Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-18, 14:28   #31
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Monika146 Pokaż wiadomość
Nikt nie zapomniał się przelogować. Okazuje się, że po pijaku mój partner tak okazale buszuje na moim profilu. Przepraszam wszystkich za problem. Skończyło się wyprowadzka i wielka kłótnia.

Jak wspomniałam w pierwszym poście, ja nie mam żadnych problemów z liczba partnerów, w tym najbliższych moich koleżanek i założyłam wątek, by poznać argumenty jak je bronić przed takimi typami jak mój już ,,były".

Jeszcze raz przepraszam.
Tak na pewno xdddd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 14:44   #32
Monika146
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Na pewno. Założyłam ten wątek, by mu coś uświadomić. Zresztą pisze też już w innym, o który wczoraj się pokłóciliśmy czyli jego zdrade.

Uważam, że jest świnia, która zresztą uważa, że kobiety tylko dają, a mezyczni biorą i się rozstaliśmy. Był na tyle pijany, że nie zauważył, że piszę z mojego tel.

Tak czy siak dzięki, bo chociaż wiem, z jak wielkim padalcem żyje od lat i jeszcze mu wybaczam zdrady.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Uznałam za stosowne sprostować ,bo równiez udzielam się na zdradach i to co pisze jest prawdziwe .
Monika146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 14:47   #33
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Monika146 Pokaż wiadomość
Nikt nie zapomniał się przelogować. Okazuje się, że po pijaku mój partner tak okazale buszuje na moim profilu. Przepraszam wszystkich za problem. Skończyło się wyprowadzka i wielka kłótnia.

Jak wspomniałam w pierwszym poście, ja nie mam żadnych problemów z liczba partnerów, w tym najbliższych moich koleżanek i założyłam wątek, by poznać argumenty jak je bronić przed takimi typami jak mój już ,,były".

Jeszcze raz przepraszam.
Greg, świntuchu, nie zaglądaj na profil Moniki! Masz swój!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 14:52   #34
exitsnake
Przyczajenie
 
Avatar exitsnake
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Monika146 Pokaż wiadomość
Nikt nie zapomniał się przelogować. Okazuje się, że po pijaku mój partner tak okazale buszuje na moim profilu. Przepraszam wszystkich za problem. Skończyło się wyprowadzka i wielka kłótnia.

Jak wspomniałam w pierwszym poście, ja nie mam żadnych problemów z liczba partnerów, w tym najbliższych moich koleżanek i założyłam wątek, by poznać argumenty jak je bronić przed takimi typami jak mój już ,,były".

Jeszcze raz przepraszam.
Ale to ona zasnęła po pijaku a on buszował okazale, czy pierwsza strona zasnęła i drugi buszował po pijaku?
Tzn że nie masz problemów z ilością partnerów Twoich koleżanek?
Idzie się pogubić...
exitsnake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 14:57   #35
Monika146
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Nie mam problemów. Uważam, ze swoją seksualna mężczyzn i kobiet powinna być równa. Mój facet chociaż mnie zdradził, uważał że jest inaczej i chciałam mu udowodnić, że ludzie naprawdę mają inny pogląd.



Nie. Piliśmy przy grillu. Jego tel się lądował więc skorzystał z mi, a że ja pisałam akurat na zdradach to wysłał z mojego konta i się wydało. Myślę, że zalozyl konto i pisał specjalnie, bo mu się wydawało, że to on udowodni coś mi, a tu wszyscy mieli inne zdanie,.więc nakręcał w drugą stronę.

Tak czy siak przepraszam .
Monika146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 17:24   #36
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Dziwne, że takie poglądy sa jeszcze w 2018 roku.

I kobieta i mężczyzna to są ludzie z potrzebami seksualnymi. Moje założenie jest takie, że każdy człowiek bez względu na płeć ma duże, średnie, lub niskie libido. I co z tym zrobi to tylko jego i jej sprawa. Nikt tego ne może oceniać.

Inna moja teoria jest taka, że wbrew stereotypom, jakby zrobić badania wyszłoby, że średnio kobiety mają dużo większe potrzeby seksualne od mężczyzn. Oczywiście życie to nie jest wartość średnia i każda konkretna osoba ma inne potrzeby. Tym niemniej kobiety odczuwają orgazm wielokrotnie silniejszy od męskiego i mają orgazmy wielokrotne.

Nie ma znaczenia ile kobieta miała partnerów i nie ma obowiązku mówić.

Szanuję tez kobiety, które mają 10 (czy ile ma ochotę) partnerów jednej nocy jednocześnie podczas odwróconego haremu.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2018-09-18 o 17:28
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 17:31   #37
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Monika146 Pokaż wiadomość
Nikt nie zapomniał się przelogować. Okazuje się, że po pijaku mój partner tak okazale buszuje na moim profilu. Przepraszam wszystkich za problem. Skończyło się wyprowadzka i wielka kłótnia.

Jak wspomniałam w pierwszym poście, ja nie mam żadnych problemów z liczba partnerów, w tym najbliższych moich koleżanek i założyłam wątek, by poznać argumenty jak je bronić przed takimi typami jak mój już ,,były".

Jeszcze raz przepraszam.
Następnym razem wymyśl coś, w co da się uwierzyć.

Wątek osoby, która zagląda obcym osobom do łóżka został zdominowany przez osoby, które odmawiają innym własnych upodobań w sferze seksualności.
Nazywanie kobiet, które miały choćby milion partnerów, puszczalskimi to taki sam syf jak obrażanie ludzi, którzy nie chcą za partnera/partnerkę osoby, która miała sporo kochanków. Bo ma do tego prawo, nie na miejscu jest jest jedynie ocenianie ich w innej płaszczyźnie niż "wejdę/nie wejdę z nim w związek".
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 07:40   #38
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 31 783
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Kobieta ponosi o wiele większe konsekwencje pojedynczego stosunku zarówno biologiczne jak i emocjonalne.
Ryzyko ciąży jest eliminowane przez antykoncepcję ale i tak z tyłu głowy pozostaje podświadomy lub świadomy strach, co do wpadki. A potem stres gdy okres się spóźnia.
By być "nowoczesną" kobieta musi więcej w sobie złamać, o wiele więcej niż facet, z uwagi na owe naturalne blokady które w sobie ma. W myśl zasady co cię nie zabija to cie wzmocni kobieta z biegiem czasu uodparnia się, nie wierzę że kobiety z tak bogatym doświadczeniem nie cierpiały po pierwszych rozstaniach. W końcu nauczyły się traktować seks i ludzi przedmiotowo, tak samo jak zostały nieraz potraktowane.
Tymczasem mężczyznom wszystko uchodzi plazem. Czy jest to sprawiedliwe? Nie. Czy trąci hipokryzją? Owszem. Osobiście nie uznaję teorii o jednym zamku i wielu kluczach, ale zgadzam się, że sfera seksualna kobieca jest o wiele bardziej delikatna i podatna na zniszczenia niż męska. W wyniku zranień zmienia się cała psychika, a kobiecy charakter zyskuje negatywne cechy, w reakcji obronnej na to co w psychice się zadziało.
Ludzie to wiedzą i dlatego nie ma szacunku do kobiet "rozwiązłych" bo one same się skrzywdziły godząc się na niezobowiązujący seks, nie mając tym samym szacunku do siebie. Tego na zewnątrz często nie widać ale w psychice owszem.
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:09   #39
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;85882467]Kobieta ponosi o wiele większe konsekwencje pojedynczego stosunku zarówno biologiczne jak i emocjonalne.
Ryzyko ciąży jest eliminowane przez antykoncepcję ale i tak z tyłu głowy pozostaje podświadomy lub świadomy strach, co do wpadki. A potem stres gdy okres się spóźnia.
By być "nowoczesną" kobieta musi więcej w sobie złamać, o wiele więcej niż facet, z uwagi na owe naturalne blokady które w sobie ma. W myśl zasady co cię nie zabija to cie wzmocni kobieta z biegiem czasu uodparnia się, nie wierzę że kobiety z tak bogatym doświadczeniem nie cierpiały po pierwszych rozstaniach. W końcu nauczyły się traktować seks i ludzi przedmiotowo, tak samo jak zostały nieraz potraktowane.
Tymczasem mężczyznom wszystko uchodzi plazem. Czy jest to sprawiedliwe? Nie. Czy trąci hipokryzją? Owszem. Osobiście nie uznaję teorii o jednym zamku i wielu kluczach, ale zgadzam się, że sfera seksualna kobieca jest o wiele bardziej delikatna i podatna na zniszczenia niż męska. W wyniku zranień zmienia się cała psychika, a kobiecy charakter zyskuje negatywne cechy, w reakcji obronnej na to co w psychice się zadziało.
Ludzie to wiedzą i dlatego nie ma szacunku do kobiet "rozwiązłych" bo one same się skrzywdziły godząc się na niezobowiązujący seks, nie mając tym samym szacunku do siebie. Tego na zewnątrz często nie widać ale w psychice owszem.[/QUOTE]
Ohydny wpis, szczególnie zakończenie. To zabawne, jak ludzie uwielbiają dawać sobie prawo, żeby kogoś nie szanować i jeszcze usprawiedliwiaja to żałosna wymówka "bo to ona siebie nie szanuje!". Przykro mi, ale sama siebie raczej żadna kobieta nie obraża ani nie stosuje wobec siebie przemocy wiec SZANUJE SIĘ.
Kobieta ma takie samo prawo robić to samo co mężczyzna i to tylko i wyłącznie JEJ SPRAWA.
I nie, nie mialam żadnych blokad uprawiając niezobowiązujący seks ani nie boje się wpadki, bo jeśli jakimś cudem wpadnę to UWAGA usunę. Ale pewnie zaraz zaczniesz mi wmawiać, że wiesz lepiej ode mnie samej albo że aborcja to tez nieszanowanie się kobiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-09-19 o 11:11
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:29   #40
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;85883578]Ohydny wpis, szczególnie zakończenie. To zabawne, jak ludzie uwielbiają dawać sobie prawo, żeby kogoś nie szanować i jeszcze usprawiedliwiaja to żałosna wymówka "bo to ona siebie nie szanuje!". Przykro mi, ale sama siebie raczej żadna kobieta nie obraża ani nie stosuje wobec siebie przemocy wiec SZANUJE SIĘ.
Kobieta ma takie samo prawo robić to samo co mężczyzna i to tylko i wyłącznie JEJ SPRAWA.
I nie, nie mialam żadnych blokad uprawiając niezobowiązujący seks ani nie boje się wpadki, bo jeśli jakimś cudem wpadnę to UWAGA usunę. Ale pewnie zaraz zaczniesz mi wmawiać, że wiesz lepiej ode mnie samej albo że aborcja to tez nieszanowanie się kobiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]






Może ohydny jak ohydny ale na pewno hołubiący skrajne stereotypy jak choćby: ,,mężczyznom wszystko uchodzi plazem", czy: ,,że sfera seksualna kobieca jest o wiele bardziej delikatna i podatna na zniszczenia niż męska"


brrrrr
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:39   #41
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość




Może ohydny jak ohydny ale na pewno hołubiący skrajne stereotypy jak choćby: ,,mężczyznom wszystko uchodzi plazem", czy: ,,że sfera seksualna kobieca jest o wiele bardziej delikatna i podatna na zniszczenia niż męska"


brrrrr
No mundrosci wyssane z palca, delikatniej nie da się tego nazwać.
Jeszcze jakieś mityczne "naturalne blokady", o co kurde chodzi? Jeśli o wstyd no to autorka tego posta chyba żyje w swoim świecie jeśli uważa że mezczyzni się nigdy w ogóle nie wstydzą, nie krępują podczas seksu z nową osoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-19, 11:50   #42
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;85883752]No mundrosci wyssane z palca, delikatniej nie da się tego nazwać.
Jeszcze jakieś mityczne "naturalne blokady", o co kurde chodzi? Jeśli o wstyd no to autorka tego posta chyba żyje w swoim świecie jeśli uważa że mezczyzni się nigdy w ogóle nie wstydzą, nie krępują podczas seksu z nową osoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Taaak!


A facet uprawiajacy ,,gwiazdę" po melinach z paniami z marginesu to w oczach 100% społeczeństwa ,,cool-gościu"
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 12:23   #43
Naya_lea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Taaak!


A facet uprawiajacy ,,gwiazdę" po melinach z paniami z marginesu to w oczach 100% społeczeństwa ,,cool-gościu"
W końcu kobiety to takie delikatne kwiatki które muszą dbać o swoją nieskazitelność, a dostają siniaków od samego dotknięcia i mają traumę przez złamany paznokieć, więc wszystko ponad to może poważnie nadszarpnąć ich zdrowie.

Grrr jak strasznie mnie coś takiego drażni. Heavyduty, kojarzę Cię z dawnych czasów gdy byłam na tym forum pod innym nickiem i muszę powiedzieć - jesteś świetny. Gdyby wszyscy faceci tacy byli to świat byłby pięknym miejscem
Naya_lea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 13:45   #44
ankaskala
Przyczajenie
 
Avatar ankaskala
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Najważniejsze to wyzwolić się od opinii innych... mi było kiedyś ciężko ale udało się. Partnera mam jednego od 6 lat ale mam znajomą która lubi przygody. Oczywiście spotykała się z nieprzyjemnościami i opiniami, plotkami, kiedyś się przejmowała ale dziś ma to totalnie gdzieś oczywiście długa droga to była ale da się..
ankaskala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 14:28   #45
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Naya_lea Pokaż wiadomość
W końcu kobiety to takie delikatne kwiatki które muszą dbać o swoją nieskazitelność, a dostają siniaków od samego dotknięcia i mają traumę przez złamany paznokieć, więc wszystko ponad to może poważnie nadszarpnąć ich zdrowie.

Grrr jak strasznie mnie coś takiego drażni. Heavyduty, kojarzę Cię z dawnych czasów gdy byłam na tym forum pod innym nickiem i muszę powiedzieć - jesteś świetny. Gdyby wszyscy faceci tacy byli to świat byłby pięknym miejscem

No nieee, gdyby wszyscy faceci byli tacy sami Wasz kobiecy świat byłby szalenie nudny i do bólu przewidywalny. Niemniej dzięki za miłe słowa , które skutecznie połechtały moje męskie ego. No i witaj ponownie.


W temacie przewodnim: Nie bez kozery zanegowałem tezę o rzekomym traktowaniu rozwiązłych mężczyzn jak święte krowy. Miałem w życiu (bardzo dawno temu) epizod podczas którego liznąłem takiego meliniarskiego życia. ,, Ku...arz i dno" to były jeszcze łagodne epitety jakich zdarzało mi się wówczas wysłuchać.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 09:22   #46
d5ef039798dfb2fc985c570844cec19c7682769f_5f3322f2031d6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Jeśli kobieta miała 20-30 partnerów a ma 25 lat to dla mnie trochę za dużo. Nie liczyłbym na 25 letnią dziewicę ale dziewczyna z tyloma partnerami to nawet nie mógłby być mój typ partnerki. Widzę taką dziewczynę jako imprezowiczkę, ekstrawertyczkę z wianuszkiem znajomych. Chociaż i czasen cicha woda brzegi rwie.
d5ef039798dfb2fc985c570844cec19c7682769f_5f3322f2031d6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-23, 10:11   #47
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez exitsnake Pokaż wiadomość
Kobiety generalnie lubią przed facetem sobie odjąć mnóstwo rzeczy:
lat,
ilość byłych,
rozmiar buta (będą się męczyć w 39, bo 40 to ponoć widać z daleka hehehe)
że wcale nie kupują za małych ubrań na jedno założenie
i że wcale nie gadają bez przerwy.

Ale w sferze fizycznej jest jedno coś, co zazwyczaj chcą mieć większe może ankieta?
Nie znam ANI JEDNEJ kobiety która robiłaby którąkolwiek z rzeczy które wymieniłeś. Nie wiem skąd sobie takie rewelacje wyjmujesz. Tzn wiem, ale będzie nirkulturalnie kiedy to napiszę, więc po co?


[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;85882467]Kobieta ponosi o wiele większe konsekwencje pojedynczego stosunku zarówno biologiczne jak i emocjonalne.
Ryzyko ciąży jest eliminowane przez antykoncepcję ale i tak z tyłu głowy pozostaje podświadomy lub świadomy strach, co do wpadki. A potem stres gdy okres się spóźnia.
By być "nowoczesną" kobieta musi więcej w sobie złamać, o wiele więcej niż facet, z uwagi na owe naturalne blokady które w sobie ma. W myśl zasady co cię nie zabija to cie wzmocni kobieta z biegiem czasu uodparnia się, nie wierzę że kobiety z tak bogatym doświadczeniem nie cierpiały po pierwszych rozstaniach. W końcu nauczyły się traktować seks i ludzi przedmiotowo, tak samo jak zostały nieraz potraktowane.
Tymczasem mężczyznom wszystko uchodzi plazem. Czy jest to sprawiedliwe? Nie. Czy trąci hipokryzją? Owszem. Osobiście nie uznaję teorii o jednym zamku i wielu kluczach, ale zgadzam się, że sfera seksualna kobieca jest o wiele bardziej delikatna i podatna na zniszczenia niż męska. W wyniku zranień zmienia się cała psychika, a kobiecy charakter zyskuje negatywne cechy, w reakcji obronnej na to co w psychice się zadziało.
Ludzie to wiedzą i dlatego nie ma szacunku do kobiet "rozwiązłych" bo one same się skrzywdziły godząc się na niezobowiązujący seks, nie mając tym samym szacunku do siebie. Tego na zewnątrz często nie widać ale w psychice owszem.[/QUOTE]

Kolejny stos bzdur. Ale bardzo ładnie pokazuje jak Ty sama nie szanujesz innych osób.

[1=d5ef039798dfb2fc985c570 844cec19c7682769f_5f3322f 2031d6;85899891]Jeśli kobieta miała 20-30 partnerów a ma 25 lat to dla mnie trochę za dużo. Nie liczyłbym na 25 letnią dziewicę ale dziewczyna z tyloma partnerami to nawet nie mógłby być mój typ partnerki. Widzę taką dziewczynę jako imprezowiczkę, ekstrawertyczkę z wianuszkiem znajomych. Chociaż i czasen cicha woda brzegi rwie.[/QUOTE]

To źle widzisz. Bo kobieta z dużą ilością partnerów nie musi posiadać żadnej z tych cech.

A dla mnie odpowiedziami na główne pytanie są bardzo często dwie rzeczy. U mężczyzn - kompleksy i strach, że doświadczona partnerka będzie miała wyższe oczekiwania w łóżku, bo lepiej zna swoje ciało i swoje potrzeby. I biedny zakompleksiony chłopiec im nie sprosta. No więc lepiej je odrzucić na starcie i to stawiając się w roli "ale to ja nimi gardzę". Kiedy tak naprawdę sam boi się że to kobieta wzgardziłaby nim ze względu na brak umiejętności i doświadczenia. Co oczywiście jest zazwyczaj projekcją.
Drugi przypadek to kwestia kobiet - to ponownie kompleksy i niska samoocena. Kiedy ta druga szoruje po dnie, to znalezienie kogoś po kim można pojeździć jest świetnym lekarstwem aby chociaż przez chwilę poczuć się lepiej. "Bo te kobiety się nie szanują, mężczyźni ich nie szanują, dają tyłków w dyskotekowych kiblach, no fuj. Nie to co ja - tylko takie porządne kobiety jak ja zasługują na szcunek, bo się dobrze prowadzą." I bum, +10 do samopoczucia.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 16:12   #48
b55fc750a2fcb5d4dd0af9913c62d9e1bb1910d7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 49
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Znam to aż za dobrze.
Oceniają, chcą być świętsi od papieża.
Dla mnie liczy się to jak się z danym człowiekiem rozmawia, przebywa. A nie to z iloma osobami sypia.
Nie jestem zwolennikiem myślenia:
dużo partnerów = bycie niewiernym.
Ktoś może nie chcieć związków w ogóle albo jeszcze, dlatego uprawia seks z wieloma osobami, bo chce i lubi.
Naprawdę to co kto inny robi, nie jest dla mnie ciekawe. Ludzie za bardzo zamykają się w swoich ramach, zapominając, że jesteśmy różnorodni.
Oczywiście mają do tego prawo, a ja mam prawo nie chcieć mieć z takimi ludźmi do czynienia. Skoro moje zachowanie kogoś np. by gorszyło. I miałby mnie traktować z góry to żegnam. Zejdźmy sobie z drogi.
Czemu ludzie mają klapki na oczach: że moja racja jest najbardziej moja. Bardziej mojsza niż twojsza. Świat jest tak stworzony, że nie będzie czarno białe. Sami sobie najczęściej wybieramy drogę.
Póki mnie to nie godzi, śpij z kim chcesz. I baw się dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b55fc750a2fcb5d4dd0af9913c62d9e1bb1910d7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 17:23   #49
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Kiedy tak naprawdę sam boi się że to kobieta wzgardziłaby nim ze względu na brak umiejętności i doświadczenia. Co oczywiście jest zazwyczaj projekcją.
Skąd wiesz? Prowadzisz badania?
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 17:36   #50
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Hanged Pokaż wiadomość
Skąd wiesz? Prowadzisz badania?
Polecam czytanie postów w całości.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 17:53   #51
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Polecam czytanie postów w całości.
Jakby tego nie przeczytać - projekcją tego mężczyzny ma być jeśli kobieta wzgardziłaby mężczyzną przez wzgląd na jego słabe umiejętności, doświadczenia itp. Dlatego zastanawiam się, skąd wiesz, że tak zazwyczaj bywa. Jeśli jest inaczej proszę o sprostowanie i przepraszam.
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 19:06   #52
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Hanged Pokaż wiadomość
Jakby tego nie przeczytać - projekcją tego mężczyzny ma być jeśli kobieta wzgardziłaby mężczyzną przez wzgląd na jego słabe umiejętności, doświadczenia itp. Dlatego zastanawiam się, skąd wiesz, że tak zazwyczaj bywa. Jeśli jest inaczej proszę o sprostowanie i przepraszam.
Nie pisałam że wiem, pisałam że tak uważam. To bardzo duża różnica.
A opinię opieram na obserwacjach - zarówno tego co widzę w otoczeniu, jak np tego co czytam na wizażu, fb czy w ogóle w internecie.
Więc tak, mogę się mylić, ale póki co nikt mi nie pokazał lepszych i bardziej wiarygodnych wytłumaczeń.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 10:24   #53
mysza_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 89
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Haha kiedyś rzuciłam faceta, miedzy innymi przez jego duży przebieg i to wspominanie.... nie mogliśmy nigdzie spokojnie wyjsć bo tam zaparkowany samochód jego byłej, a tam mieszkała kiedyś inna. Mi to nie pasuje u obu płci, ale ile ludzi tyle opinii
mysza_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 10:55   #54
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez mysza_25 Pokaż wiadomość
Haha kiedyś rzuciłam faceta, miedzy innymi przez jego duży przebieg i to wspominanie.... nie mogliśmy nigdzie spokojnie wyjsć bo tam zaparkowany samochód jego byłej, a tam mieszkała kiedyś inna. Mi to nie pasuje u obu płci, ale ile ludzi tyle opinii


Hmm..., A może de facto bardziej przszkadzało Ci owo ,,wspominanie" niż przebieg
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:01   #55
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Nie pisałam że wiem, pisałam że tak uważam. To bardzo duża różnica.
A opinię opieram na obserwacjach - zarówno tego co widzę w otoczeniu, jak np tego co czytam na wizażu, fb czy w ogóle w internecie.
Więc tak, mogę się mylić, ale póki co nikt mi nie pokazał lepszych i bardziej wiarygodnych wytłumaczeń.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
"Co oczywiście jest zazwyczaj projekcją."
Nie brzmi to jak "moim zdaniem" więc stąd nieścisłość. Ale już wszystko rozumiem i sorry za kłopot. Każdy może mieć inne obserwacje.
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:11   #56
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Dlaczego mnie już nie dziwi, że wszystkie stereotypy powtarzają się tu w kółko?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:18   #57
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Ja pierdziele Obca baba w internetach mi opowiada co wie o mojej własnej seksualności. Już mnie nic nie zdziwi dzisiaj.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:25   #58
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

Cytat:
Napisane przez Hanged Pokaż wiadomość
"Co oczywiście jest zazwyczaj projekcją."
Nie brzmi to jak "moim zdaniem" więc stąd nieścisłość. Ale już wszystko rozumiem i sorry za kłopot. Każdy może mieć inne obserwacje.
Ale całą wypowiedź zaczęłam od tego, że to tylko moje zdanie, a nie pewnik


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:28   #59
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

[1=fcd2e403d74287f117e7a50 6dac96c8726e1bb0f_6088977 2e2e8a;85882467]Kobieta ponosi o wiele większe konsekwencje pojedynczego stosunku zarówno biologiczne jak i emocjonalne.
Ryzyko ciąży jest eliminowane przez antykoncepcję ale i tak z tyłu głowy pozostaje podświadomy lub świadomy strach, co do wpadki. A potem stres gdy okres się spóźnia.
By być "nowoczesną" kobieta musi więcej w sobie złamać, o wiele więcej niż facet, z uwagi na owe naturalne blokady które w sobie ma. W myśl zasady co cię nie zabija to cie wzmocni kobieta z biegiem czasu uodparnia się, nie wierzę że kobiety z tak bogatym doświadczeniem nie cierpiały po pierwszych rozstaniach. W końcu nauczyły się traktować seks i ludzi przedmiotowo, tak samo jak zostały nieraz potraktowane.
Tymczasem mężczyznom wszystko uchodzi plazem. Czy jest to sprawiedliwe? Nie. Czy trąci hipokryzją? Owszem. Osobiście nie uznaję teorii o jednym zamku i wielu kluczach, ale zgadzam się, że sfera seksualna kobieca jest o wiele bardziej delikatna i podatna na zniszczenia niż męska. W wyniku zranień zmienia się cała psychika, a kobiecy charakter zyskuje negatywne cechy, w reakcji obronnej na to co w psychice się zadziało.
Ludzie to wiedzą i dlatego nie ma szacunku do kobiet "rozwiązłych" bo one same się skrzywdziły godząc się na niezobowiązujący seks, nie mając tym samym szacunku do siebie. Tego na zewnątrz często nie widać ale w psychice owszem.[/QUOTE]


Moja katechetka w liceum piertoliła smuty w podobnym tonie.
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 11:31   #60
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Dlaczego kobiety, które miały wielu partnerów uważa się za łatwe dzi....ki ?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;85909078]Ja pierdziele Obca baba w internetach mi opowiada co wie o mojej własnej seksualności. Już mnie nic nie zdziwi dzisiaj.[/QUOTE]A co ma dziwić, wizarz óczy
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 00:30:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.