Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-08, 17:40   #2971
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Dopiero odkrylam ten watek, duzo do nadrobienia


Czy sa tu jeszcze jakies aktywne osoby?
Oczywiście ze są

U nas róznica lat 19, 11 lat w związku 7 po ślubie we wrześniu i dwie córki
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 07:58   #2972
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Hej, jest tu jeszcze ktoś?




Między mną a moim TŻ jest 12 lat róznicy. Niestety ja wyglądam jak dziecko, jak wyjdę bez dowodu to mogę zapomnieć, że kupię alkohol, więc różnica wieku jest widoczna, ale to bardziej właśnie z mojej winy
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 08:36   #2973
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Hej, jest tu jeszcze ktoś?




Między mną a moim TŻ jest 12 lat róznicy. Niestety ja wyglądam jak dziecko, jak wyjdę bez dowodu to mogę zapomnieć, że kupię alkohol, więc różnica wieku jest widoczna, ale to bardziej właśnie z mojej winy
Ja już kiedyś pisałam w wątku. 16 lat różnicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 08:45   #2974
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Ja na początku byłam troche przerażona tą różnicą wieku, ale widzę, że tutaj na forum są i większe.


Ogólnie dogadujemy się, rzadko się kłócimy, ale to chyba dlatego, że on z natury jest spokojny i wyrozumiały, a bardziej ja jestem tym wulkanem emocji. Jestem z nim naprawdę szczęśliwa.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 19:10   #2975
ulenka2501
Zadomowienie
 
Avatar ulenka2501
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 708
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Hej, jest tu jeszcze ktoś?




Między mną a moim TŻ jest 12 lat róznicy. Niestety ja wyglądam jak dziecko, jak wyjdę bez dowodu to mogę zapomnieć, że kupię alkohol, więc różnica wieku jest widoczna, ale to bardziej właśnie z mojej winy
Kurcze, tak jak teraz sobie mysle to 12 lat to zadna roznica mnostwo takich par znam, jednak w Polsce nie mialam okazji az tylu widziec.

Dlugo juz jestescie razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
UK od 25.05.2012


In interracial relationship since March 2017
ulenka2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 07:00   #2976
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Kurcze, tak jak teraz sobie mysle to 12 lat to zadna roznica mnostwo takich par znam, jednak w Polsce nie mialam okazji az tylu widziec.

Dlugo juz jestescie razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też widuje bardzo mało takich par.
Jeśli już to najczęściej to jakaś patologia. Nie wiem czy to przypadek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 13:10   #2977
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez ulenka2501 Pokaż wiadomość
Kurcze, tak jak teraz sobie mysle to 12 lat to zadna roznica mnostwo takich par znam, jednak w Polsce nie mialam okazji az tylu widziec.

Dlugo juz jestescie razem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dla mnie teraz też już nie jest straszna różnica, ale na początku to bałam się powiedzieć rodzicom Jestem już dorosła, ale jedynaczka i bałam się różnych, głupich uwag. Ale pierwsze spotkanie rodziców z Tż wypadło dobrze. Jesteśmy razem rok.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 18:03   #2978
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Ja też młodo wyglądam i często jestem brana za córkę mojego męża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 13:55   #2979
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Ja też młodo wyglądam i często jestem brana za córkę mojego męża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem ile masz lat, ale często się zdarza słyszeć takie teksty od kobiet, które określić można słynnym: "z tyłu liceum, a z przodu muzeum".
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 22:22   #2980
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Nie wiem ile masz lat, ale często się zdarza słyszeć takie teksty od kobiet, które określić można słynnym: "z tyłu liceum, a z przodu muzeum".
O co ci chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 18:10   #2981
Madikulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Hej! Jestem tu pierwszy raz.
Mój mąż jest ode mnie prawie 14 lat starszy. Nigdy tego nie odczuwałam. Nie mamy dzieci, ale ze względu na wiek mojego męża zegar tyka doniośle... W jakim wieku Wasi partnerzy zostali ojcami?

U nas tak niefortunnie się złożyło, że kiedy ja w końcu zawodowo wykonałam plan, który warunkował odblokowanie zapadki "dziecko"... to i tak szansę na zajście w ciąże są średnie. Już od prawie roku w naszej sypialni jest "chłodno". Wiem, że powinnam się skupić na poprawie kiedy tylko zaczęło się psuć, ale było to niewykonalne, praca z nas wysysała ostatnie soki. Do tego wmawialiśmy sobie, że po tylu latach związku to normalne, że temperatura spada... Teraz staramy się złapać równowagę pomiędzy pracą a życiem... ale namiętności wcale nie jest łatwo odbudować. Martwi mnie to. Nie mamy ochoty częściej niż jeden, dwa razy w miesiącu. I nasze potrzeby to zaspokaja. Ale dziecka z tego nie będzie...
Madikulus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 12:23   #2982
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Madikulus Pokaż wiadomość
Hej! Jestem tu pierwszy raz.
Mój mąż jest ode mnie prawie 14 lat starszy. Nigdy tego nie odczuwałam. Nie mamy dzieci, ale ze względu na wiek mojego męża zegar tyka doniośle... W jakim wieku Wasi partnerzy zostali ojcami?

U nas tak niefortunnie się złożyło, że kiedy ja w końcu zawodowo wykonałam plan, który warunkował odblokowanie zapadki "dziecko"... to i tak szansę na zajście w ciąże są średnie. Już od prawie roku w naszej sypialni jest "chłodno". Wiem, że powinnam się skupić na poprawie kiedy tylko zaczęło się psuć, ale było to niewykonalne, praca z nas wysysała ostatnie soki. Do tego wmawialiśmy sobie, że po tylu latach związku to normalne, że temperatura spada... Teraz staramy się złapać równowagę pomiędzy pracą a życiem... ale namiętności wcale nie jest łatwo odbudować. Martwi mnie to. Nie mamy ochoty częściej niż jeden, dwa razy w miesiącu. I nasze potrzeby to zaspokaja. Ale dziecka z tego nie będzie...

A ile jesteście razem? Może zainwestujcie w siebie? Każdy lubi co innego, ale gdybym ja chciała coś odbudować, a właściwie utrzymywać to uczucie, to na pewno wyjeżdżałabym w jakieś fajne miejsca z partnerem, chodziła na koncerty, do kina, do fajnej restauracji, na bilard - wstaw tutaj to, co lubisz. Tak, żeby spędzić razem czas, pośmiać się, powygłupiać. Może bym zapytała czy marzy mu się jakieś urozmaicenie w tym temacie? Sama coś wymyśliła nowego.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 12:15   #2983
Madikulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Myślę, że czas, który spędzamy razem jest atrakcyjny dla nas obojga. Wiele aktywności spotowych razem wykonujemy, wspólne gotowanie, wyjścia do teatru czy restauracji.. Lubimy swoje towarzystwo, okazujemy sobie dużo czułości, całusy, przytulanie są na pożądku dziennym, ale namiętność gdzieś sobie poszła.
Spróbuję wymyślić nowe aktywności...
Jesteśmy razem prawie 10 lat.
Może łatwiej byłoby o zmianę, gdyby mnie albo jemu ten brak seksu przeszkadzał. A my się oboje do tego przyzwyczailiśmy, związek nadal uznajemy za szczęśliwy, satysfakcjonujący.
Z drugiej strony wszędzie czytam, że seks jest taki ważny, że to podstawa związku (sama kiedyś tak myślałam).. i zastanawiam się, czy jesteśmy odmieńcami, dziwakami...
Madikulus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 16:32   #2984
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Madikulus Pokaż wiadomość
Myślę, że czas, który spędzamy razem jest atrakcyjny dla nas obojga. Wiele aktywności spotowych razem wykonujemy, wspólne gotowanie, wyjścia do teatru czy restauracji.. Lubimy swoje towarzystwo, okazujemy sobie dużo czułości, całusy, przytulanie są na pożądku dziennym, ale namiętność gdzieś sobie poszła.
Spróbuję wymyślić nowe aktywności...
Jesteśmy razem prawie 10 lat.
Może łatwiej byłoby o zmianę, gdyby mnie albo jemu ten brak seksu przeszkadzał. A my się oboje do tego przyzwyczailiśmy, związek nadal uznajemy za szczęśliwy, satysfakcjonujący.
Z drugiej strony wszędzie czytam, że seks jest taki ważny, że to podstawa związku (sama kiedyś tak myślałam).. i zastanawiam się, czy jesteśmy odmieńcami, dziwakami...
To zależy tyko od Was Ja też myślałam, że seks nie jest mi potrzebny. A potem roztałam się z partnerem, bo czułam się jak z bratem. Smutne, przykre, bo fajnie nam było, ale totalnie nic do niego nie czułam. Było bardzo ciężko, bo właśnie było nam dobrze na codzień, ale brak seksu, brak czułości. Wiadomo, że miłość się zmienia, ale ja nawet na to nie miałam ochoty...
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 10:28   #2985
wybryk_natury_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Trzydziestolatek w ciele szesnastolatka :)

Witam,

Moderatorzy nie zaakceptowali mojego wątku także zamieszczam jako post w innym. Moja sytuacja jest dość nietypowa. Mój rozwój biologiczny odbiega nieco od normy i do niedawna wyglądałem jeszcze jak dziecko. Obecnie stan mojej skóry jest na poziomie osoby szesnastoletniej, praktycznie zero zmarszczek, jędrna skóra, trądzik, właściwie ciągle dojrzewam W związku z powyższym że tak bardzo rozmijam się w rozwoju z innymi ludźmi wszystko co najciekawsze mnie w życiu omija. Nie doświadczyłem pierwszej miłości a na dodatek jestem wiecznym kawalerem i prawiczkiem. Od niedawna zauważyłem że uwagę zaczęły na mnie zwracać kobiety w przedziale 15-20 lat (uśmiechy wysyłane w moim kierunku). Czy rzeczywiście zmarnowane ostatnie 15 lat mogę sobie odbić po 30-tce, tym bardziej że podchodzę do tego bardzo poważnie, a nie jako do zdobyczy. A wy drogie Panie jakbyście zareagowały jako szesnastolatki gdyby to wasz ukochany "nastolatek" okazał się trzydziestolatkiem? Czy miało to by dla was jakiekolwiek znaczenie? Czy nie popadłybyście w błędne koło kalkulacji, co będzie a czego nie będzie, bo tu może być naprawdę różnie? Czy bałybyście się opinii innych ludzi, wszak w grę wchodzą takie imprezy jak studniówka czy spotkania rodzinne. W końcu zapytam 40-letnich koleżanek. Jak byście zareagowały jako matki, znając powyższą historię którą wam przytoczyłem oraz to że mając 10 lat mniej od was mógłbym być partnerem waszych córek a w przyszłości mężem, jednocześnie wyglądając jak wasz syn, wszak mój zegar biologiczny trochę bije inaczej. Oczywiście mając świadomość 30-latka, z osobą niepełnoletnią nie wejdę w żadne głębsze relacje, bo moralność mi na to nie pozwala, wolałbym też żeby była to bardziej dojrzała emocjonalnie 16-latka.

Edytowane przez wybryk_natury_89
Czas edycji: 2019-07-29 o 10:48
wybryk_natury_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 11:02   #2986
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Trzydziestolatek w ciele szesnastolatka :)

Cytat:
Napisane przez wybryk_natury_89 Pokaż wiadomość
Witam,

Moderatorzy nie zaakceptowali mojego wątku także zamieszczam jako post w innym. Moja sytuacja jest dość nietypowa. Mój rozwój biologiczny odbiega nieco od normy i do niedawna wyglądałem jeszcze jak dziecko. Obecnie stan mojej skóry jest na poziomie osoby szesnastoletniej, praktycznie zero zmarszczek, jędrna skóra, trądzik, właściwie ciągle dojrzewam W związku z powyższym że tak bardzo rozmijam się w rozwoju z innymi ludźmi wszystko co najciekawsze mnie w życiu omija. Nie doświadczyłem pierwszej miłości a na dodatek jestem wiecznym kawalerem i prawiczkiem. Od niedawna zauważyłem że uwagę zaczęły na mnie zwracać kobiety w przedziale 15-20 lat (uśmiechy wysyłane w moim kierunku). Czy rzeczywiście zmarnowane ostatnie 15 lat mogę sobie odbić po 30-tce, tym bardziej że podchodzę do tego bardzo poważnie, a nie jako do zdobyczy. A wy drogie Panie jakbyście zareagowały jako szesnastolatki gdyby to wasz ukochany "nastolatek" okazał się trzydziestolatkiem? Czy miało to by dla was jakiekolwiek znaczenie? Czy nie popadłybyście w błędne koło kalkulacji, co będzie a czego nie będzie, bo tu może być naprawdę różnie? Czy bałybyście się opinii innych ludzi, wszak w grę wchodzą takie imprezy jak studniówka czy spotkania rodzinne. W końcu zapytam 40-letnich koleżanek. Jak byście zareagowały jako matki, znając powyższą historię którą wam przytoczyłem oraz to że mając 10 lat mniej od was mógłbym być partnerem waszych córek a w przyszłości mężem, jednocześnie wyglądając jak wasz syn, wszak mój zegar biologiczny trochę bije inaczej. Oczywiście mając świadomość 30-latka, z osobą niepełnoletnią nie wejdę w żadne głębsze relacje, bo moralność mi na to nie pozwala, wolałbym też żeby była to bardziej dojrzała emocjonalnie 16-latka.


Mam do powiedzenia tylko jedno: troll.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 11:48   #2987
wybryk_natury_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Trzydziestolatek w ciele szesnastolatka :)

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Mam do powiedzenia tylko jedno: troll.
Absolutnie nie, mój przypadek jak najbardziej jest prawdziwy. Ja rzeczywiście różnie się od innych ludzi i dopiero od niedawna zaczynam doświadczać zainteresowania ze strony 16-latek. Wcześniej nigdy w życiu mnie coś tkiego nie spotkało, właściwie te umiechy kierowane pod moim adresem są pierwszymi doświadczeniami miłosnymi, podczas gdy inni znajomi już dawno mają poukładane życie ze swoimi równolatkami, ja zaczynam wszystko to co oni zaczynali w liceum. Można powiedzieć że po 30-tce wchodzę w swoje najlepsze lata które będę kiedyś wspominał, tyle musiałem na to wszystko czekać.

Edytowane przez wybryk_natury_89
Czas edycji: 2019-07-29 o 11:56
wybryk_natury_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:45   #2988
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Panie Wybryku Natury.
Założył Pan dwa takie same wątki na forum Plotkowym i Intymnym. Tak więc Pana wątek na Intymnym usunęłam jako dubel.
Proszę pisać na forum Plotkowym w swoim watku, jeśli nie chce Pan być potraktowany jako spamer.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-07-29 o 13:54 Powód: literówki
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 09:54   #2989
bulek0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

czeSC wszytkim może naranie krótko jest mozliwy związek z osobą mlodsza o 20 lat . mam ma myśli facet starszy od dziewczyny
bulek0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 10:26   #2990
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez bulek0 Pokaż wiadomość
czeSC wszytkim może naranie krótko jest mozliwy związek z osobą mlodsza o 20 lat . mam ma myśli facet starszy od dziewczyny


Zależy od przedziału wieku. Bo jak 18 i 38 to troche mentalna przepaść. Z wiekiem w górę ta granica się zaciera, więc moim zdaniem związek jest możliwy.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 23:51   #2991
bulek0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

witam mam pytanie czy to normalne ułożyć sobie życie z kobietą o 20 lat młodsza
bulek0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 18:56   #2992
bulek0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

witam byłem ciekawy czy związek jest możliwy ze jak facet ma 42 o kobieta 22 jest możliwy. jak wy to widzicie ?
bulek0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 19:34   #2993
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Buleko, wszyscy zainteresowani przeczytali już Twoje pytanie.
Proszę, nie powtarzaj go po raz czwarty. Kolejne takie samo pytanie uznam za podbijanie wątku i adekwatnie ukarzę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 23:08   #2994
bulek0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Zależy od przedziału wieku. Bo jak 18 i 38 to troche mentalna przepaść. Z wiekiem w górę ta granica się zaciera, więc moim zdaniem związek jest możliwy.
zasadniczo chodzi o wiek 23 a 41
bulek0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 23:56   #2995
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez bulek0 Pokaż wiadomość
zasadniczo chodzi o wiek 23 a 41


Ja ze swoim mezem zaczelam sie spotykac w wieku 23 lat, on mial wtedy 43, takze mozna :p tak juz dzialamy od 7 lat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 07:08   #2996
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez bulek0 Pokaż wiadomość
zasadniczo chodzi o wiek 23 a 41


Myślę, że jest to możliwe. To też zależy od charakteru Twojego i jej, jak zapatrujecie się na przyszłość i czy idziecie w tym samym kierunku Młoda dziewczyna może, ale nie musi! chcieć się jeszcze wyszaleć i pobawić.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:26   #2997
bulek0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Myślę, że jest to możliwe. To też zależy od charakteru Twojego i jej, jak zapatrujecie się na przyszłość i czy idziecie w tym samym kierunku Młoda dziewczyna może, ale nie musi! chcieć się jeszcze wyszaleć i pobawić.
wiesz mysle ze harektery te same czyli cicha woda rzeki rwie , zasadnicza kumpnel w pracy nas tak zblizył ale juz ja poprosiłęm o spotkanie i zasadniczo wszytko prysło ale wiem ze przez zaklad jak to w pracy ludzie se musza znalesc zajecie na 8 godzin wiesz plaotki zwiazku kto z kim i wogule zasadniczo ja juz to przerabiałem tak ze mnie nie rusza , tylko ono sie tym przejeła jak godali ze za czesto zachodze do niej haah śmiali zebym sie zajał praca nie flirtami i sie tym przejeła , kolego po urlopie ma znia pogadac jak to widzi i przekonac ja zeby sie przejmowała zakladem , wiem jak zaczałem urlop to ostatni dzien robiłem tylko 8 godzin i potem sie zdziwila ze robiła za mnie bo wyszłem godzine wczesniej . i tak było ot poniedzialku jak juz byłem na wczasach to ono chodziła i pytała co zemna jest koledzy mi pisali ze wypytywała co ze mna bo robiła za mnie na moin stanowisku, a temu pytam czy to mozliwe byc z taka młoda osoba bo zasadniczo nie wiedziałem ze mi sie spodoba taka dziewczyna. min zaczołem znia nawiązywac znajomosc nie miałem pojecia ze ona ma tylko 23 lata a to trwała od listopada zeszłego roku a o wieku jej dowiedziałem sie nie dawno.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

[QUOTE=sledziczeek;8705745 0]Ja ze swoim mezem zaczelam sie spotykac w wieku 23 lat, on mial wtedy 43, takze mozna :p tak juz dzialamy od 7 ladzieki


dzieki za podzielenie sie takim watkiem, mysłałem ze takie zwiazki sa nie realne zasadniczo nie spotkałem si ez takim przypadkiem ale w tym roku byłem nad morzem naszym i jak człowiek sie dokladnie ludzia przyjży to widac ze sa takie małzenstwa czy zwiazki
bulek0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 14:06   #2998
Tokami_
Raczkowanie
 
Avatar Tokami_
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 35
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

A ja mam słabość właśnie do facetów starszych, może nie jakoś dużo - tak z przedziału 24-27. Choć i tak zazwyczaj kończy się tak samo, czyli brak zainteresowania (ale co się tu dziwić).
Tokami_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 15:57   #2999
kasiab7744
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 70
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

[QUOTE=bulek0;87063184]wiesz mysle ze harektery te same czyli cicha woda rzeki rwie , zasadnicza kumpnel w pracy nas tak zblizył ale juz ja poprosiłęm o spotkanie i zasadniczo wszytko prysło ale wiem ze przez zaklad jak to w pracy ludzie se musza znalesc zajecie na 8 godzin wiesz plaotki zwiazku kto z kim i wogule zasadniczo ja juz to przerabiałem tak ze mnie nie rusza , tylko ono sie tym przejeła jak godali ze za czesto zachodze do niej haah śmiali zebym sie zajał praca nie flirtami i sie tym przejeła , kolego po urlopie ma znia pogadac jak to widzi i przekonac ja zeby sie przejmowała zakladem , wiem jak zaczałem urlop to ostatni dzien robiłem tylko 8 godzin i potem sie zdziwila ze robiła za mnie bo wyszłem godzine wczesniej . i tak było ot poniedzialku jak juz byłem na wczasach to ono chodziła i pytała co zemna jest koledzy mi pisali ze wypytywała co ze mna bo robiła za mnie na moin stanowisku, a temu pytam czy to mozliwe byc z taka młoda osoba bo zasadniczo nie wiedziałem ze mi sie spodoba taka dziewczyna. min zaczołem znia nawiązywac znajomosc nie miałem pojecia ze ona ma tylko 23 lata a to trwała od listopada zeszłego roku a o wieku jej dowiedziałem sie nie dawno.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Ja ze swoim mezem zaczelam sie spotykac w wieku 23 lat, on mial wtedy 43, takze mozna :p tak juz dzialamy od 7 ladzieki


dzieki za podzielenie sie takim watkiem, mysłałem ze takie zwiazki sa nie realne zasadniczo nie spotkałem si ez takim przypadkiem ale w tym roku byłem nad morzem naszym i jak człowiek sie dokladnie ludzia przyjży to widac ze sa takie małzenstwa czy zwiazki

U mnie w najblizszej rodzinie naliczylam takich zwiazkow 5 i wszystkie udane
kasiab7744 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 00:16   #3000
bulek0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

to pieknie ze wszytkie sa udane miło sie takie cos czyta jak wszyscy sa szczesliwi

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

czemu tak piszesz (ale co się tu dziwić) to moze trzeba spróbowac z rówieśnikiem ? pozdrawiam
bulek0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-05 11:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.