurat zablokowany ekran, dwa kółka jak akurat korzystasz z telefonu i jest odblokowany.
elvegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 06:58   #2494
Olushka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie miałam oryginalnego case, biały Mercury Goospery sprawdza się bardzo dobrze.

Slide pojawia się jak masz akurat zablokowany ekran, dwa kółka jak akurat korzystasz z telefonu i jest odblokowany.
Zagadka rozwiązana dzięki! Nie zwróciłam na to w ogóle uwagi

Wysłane z iPhone'a

2019 - 30/365
2019 - 6/100

Teraz czytam: Ostrze zdrajcy - Sebastien de Castell
Biotebal - 30/90

Olushka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 21:29   #2495
kaledonia
Moderator

Cytat:
Czy miała któraś z was biały silikonowy case z Apple? Mój przezroczysty case mimo że spełnia swoją robotę pożółkł po bokach i wygląda niechlujnie no i kusi mnie ten biały. Miałam kiedyś czerwony case na poprzedni model i byłam zadowolona ale nie wiem jak biały będzie wyglądał z czasem, czy łapie brud, czy łatwo się go czyści?

Wysłane z iPhone
Polecam skórzane oryginalne z Apple, od 2 latach mam telefon w 1 etui, bo wygląda jak nowe.
Stary 2019-08-17, 01:00   #2496
Narva
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Polecam skórzane oryginalne z Apple, od 2 latach mam telefon w 1 etui, bo wygląda jak nowe.

Dzięki ale nie interesuje mnie skórzane. Miałam kiedyś to silikonowe w kolorze czerwonym, teraz mój facet nosi w nim swój telefon więc też użytkowane około 2 lat i również wygląda jak nowe. Lubię te silikonowe bo są super przyjemne w dotyku. Boję się tylko jak ten biały się trzyma jeśli chodzi o łapanie brudu. Obleciałam dzisiaj 5 sklepów i nigdzie stacjonarnie nie ma.

Wysłane z iPhone
Stary 2019-08-17, 07:43   #2497
elvegirl
po drugiej stronie szafy

Jak jest z połyskiem, śliski (if you know what I mean), to brud się wżerać nie powinien
elvegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 08:45   #2498
kasztanka3
Pani Mizantrop

Cytat:

Wysłane z iPhone
Ja mialam pink sand, ktory tez jest dosc jasny, latwo bylo go doczyscic plynem micelarnym i ogolnie kolor nie byl zzolkniety ani przebarwiony po dluzszym czasie uzytkowania
Stary 2019-08-17, 12:07   #2499
Ifinick
Przyczajenie

Cytat:
Wysłane z iPhone
Nie bialy i nie oryginalny Apple, ale moge polecic etui i inne akcesoria tej firmy https://www.amazon.co.uk/dp/B01B1P06...740111_TE_item Mozna poczytac reviews.

Mam juz ponad 3 lata "gold clear"- przyjemny w dotyku i jak nowy, przyjaciolka ma dla ipada - tez zadowolona.
Podobny wybor na niemieckim Am https://www.amazon.de/s?k=JETech+H%C...ref=nb_sb_noss
Ifinick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-18, 12:55   #2500
Narva
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ifinick Pokaż wiadomość
Nie bialy i nie oryginalny Apple, ale moge polecic etui i inne akcesoria tej firmy https://www.amazon.co.uk/dp/B01B1P06...740111_TE_item Mozna poczytac reviews.

Mam juz ponad 3 lata "gold clear"- przyjemny w dotyku i jak nowy, przyjaciolka ma dla ipada - tez zadowolona.
Podobny wybor na niemieckim Am https://www.amazon.de/s?k=JETech+H%C...ref=nb_sb_noss

Takie w ogóle mnie nie interesują ale dzięki za polecenie, na pewno komuś się przyda

Wysłane z iPhone
Odpowiedz

Tagi
apple, ipad, iphone

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, smartfony, tablety

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości