Szukam pracy jakiejkolwiek, może być praca w domu. Proszę o propozycje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Szukam pracy, ogłoszenia

Notka

Szukam pracy, ogłoszenia Zapraszamy do składania tutaj bezpłatnych ogłoszeń osób poszukujących pracy.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-02, 22:05   #1
nieobecna88
Przyczajenie

GG do nieobecna88

Szukam pracy jakiejkolwiek, może być praca w domu. Proszę o propozycje

Witam. Mam na imię Kaśka lat 24 i szukam pracy. Mieszkam na podkarpaciu a dokładnie w Tarnobrzegu. Niestety moje poszukiwania pracy są bezskuteczne a chciałabym coś zdziałać aby mieć jakiekolwiek zarobki. Gdy byłam młodsza pracowałam jako opiekunka do dziecka, skończyłam szkołę fryzjerską lecz na praktyce byłam raczej wykorzystywana do sprzątania a nie uczona zawodu. Większość tego fachu zdobyłam dzięki 5 miesiącom stażu lecz niestety nie doszłam do perfekcji w tym zawodzie aby czuć się pewnie i starać sie o pracę jako Fryzjerka a szkoda bo bardzo to lubiłam. Później pracowałam pare miesięcy w Kauflandzie gdzie zajmowałam sie wykładaniem i ekspozycją towaru (odźwigałam się ciężkich pudeł z towarami kosmetyczno chemicznymi ale nie narzekam) Potem pracowałam jako Sprzedawca w budce z lodami.... szkoda tylko, że nie było kasy fiskalnej bo miałam nadzieję że jak naucze sie obsługi kasy fiskalnej będzie mi łatwiej o pracę. Bardzo Was serdecznie prosze jeśli macie kogokolwiek kto mógłby mi pomóc w znalezieniu pracy bo już poprostu sama nie daje rady popadam w depresje nie wiem za co się wziąć. Może być praca w domu, praca w sklepie, na poczcie, jako hostessa bo tak też sobie dorabiałam, jako pomocnik czegośtam. Jestem zainteresowana i bardzo chętna do pracy i bardzo mi zalezy
nieobecna88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:03   #2
GirlTiger
Przyczajenie

Dot.: Szukam pracy jakiejkolwiek, może być praca w domu. Proszę o propozycje

Uważam ze wiele osob w dzisiejszych czasach ma taki problem, niektórzy do tego maja jeszcze rodzine czy kredyt i są w gorszej sytuacji. Kazdy dzis dba o siebie...
a wydaje mi sie ze byle jaka prace za marne pieniądze to zawsze znajdziesz. oczywiscie na smieciowa umowe. Jak potrzeba pieniedzy to człowiek chwyta sie czegokolwiek
GirlTiger jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 07:37   #3
aneszna
Wojowniczka

Cytat:
Napisane przez nieobecna88 Pokaż wiadomość
Witam. Mam na imię Kaśka lat 24 i szukam pracy. Mieszkam na podkarpaciu a dokładnie w Tarnobrzegu. Niestety moje poszukiwania pracy są bezskuteczne a chciałabym coś zdziałać aby mieć jakiekolwiek zarobki. Gdy byłam młodsza pracowałam jako opiekunka do dziecka, skończyłam szkołę fryzjerską lecz na praktyce byłam raczej wykorzystywana do sprzątania a nie uczona zawodu. Większość tego fachu zdobyłam dzięki 5 miesiącom stażu lecz niestety nie doszłam do perfekcji w tym zawodzie aby czuć się pewnie i starać sie o pracę jako Fryzjerka a szkoda bo bardzo to lubiłam. Później pracowałam pare miesięcy w Kauflandzie gdzie zajmowałam sie wykładaniem i ekspozycją towaru (odźwigałam się ciężkich pudeł z towarami kosmetyczno chemicznymi ale nie narzekam) Potem pracowałam jako Sprzedawca w budce z lodami.... szkoda tylko, że nie było kasy fiskalnej bo miałam nadzieję że jak naucze sie obsługi kasy fiskalnej będzie mi łatwiej o pracę. Bardzo Was serdecznie prosze jeśli macie kogokolwiek kto mógłby mi pomóc w znalezieniu pracy bo już poprostu sama nie daje rady popadam w depresje nie wiem za co się wziąć. Może być praca w domu, praca w sklepie, na poczcie, jako hostessa bo tak też sobie dorabiałam, jako pomocnik czegośtam. Jestem zainteresowana i bardzo chętna do pracy i bardzo mi zalezy
przez forum ciężko Ci bedzie znalezc pracę.

szukaj np. w internecie na stronach ogłoszeń lokalnych, gazetach, pracuj.pl.
To nie te czasy, że kobieta musiała się wić wokół męskich gaci, bo była zależna ekonomicznie.

aneszna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 09:03   #4
Armandillo
Przyczajenie

Kurcze, opowieść o moich poszukiwaniach pracy jest mniej więcej tak samo dramatyczna... To nie jest w porządku, że my nie możemy jak normalni ludzie pracować, tylko jakieś takie niewiadomoco :[
Bądź wytrwała, nie ceń się nisko... wbrew pozorom łatwiej znaleźć pracę, jak nie mówisz, że chcesz pracować za najniższą stawkę, tylko od razu wyskakujesz z min. 2 000 zł. Ale żeby gadać o tym, to w ogóle trzeba najpierw być zaproszonym na rozmowę... Mnie się udało, w końcu, po długich poszukiwaniach. Pomogła mi rejestracja w PUP, bo tam był program płatnych staży i praktyk. Ale tak na poważnie to najwięcej ma do tego nastawienie. Nie wolno się poddawać, ja nawet jak nie pracowałam, to starałam się coś robić - wypełniałam np. ankiety na takiej stronie w necie, albo pomagałam w bibliotece. Żeby nie wypaść z takiego rytmu myślowego. W bibliotece to był wolontariat, ale już ankiety wypełniałam za pieniądze, na stronie badanie-opinii.pl, czy jakoś tak. Ja jestem po studiach socjologicznych, stamtąd wiem o tej stronie, bo to było wśród studentów popularne, żeby se zarobić cokolwiek. Nie wolno tracić nadziei i nisko się cenić, pracodawcy lubią takich "ludzi biznesu", strasznie nie lubią desperatów... Powodzenia!
Armandillo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 14:44   #5
marta6783
Przyczajenie

Hej dziewczyny!
Jeśli wciąż szukacie pracy to mam idealną dla każdego kto ma komputer i stały dostęp do Internetu. Praca w sklepie internetowym. Nie potrzeba doświadczenia. Jeśli jest jakaś chętna to poproszę o prywatną wiadomość
marta6783 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 08:35   #6
GabaKasprzyk
Przyczajenie

Hej mam 22 lata, dwójke małych dzieci (1 i 3 lata)
Nie mam możliwościu pójscia do pracy, więc szukałam pracy w domu, przy kompyterze i znalazłam, szybko awansowałam i teraz poszukuje ludzi do swojego zespołu jeśli jesteś zainteresowana napisz chętnie wszystko Ci wyjaśnię

https://start.avonpolska.pl/avon-u-gaby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23201705_1520804874668208_1141853060_n.jpg (170,6 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez GabaKasprzyk
Czas edycji: 2017-11-29 o 08:37
GabaKasprzyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 16:04   #7
zarabiaj_gdzie_chcesz
BAN stały

zapraszam do kontaktu jest to bardziej zajęcie dodatkowe
/reklama/

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2019-04-30 o 17:02 Powód: reklama
zarabiaj_gdzie_chcesz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 13:02   #8
sweet_ania
Przyczajenie

Praca w domu. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Zarabiaj oglądając reklamy oraz polecając stronę innym.

reklama

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2019-05-17 o 14:04 Powód: reklama
sweet_ania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 13:58   #9
Grabi97
Przyczajenie

Nie martw sie w ogole brakiem umiejetnosci kasy fiskalnej - każdy sklep i tak ma inną a większe sieciówki typu Lidla mają kasy które są bardzo intuicyjnym komputerem z ekranem dotykowym. Jeżeli zostaniesz zatrudniona to i tak czeka cie przeszkolenie.
Grabi97 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
szukam pracy

Nowe wątki na forum Szukam pracy, ogłoszenia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości