Prośba o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-25, 16:53   #1
zaklopotany1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 8

Prośba o radę


Witam,
Piszę do Was ponieważ nie mam pojęcia co robić. Jestem (byłem) ze swoją dziewczyną od ponad roku. Zostawiła innego dla mnie. Uważam, że było nam razem dobrze, przynajmniej pierwszych 6-7 miesięcy. Kochaliśmy się, czas motylków w brzuchu przeminął a nam nadal było dobrze. Przynajmniej mi a ona pokazywała to samo. Słowa "brakuje mi Ciebie", "Tęsknie", "Kocham Cię" bywały na porządku dziennym. Charakter mojej pracy zmienił się na przestrzeni tego czasu i musiałem wyjeżdżać w delegacje. No tak - tutaj już się domyślacie. Z początku nie zwracałem uwagi ale potem widziałem znaki, że mnie zdradziła. Powiedziałem jej o tym, długa rozmowa, wybaczyłem - jestem typem człowieka, który daje drugą szansę. Było dobrze ale tylko chwilę. Błagałem ją, że jak pojawi się ktoś inny to żeby chociaż okazała mi szacunek i powiedziała. Będzie bolało ale przynajmniej bym miał świadomość, że coś dla niej znaczę. Pojechałem w delegację, po tygodniu zaczęła się spotykać z kim innym, ja wróciłem, niby pierwszy tydzień ok, no ale los chciał, że widziano ją w dość bliskim spotkaniu z innym gościem (powiedział mi o tym przypadkowy znajomy). Potem kłótnia między nami, przyznała się. Poczułem się jak śmieć. Oczywiście trzeciej szansy nie było, nawet nie chce wiec się rozstaliśmy.


I teraz pytanie do Was, tak się składa, że posiadam jej dane do logowania do portali społecznościowych, nie zmieniła hasła bo już raz się zalogowałem ale nie miałem odwagi czytać tych wiadomości. Cały czas mnie zbiera na zemstę, ale boję się, że treści zdołują mnie jeszcze bardziej. Podpowiedzcie co Waszym zdaniem powinienem zrobić.
zaklopotany1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 20:51   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Prośba o radę

Nic. Dziewczyna zostawia innego dla Ciebie. Czyli umawiała się z Tobą mając kogoś. Tutaj powinieneś mieć już latarnie nad głową. Potem zdrada jedna, druga... Wybaczałeś, to sobie dziewczyna pozwalała.
Wyciągnij wnioski i idź dalej. Mszcząc się zranisz najbardziej siebie.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 21:15   #3
zaklopotany1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 8
Dot.: Prośba o radę

Tzn nie do końca. Jak my się zbliżyliśmy, pojawił się ten momento to nie minął tydzień jak już z nim zerwała. To nie było na zasadzie zabawy na dwa fronty. Mieć latarnie, tak masz rację, miałem cały czas ale tak jak mówiłem minęło sporo czasu i było ok. Gdzieś po drodze ta latarnia przygasła. Ktoś mi powie, że jestem naiwny bo wybaczyłem. Nie wiem.... dla mnie uczucia znaczą wiele.
Dla tego targam się z myślami czy dowiedzieć się więcej czy po prostu odpuścić...
zaklopotany1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 21:31   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Prośba o radę

Cytat:
Napisane przez zaklopotany1992 Pokaż wiadomość
Tzn nie do końca. Jak my się zbliżyliśmy, pojawił się ten momento to nie minął tydzień jak już z nim zerwała. To nie było na zasadzie zabawy na dwa fronty. Mieć latarnie, tak masz rację, miałem cały czas ale tak jak mówiłem minęło sporo czasu i było ok. Gdzieś po drodze ta latarnia przygasła. Ktoś mi powie, że jestem naiwny bo wybaczyłem. Nie wiem.... dla mnie uczucia znaczą wiele.
Dla tego targam się z myślami czy dowiedzieć się więcej czy po prostu odpuścić...
Nie masz prawa do czytania czyjejś prywatnej korespondencji. Wyloguj się z jej kont i tyle.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 22:16   #5
supsassy
Raczkowanie
 
Avatar supsassy
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 78
Dot.: Prośba o radę

Cytat:
Napisane przez zaklopotany1992 Pokaż wiadomość
Tzn nie do końca. Jak my się zbliżyliśmy, pojawił się ten momento to nie minął tydzień jak już z nim zerwała. To nie było na zasadzie zabawy na dwa fronty. Mieć latarnie, tak masz rację, miałem cały czas ale tak jak mówiłem minęło sporo czasu i było ok. Gdzieś po drodze ta latarnia przygasła. Ktoś mi powie, że jestem naiwny bo wybaczyłem. Nie wiem.... dla mnie uczucia znaczą wiele.
Dla tego targam się z myślami czy dowiedzieć się więcej czy po prostu odpuścić...
Zapomnij o niej, a co ważniejsze nie możesz czytać jej korespondencji. Daj sobie trochę czasu na ochłonięcie i ruszaj na poszukiwania jakiejś fajnej dziewczyny, która nie będzie odwalać takich numerow.
__________________
She's tender & sweet & smart & funny & a milion things that you aren't
supsassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 05:15   #6
zaklopotany1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 8
Dot.: Prośba o radę

Dziękuję za rady. Macie rację nie mam prawa do czegoś takiego, zaprzeczyłbym samemu sobie robiąc to, a nie byłem i nie stanę się takim człowiekiem z jej powodu. Nie potrafię zrozumieć tylko czemu mam taką chęć odegrania się. Byłem już wcześniej w innych związkach, kończyło się różnie ale nigdy nie czułem czegoś takiego.
zaklopotany1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 07:31   #7
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Prośba o radę

Nie mścij się. To tanie uczucie, fajne przez chwilę. Potem będziesz sie tej zemsty wstydził bardzo długo.

Oddziel poczucie własnej wartości od niej. Napisałeś ze poczułes sie jak śmieć - niesłusznie. Jej zachowanie świadczy o niej, nie o Tobie, i niekoniecznie musiało być "przeciw" Tobie.
Dziewczynie na Tobie nie zalezalo, przygody byly wazniejsze niz Was zwiazek - ale znowu, to swiadczy duzo o niej, nic o Tobie. Nie umniejsza to Twojej wartosci. Wybaczyles jej co było bardzo dzielne.
Wiesz jakich postaw unikac w przyszlosci, wyciagnij lekcje. Ja wiem, ze jesteś zraniony, ze to boli, ale na prawde nie warto.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 07:57   #8
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Prośba o radę

Skoro czujesz się jak śmieć to idź do psychologa. Powywalaj wszystkie rzeczy, które ci się z nią kojarzą. Nie grzeb w jej mediach społecznościowych. Postaraj się zdystansować.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 08:57:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.