Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 12:45   #1
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286

Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych


czesc
chcialabym zebrac wasze opinie na temat depilacji trwalej laserem Light Sheer.

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2011-04-17 o 02:20
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:50   #2
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
czesc
chcialabym zebrac wasze opinie na temat depilacji trwalej laserem Light Sheer. chodzi mi o przypadek, gdzie wloski nie sa czarne a raczej szare i bardziej jasne niz ciemne...
od dlugiego czasu siedze i przegladam wszystko co jest mozliwe i mimo ze zaznacza sie, ze laser usuwa tylko czarne wloski pojawiaja sie rowniez odmienne opinie...kobiety usuwaja wloski z kazdej czesci ciala i nie sadze zeby wszystkie mialy czarne wlosy
jak to bylo w waszym przypadku? jakie macie efekty?
strasznie boje sie, ze wyrzuce pieniadze w bloto
bede wdzieczna za wasze wszystkie podpowiedzi

Co do usuwania włosków laserem to wiadomo, że lepszy efekt uzyska się wtedy, kiedy skóra jest jasna, a włoski ciemne
Jeśli jest taki kontrast, wiązka światła lepiej zadziała (niszczycielsko) na cebulkę i strukturę włosa.
Wtedy też ilość zabiegów jest mniejsza.
Na jaśniejszych włoskach (ale nie mega jasnych) też to wyjdzie, tyle że będzie potrzeba więcej zabiegów, a to znowu kosztuje, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość, no i niestety kasę
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2011-03-24 o 17:15
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:04   #3
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Apsik13 dzieki, pocieszylas mnie, ze efekty beda czekam na wiecej opinii. wielkie pozdrowienia
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 10:16   #4
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

jesli chcesz poczekac to powiem ci za jakis czas,bo wczoraj byłam na zabiegu(łydki,pachy,bikin i)
za miesiac jestem umowiona na nastepny ,pewnie dopiero za jakis czas bede mogła cos powiedziec na ten temat
wydaje mi sie ze mam podobny typ włosków
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 12:47   #5
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

KuNu pewnie, ze chetnie przeczytam twoja opinie
mysle, ze przyda sie to wielu dziewczyna wahajacym sie co do decyzji odnosnie tego zabiegu

takze czekam na relacje
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:52   #6
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
jesli chcesz poczekac to powiem ci za jakis czas,bo wczoraj byłam na zabiegu(łydki,pachy,bikin i)
za miesiac jestem umowiona na nastepny ,pewnie dopiero za jakis czas bede mogła cos powiedziec na ten temat
wydaje mi sie ze mam podobny typ włosków
KuNu, wczoraj robiłaś zabieg i już jesteś umówiona na następny za miesiąc?????
Ja robię Light Sheer Duet i odstępy czasowe między jedną sesją a drugą wynoszą jakieś 7-8 tygodni - wtedy dopiero włoski mają czas na odrośnięcie i wykruszenie się.
Robienie zabiegu w czasie krótszym jest dla mnie bez sensu bo nie ma szansy na dokładne odrośnięcie i wspomniane wykruszanie - po co wydawać kasę na kolejny zabieg, który nie da oczekiwanych efektów
Sama widzę, że po większej końcówce Duetu włoski odrastają wolniej, stąd te dwa miesiące czekania na kolejną sesję.
Chyba że robisz nieco innym laserem, to częstsze zabiegi są uzasadnione

KuNu, a jak z bolesnością zabiegów?
Bo krew mnie zalewa jak piszą, że to całkowicie bezbolesne.
G... prawda, boli i tyle.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 22:55   #7
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

u mnie minie 6 tygodni miedzy jednym zabiegiem a 2 gim ,ale tak jak mi zasugerowała pani wykonujaca zabieg
,wiem ze urzadzenie to Light Sheer ale moze sa różne typy?
Apsik, pachy mnie bolały okrutnie ,bikini tez nie było przyjemne, ale na nogach ok,tylko miejscami gdzies mnie "zakuło"ale w sumie sie zrelaksowałam przy łydkach
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 23:47   #8
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
u mnie minie 6 tygodni miedzy jednym zabiegiem a 2 gim ,ale tak jak mi zasugerowała pani wykonujaca zabieg
,wiem ze urzadzenie to Light Sheer ale moze sa różne typy?
Apsik, pachy mnie bolały okrutnie ,bikini tez nie było przyjemne, ale na nogach ok,tylko miejscami gdzies mnie "zakuło"ale w sumie sie zrelaksowałam przy łydkach
Ja robię Light Sheer Duet - to ten z dwiema głowicami.

KuNu, a ta pani to może lekarz, kosmetyczka, czy kto?
Z ciekawości pytam.
Im lepiej wykwalifikowana osoba, tym lepiej dla nas

Ja chyba najbardziej cierpię przy bikini bo robię głębokie.
Więc od początku mówiłam sobie, że jak przeżyję bikini, to przeżyję wszystko
Fakt, reszta już nie jest taka straszna
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:13   #9
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
czesc
chcialabym zebrac wasze opinie na temat depilacji trwalej laserem Light Sheer. chodzi mi o przypadek, gdzie wloski nie sa czarne a raczej szare i bardziej jasne niz ciemne...
od dlugiego czasu siedze i przegladam wszystko co jest mozliwe i mimo ze zaznacza sie, ze laser usuwa tylko czarne wloski pojawiaja sie rowniez odmienne opinie...kobiety usuwaja wloski z kazdej czesci ciala i nie sadze zeby wszystkie mialy czarne wlosy
jak to bylo w waszym przypadku? jakie macie efekty?
strasznie boje sie, ze wyrzuce pieniadze w bloto
bede wdzieczna za wasze wszystkie podpowiedzi
Jest cały wątek o depilacji laserowej-wystarczyło tam zapytać zamiast zakładać nowy wątek

Co do koloru włosów ważne jest także to jaki kolor włos ma przy skórze. Ja np. mam włosy,które wydają się ciemne,a przy skórze są jasne,więc niestety,ale laser ich nie usuwa ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:36   #10
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

/

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2011-04-17 o 02:20
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:48   #11
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja robię Light Sheer Duet - to ten z dwiema głowicami.

KuNu, a ta pani to może lekarz, kosmetyczka, czy kto?
Z ciekawości pytam.
Im lepiej wykwalifikowana osoba, tym lepiej dla nas

Ja chyba najbardziej cierpię przy bikini bo robię głębokie.
Więc od początku mówiłam sobie, że jak przeżyję bikini, to przeżyję wszystko
Fakt, reszta już nie jest taka straszna
u mnie było tak ze zbierała wywiad ,robiła próbę i ustawiała te wartosci lekarka,a reszte kosmetyczka ktora u pełniła funkcje kogos na kształt pielegniarki.
Nie miałam żadnych zastrzeżeń.
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 18:39   #12
Koticzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

witam

Polecam depilację laserem Light Sheer. Długo zastanawiałam się nad poddaniem temu zabiegowi głównie z powodu cen. Grupon pomógł mi w podjęciu decyzji. Wykupiłam pakiet 30 zabiegów za 499zł. Oczywiście dot. to tylko malych powierzchni i np bikini głębokie to 3 zabiegi całe ręce 5 ale to i tak znacznie taniej niż w oficjalnym cenniku. Efekt jest już po 1 zabiegu. Włosy wypadają a odrastające są cienkie i słabe. Bikini i pachy ból niesamowity jak dla mnie - parzenie i porażanie prądem ale w stęzeniu do zniesienia a jestem bardzo wrażliwa. Pachy jeszcze da się przeżyć bez znieczulenia ale bikini tylko z emlą (120 zł za tubke która mi wystarcza na 4 zabiegi). Niestety po zabiegu mam slady i strupki pierwszego dnia skóra wręcz pali nie moge wytrzymać nawet w bieliźnie. Ale i tak warto bo gdy to wszystko zejdzie czuje się naprawdę komfortowo nie musząc męczyć się z woskiem. Ślady są wynikiem ciemniejszej skóry w miejscach intymnych a jak wiadomo to barwnik skupa wiązkę lasera. Po Pachy to tylko tylko zaczerwienienie znikające następnego dnia. Inne częsci ciałą jak ręce czy nogi ślady znikają po kilku godzinach.
Podsumowujac szczerze polecam brunetkowm o jasnej karnacji. Podobno tylko u niej efekt jest naprawdę zadowalający.
Przy okazji ostrzegam przed fotodepilacją IPL tańszą mniej bolesną ale kompletnie nieskuteczną. Koleżanka zainwestowała 1500 zł i po zakonczeniu serii wszystko odrosło tak samo jak wczesniej.
Koticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 17:41   #13
ANIA150583
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Hej dziewczyny polecam wam depilacje laserem Light Sheer,ja jestem po 2 zabiegu i widze rewelacyjne efekty !!! Robilam paszki i bikini po wloskach nie ma sladu.Pod koniec miesiaca ide na 3 ,planuje zrobic sobie jeszcze lydki.Ceny w Warszawie sa bardzo wysokie a jednak znalazlam salon ZEN pewny Polecenia znajduje sie w Ursusie Wiosny Ludow 35 cena za obszar 199zl!!!!! Przemile panie i bardzo fajna atmosfera. Dziewczyny polecam naprawde warto pozbyc sie tych okropnych wloskow.Anna
ANIA150583 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 08:20   #14
nicolas22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

co prawda jestem mezczyzna noo ale niestety na mnie laser dziala conajwyzej srednio ( o ile w ogole);/ mialem robione 5 zabiegów zwyklym lightsheerem na plecy i ramiona plus 2 zabiegi w innym studio lightsheerem duo... wlosy mam ciemne karnacja srednia. wlosy mam na calych plecach i ramionach od lokcia w gore;/ jesli chodzi o plecy glownie dolna czesc jakas tam czesc wlosow zostala usunieta, natomiast gora plus ramiona zero efektow mimo ciemnych wlosow.. wlosy po zabiegu wypadaly i nie bylo ich przez jakis miesiac no ale po tym okresie wszystko odrasta:/ golenie nic nie daje bo wlosy widac juz po kilku godzinach;/ juz nie wiem co robic.. jesli chodzi o porownanie dwoch laserow to duo zdecydowanie mniej bolesny a efekt podobny

Edytowane przez nicolas22
Czas edycji: 2013-04-08 o 08:24
nicolas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 09:44   #15
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez nicolas22 Pokaż wiadomość
co prawda jestem mezczyzna noo ale niestety na mnie laser dziala conajwyzej srednio ( o ile w ogole);/ mialem robione 5 zabiegów zwyklym lightsheerem na plecy i ramiona plus 2 zabiegi w innym studio lightsheerem duo... wlosy mam ciemne karnacja srednia. wlosy mam na calych plecach i ramionach od lokcia w gore;/ jesli chodzi o plecy glownie dolna czesc jakas tam czesc wlosow zostala usunieta, natomiast gora plus ramiona zero efektow mimo ciemnych wlosow.. wlosy po zabiegu wypadaly i nie bylo ich przez jakis miesiac no ale po tym okresie wszystko odrasta:/ golenie nic nie daje bo wlosy widac juz po kilku godzinach;/ juz nie wiem co robic.. jesli chodzi o porownanie dwoch laserow to duo zdecydowanie mniej bolesny a efekt podobny
...
depilacja męska niezależnie od lasera ZAWSZE będzie trudniejsza ze wzgledu na hormony męskie między innymi testosteron,często z niezadowalającymi efektami...o tyle kobiety maja lepiej. Dla Ciebie jako komromis co jakiś czas poleciłabym paste cukrową lub poprostu ciepły wosk u kosmetyczki,jeżeli wyrwiesz włos z cebulką toszke czasu upłynie do następnej depilacji-nie tak jak przy goleniu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-04-08 o 09:47
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 11:41   #16
nicolas22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
depilacja męska niezależnie od lasera ZAWSZE będzie trudniejsza ze wzgledu na hormony męskie między innymi testosteron,często z niezadowalającymi efektami...o tyle kobiety maja lepiej. Dla Ciebie jako komromis co jakiś czas poleciłabym paste cukrową lub poprostu ciepły wosk u kosmetyczki,jeżeli wyrwiesz włos z cebulką toszke czasu upłynie do następnej depilacji-nie tak jak przy goleniu.
no niestety wosk daje efekty na tydzien maks. wiec wcale taki tani wtedy nies jest... plus jest bardzo bolesny bo 2 razy bylem:/
nicolas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 13:26   #17
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez nicolas22 Pokaż wiadomość
no niestety wosk daje efekty na tydzien maks. wiec wcale taki tani wtedy nies jest... plus jest bardzo bolesny bo 2 razy bylem:/
....
niebardzo widze alternatywe <pasta cukrowa jest mniej bolesna bo klei się tylko do włosa a nie do skóry i jest zrywana z włosem a nie ''pod włos'' >
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 18:48   #18
Kidagakash
Przyczajenie
 
Avatar Kidagakash
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez Koticzek Pokaż wiadomość
witam

Polecam depilację laserem Light Sheer. Długo zastanawiałam się nad poddaniem temu zabiegowi głównie z powodu cen. Grupon pomógł mi w podjęciu decyzji. Wykupiłam pakiet 30 zabiegów za 499zł. Oczywiście dot. to tylko malych powierzchni i np bikini głębokie to 3 zabiegi całe ręce 5 ale to i tak znacznie taniej niż w oficjalnym cenniku. Efekt jest już po 1 zabiegu. Włosy wypadają a odrastające są cienkie i słabe. Bikini i pachy ból niesamowity jak dla mnie - parzenie i porażanie prądem ale w stęzeniu do zniesienia a jestem bardzo wrażliwa. Pachy jeszcze da się przeżyć bez znieczulenia ale bikini tylko z emlą (120 zł za tubke która mi wystarcza na 4 zabiegi). Niestety po zabiegu mam slady i strupki pierwszego dnia skóra wręcz pali nie moge wytrzymać nawet w bieliźnie. Ale i tak warto bo gdy to wszystko zejdzie czuje się naprawdę komfortowo nie musząc męczyć się z woskiem. Ślady są wynikiem ciemniejszej skóry w miejscach intymnych a jak wiadomo to barwnik skupa wiązkę lasera. Po Pachy to tylko tylko zaczerwienienie znikające następnego dnia. Inne częsci ciałą jak ręce czy nogi ślady znikają po kilku godzinach.
Podsumowujac szczerze polecam brunetkowm o jasnej karnacji. Podobno tylko u niej efekt jest naprawdę zadowalający.
Przy okazji ostrzegam przed fotodepilacją IPL tańszą mniej bolesną ale kompletnie nieskuteczną. Koleżanka zainwestowała 1500 zł i po zakonczeniu serii wszystko odrosło tak samo jak wczesniej.


Koticzek przykro mi ale ktoś zrobił Ci zabieg nieprofesjonalnie i jesteś poparzona. Niestety to jest ryzyko kupowania gruponów, bo zabiegi robią często osoby z przypadku.
Ja za bikini głębokie (jeden zabieg) płacę 390zł ale wiem, że będę miała zrobione wszystko jak należy i nikt nie zrobi mi krzywdy.
Zabieg miałam wczoraj, właściwie nie mam żadnych śladów, nawet nie jest konieczne używanie panthelonu, normalnie chodzę i siadam tak więc polecam. Nazwy salonu nie podaję, bo nie jest to kryptoreklama, a moja opinia
Kidagakash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 13:42   #19
Kassa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Miałam robioną zarówno epilacje IPL i laser Light sheer
Co robiłam:
IPL- całe nogi, łydki i uda
Light sheer - całe bikini głębokie

BÓL:
IPL- bolało ale do przeżycia, każdy strzał był mało przyjemny, coś jak krótkotrwałe kopanie prądem lub przypalanie, im "laser" dłużej pracował i był bardziej rozgrzany, bardziej bolało, bywało, że prosiłam o przerwę. Jeden zabieg trwał 2 godziny. Miałam ich 10. dodatkowo przed każdą epilacją miałam robiony wosk co też nie należny do przyjemności.

Light Sheer - szczypało w niektórych miejscach, szczególnie tam gdzie mam najgrubsze włoski, zdecydowanie mniejszy ból niż przy IPL'u, przypomina smyranie prądem. 5 strzałów miałam takich że twarz mi się skrzywiła. ale cały zabieg trwał niecałe 30 min, wiec te 5 strzałów łączne trwało może z 2 sek. Miałam zrobiony jeden zabieg przede mną jeszcze 2.

EFEKTY:

IPL- 30% mniej włosów (czyli ogółem masakra, porażka, wydane pieniądze, wycieczka, wczasy, ja nie wiem... ręce opadają można zwariować)

Light Sheer - kurde jeszcze nie wiem ale dam znać :P Mam bardzo dobre przeczucia.

Musiałam się wyżalić

Edytowane przez Kassa
Czas edycji: 2013-12-10 o 15:15
Kassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 16:06   #20
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez Kassa Pokaż wiadomość
Miałam robioną zarówno epilacje IPL i laser Light sheer
Co robiłam:
IPL- całe nogi, łydki i uda
Light sheer - całe bikini głębokie

BÓL:
IPL- bolało ale do przeżycia, każdy strzał był mało przyjemny, coś jak krótkotrwałe kopanie prądem lub przypalanie, im "laser" dłużej pracował i był bardziej rozgrzany, bardziej bolało, bywało, że prosiłam o przerwę. Jeden zabieg trwał 2 godziny. Miałam ich 10. dodatkowo przed każdą epilacją miałam robiony wosk co też nie należny do przyjemności.

Light Sheer - szczypało w niektórych miejscach, szczególnie tam gdzie mam najgrubsze włoski, zdecydowanie mniejszy ból niż przy IPL'u, przypomina smyranie prądem. 5 strzałów miałam takich że twarz mi się skrzywiła. ale cały zabieg trwał niecałe 30 min, wiec te 5 strzałów łączne trwało może z 2 sek. Miałam zrobiony jeden zabieg przede mną jeszcze 2.

EFEKTY:

IPL- 30% mniej włosów (czyli ogółem masakra, porażka, wydane pieniądze, wycieczka, wczasy, ja nie wiem... ręce opadają można zwariować)

Light Sheer - kurde jeszcze nie wiem ale dam znać :P Mam bardzo dobre przeczucia.

Musiałam się wyżalić
...
nie będę Cię dobijać,ale gorzej Ci się zrobi jak po ipl wszystko powróci do stanu sprzed naswietlań.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 17:49   #21
Kassa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 58
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Na szczęście mam gwarancje jeżeli 3 zabiegi nie pomogą to resztę mam za darmo no dobrze zobaczymy jak będzie ja jestem optymistką. Owszem miałam ostrzeżenie ze włosy po trzech tygodniach odrosna ale zostaną wypchniete i wylecą tzn ok. 60% a potem będę mieć dwa zabiegi. Ale dobra bo jeżeli cos by poszło nie tak to nie chce słuchać a nie mowilam ;p jeżeli chciałby ktoś wiedzieć to mogę napisać perypetie związane z ta depilacja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 19:01   #22
PolaKiss
Przyczajenie
 
Avatar PolaKiss
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

korzystałam z depilacji laserowej lightsheer w łodzi, wcześniej korzystałam z maszynki, a w okresie letnim z woskowania, no cóż... lightsheer pomógł mi pozbyć się włosów na nogach, miałam 3 zabiegi, teraz idę na bikini, dostałam zniżkę 50% za polecenie zabiegu koleżance, bardzo polecam tą metodę, warto zainwestować w lepsze, za to skuteczne zabiegi.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-10 o 13:12 Powód: reklama
PolaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 09:29   #23
camilla017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Witam,

ja jestem aktualnie po pierwszym zabiegu bikini głębokiego, i powiem że jestem zszokowana efektem! Jest to chyba najlepsza decyzja jaką podjełam! Długo się wachałam, gdyż jest to droga sprawa, ale są to najlepiej wydane pieniądze.

Po pierwszym zabiegu bardzo dużo włosków mi wypadło. I nadal będą wypadać! Ide na kolejny zabieg 09.03. i już się nie mogę doczekać kolejnych efektów!

Jest to dość nieprzyjemny zabieg według mnie i ciało nie jest przygotowane na taki strzaly laserem, ale czego się nie robi dla urody .
camilla017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 22:28   #24
renti6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Witajcie,
Równiez zdecydowałam się na depilację w salonach Laser DeLux (mają właśnie Laser Sheer Duet), jestem dopiero po 1 zabiegu a efekt jest zdumiewający!!! także szczerze mogę wszystkim polecić!



xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-06 o 10:27 Powód: reklama
renti6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 20:35   #25
madziarella83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Witam,
jestem po serii 5 zabiegów na uda i 5 na bikini. Efekt jest bardzo średni, żeby nie powiedzieć opłakany zwłaszcza na bikini gdzie włoski są mocniejsze. Włoski czarne, skóra jasna nie opalona więc pytam o co chodzi...??? Pani kosmetyczka nie jest w stanie podać przyczyny niepowodzenia zabiegów. Wydałam 2000 zł i wróciłam do punktu wyjścia... Zabiegi zakończyłam 9 tygodni temu. Wykonywane były w Kielcach laserem Light Sheer Duet.
madziarella83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 11:33   #26
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Cytat:
Napisane przez madziarella83 Pokaż wiadomość
Witam,
jestem po serii 5 zabiegów na uda i 5 na bikini. Efekt jest bardzo średni, żeby nie powiedzieć opłakany zwłaszcza na bikini gdzie włoski są mocniejsze. Włoski czarne, skóra jasna nie opalona więc pytam o co chodzi...??? Pani kosmetyczka nie jest w stanie podać przyczyny niepowodzenia zabiegów. Wydałam 2000 zł i wróciłam do punktu wyjścia... Zabiegi zakończyłam 9 tygodni temu. Wykonywane były w Kielcach laserem Light Sheer Duet.
Może masz problemy hormonalne? Mi po 5 zabiegu włosy odrosły (niemal wszystkie, ale słabsze), za to po 6 o wiele mniej, sa delikatniejsze, ale nie zniknęły wszystkie. Jaki odstęp czasowy miałaś pomiędzy zabiegami?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie będę Cię dobijać,ale gorzej Ci się zrobi jak po ipl wszystko powróci do stanu sprzed naswietlań.
Po 2 zabiegach to nawet przy diodowym włosów się nie pozbędzie.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kassa Pokaż wiadomość
Miałam robioną zarówno epilacje IPL i laser Light sheer
Co robiłam:
IPL- całe nogi, łydki i uda
Light sheer - całe bikini głębokie

BÓL:
IPL- bolało ale do przeżycia, każdy strzał był mało przyjemny, coś jak krótkotrwałe kopanie prądem lub przypalanie, im "laser" dłużej pracował i był bardziej rozgrzany, bardziej bolało, bywało, że prosiłam o przerwę. Jeden zabieg trwał 2 godziny. Miałam ich 10. dodatkowo przed każdą epilacją miałam robiony wosk co też nie należny do przyjemności.

Light Sheer - szczypało w niektórych miejscach, szczególnie tam gdzie mam najgrubsze włoski, zdecydowanie mniejszy ból niż przy IPL'u, przypomina smyranie prądem. 5 strzałów miałam takich że twarz mi się skrzywiła. ale cały zabieg trwał niecałe 30 min, wiec te 5 strzałów łączne trwało może z 2 sek. Miałam zrobiony jeden zabieg przede mną jeszcze 2.

EFEKTY:

IPL- 30% mniej włosów (czyli ogółem masakra, porażka, wydane pieniądze, wycieczka, wczasy, ja nie wiem... ręce opadają można zwariować)

Light Sheer - kurde jeszcze nie wiem ale dam znać :P Mam bardzo dobre przeczucia.

Musiałam się wyżalić
Dlaczego wosk przed epilacją miałaś robiony?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:01   #27
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 275
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Ja miałam robioną serię zarówno IPL jak i Light Sheer no i muszę przyznać, że jestem trochę rozczarowana. Byłam u endokrynologa, hormony są w porządku, jedyne co usłyszałam to to, że "taka moja uroda"

IPL - Miałam 7 zabiegów na całe nogi. Zaczęłam w zimie, kiedy byłam biała jak ściana a włoski były ciemne i tak grube, że kaleczyły mi skórę przy odrastaniu po goleniu. Po 2 zabiegach miałam już praktycznie łyse nogi, jednak wszystko zaczęło wracać i odrastać zanim skończyłam całą serię. Przy 7 zabiegu wróciłam do punktu wyjścia.

Light Sheer - 4 zabiegi. Tak samo jak w przypadku IPL, pierwsza połowa super, w drugiej już zaczęło to wszystko wracać "do normy"

Włosków jest może z 15% mniej, ale co z tego, kolejne lato nie rozstawałam się z maszynką do golenia Dalej bolą mnie uda kiedy siadam; dalej muszę czekać z kolejnym goleniem do momentu, aż wszystko się tam zagoi na linii bikini sięgającej kolana; dalej muszę ochrzaniać TŻ, żeby nie łapał mnie tak mocno za uda bo mnie wszystko boli po goleniu
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 11:04   #28
RenataND
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Depilacja laserem Light Sheer Duet jest o wiele skuteczniejsza niż wybór metody IPL (urządzenie to nie jest nawet laserem i włoski niestety odrastają), dlatego jeśli chcecie pozbyć się owłosienia z pach, bikini, łydek lub innej partii ciała naprawdę skutecznie i na trwałe - decydujcie się tylko na depilację laserową.
RenataND jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 08:36   #29
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

Ja niestety jestem dosyć zawiedziona. Piszę o bikini, mam tam grube czarne włosy, czyli idealne do zabiegu. Zrobiłam roczny cykl zabiegów- znaczy 9 razy, laserem Light Sheer Duet. Oczywiście jak robiłam zabiegi to włoski pięknie wypadały, ale teraz minęły dwa miesiące od ostatniego zabiegu i szacuje, że przynajmniej 80% włosów wróciło, no jedynie mogę powiedzieć, że są bardziej delikatne. Liczyłam na 50%, wtedy bym była usatysfakcjonowana.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 12:54   #30
trizzy
Przyczajenie
 
Avatar trizzy
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Laser Light Sheer i wasze doświdczenia przy depilacji włosków nie czarnych

ja zastanawiałam się nad lightsheer i vectus i ostatenie wybrałam vectusa z polecenia koleżanki i w sumie jestem mega zadowolona
trizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-17 13:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.