Prywatne ubezpieczenie zdrowotne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 16:27   #1
netkak87
Raczkowanie
 
Avatar netkak87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 79

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne


jak w tytule,poszukuje ubezpieczenia zdrowotnego
przejrzałam co nie co w internecie i większość tego co ja widziałam jest online-a jak jak nie mam poleconego to srednio mam odwage..
dlatego chciałabym zapytac czy ktos takie wykupił ,jak tak to gdzie i czy jest zadowolony
albo jakis oddzial w warszawie gdzie moglabym sie wybrac i dobrac ubezpieczenie na miejscu..
wiem ze mozna znalesc dosc tanio .
netkak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:52   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Zależy co byś chciała. Ja mam w Falcku i polecam, chociaż zależnie od miasta, np Lux Med w trójmieście jest zdecydowanie bardziej rozbudowany
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 20:23   #3
netkak87
Raczkowanie
 
Avatar netkak87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 79
Dot.: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

wiesz co myslałąm o jakis takich co maja kilka placówkek i mozna tez np korzystac ze stomatologa.. chyba uniqa,allianz cos takiego maja.chciałabym znalesc jakas firme ktora sie tym zajmuje i bede miec wybor
netkak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 21:26   #4
Laguna2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 146
Dot.: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Mamy ubezpieczenie medyczne od ponad 5 lat w Inter Polsce, jestem zadowolona, trudno powiedzieć czy polecam, gdyż nie wiem czego oczekujesz. My ze względu na problemy zdrowotne syna mamy drogi pakiet, ale też całą masę specjalistów, zabiegów, zwrot za leki, za pobyt w szpitalu,za wizyty u lekarzy którzy nie mają podpisanej umowy z tą firmą (częściowy), wizyty domowe, opieka pielęgniarska, pokrycie kosztów leczenia za granicą itp.
Wiem, że jest sporo tańszych, ale też mniejszy zakres opieki. Sporo zależy od tego w jakiej mieszkasz miejscowości i ile jest dostępnych placówek objętych abonamentem, jakie są wyłączenia, karencja (często w przypadku stomatologa, czy prowadzenia ciąży), sposób umawiania wizyty i czas oczekiwania na wizytę
Laguna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 08:00   #5
netkak87
Raczkowanie
 
Avatar netkak87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 79
Dot.: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Cytat:
Napisane przez Laguna2 Pokaż wiadomość
Mamy ubezpieczenie medyczne od ponad 5 lat w Inter Polsce, jestem zadowolona, trudno powiedzieć czy polecam, gdyż nie wiem czego oczekujesz. My ze względu na problemy zdrowotne syna mamy drogi pakiet, ale też całą masę specjalistów, zabiegów, zwrot za leki, za pobyt w szpitalu,za wizyty u lekarzy którzy nie mają podpisanej umowy z tą firmą (częściowy), wizyty domowe, opieka pielęgniarska, pokrycie kosztów leczenia za granicą itp.
Wiem, że jest sporo tańszych, ale też mniejszy zakres opieki. Sporo zależy od tego w jakiej mieszkasz miejscowości i ile jest dostępnych placówek objętych abonamentem, jakie są wyłączenia, karencja (często w przypadku stomatologa, czy prowadzenia ciąży), sposób umawiania wizyty i czas oczekiwania na wizytę
mieszkam w Warszawie wiec dostepnosc placówek jest duza..
a powiedz mi jakie sa tam mniej wiecej ceny?
netkak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 09:57   #6
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Ja mam w Vision Inter Polska płacę 250zł miesięcznie - full placowek w całej polsce, badania, wizyty lekarskie i domowe.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 10:10   #7
Laguna2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 146
Dot.: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Ta sama firma co wizażanka wyżej Płacę 358, 56zł za 2 osoby (choć można tańszy pakiet), ale tak jak pisałam syn wymaga opieki specjalistów.
Lux Med i tym podobne mają to do siebie, że możesz się leczyć (chyba tylko w ich placówkach), my możemy wszędzie i co jest też dla mnie istotne, to ja wybieram lekarza takiego jak mi pasuje. W jednej z firm, które sprawdzaliśmy jedyną opcją było, że w razie potrzeby umówienia lekarza, dzwoniło się na infolinię i oni umawiali do tego, który się nawinął. W Inter Polsce, to ja dzwonię po lekarzach-co jest dla mnie istotne, gdyż nie trafiamy do pierwszego z brzegu, ale szukamy naprawdę dobrych w swojej dziedzinie.
Jeśli jest to Warszawa, to masz naprawdę duży wybór (ja KRK, więc też nie mogę narzekać). Na pewno nie polecam najtańszych, gdyż mają określoną liczbę lekarzy, przykładowo tylko 3 specjalistów, abonament nie obejmuje całej diagnostyki itd.

Jeszcze co mi się przypomniało, mamy również polisy OC firmy, samochodów ubezpieczenie mieszkania, NNW i inne takie (właściwie wszystko w różnych firmach), wiec co jakiś czas odzywają się różni doradcy, jedna z nich nasza wcześniejsza klientka, zaproponowała nam wyszukanie tańszych opcji i niestety zdrowotnego w zakresie taki jak mamy nie była w stanie znaleźć...

Edytowane przez Laguna2
Czas edycji: 2014-04-28 o 10:20 Powód: dopisek
Laguna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 10:53   #8
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Ale np w pracy mam za 50zł dodatkowo tylko w Enel Medzie, ale to jedna placówka, a ze wzgledu na chorobę mam tak samo jak Laguna jej syn mam specjalistów których muszę odwiedzać bardzo często i mi się to kalkuluje tak czy siak.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 11:59   #9
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Odświeżam temat. Dziewczyny, a jak jest z okresem karencji? od parę miesięcy chcę wykupić ubezpieczenie, ale odkładam cały czas bo najpierw chorowałam, potem nie miałam czasu, potem majówka itd. W zeszłym tygodniu już miałam podpisać umowę, ale uświadomiłam sobie, że jest przecież okres karencji. W moim przypadku wynosi 4 miesiące, ale nie mogę zrozumieć, czy to obejmuje nawet wizyty u lekarza czy tylko tylko jakieś badania i zabiegi? nawet mój doradca do końca nie wie. a ja u was jest? ja chcę zbadać tarczycę i nawet mogę zapłacić za te badania, tylko czy będę mogła iść potem w ramach prywatnego ubezpieczenia do lekarza z wynikami badań wcześniej niż 4 miesiące?
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 12:59:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.