Ja już wybrałam Rimmel, a Ty? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 17:44   #211
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Dzień czternasty (wow, to już 2 tygodnie!) - Maybe session?

A dzisiaj taki makijaż sesyjny. Sesja bardzo chillout'owa i w miłym towarzystwie, aż się żyć chce

Niestety brak zdjęć z bliska, ale myślę, że wszystko dokładnie widać

Wykorzystane specyfiki:
- baza silikonowa,
- podkłady Rimmel Stay Matte, Lasting Finish, inny jasny i odrobina korektora,
- puder prasowany Rimmel Stay Matte oraz puder sypki Rimmel Silky Loose Powder,
- cienie: zielono-turkusowy, fioletowy i ultramaryna, a na łuku brwiowym odrobinę srebrnego (nie widać zbytnio),
- czarny eyeliner,
- rzęsy wytuszowane maskarą Rimmel 1-2-3 Looks na poziomie "1".
- róż na policzkach,
- błyszczyk Rimmel Stay Glossy 120 Non-stop glamour.

Jutro niestety nie będzie makijażu ponieważ wybieram się na casting do pokazu dla Gosi Baczyńskiej, a na castingach jak wiadomo "less is more", także będzie bardziej make-up no make-up A poza tym, trzymajcie za mnie kciuki! A i modlę się, żebym się nie rozpłynęła w tym upale, który na jutro zapowiadają...

Buźka,
Marta
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:52   #212
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Trzymamy kciuki bardzo bardzo mocno
A przedostatni, turkusowo-morski makijaż jest prześliczny
PS. Obcięłaś włoski?
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 18:09   #213
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Cudowny makijaż Kolejny niespotykany. Ale najbardziej lubię na Tobie pospolite brązy, które na Tobie wyglądają niepospolicie :P
Też się lubię w brązach Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Lorcia87 Pokaż wiadomość
Świetny, bardzo ładnie Twoim ciemnym oczkom w tym kolorze


Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Hm szmaragdy najmniej mi się podobają z Twojej dotychczasowej pracy tutaj, ale to kwestia gustu.
Za to pomarańczka powyżej piękna!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Dawno temu podobny zamieszczałam na MM
bardzo ładny make up ale ja Cię wolę w innych barwach
Ja siebie też

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Piękny makijaż.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Wg mnie to Twój najgorszy dotychczasowy makijaż ale to kwestia gustu.
Pozostałe świetne
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
moje kolorki wg mnie piękny makijaż
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pięknie wyglądasz zjawiskowo.
napisz mi na pw cóż to za obłędny cień morski bo padłam z zachwytu
Dzięki Aguś, już Ci piszę

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
jakie kolorki, super wyglądasz
ostatnim razem chodziło mi o to że mi się mniej podobasz w ciemnych kolorach - typu czerń czy grafit (plus mocne usta) bo takie piękne kolorki to miodzio
Ciemne rezerwuję raczej na wieczorne wyjścia

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki bardzo bardzo mocno
A przedostatni, turkusowo-morski makijaż jest prześliczny
PS. Obcięłaś włoski?
A moje włoski takie krótkawe właśnie są ;[ Obcinałam je z długich na ponad 70cm...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 22:47   #214
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość

A moje włoski takie krótkawe właśnie są ;[ Obcinałam je z długich na ponad 70cm...
Oj to tak jak ja W kwietniu obcięłam włoski, a miałam taaakie dłuugie Do teraz się z tym pogodzić nie mogę, że byłam taka głupia
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 23:11   #215
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Mimo że nie ma zbliżeń, makijaż oka jest widoczny jest bardzo kolorowo trochę do całego looku nie pasuje mi odcień na policzkach Ale nie jest źle

Trzymamy kciuki, aby jutro się udało
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 02:33   #216
Sensualitka
Raczkowanie
 
Avatar Sensualitka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tychy/Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Witam

ja z tych kobietek, które pilnie obserwują wizaz ale mało wnoszą od siebie. Dziś przedmiotem obserwacji był Twoj blog i koniec kropka ! dłuzej milczeć nie mogę ! tyle sie naczytałam o tym, że nie należy się przejmować fotografiami w necie bo photoshop świeci triumfy i mało jest naturalnego piękna, prawie udawało mi się zasypiać ze spokojem, że idealne cery to wymysł wielkich koncernów kosmetycznych oraz ich wiernych grafików komputerowych i nie muszę się przejmować swoimi rozszerzonymi naczynkami, porami, trudnymi dniami a tu oto Ty ! obalaczko mitów piękno w czystej postaci istnieje....... Twoja cera prezentuje się znakomicie Znów zaczną się koszmary w których będę dążyć (nie)STRUDZENIE do ideału hyhy. Kończę swoje wypociny i jak na nocną porę przystało oddam się teraz w ramiona snu o idealnie wykonanej kresce dzięki taśmie klejącej :3 nie wiem co tu można wygrać i czy coś w ogóle, ale wygląda to na jakiś konkurs, suma sumarum: mam nadzieje, że wygrasz bo makijaże inspirujące, amen
Sensualitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:37   #217
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Oj to tak jak ja W kwietniu obcięłam włoski, a miałam taaakie dłuugie Do teraz się z tym pogodzić nie mogę, że byłam taka głupia
Mam to samo! Tylko ja się obcięłam na początku roku i to dużo krócej ;/ Jaka ja głupia byłam! Myślałam, że w rok mi odrosną włosy do takiego stanu jak przedtem, a tu dupa... Chociaż rosną szybko to jeszcze duuuużo im brakuje...

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Mimo że nie ma zbliżeń, makijaż oka jest widoczny jest bardzo kolorowo trochę do całego looku nie pasuje mi odcień na policzkach Ale nie jest źle

Trzymamy kciuki, aby jutro się udało
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Sensualitka Pokaż wiadomość
Witam

ja z tych kobietek, które pilnie obserwują wizaz ale mało wnoszą od siebie. Dziś przedmiotem obserwacji był Twoj blog i koniec kropka ! dłuzej milczeć nie mogę ! tyle sie naczytałam o tym, że nie należy się przejmować fotografiami w necie bo photoshop świeci triumfy i mało jest naturalnego piękna, prawie udawało mi się zasypiać ze spokojem, że idealne cery to wymysł wielkich koncernów kosmetycznych oraz ich wiernych grafików komputerowych i nie muszę się przejmować swoimi rozszerzonymi naczynkami, porami, trudnymi dniami a tu oto Ty ! obalaczko mitów piękno w czystej postaci istnieje....... Twoja cera prezentuje się znakomicie Znów zaczną się koszmary w których będę dążyć (nie)STRUDZENIE do ideału hyhy. Kończę swoje wypociny i jak na nocną porę przystało oddam się teraz w ramiona snu o idealnie wykonanej kresce dzięki taśmie klejącej :3 nie wiem co tu można wygrać i czy coś w ogóle, ale wygląda to na jakiś konkurs, suma sumarum: mam nadzieje, że wygrasz bo makijaże inspirujące, amen
No to kobieto walnęłaś mi komplementem, aż nie wiem, co odpisać! Jest mi bardzo miło to czytać, ale cóż, makijaż robi swoje Bez nie jestem taka piękna i nieskazitelna Niemniej, dziękuję!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 18:15   #218
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Dzień szesnasty - Panna niezdecydowana

Dzisiejszy dzień stał pod znakiem "Sesja". Wybrałam się do jednej z moich ulubionych fotografek, która tworzy magię za pomocą zdjęć. 4 stylizacje i 3 makijaże, niestety teraz zaprezentuję tylko jeden, ten ostateczny (niestety na zdjęciach są przekłamane kolory, w rzeczywistości były dużo żywsze, ale to kwestia światła - zdjęcia robione w cieniu).

A początkowo było samo złoto z delikatnym pudrowym różem, następnie róż zamienił się w brudny róż - delikatny brązik, a na sam koniec w to, co zaprezentuję poniżej - złoto-niebiesko-brudny róż.

Na buźce:
Baza silikonowa,
Zmieszane podkłady Rimmel Stay Matte i Lasting Finish (oba 103 True Ivory), jasny podkład i ciutkę gęstego korektora,
Puder prasowany Rimmel Stay Matte 001 Transparent, a pod oczy puder sypki Rimmel Silky Loose Powder,
Złoty, różowy, brązowawy i niebieski cień do oczu Rimmel Color Rush 021 Alluring,
Tusz do rzęs Rimmel 1-2-3 Looks na poziomie "2",
Róż i rozświetlacz na kościach policzkowych,
Na ustach szminka w odcieniu Nude i na nią błyszczyk Rimmel Stay Glossy 120 Non-stop glamour.

Dodaję 2 zdjęcia w sumie bardziej z backstage'u niżeli z sesji, a efekty sesji - wkrótce
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2010-08-12 o 18:16
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:05   #219
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Makijaż panna niezdecydowana - cudeńko
Dużo bardziej podobają mi się takie odcienie niż turkusy
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 22:17   #220
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Piękny makijaż.
W takich odcieniach bardzo ci do twarzy. Mnie niestety nie bardzo, nad czym ubolewam. Z niecierpliwością czekam na kolejne
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 21:27   #221
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Dzień siedemnasty - Trzynastego w piątek

A co tam, że dziś jest trzynastego w piątek! Nie jestem zabobonna i nie wierzę w pecha. Za 4 dni mam urodziny, let's celebrate!

Dziś makijaż z serii tych, które naprawdę lubię, czyli złoto i czekolada. Uwielbiam czekoladę pod każdą postacią i mogłabym ją jeść non stop, ale cóż - podstępnie tuczy! Jeśli nie w żołądku to na oczach Smacznie i bez kalorii.

W kąciku oka miałam przyklejoną taśmę klejącą (dlatego jest tak równa i ostro zakończona linia ).

Makijaż:
Baza silikonowa,
Podkłady Rimmel Stay Matte, Rimmel Lasting Finish, bardzo jasny podkład i gęsty korektor o jasnym odcieniu,
Puder prasowany Rimmel Stay Matte 001 Transparent i puder sypki Rimmel Silky Loose Powder,
Złoty, pomarańczowy, brązowo-miedziany, mocno brązowy i czarny cień,
Maskara Rimmel 1-2-3 Looks poziom "3",
Brązer na policzkach,
Błyszczyk Rimmel Stay Glossy 120 Non-stop glamour.


Voila and enjoy!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 23:28   #222
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

przepięknie wyglądasz w tej tonacji, i również uwielbiam takie makijaże więc tym bardziej +
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 10:28   #223
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Ja z Rimmela mam podkład Stay Matte i jestem z niego bardzo zadowolona .
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 23:58   #224
Iskier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Mój faworyt, przebił nawet Czekoladowy smokey i Honey, stay classy Oddam królestwo za step by step tego makijażu I za nazwy oraz marki cieni do oczu
Iskier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 13:54   #225
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
przepięknie wyglądasz w tej tonacji, i również uwielbiam takie makijaże więc tym bardziej +


Cytat:
Napisane przez Iskier Pokaż wiadomość
Mój faworyt, przebił nawet Czekoladowy smokey i Honey, stay classy Oddam królestwo za step by step tego makijażu I za nazwy oraz marki cieni do oczu
Ok Martuś, postaram się coś po godzinach dla Ciebie zrobić

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Dzień dziewiętnasty - Podsumowanie

Dzisiaj kończy się moja przygoda z konkursem Rimmel. Tym z Was, które głosowały na mnie pozytywnie bardzo dziękuję, ale niestety znalazły się i takie, przez które przemawiała pewnie zazdrość i oceniały mój wątek jedną gwiazdką znaczącą "Okropieństwo!". Nie uważam, żeby mój blog był aż taki beznadziejny, ale ok - Wasza sprawa...

Przez te prawie trzy tygodnie starałam się rozwinąć w kwestii wizażu podpatrując te najlepsze i prezentując to, co sama zmalowałam i nadawało się akurat do pokazania Była to dla mnie świetna zabawa i doskonała szkoła życia, a w dodatku motywacja do walki z mym ogromnym leniem. Nie prezentowałam filmików, jako, że uważam, że jestem jeszcze zbyt wielkim laikiem i nie posiadam aż tak profesjonalnych narzędzi makijażowych, by kogoś uczyć jak wykonać makijaż, ale przynajmniej mogłam dzielić się z Wami zdjęciami z moich zmagań z lepszym lub gorszym efektem.

Teraz wszystko zależy od tego, jak zostały ocenione wątki - ja wiele już w tej sprawie uczynić nie mogę, pozostało mi tylko czekać na osąd. Nie ukrywam, że bardzo chciałabym znaleźć się w trójce laureatów, gdyż sesja zdjęciowa w jednym z magazynów urodowych to byłoby spełnienie moich marzeń, ale to już nie ode mnie zależy tylko od komisji. Niemniej byłby to miły prezent urodzinowy, a urodziny mam we wtorek (17 sierpnia)

Na sam koniec chciałabym przeprowadzić podsumowanie kosmetyków, które otrzymałam w paczce Ambasadorki. Ich zalet, minusów i ogólnej oceny.

Na pierwszy ogień sprawca całego zamieszania:

1. Maskara Rimmel 1-2-3 Looks:

+ Ciekawy patent z mechanizmem obrotowym i ilością tuszu na szczoteczce w zależności od wybranego poziomu,
+ Samo opakowanie - poręczne a w dodatku samodzielnie stojące np. na półce (większość tuszy nie da się postawić na stojąco),
+ Szczoteczka (początkowo mnie przerażała, ale bądź co bądź - przy odrobinie praktyki potrafi wyczarować długie jak firanki rzęsy!),
+ Całkiem przyjemny zapach, który nie drażni i nie przeszkadza,
+ Na 1 i 2 poziomie nie skleja rzęs, ładnie je rozczesuje, pogrubia i podkręca,
+ Jest faktycznie czarny, na rzęsach daje głęboką czerń (niektóre tusze tylko z nazwy są czarne, a faktycznie bardziej szare),
+ Nie kruszy się i nie osypuje pod oczami,
+ Bardzo łatwo jest go zmyć przy wieczornym demakijażu oka,
+ Wytrzymuje cały dzień w stanie nienaruszonym (oczywiście, jeśli ktoś nie pociera oka namiętnie),
+ Nie podrażnia oczu, nadaje się dla alergików (testowane na mojej mamie ).

- Istnieje prawdopodobieństwo, że przy odkręcaniu szczoteczki możemy niechcący przekręcić mechanizm,
- Początkowo miał zbyt rzadką konsystencję i ciężko było nim malować rzęsy (problem mija po 1-2 dniach, tusz lekko gęstnieje i jest go łatwo nałożyć na rzęsy i je wydłużyć),
- Na poziomie 3 szczoteczka nabiera zbyt dużo tuszu i skleja rzęsy (zwłaszcza jeśli ktoś jest amatorem w kwestii wizażu), wygląda to dosyć nieestetycznie.

Ogółem tusz dobrze sobie radzi nawet z najbardziej niesfornymi rzęsami. Rzęsy nim podkreślone są wyraziste, dokładnie rozdzielone i pogrubione i mają kolor pięknej głębokiej czerni. Nie podrażnia oczu i nie kruszy się w trakcie dnia. A co najważniejsze, szybko schodzi z rzęs przy demakijażu.

Czy kupiłabym ten tusz ponownie?
Myślę, że na pewno tak!

2. Podkłam Rimmel Stay Matte odcień 103 True Ivory:

+ Praktycznie bezzapachowy,
+ Lekka, lejąca konsystencja (akurat ja lubię, kiedy podkład jest rzadszy, lepiej mi się go nakłada na buzię i wiem, że nie przesadzę z jego ilością),
+ Szybko się wchłania w skórę i po chwili stapia z jej naturalnym odcieniem nie odcinając się od niego sztucznie,
+ Po wchłonięciu matuje buźkę tak, że nie trzeba już dużych ilości pudru matującego,
+ Ma poręczne opakowanie (posiada taką niby "szybkę", przez którą widać, ile produktu jeszcze zostało).
+ Jest dosyć kryjący, więc małe niedoskonałości nie będą pod nim widoczne,
+ Nie tworzy efektu maski i nie powoduje wysypu niedoskonałości (z czym miałam jeszcze niedawno problem),
+ Długo trzyma się na twarzy.

- Opakowanie też ma minusy, nie ma dozownika i może się zdarzyć, że podkład po prostu się wyleje. Ciężko też wycisnąć dokładną ilość, która jest potrzebna do makijażu,
- W przypadku skóry mieszanej (taką, jak posiadam ja) szybko zaczynam się świecić,
- Pomimo, że otrzymałam najjaśniejszy jego odcień i tak jest dla mnie za ciemny i muszę go mieszać z jeszcze jaśniejszym podkładem,
- Ja nakładam go pędzelkiem, ale przy nakładaniu palcami zostawia smugi (można sobie z tym poradzić wklepując go palcami w skórę),
- Nieco ciemnieje w trakcie dnia.

Podkładu Rimmel Stay Matte używałam już przed konkursem (zachęcona próbami z przyjaciółki egzemplarzem). Jednak ja zawsze mieszam ze sobą 2, 3 a nawet 4 kosmetyki, a potem nakładam na twarz. Trochę ciężko się go nakłada, ale po wklepaniu dobrze stapia się ze skórą i ją rozpromienia. Matuje, ale nie na długo.

Czy kupiłabym ten podkład ponownie?
Tak, gdyż mieszając go z innymi jest ideałem!

3. Podkład Rimmel Lasting Finish odcień 103 True Ivory:

+ Przyjemna konsystencja,
+ Łatwo się nakłada,
+ Półprzezroczyste opakowanie, przez które widać, ile jeszcze zostało kosmetyku,
+ Bardzo przyjemny zapach przypominający mi zapach podkładu Rimmel Recover taki lekko herbaciany,
+ Szybko stapia się ze skórą i dopasowuje do niej odcienień,
+ Nie ściera się z buzi (no chyba, że ma się skłonność do pocierania buźki rękami),
+ Lekko kryjący, dobry na upały,
+ Nadaje się do cery trądzikowej (zawiera w sobie minerały),
+ Nie zapycha.

- Taka sama tubka jak w Rimmel Stay Matte i ten sam problem z wylewaniem się podkładu i trudnością w dozowaniu,
- Chyba jednak nie trzyma się na twarzy te 16 godzin,
- Wymaga zmatowienia po nałożeniu,
- Cera szybko zaczyna się świecić,
- Różnica w kolorze pomiędzy tymi samymi odcieniami a różnymi typami kosmetyków (pomimo tego samego numeru jest ciemniejszy od Rimmel Stay Matte 103 True Ivory) - jest dla mnie również zbyt ciemny,
- Podkreśla suche skórki.

Dobry podkład na imprezę, nie zapycha i ładnie wygląda

Czy kupię ten podkład ponownie?
Podoba mi się zapach, ale chyba jednak bardziej wolę podkład Rimmel Stay Matte, poza tym najjaśniejszy odcień Lasting Finish jest dla mnie zbyt ciemny.

4. Puder prasowany Rimmel Stay Matte 004 Sandstorm:

+ Ładny kolorek, taki złocisty, letni - dobrze ożywia ziemistą twarz,
+ Ładnie matuje, ale nie podkreśla suchych skórek,
+ Wygładza skórę,
+ Moja skóra długo pozostaje matowa,
+ Wystarcza na długi czas,
+ Ma bardzo przyjemny zapach

- Nieporęczne opakowanie i brak dołączonego do niego aplikatora i ewentualnie lusterka.

Dotychczas do matowienia buźki używałam pudru prasowanego Rimmel Stay Matte 001 Transparent w starej jeszcze wersji lub pudru sypkiego Rimmel Silky Loose Powder. 001 Transparent jest idealny na zimę, natomiast teraz na lato 004 Sandstorm bardzo dobrze się sprawdza i nie odcina się od naturalnego koloru cery.

Czy kupię ten puder ponownie?
Bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak!

5. Błyszczyki Rimmel Stay Glossy odcienie 120 Non-Stop Glamour (jasny) i 460 Yours Forever (ciemniejszy):

+ Bardzo fajnie pachną, choć na początku zapach mnie drażnił, a teraz bardzo go polubiłam,
+ Nie lepi się i nie jest zbyt gęsty,
+ Usta po pomalowaniu ładnie wyglądają i pięknie się błyszczą,
+ Jaśniejszy idealnie nadaje się do makijażu Nude i ma przyjemne złote drobinki,
+ Ciemny jest ciemny tylko w opakowaniu, na ustach daje subtelny odcień podkreślając je,
+ Wygodny aplikator - nie potrzebujemy lusterka, by poprawnie pomalować usta,
+ Dosyć dobrze smakuje (jak ktoś zjada błyszczyki ),
+ Ładne i poręczne opakowanie.

- Chociaż prosto go nałożyć to nie pogardziłabym mini lusterkiem w denku opakowania,
- Niezbyt trwały (ale to jak większość błyszczyków), szybko się go zjada,
- Ciemny kolor po nałożeniu na "gołe usta" może rozłożyć się nierównomiernie i tworzy gdzie nie gdzie ciemniejsze plamy.

Jaśniejszy pokochałam od pierwszego wejrzenia i użycia, do ciemniejszego musiałam się stopniowo przekonywać, ale w końcu również polubiłam i coraz częściej używam. Daje choć namiastkę luksusu, którym każda kobieta nie pogardzi.

Czy kupię ten błyszczyk ponownie?
Jaśniejszy z całą pewnością! Ciemniejszy starczy mi pewnie na sporo dłużej...

6. Cienie Rimmel Color Rush odcienie: 021 Alluring (kobaltowy), 030 Siren (różowy), Metallic 102 Backstage (złoto-piaskowy):

+ Dosyć spore opakowania z dużą ilością sprasowanego cienia,
+ Odcień Metallic 102 Backstage jest bogaty w świetliste drobinki a w dodatku świetnie napigmentowany, nie trzeba nakładać go na mokro by ukazać jego esencję,
+ Łatwo się je aplikuje,
+ Nie osypują się,
+ Trzymają się na powiekach cały dzień (ewentualnie noc) i nie bledną,
+ Nie podrażniają oczu,
+ Nakładane na mokro dają niesamowity efekt i trzymają się jeszcze lepiej,
+ Wydaje mi się, że wystarczą na bardzo długo,
+ Bezzapachowe,
+ Bogata gama kolorów tak na marginesie,

- Cienie matowe, czyli 021 Alluring (kobaltowy) i 030 Siren (różowy) nakładane na sucho są słabo napigmentowane, bardziej nadają się do delikatnych makijaży dziennych.
- Szkoda, że Rimmel nie pomyślał o tym, by w matowych cieniach korona była aż do samego końca cienia błyszcząca, a nie tylko po wierzchu (dzięki temu można wykonać zarówno matowy jak i błyszczący i co za tym idzie, bardziej efektowny makijaż).

Moim zdecydowanym faworytem jest ten metaliczny złoto-piaskowy odcień! Kocham beże i złoto, a więc z nim na pewno się nie rozstanę. Co do reszty kolorów będę używać, ale nie namiętnie.

Czy kupię te cienie ponownie?
Jeśli skończy mi się 102 Backstage (a pewnie potrwa to baaaaardzo długo) to oczywiście, że tak!


Uff, ale się rozpisałam! Ale chciałam wszystko podsumować od A do Z. Jak widać, Rimmel daje radę! Makijażu póki co nie robię, gdyż jest bardzo ciemno na zewnątrz (notoryczna burza) i nie udałoby mi się zrobić go poprawnie. Ale nie wykluczam, że w późniejszej części dnia wykonam coś pożegnalnego
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2010-08-15 o 14:00
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:03   #226
Jolie Perle Rare
Raczkowanie
 
Avatar Jolie Perle Rare
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 363
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

makijaż z 14go dnia powalił mnie na kolana - jest GENIALNY!!!
Z jednej strony mocny (jak na mnie to sporo kosmetyków na buźce) ale jednocześnie lekki i delikatny; w połączeniu z tym wdziankiem wyglądasz tak zwiewnie i uroczo a włoski są fajne - zawsze to jakaś odmiana a przecież "la donna es mobile" wiec dobrze, że się odważyłaś
Życzę powodzenia w konkursie bo przeglądając inne blogi stwierdzam, że Twój podoba mi się najbardziej
__________________
26.06.2008 - pierwsze spotkanie
22.06.2011 - zaręczyny
22.06.2013 - ślub

Jolie Perle Rare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:10   #227
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez Jolie Perle Rare Pokaż wiadomość
makijaż z 14go dnia powalił mnie na kolana - jest GENIALNY!!!
Z jednej strony mocny (jak na mnie to sporo kosmetyków na buźce) ale jednocześnie lekki i delikatny; w połączeniu z tym wdziankiem wyglądasz tak zwiewnie i uroczo a włoski są fajne - zawsze to jakaś odmiana a przecież "la donna es mobile" wiec dobrze, że się odważyłaś
Życzę powodzenia w konkursie bo przeglądając inne blogi stwierdzam, że Twój podoba mi się najbardziej
Jolie


A tutaj coś na pożegnanie, graficzny makijaż na podsumowanie 3 tygodni praktyk:

Makijaż nazwałam "Sexy pistol"

Użyłam:
Podkłady Rimmel Stay Matte, Lasting Finish, jaśniejszy i korektor;
Puder prasowany Rimmel Stay Matte 001 Transparent;
Puder sypki (pod oczy) Rimmel Silky Loose Powder;
Brązer na policzkach;

Oczy:
Limonkowo-cytrynowy, szary, czarny, zielony i pomarańczowy cień;
Czarna kredka Rimmel Soft Khol Jet Black,
Maskara Rimmel 1-2-3 Looks poziom 3.

Usta pociągnęłam błyszczykiem Rimmel Stay Glossy 460 Your Forever.

No to teraz ruszamy na podbój Dzikiego Zachodu!


A poza tym, chciałam jeszcze raz wszystkim Wam podziękować za to, że czytałyście mojego bloga, komentowałyście moje makijaże i przede wszystkim za to, że wspierałyście mnie! Jesteście genialne!

Pozostałym Ambasadorkom dziękuję za niesamowitą atmosferę i wybitnie wysoki poziom konkursu, który wręcz dodawał skrzydeł i prowokował do przekraczania granic. Dzięki Wam wiem, że jestem w stanie wiele zdziałać!


DZIĘKUJĘ!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 17:54   #228
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Przeglądając Twój blog starałam się być obiektywna i z tych wszystkich makijaży które tutaj zamieściłaś tylko jeden na serio mi się nie podobał o czym napisałam.
Cała reszta rewelacyjna!
Ja osobiście uwielbiam Rimmel i kilkad ni temu zakupiłam tusz 1-2-3 Looks i dopóki Rimmel nie wymyśli czegoś lepszego to na pewno innego tuszu już nie kupię

Mam nadzieję że wygrasz.
Pozdrawiam
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 18:52   #229
tanyya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 435
GG do tanyya
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

bajeczny makijaż! życzę powodzenia
__________________
Wizażystka, stylistka, doradca kosmetyczny. Zapraszam na mojego bloga:

www.make-up-charm.blogspot.com
tanyya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 20:53   #230
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

REWELACJA... ta kreska pomarańczowa nadaje niesamowitego efektu całemu makijażowi...
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:24   #231
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Ostatni makijaż mnie naprawdę zachwycił Ta pomarańczowa kreska świetnie go urozmaica, super pomysł
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:26   #232
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość


Jolie


A tutaj coś na pożegnanie, graficzny makijaż na podsumowanie 3 tygodni praktyk:

Makijaż nazwałam "Sexy pistol"

Użyłam:
Podkłady Rimmel Stay Matte, Lasting Finish, jaśniejszy i korektor;
Puder prasowany Rimmel Stay Matte 001 Transparent;
Puder sypki (pod oczy) Rimmel Silky Loose Powder;
Brązer na policzkach;

Oczy:
Limonkowo-cytrynowy, szary, czarny, zielony i pomarańczowy cień;
Czarna kredka Rimmel Soft Khol Jet Black,
Maskara Rimmel 1-2-3 Looks poziom 3.

Usta pociągnęłam błyszczykiem Rimmel Stay Glossy 460 Your Forever.

No to teraz ruszamy na podbój Dzikiego Zachodu!


A poza tym, chciałam jeszcze raz wszystkim Wam podziękować za to, że czytałyście mojego bloga, komentowałyście moje makijaże i przede wszystkim za to, że wspierałyście mnie! Jesteście genialne!

Pozostałym Ambasadorkom dziękuję za niesamowitą atmosferę i wybitnie wysoki poziom konkursu, który wręcz dodawał skrzydeł i prowokował do przekraczania granic. Dzięki Wam wiem, że jestem w stanie wiele zdziałać!


DZIĘKUJĘ!
naprawdę świetny look masz fantazję, talent i urodę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:09   #233
Lorcia87
Raczkowanie
 
Avatar Lorcia87
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 367
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Martusiu życzę Ci z całego serducha byś wygrała, uważam że w 100% na to zassługujesz i mam nadzieję, że organizatorzy wezmą to pod uwagę!
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają raj na ziemi...
Lorcia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 12:17   #234
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Ja już wybrałam Rimmel, a Ty?

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Przeglądając Twój blog starałam się być obiektywna i z tych wszystkich makijaży które tutaj zamieściłaś tylko jeden na serio mi się nie podobał o czym napisałam.
Cała reszta rewelacyjna!
Ja osobiście uwielbiam Rimmel i kilkad ni temu zakupiłam tusz 1-2-3 Looks i dopóki Rimmel nie wymyśli czegoś lepszego to na pewno innego tuszu już nie kupię

Mam nadzieję że wygrasz.
Pozdrawiam
Cieszę się, że przekonałaś się do kosmetyków Rimmel, dobry wybór! A wyniki 18-tego, dzień po moich urodzinach, trzeba być dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez tanyya Pokaż wiadomość
bajeczny makijaż! życzę powodzenia
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
REWELACJA... ta kreska pomarańczowa nadaje niesamowitego efektu całemu makijażowi...
Lubię takie niekonwencjonalne rozwiązania

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Ostatni makijaż mnie naprawdę zachwycił Ta pomarańczowa kreska świetnie go urozmaica, super pomysł
Bałam się, że średnio będzie to wyglądać, ale wyszło całkiem ok, dziękuję

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
naprawdę świetny look masz fantazję, talent i urodę
Ależ mi słodzisz

Cytat:
Napisane przez Lorcia87 Pokaż wiadomość
Martusiu życzę Ci z całego serducha byś wygrała, uważam że w 100% na to zassługujesz i mam nadzieję, że organizatorzy wezmą to pod uwagę!
Dziękuję Słonko, trzymaj kciuki
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.