Mamusie styczniowe 2019 cz. 3 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-20, 18:43   #3781
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Nadrobilam Was

Czytając Was trochę mi lepiej że nie tylko ja taka matka wariatka. W nocy zakrztusil się mlekien i znów charczy w nosie, poza tym jak kaszle to już nie wiem czy od śliny, mleka czy co to ale tak jak mówicie teraz już tak do końca życia

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Endzi- tak, to przez tego paciorkowca



Annlady- nie dostałam nic takiego ani nikt nie wspominał. A powinnam dostać?

Mam tylko kontrolna wizytę u pediatry.
Dobrze że jestescie już w domu. Szpitale to okropienstwo

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 18:47   #3782
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja slub ogarnelam w 5 miesiecy z wszystkim- fotografem, sala, dj itp śmieszą i dziwia mnie sluby planowane 3 lata do przodu, ale moze jestem dziwna.

Maly wlasnie mi sir obudzil po 2h snu... ciekawe o ktorej zaśnie na noc:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 19:28   #3783
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

U nas źle, malutka podczas ostatniego karmienia przy przyłożeniu butelki do ust wszystko zwymiotowała z poprzedniego karmienia. Od tej pory płacze prawie bez przerwy, widać że coś ją męczy. Teraz z tego płaczu zasnęła ale jest bladziutka i coś jej zalega bo charczy Jak w nocy tak będzie to chyba pojedziemy do szpitala.

Ogólnie od wczoraj ciągle ulewa, kiepsko jej się odbija i właśnie jakby ciągle coś jej zalegało na żołądeczku. Kiepsko je i czesto ma odruch wymiotny choć zwymiotowała dopiero dziś. Nie wiem już czy to po szczepionkach czy jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justysiaa89
Czas edycji: 2019-03-20 o 19:58
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 19:59   #3784
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

A moj maly zjadl przy cycku i spi dalej. Też dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 22:06   #3785
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Endzi- tak, to przez tego paciorkowca



Annlady- nie dostałam nic takiego ani nikt nie wspominał. A powinnam dostać?

Mam tylko kontrolna wizytę u pediatry.
My dostaliśmy skierowanie i teraz jesteśmy pod opieką nefrologa. Ale moja była jeszcze noworodkiem jak dostała zapalenia, może dlatego
I właśnie od niej mamy skierowanie na jutrzejsze USG.
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
U nas źle, malutka podczas ostatniego karmienia przy przyłożeniu butelki do ust wszystko zwymiotowała z poprzedniego karmienia. Od tej pory płacze prawie bez przerwy, widać że coś ją męczy. Teraz z tego płaczu zasnęła ale jest bladziutka i coś jej zalega bo charczy Jak w nocy tak będzie to chyba pojedziemy do szpitala.

Ogólnie od wczoraj ciągle ulewa, kiepsko jej się odbija i właśnie jakby ciągle coś jej zalegało na żołądeczku. Kiepsko je i czesto ma odruch wymiotny choć zwymiotowała dopiero dziś. Nie wiem już czy to po szczepionkach czy jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co kojarzę to chyba może ulewać po szczepionce, tak pielęgniarka mówiła. Ale jak cos Was niepokoi to najlepiej jechać i sprawdzić.
Zresztą po tych rota to w ulotce wpisane ulewanie i utrata apetytu jako działania niepożądane.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 00:01   #3786
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to chyba może ulewać po szczepionce, tak pielęgniarka mówiła. Ale jak cos Was niepokoi to najlepiej jechać i sprawdzić.
Zresztą po tych rota to w ulotce wpisane ulewanie i utrata apetytu jako działania niepożądane.
Dobrze wiedzieć, że tak może być, ja wstyd się przyznać ulotki nie przeczytałam Mała pospała tżtowi na brzuszku ponad 4h, widocznie tego potrzebowała. Teraz trochę zjadła, niewiele bo niewiele ale już jest apokojniejsza, trochę się nie wybiera do spania ale chociaż nie płacze ani nic na razie i oby tak zostało, bo wczoraj to widziałam jak ją wymęczyło



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 06:45   #3787
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Jak moja miała około 7 tygodni to tak samo miała problem z odruchem wymiotny. Co jej podawałam butelkę to zawsze zanim załapała to kilka razy miała taki odruch. Zdarzyło się tez wymiotować ale na szczęście rzadko. Samo przeszło ale ja nie zauważyłam problemów z brzuszkiem. W sumie dopiero jak teraz powiedziałaś to przypomniała mi się taka sytuacja.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 08:14   #3788
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Mnie rozklada jakies chorobsko... A tyle rzeczy mam na glowie.

Wystawilam na grupie na fb kokon i juz kobietka byla odebrac 😂
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 08:39   #3789
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Mnie rozklada jakies chorobsko... A tyle rzeczy mam na glowie.

Wystawilam na grupie na fb kokon i juz kobietka byla odebrac
A czemu sprzedawalas kokon?
Ja mam alw jeszcze nawet nie używałam bo młoda ulewa strasznie i ciężko by mi było go wyprać moze tez wystawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2019-03-21 o 08:40
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 09:13   #3790
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Mnie rozklada jakies chorobsko... A tyle rzeczy mam na glowie.

Wystawilam na grupie na fb kokon i juz kobietka byla odebrac


No my tez niebawem bedziemy sprzedawać bo młoda rośnie jak zła i jeszcze trochę i bedzie za krotki
Kurczę jakoś tak szkoda mi sie tego wszystkiego pozbywać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 09:30   #3791
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, że tak może być, ja wstyd się przyznać ulotki nie przeczytałam Mała pospała tżtowi na brzuszku ponad 4h, widocznie tego potrzebowała. Teraz trochę zjadła, niewiele bo niewiele ale już jest apokojniejsza, trochę się nie wybiera do spania ale chociaż nie płacze ani nic na razie i oby tak zostało, bo wczoraj to widziałam jak ją wymęczyło



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że już lepiej bo bidula się męczyła

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 09:33   #3792
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My mielismy dosc spory, ale jeszcze chwila i bylby za maly. Kiedys lezal w lozeczku, ale od kiedy Nikos spi na brzuchu to nie chce, ze byl taki obudowany. W dzien jak spi to tez albo w lozeczku, albo w wozku. W kokonie nie chce lezec. Jakies 1,5 tygodnia robilam podejscie. Po co ma mi lezec jak nieuzywamy.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 10:36   #3793
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Ja muszę sprzedać przewijak. Kompletnie nie się nie przydał. Może ja początku ze dwa razy mała na nim położyłam a tak to przebierałam na łóżku.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:44   #3794
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Malajaa, super że jesteście już w domu! Moge sobie tylko wyobrazić co przechodziłaś w szpitalu
To powiem wam, że mi kokon się super przydał i nadal go cały czas używam. Szyła mi go koleżanka i się śmieje, że będzie mi musiała szyć kolejne większe z przewijaka też korzystam i myślę, że będziemy używać aż mała wyrośnie. Ona takie kupy robi, że jak coś to jest ubrudzony przewijak a nie łóżko. No i wygodniej, bo nie muszę się schylać.
Jedynej rzeczy której nie użyłam to śpiworek do spania... ale chyba zrobię próbę
Loveve mnie też łapie przeziębienie nie wiecie czy można coś zastosować oprócz domowych sposobów? Na razie cytryna i miód u mnie królują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 12:59   #3795
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cześć dziewczyny Podczytuje was ale nie mam weny się udzielać Mnie też coś bierze, gardło boli i wszystkie mięśnie A mały ma znowu katar

Ja nie miałam ani kokonu ani przewijaka, a śpiworka jeszcze nie użyłam. W ogole to mały nie spał w łóżeczku ani razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 14:56   #3796
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

U mnie przewijak non stop w użyciu bo mamy taki stojący na stelażu i nie muszę się schylać, No i mały osikal już wszystko nie raz, wiec wole mieć osikany przewijak niż lozko

Wkurzają mnie Ci lekarze z mojej przychodni - tydzień temu przepisali mi syrop dla dziecka, mąż poszedł kupić a babka w aptece pyta ile ma dziecko, mąż mówi ze dwa miesiące, a ona ze absolutnie, ten syrop jest dopiero po skończonym pierwszym roku. Dobrze ze zapytała. Wczoraj byłam znowu na wizycie przez ten kaszel, a już inna lekarka przepisała nam kropelki do nosa i żeby potem odciągać i kazała wkrapiac pol ampułki do jednej dziurki i pol do drugiej. Wkropilam te pol ampułki a on mi się zaczął krztusić i dusić. Poszłam do apteki i pytam jak mu to podawać bo mi się dziecko dusi, a one pytają jak podaje i za głowę się złapały i mówią ze to pare kropelek max i powoli a nie pol ampułki, ze to za dużo dla takiego malca. Ehhh ręce opadają. Chyba będę inwestować w wizyty domowe, bo już mi się odechciało tam chodzić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 14:58   #3797
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My po wizycie i USG, wszystko super z nereczkami Malutkiej

U mnie przewijak cały czas w użyciu, bo mamy taki z wanienka


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 17:13   #3798
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My ciągle używamy przewijaka, kilka razy przebrałam małego w wózku albo na łóżku i zaraz czulam ból pleców

kokona nie kupowałam a mały śpi cały czas w rożku i właśnie się zastanawiam czy nie kupić śpiworka
skąd są te wasze czy one mają jakieś rozmiary albo grubości?
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 18:32   #3799
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3


U nas przewijak w użytku cały czas Na łóżku mi się niewygodnie przebiera małą Kokonu nie miałam, a śpiworek dostaliśmy ale nie używamy

Ostatnio jakoś nie mam ani chęci ani czasu do zaglądania na wizaż. Mam teraz przed sobą kilka ostatnich egzaminów na zajęciach i tym razem chciałabym je zaliczyć w terminie więc staram się jakoś na tym skupić
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 19:10   #3800
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość

U nas przewijak w użytku cały czas Na łóżku mi się niewygodnie przebiera małą Kokonu nie miałam, a śpiworek dostaliśmy ale nie używamy

Ostatnio jakoś nie mam ani chęci ani czasu do zaglądania na wizaż. Mam teraz przed sobą kilka ostatnich egzaminów na zajęciach i tym razem chciałabym je zaliczyć w terminie więc staram się jakoś na tym skupić
To w czym śpi twoja mała? przykrywasz ją czymś?
Kciuki za egzaminy!
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 20:02   #3801
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
To w czym śpi twoja mała? przykrywasz ją czymś?
Kciuki za egzaminy!
Pod kocykiem
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 20:04   #3802
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

U nas przewijak to numer 1. Zawsze jak przewijalam go szybko na kanapie to mi sie zesikal 😂 duzo wygodniej na przewijaku

Rozek juz dawno za maly
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 20:40   #3803
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My korzystamy z przewijaka ciągle, młody lubi na nim leżeć i zawsze szaleje. Rożek już dawno za mały, śpi poki co pod kocykiem lub w spiworku. Ale ze spiworem był taki problem, że jak zapinalam czasem to się wtedy mały wybudzal.
Czy ukladacie swoje dzieci do spania na noc na brzuszku? W ciągu dnia tak śpi i to dość długo, ale na noc się boję i nie wiem.
Któraś z Was ma chyba działalność i złapała się na kosiniakowe z tego co kojarzę? Comeblack?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 20:45   #3804
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My mamy przewijak, ale za mały zeby położyć na łóżeczko, a na biurku nie ma miejsca marzę już o wyprowadzce na większy metraż, nic mi się nie mieści.

Kokonu nie miałam wcale i pewnie jakbym miała to bym nie korzystała. Młody spi tylko w łóżeczku na brzuchu, wiec im mniej tekstyliów wokół tym lepiej.

Przyszła mata wczoraj i dopiero dziś rozłożyłam, jest boska mały leży na niej i gada do zabawek a ja mam chwile spokoju. Kupiłam Lionelo Anika, wytrzymały material ale jakość zszycia niektórych elementów beznadziejna. Ale może to moje zboczenie przez to szycie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
My korzystamy z przewijaka ciągle, młody lubi na nim leżeć i zawsze szaleje. Rożek już dawno za mały, śpi poki co pod kocykiem lub w spiworku. Ale ze spiworem był taki problem, że jak zapinalam czasem to się wtedy mały wybudzal.
Czy ukladacie swoje dzieci do spania na noc na brzuszku? W ciągu dnia tak śpi i to dość długo, ale na noc się boję i nie wiem.
Któraś z Was ma chyba działalność i złapała się na kosiniakowe z tego co kojarzę? Comeblack?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


My kładziemy na brzuszku na noc

Ja mam działalność ale kosiniakowe mi sie nie należy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 21:18   #3805
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
My korzystamy z przewijaka ciągle, młody lubi na nim leżeć i zawsze szaleje. Rożek już dawno za mały, śpi poki co pod kocykiem lub w spiworku. Ale ze spiworem był taki problem, że jak zapinalam czasem to się wtedy mały wybudzal.
Czy ukladacie swoje dzieci do spania na noc na brzuszku? W ciągu dnia tak śpi i to dość długo, ale na noc się boję i nie wiem.
Któraś z Was ma chyba działalność i złapała się na kosiniakowe z tego co kojarzę? Comeblack?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Moja na brzuszku nie śpi ale ona ogólnie średnio na nim lubi leżeć Także tylko wciągu dnia kładę ją na brzuszek
Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
U nas przewijak to numer 1. Zawsze jak przewijalam go szybko na kanapie to mi sie zesikal 😂 duzo wygodniej na przewijaku

Rozek juz dawno za maly
U nas również rożek za mały już
Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
Przyszła mata wczoraj i dopiero dziś rozłożyłam, jest boska mały leży na niej i gada do zabawek a ja mam chwile spokoju. Kupiłam Lionelo Anika, wytrzymały material ale jakość zszycia niektórych elementów beznadziejna. Ale może to moje zboczenie przez to szycie
Ja muszę naszą matę w końcu wyprać - dostaliśmy
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 21:25   #3806
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
My mamy przewijak, ale za mały zeby położyć na łóżeczko, a na biurku nie ma miejsca marzę już o wyprowadzce na większy metraż, nic mi się nie mieści.

Kokonu nie miałam wcale i pewnie jakbym miała to bym nie korzystała. Młody spi tylko w łóżeczku na brzuchu, wiec im mniej tekstyliów wokół tym lepiej.

Przyszła mata wczoraj i dopiero dziś rozłożyłam, jest boska mały leży na niej i gada do zabawek a ja mam chwile spokoju. Kupiłam Lionelo Anika, wytrzymały material ale jakość zszycia niektórych elementów beznadziejna. Ale może to moje zboczenie przez to szycie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------





My kładziemy na brzuszku na noc

Ja mam działalność ale kosiniakowe mi sie nie należy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I co, jest ok? Ja chyba się za dużo internetow naczytalam... Mały śpi jak kamień na brzuchu, więc bym miała na sto procent noc przespana. Chociaż nie mam co narzekać, budzi się raz w nocy ale jak dam mu smoczka to od razu zasypia z powrotem i do 5 rano cisza
Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Moja na brzuszku nie śpi ale ona ogólnie średnio na nim lubi leżeć Także tylko wciągu dnia kładę ją na brzuszek

U nas również rożek za mały już

Ja muszę naszą matę w końcu wyprać - dostaliśmy
Mój też nie lubi za bardzo na brzuchu, nie wiem czsmu. Jak leży na mnie to podnosi główkę a jak tylko go położę na łóżku to jest krzyk. Jedynie czasem jak go uspie na rękach i kładę na brzuch to wtedy twardo śpi, czasem udaje się uśpić go smoczkiem na brzuszku. Ale to już opanował mój mąż, mnie nie wychodzi

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 06:06   #3807
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Al-dente ja mam działalność Ale dostaje normalnie macierzyński. Kosiniakowe z tego co wiem jest dla matek którym nie przysługuje zasiłek macierzyński. Dobrze rozumiem, o to Ci chodziło? Miałam jeszcze spróbować złożyć wniosek o becikowe ale wątpię ze się załapie. Jeszcze nie wiem co i gdzie się składa.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 06:38   #3808
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Mały zasnął po 19,wstał o 2:30, o 5 myślałam, że się budzi, zabrałam go do nas do łóżka, położyłam a on śpi Tak do 6. Nie ukrywam, że się wyspałam i mógłby tak zawsze z jedną drzemką. Teraz poszedł spać. Chyba go zaraziłam, bo miał katarek Ale posmarowałam mu nosek maścią majerankową, przy okazji też sobie - tylko dwa razy a ja mam nos odetkany i lekki katar

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
My korzystamy z przewijaka ciągle, młody lubi na nim leżeć i zawsze szaleje. Rożek już dawno za mały, śpi poki co pod kocykiem lub w spiworku. Ale ze spiworem był taki problem, że jak zapinalam czasem to się wtedy mały wybudzal.
Czy ukladacie swoje dzieci do spania na noc na brzuszku? W ciągu dnia tak śpi i to dość długo, ale na noc się boję i nie wiem.
Któraś z Was ma chyba działalność i złapała się na kosiniakowe z tego co kojarzę? Comeblack?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Zawsze śpi na brzuszku, na noc również. Ale poleżeć za bardzo tak nie lubi jak nie śpi

Cytat:
Napisane przez Blueberry_11_19 Pokaż wiadomość
My mamy przewijak, ale za mały zeby położyć na łóżeczko, a na biurku nie ma miejsca marzę już o wyprowadzce na większy metraż, nic mi się nie mieści.

Kokonu nie miałam wcale i pewnie jakbym miała to bym nie korzystała. Młody spi tylko w łóżeczku na brzuchu, wiec im mniej tekstyliów wokół tym lepiej.

Przyszła mata wczoraj i dopiero dziś rozłożyłam, jest boska mały leży na niej i gada do zabawek a ja mam chwile spokoju. Kupiłam Lionelo Anika, wytrzymały material ale jakość zszycia niektórych elementów beznadziejna. Ale może to moje zboczenie przez to szycie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------





My kładziemy na brzuszku na noc

Ja mam działalność ale kosiniakowe mi sie nie należy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My planujemy matę piankową lub Royal Baby i taki drewniany pałąk, żeby zmieniać zabawki. Musimy zamówić bo co raz więcej już patrzy na zabawki.

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Al-dente ja mam działalność Ale dostaje normalnie macierzyński. Kosiniakowe z tego co wiem jest dla matek którym nie przysługuje zasiłek macierzyński. Dobrze rozumiem, o to Ci chodziło? Miałam jeszcze spróbować złożyć wniosek o becikowe ale wątpię ze się załapie. Jeszcze nie wiem co i gdzie się składa.
Ja też mam działalność i chyba dostaniemy becikowe. Zobaczę na koniec miesiąca, bo kazali nam jeszcze coś donieść i mówiła, że jak najszybciej, żeby w tym miesiącu wypłacili. A dostaniemy chyba dlatego, że brali dochod za 2017, a ja wtedy otworzylam pod koniec roku dg.
Ja składalam wniosek przez internet.

U już po drzemce
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 06:44   #3809
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

My wczoraj bylismy na usg bioderek, przy okazji zrobil usg glowy- wszystko ok

A u nas pobudki co 20 min, wybudzaly go baki, mecza malego...

Może tez bede go klasc na brzuch jak zasnie, bo tak normalnie to nie lubi lezec wcale:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 06:46   #3810
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz. 3

Dzis mamy rowne dwa miesiace😍 Z tej okazji syneczek i juz ladnie trzyma glowke jak lezy na brzuszku
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-07 12:58:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.