Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-04, 00:09   #511
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Bardzo mój dekolt, nie bardzo kolor i krój. Ale fakt, widzę te kiecki ostatnio wszędzie.

Mi sie w sumie podoba, ze Norweżki maja wywalone na to jak wyglądają, nie powiem, żeby mi gumka tez nie zluzowała się trochę - i to jest moim zdaniem zdrowe. Jedyne czego tu nie trawie estetycznie to zaniedbane i połamane często paznokcie i parchate pięty w sandałkach, ale w sumie...to nie moje paznokcie i nie moje pięty.
To chyba przez pogodę. Ma być praktycznie. Idealnie wygląda się w pracy i na imprezach

U mnie też wszyscy mają wywalone.

Mnie się tu nie podoba ciapanie się samoopalaczem. Przeglądam lokalną gazetę, a tam 90% kobiet jest pomarańczowa. Ale to ich twarze, ich sprawa.

Nie dogodzisz. Te ze zimnych krajów chcą być opalone, te z ciepłych blade.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-04, 08:08   #512
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
To chyba przez pogodę. Ma być praktycznie. Idealnie wygląda się w pracy i na imprezach

U mnie też wszyscy mają wywalone.

Mnie się tu nie podoba ciapanie się samoopalaczem. Przeglądam lokalną gazetę, a tam 90% kobiet jest pomarańczowa. Ale to ich twarze, ich sprawa.

Nie dogodzisz. Te ze zimnych krajów chcą być opalone, te z ciepłych blade.
Cos w tym jest nb taki sam mechanizm jak z włosami: loczaste chcą prostować, wiele prostowlosych marzy o falach i lokach.

Pogoda i owszem, ale obstawiam tez mentalność i może bardziej praktyczne podejście do życia. I jeszcze pewna odległość od trendów modowych i nowości.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 19:55   #513
Krawczykowa888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 89
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

U mnie - hmm, bardzo polnocny kraj. Przede wszystkim wygodnie, sportowo, praktycznie, kroluja maksymalnie dwa-trzy kolory, ja Polka przy nich czesto wygladam jak kolorowa papuga...

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tu niczego nie widziałam u Norweżek z widocznym logo. Jak ktoś ma torebkę w logo czy ubrania, to na pewnie nie jest Norweżka z dziada pradziada
Azjatów w pociagu widziałam ostatnio od stóp do głów w logo i ludzie dziwnie na nich patrzyli.

Aha i to nie znaczy, że oni nie mają drogich dodatków.
Ja tez nie widuje zadnych logo, zero, a jesli tak to takie ktorych kompletnie nie znam i to jakies niszowe marki. Widoczne logo typu Tommy, CK Jeans, Versace to Polacy , Gucci, LV, to ludzie z jeszcze dalszego wschodu lokalsi kompletnie nie
Krawczykowa888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 22:17   #514
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?

Cytat:
Napisane przez Krawczykowa888 Pokaż wiadomość
U mnie - hmm, bardzo polnocny kraj. Przede wszystkim wygodnie, sportowo, praktycznie, kroluja maksymalnie dwa-trzy kolory, ja Polka przy nich czesto wygladam jak kolorowa papuga...

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------



Ja tez nie widuje zadnych logo, zero, a jesli tak to takie ktorych kompletnie nie znam i to jakies niszowe marki. Widoczne logo typu Tommy, CK Jeans, Versace to Polacy , Gucci, LV, to ludzie z jeszcze dalszego wschodu lokalsi kompletnie nie
Polacy z pewnych rejonów czy środowisk. Nie wszędzie w Polsce też logo jest popularne, nie wszędzie jest w dobrym guście.

Norwegowie lubią logo, ale takich mało przez nas rozpoznawalnych swoich marek. Mogą to być Jean Paul ( przez młodych często wyśmiewane i uważane za staromodne, udaje styl Lacoste ) czy tych ich drogich sweterków, wełnianych wyrobów np. marka Oleana czy Dale of Norway. To jednak nie jest codzienny widok, te wyroby są tu też drogie, przez to nie tak popularne.

Skandynawskie marki są mile widziane, też te drogie. Oni szybciej kupią drogie ubrania niż np. torebkę. Kobiety wybierają raczej plecaki.

Podobno w niektórych rejonach widać kolorowo ubranych ludzi, ubrania w stylu hippie np. Gudrun Sjödén , ale u mnie w regionie poza Oslo tego nie widziałam nigdy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-18 23:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.