do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust: - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-28, 10:18   #1
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274

do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:


Dziewczyny, kupiłam tę maseczke i mam pewne mieszane uczucia ,dopiero uzyłam jej ze 3 razy ,ale niepokoi mnie jego zapach.. jest dość nieprzyjemny i nie wiem czy to taki urok tego kremu, czy wynik zalegania w sklepie choć gwarancje jeszcze ma długą, martwie się czy nie był w jakimś miejscu nasłonecznionym wyeksponowany. W kazdym razie mam pytanko ,czy ten krem ma taki mało przyjemny zapach? nie bede sie rozwodzic nad jego walorami zapachowymi bo jeżeli ma byc swietny dla mojej skóry wytrzymam ten dyskomfort zapachowy ,tylko chce sie upewnić że nie kupiłam bubla...
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 10:37   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Mój egzemplarz był w zasadzie bezzapachowy.Jak się dobrze "wwąchać" to był wyczuwalny lekki zapach, który rzeczywiście piękny nie był, ale nie był też okropny. Po jakimś czasie przestałam go w ogóle czuć, przyzywczaiłam się.Nie wiem czy cokolwiek pomogłam, nasze nosy mogą zupełnie inaczej odbierać zapachy.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 10:54   #3
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Wiem że niektóre kosmetyki mają dziwne zapachy czasami z powodu zamierzonych.. niby natura a czasami taka receptura, ale ten kojarzy mi sie z zapachem starej pomadki taki specyficzny zapach i ten est identyczny , czyli powód do niepokoju.. ale podoba mi się konsynstencja i to ze nie uczulił mnie i juz mam nadzieje nie uczuli i juz wiem co zrobie.. po prostu kupie drugi na zamówienie i innej aptece i porównam jeżeli się okaże ze róznią się to tamten zareklamuje hmm widze że faktycznie jest niewiele wydajny, jak potestuje to ocenie na razie pozytywne odczucia..
Dziekuje koko za tak szybka reakcje..Pozdrawiam
Może jeszcze ktoś ma takie spostrzeżenia...
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 11:32   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Skończylam niedawno jedno opakowanie, wiec nie mam nic pod ręką żeby powachac i sprawdzić. Ale nie przypominam sobie żeby zapach mnie drażnił, a jestem na to dość wyczulona... Z dzisiejszej perspektywy byłabym już pewna że w zasadzie w ogóle nie było zadnego zapachu
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 11:44   #5
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Ja obecnie używam tego kosmetyku i żadnego smrodku nie czuję
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 14:20   #6
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

cholerka nie denerwujcie mnie.. ja to mam słaby węch przez alergie ciągle rozpulchnione receptory, i w słoiczku jest ledwie wyczuwalny ale jak sie posmaryje to przez 10/15 min czuje drażniacy smrodek moze dlatego ze smaruje bruzdy policzkowe... tak na marginesie dodam że był zafoliowany ale co mnie bardzo zdziwiło że nie miał zadnego zabezpieczenia oprócz zakretki typu folia albo jakaś plastikowa zatyczka a czasami sreberko naklejone na wierzchu po otwarciu a mój nie miał takiego cuś.. dziwna oszczędność..jakna taka firme

smoczyco jak juz jestes w moim wątku to powiedz mi jeszcze ten krem mam wrażenie że rozpulchnia zmarszczki tak jakby nadmuchiwał skóre, nie widze tu retinolu w składzie, a może jest jakaś pochodna inaczej się nazywająca tak działa na mnie retinol w dużym stężeniu, aczkolwiek doczytałam również że to nie jest pożadane działanie na skóre ponieważ tak się zachowuje skóra która reaguje alergicznie na retinol. ..
Pozdrawiam .. wiem wiem przynudzam , ale ja musze pracować a wszyscy spaceruja bo u mnie ładna pogoda ;-(
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 15:20   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Wiesz Blo, nie do końca rozumiem? Na moje oko w skladzie nie ma absolutnie retinolu pod żadną postacią, ale może niech się ktoś kompetentny wypowie! Ja reaguję podrażnieniem i opuchlizną często na jakiś sładnik - zwłaszcza w kremach do oczu, ale w tym wypadku było inaczej - maseczka świetnie mi słuzyła, miałam właśnie bardzo dobrze nawodnionej skóry, nasyconej wilgocią - właśnie taka dokładnie nawilżona, spulchniona skóra - i zmarszczki te powstałe z odwodnienia się wtedy wlasnie rozprasowują...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-28, 15:37   #8
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Ten składnik "pompujący" skórę to Matrixyl
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 15:52   #9
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Wyjaśniająco dodam że zadnej reakcji alergicznej po tym kremiku nie obserwuje..

ale w moich początkach na wizażu poradziłam Liftactiv jakiejs pudernicy napisałam że on cudownie rozprasowuje i napina skórę aż czuje taka ciężkość na policzkach, takie są spompowane, było to gdzieś na forum medycyny estetycznej.. Pan Doktor J. uświadomił mnie że takie napięcie rozpulchnienie to również reakcja alergiczna na retinol, jakoś pożniej zaniechałam stosowania tego kremiku...ale zadnej alergi takiej wypryskowej ani swędzoncej nie miałam tylko to rozpulchnienie a teraz ten sam zadawalający efekt poczułam przy tym kremiku.. stad moje pytania..

Krem mi się podoba i szybko widze efekty, z nawilżeniem nie mam problemów bo na bieżąco dbam o siebie zgodnie z tymi dolnopółkowymi nurtami wizazu
tylko staram sie zrozumień mechanizm działąnia tego kremu moze własnie ma w niewidoczny sposób podrażniać aby uzyskać taką reakcje spólchnienia aby wywołać odpowiednie wrażenie wizualne... jestem kompletna noga w chemii i mechanizmach działania specyfików na skóre zostawiam to ekspertom a zadawalam sie opiniami wizażanek i tak dokonuje wyboru kosmetyków a jak już cos wiem to bardzo przypadkowo...
pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 16:19   #10
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Matrixyl (palmitoyl pentapepide-3) stymuluje odbudowę fibroblastów oraz cząsteczek macierzy międzykomórkowej (kolagenu I, III i IV) prowadząc do ujędnienia i wzrostu elastyczności skóry oraz spłycenia zmarszczek. Wg badań klinicznych stosowany w stężeniu 3% wykazuje silniejszy wpływ na odbudowę kolagenu niż witamina C w stężeniu 5%.

Od dawna używam tej maseczki i dotąd tylko raz doprowadziłam skórę do stanu lekkiego "obrzmienia" - mianowicie kiedy posmarowałam skórę wokół ust kilkakrotnie grubą warstwą tej maseczki. Było to po peelingu chemicznym, kiedy moga skóra była pozbawiona znacznej części naskórka, potwornie odwodniona i chłonęła niemal każdą ilość nawilżacza, jaki sięjej podało ... Tak sobie myślę, być może też nakładasz trochę za dużo tej maseczki, albo masz cieniutką skórę może ?

Nie spotkałam się dotąd z informacjami o tym żeby matrixyl podrażniał skórę, co nie znaczy że inne składniki maseczki nie mogą ...
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-28, 17:17   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

u mnie ta maseczka lezy juz od maja i jakos nie wiem czy dziala. Uzywalam jej jakos ze 2 tygodnie jako kremu pod oczy, bo ktos w swojej opinii napisal ze tez sie dobrze sprawdza. Oprocz tego uzywalam jako maseczki 2 razy na tydzien. Musze powiedziec ze nie zauwazylam zadnych efektow po tym czasie. Moze za krotko uzywalam, bo podobno a efekty trzeba czekac miesiac czasu, ale skoro taka chwalona wiec pomyslalam ze wizazanki maja wczesniej efekty i dlatego tak pieje z zachwytu. No i to szczypanie pod oczami to ma tak byc? Po odstawieniu czasami sobie o niej przypominalam przy okazji nakladania maseczki na cala twarz, nakladalam ta pod oczki i szczypanie bylo nadal, im czesciej uyzwalam tym mniej szczypalo, wiec chyba skora sie musi przyzwyczaic, ale efektow zmniejszenia moich zmarszczek pod oczkami byly marne. I nie wiem co robic, wywalic ja czy jednak zyczac regularnie uyzwac? Jak dlugo wy czakalyscie na efekty?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-28, 18:41   #12
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniająca wokół oczu i ust:

Tak sobie myśle ze może mam wrażliwą skórę cieńką na pewno bo w czasach szkoły kilka koleżanek miało największą frajde szczypiąc mnie po policzkach podobno w dotyku są jak guma plastyczne ,ja tam nie widze róznicy, poza tym troche zmasakrowałam sie kwaskami przez zime na pewno tez ją scieniłam dodatkowo, na razie zaczynam stosować tę maseczke jako zwykły kremik pod oczy, myśle że warto zainteresować się tą pozycją, ale wiadomo na jednych działa a na innych nie, jeszcze dochodzi dodatkowy fakt, jezeli ciągle się nadanża za nowosciami to pewnie nie raz juz miało sie doczynienia z tymi matrixami u mnie to raczej pierwsze aplikacje tego stymulatora kalogenu, polegałam na kremach sprawdzonych marek wprowadzonych na rynek juz kilka lat ,wiec na pewno tam tego nie było, więc moja skóra pewnie mocniej zareagowała
i tyle... jeszcze wyjasnie sprawe tego zapachu.. i za jakiś czas ocenie w KW .
tymczasem dziekuje za wyjasnienie moich wątpliwosci i dodatkowe ciekawe informacje.. pozdrawiam cieplutko
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 16:20   #13
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: do recenzentek Oceanic, AA Eye Perfect, Maseczka przeciwzmarszczkowo-ujędrniają

Czesc dzieczyny

Czy ta maseczka jest wciaz dostepna?
Szukałam na stronie rossnet i nie ma na stronie producenta tez nie ma.
Bedzie w rosmmannie? aptece?
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.