Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 10:07   #1
klauuudka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Question

Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczna?


Witam wszystkie Panie serdecznie

Pisze z zapyatniem o dwie uczelnie mianowicie Wyzsza Szkole Fizjoterapii oraz Wyzsza Szkole Kosmetyczna, obie szkoly znajduja sie we Wroclawiu i sa szkolami prywatnymi. Poszukuje cennych informacji dajacych mi porownanie oraz mozliwosc lepszego wyboru uczelni. Najbardziej interesuje mnie sposob przekazywanej wiedzy, atmosfera na uczelni, wykladowcy i szeregrzce zwiazanych z kierunkiem Zdaje sobie sprawe ze istnieja owe watki jednak przegladajac je byly one czasowo dosc przedawnione.

Czekam na Wasze opinie, wady i zalety
klauuudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:09   #2
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Więcej pozytywnych opinii słyszałam o WSF, ale duuuuuuuużo pracy.
Gdzieś już był o tym temat i były wszystkie odp. na Twoje pytania
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:09   #3
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

A na Akademii Medycznej jeszcze nie ma kosmetologii?
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 22:35   #4
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Słyszałam, że Czamara z WSF to wyzyskiwacz i ryje psychikę ;/
I gdzie tu iść... Może na Nowowiejską..
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:23   #5
kredka_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Hej Dziewczyny, ja właśnie zaliczyłam I rok na WSF, powiem Wam, że każdy straszy tą ilością nauki na WSFie jednak to jest szkoła wyższa a nie gimnazjum więc jakieś wymagania muszą być, ale patrząc na cały ten rok który jest za mną wcale nie było tak tragicznie, wiadomo największy postrach anatomia, faktycznie nie jest to bajecznie prosty przedmiot, a właściwie to nie tyle co trudny co sprowadzający się do kucia na pamięć, ale jeżeli ktos wmiare systematycznie ogarnia temat nie ma wcale tragedii, inne przedmioty owszem sporo kół, zaliczeń itd...ale do przejścia i wcale nie wymagające jakiegoś ogromu wiedzy i siedzenia po nocach w książkach. Napewno nie jest to szkółka ograniczająca się do nauki malowania paznokci, ale myślę, że osobą decydującym się na ten kierunek nie o to wkońcu chodzi prawda?! Jeżeli ktoś właśnie tylko tego się spodziewa to lepiej niech ucieka na studium czy jakiś kurs kosmetyczny....bo na moim roku było kilka takich przypadków, które spodziewały sie że wymagane od nich jedynie będzie jak dobrze nałożyć maseczke czy pomalować paznokietki...no i szybciej uciekły niż przyszły. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. A tym, że WSF ryje banie zgadzam się w 1oo%, taki urok tej dość specyficznej szkoly i specyficznych ludzi chodzących do niej!
kredka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:09   #6
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Dlaczego piszecie,że WSF ryje psychikę?nie rozumiem
Teraz to już załamałam się..gdzie iść na kosmetologię we wrocławiu
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 17:57   #7
Klaudiis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

dokładnie mam ten sam problem. staram sie wyciągnąć od wszystkich od ktrorych moge troche informacji na temat WSF i szkoly na Nowowiejskiej i slabo mi to idzie. Obecnie jestem za WSF. zybko musze sie decydowac bo wyniki matur cos za mną. kredka_20 jak z kosztami na WSF?
Klaudiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 09:29   #8
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Lepiej wybierz mniejsze zło i idź na WSF, przebrniesz anatomie i będzie git. Na nowowiejskiej postrachem jest fizjologia, ale szkoła jest beznadziejna! Na forum jest dużo informacji o obu szkołach...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:18   #9
elmowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 24
GG do elmowski
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Ja zaliczylam w tym roku I rok kosmetologii na WSF. Jak tylko dostalam wszystkie wpisy wyciagnelam papiery i przenioslam się do Krakowa. Na WSF nie jest jakos super ciezko. Jedno co jest to losowanie kto zda I rok i czy to po semestrze czy po roku. Po I semestrze nie odpada duzo ludzi ale trzeba sie pilnowac. Jak dla mnie wystarczylo że chodzilam regularnie na zajecia i ogarnialam tematy. Najgorsze jest z czesnym. Rośnie z każdym semestrem o 30pln/ miesiecznie. Poza tym kolezanka ktora nie zdala I semestru dostala pismo o zaleglej kwocie 2500pln czyli calego semestru wiec trzeba pilnowac pokwitowan za szkole bo notorycznie je sprawdzaja. Osoby ktore placa ratalnie powinny sobie kolekcjonowac kwitki za zaplate, poniewaz trzeba pokazac te potwierdzenia wplaty przy odbiorze kart egzaminacyjnych. Osoba z zaleglymi platnosciami nie jest dopuszczona do sesji. Rowniez zachowywac trzeba kwitki za legitymacje, indeks, wpisowe. a sama szkoła "ryje psyche" jest kilka wykladowcow, ktorym sie wydaje ze są "bogami". Panie prowadzące kosmetologie-ciezko trafic na taka ktora dobrze nauczy. Ja mialam w I semstrze z rewelacyjną kobietką- mgr Pietrzak; jezeli ktoras z Was na nią trafi to gratuluje , ale prowadzacy zmienia sie co semestr. Z anatomią nie jest źle. Prowadzący są super. Na kolokwium jest sporo do nauki ale wszystko jest dla ludzi w II semstrze na histologii radze sie zglaszac do odpowiedzi i zarabiac dobre oceny, bo ciezko zdac kolokwium a liczona jest srednia z ocen na koniec.. no a -3 to niezaliczone ;d na biochemii są tesciki, na chemi duzo pamięciówki-bezsensownej zresztą. I tak to leci. Życzę powodzenia
elmowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:29   #10
monika788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

czesc ja bylam 2 lata w szkole na nowowiejskiej i to byly chyba 2 najgorsze lata mojej edukacji. w szkole wszystkiego brakowalo nawet wazelina byla jedna na 20 dziewczyn. nie polecam nikomu tej szkoly.. wykladowcy w miare ale ludzie w sekretariacie w dziekanacie to po prostu porazka.. maja ze wszystkim problem nawet jak poszlam zaplacic za ubezpieczenie to dostalam niezly opieprz i wlasciwie do tej pory nie wiem za co.. maja tam balagan w dokumentach ciagle sa awantury o platnosci a pani z sekretariatu po prostu ze wszystkim ma problem.. wykonczylam sie psychicznie w tej szkole i teraz nadal zastanawiam sie co dalej.. chcialabym isc do czamary ale znowu negatywne opinie do mnie dochodza i nie wiem co robic..

mam kilka pytan odnosnie tej szkoly:
- czy naprawde co roku placi sie wiecej pieniedzy i na jakiej stawced sie konczy?
-czy wykladowcy sa wporzadku czy potrafia tak na kogos siasc ze to az widoczne? dodam ze zamierzam sie tam naprawde wziac za nauke bo juz nie mam czasu na ✂✂✂✂✂✂✂y wiec nie straszne mi ze trzeba sie duzo uczyc.. zastanawiam sie jednak czy to wystarczy czy wykladowcy faktyycznie traktuja ludzi jak smieci?
-jak traktowani sa ludzie przez kadry?
monika788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:24   #11
monika788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

czesc dziewczyny czy ktoras z was ma moze plan nauki z anatomii u czamary??jesli tak to mam ogromna prosbe przeslania go na mojego maila moniczka788@wp.pl.. bylabym bardzo wdzieczna
monika788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 09:38   #12
kredka_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Cześć, jestem studentką 2 roku w WSF,
jeżeli chodzi o czesne to prawda, na pierwszym semestrze rata miesięczna wynosi 490zł każdy kolejny semestr mniej więcej +30zł , czyli drugi 520, trzeci z tego co pamietam 560zł, czwarty 590 itd.. ceny te wzrastają ponieważ na każdym semestrze wchodzą lepsze kosmetyki, pracujesz na bardziej zaawansowanym sprzęcie itd. Wiem że troche to bez sensu no ale cuż zrobić.
A co do wykładowców wiadomo są różni jedni lajtowi drudzy mniej, albo i zdarzają się jacyś upierdliwi, ale ja osobiście nie narzekam. Wkońcu jest to szkoła wyższa więc jakieś wymagania muszą być. Pierwszy rok jest przechlapany przez ta anatomię, ale to tylko wynika z tego, że dla większości sa to nowe zagadnienia, sama pamięciówka, natłok tych wszystkich informacji do wykucia. Teraz jestem na drugim roku jak już pisałam i jest spoko, sporadycznie do czegoś tam trzeba sie pouczyć, no ale wkońcu za cos te oceny muszą nam wystawić. Ogólnie szkołe oceniam na plus, napewno jest to do przebrnięcia. Ja osobiście jeszcze zadnej nocy nie zarwałam z powodu nauki.
co do anatomii, to wejdz na strone uczelni...wsf.wroc.pl, w zakładkę strony wykładowców a tam wybierz dr. Zaleski masz tam liste tematów obowiązujących na egzaminie czyli to co wałkuje sie cały rok.
pozdrawiam
kredka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:19   #13
monika788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Dziekuje za informacje juz sobie popatrzylam wlasciwie opinie o tej szkole sa bardzo podzielone i chyba trzeba sie samemu przrkonac jak tam jest ja zaryzykuje
monika788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:27   #14
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Szkoła Marzeny Daleckiej ma system dzienny?Myśle o tej szkole w sumie mam jeszcze czas Ale lubie mieć wszystko zaplanowane
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 08:33   #15
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

W tym roku zdaję maturę i zamierzam od października 2013 r. studiować kosmetologię we Wrocławiu. Jeżeli ktoś z Was też się wybiera napiszcie..
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:22   #16
monia411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Ja wybieram się w tym roku na kosmetologię na nowowiejską
monia411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:56   #17
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Dlaczego wolisz na Nowowiejską a nie na Kościuszki?
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:39   #18
monia411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

czytałam dużo pozytywnych komentarzy o tej szkole i jakoś przypadła mi do gustu. Rozumiem, że ty się tam nie wybierasz?
monia411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:15   #19
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Jeszcze się zastanawiam, ale na dzisiaj na pierwszym miejscu jest Kościuszki.
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 10:36   #20
monitkaz
Przyczajenie
 
Avatar monitkaz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
GG do monitkaz
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Cytat:
Napisane przez monia411 Pokaż wiadomość
czytałam dużo pozytywnych komentarzy o tej szkole i jakoś przypadła mi do gustu. Rozumiem, że ty się tam nie wybierasz?



Ja wybieram sie prawdopodobnie od pazdziernika 2013 raczej WSF
wiec jakby co ja idę :P

Edytowane przez monitkaz
Czas edycji: 2013-06-23 o 08:57
monitkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 23:02   #21
dzastin69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Nie polecam WSF. Jestem na drugim roku i żałuję.
dzastin69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 13:23   #22
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Ja znam kilka osób z WSF i są zadowolone. Wczoraj podpisałam umowę na dzienne.
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 16:30   #23
monitkaz
Przyczajenie
 
Avatar monitkaz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
GG do monitkaz
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Cytat:
Napisane przez dzastin69 Pokaż wiadomość
Nie polecam WSF. Jestem na drugim roku i żałuję.

dlaczego? jesli mozna widziec;]
monitkaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:39   #24
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 447
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Ja także nie polecam WSF.
Zielona Herbata 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 23:00   #25
monia411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Na dzienne? Jak cos to mozna sie wczesniej poznac
monia411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 14:57   #26
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Na dzienne ale w WSF, a Ty chyba Monia idziesz na Nowowiejską?
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 18:00   #27
Yokq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Cytat:
Napisane przez ewcik94 Pokaż wiadomość
W tym roku zdaję maturę i zamierzam od października 2013 r. studiować kosmetologię we Wrocławiu. Jeżeli ktoś z Was też się wybiera napiszcie..
Hej
Wybieram się na Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia
Yokq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 18:51   #28
ewcik94
Przyczajenie
 
Avatar ewcik94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Cytat:
Napisane przez Yokq Pokaż wiadomość
Hej
Wybieram się na Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia
Hej,

Złożyłaś już dokumenty? Idziesz na dzienne czy zaoczne?
ewcik94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 19:03   #29
Yokq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Cytat:
Napisane przez ewcik94 Pokaż wiadomość
Hej,

Złożyłaś już dokumenty? Idziesz na dzienne czy zaoczne?
Hej
Tak złożyłam już komplet dokumentów. Jutro jadę do Wrocka w poszukiwaniu stancji. Wybieram się na dziennie. Jeżeli chciałabyś się spotkać i porozmawiać to pisz śmiało na mojego maila: yokoxoxo@wp.pl
Yokq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 22:58   #30
gocha159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetologia - Wrocław, Wyższą Szkołę Fizjoterapii czy Wyższa Szkoła Kosmetyczn

Cytat:
Napisane przez Yokq Pokaż wiadomość
Hej
Tak złożyłam już komplet dokumentów. Jutro jadę do Wrocka w poszukiwaniu stancji. Wybieram się na dziennie. Jeżeli chciałabyś się spotkać i porozmawiać to pisz śmiało na mojego maila: yokoxoxo@wp.pl
Witam was dziewczyny. także wybieram się na WSF. kosmetologia dzienne. pogadajmy, mój e-mail to gocha1595@wp.pl
gocha159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 09:00:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.