makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 22:22   #5161
Niezadowolencja
Raczkowanie
 
Avatar Niezadowolencja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 353
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Część. Czytam Wasze wypowiedzi, bo oczywiście chce wykonać MP metodą piorkowa. Co do Twoichbrwi...szczerze...j ą nie wiem o co Ci chodzi. Dla mnie są w porządku. Bardzo naturalnie wyglądają.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Ja się tak zastanawiam moze ona mi nie odpisuje bo myśli ze nic nie zdziałam, błagam o opinie, bo według mnie jest nieładnie ale potrzebie opinii kogoś obiektywnego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na tym zdjęciu są bardzo ładne i naturalne. Co Ci nie pasuje? Pytam, bo nie widzę powodów do zmartwień.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Ok już doczytalam... Szczerze, myślę, że wyglądają bardzo ładnie. Chciałabym taki kolor, bo kształtu swoich nie chce zmieniać.
__________________
5.11.2012 Allergan 535 PIĘKNE F
Niezadowolencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:27   #5162
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

zalaczam 2 zdjecia, zastanawiam sie czy bedza mi takie pasowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpe brwi 1.jpe (11,9 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: png brwi idealne.png (261,9 KB, 188 załadowań)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:47   #5163
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Pani Ula się zrehabilitowała, jestem zapisana na maj... muszę się wczesniej pokazać, czy da się zrobić w ogóle na moich resztkach...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 22:37   #5164
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kasiiek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem tu nowa
Jeśli chodzi o Warszawę polecam Dagmarę Swajdo (wpisz na fb "Daga Swajdo Make-up Artist") sama robiłam u niej brwi w sobotę i jestem bardzo zadowolona! Nie mogę już doczekać się aż się zagoją bo na razie wyglądam dość karykaturalnie ale wydaje mi się, że kształt i kolor są odpowiednie. Wrzucam swoje zdjęcie - same oceńcie
Tak jak dziewczyny napisały, ważne, że Ci się podobają. Niestety mi nie bardzo, są za ostre i kreski są prawie pionowe. Przepraszam, ale pytałaś. Może jak się wygoją to będą mniej ordynarne, koniecznie wstaw zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Ja się tak zastanawiam moze ona mi nie odpisuje bo myśli ze nic nie zdziałam, błagam o opinie, bo według mnie jest nieładnie ale potrzebie opinii kogoś obiektywnego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dla mnie są śliczne. Może rzeczywiście widać tą jedną kreseczkę, ale tak to ok. Masz ładny łuk brwiowy.


Cytat:
Napisane przez Kasiiek Pokaż wiadomość

Dziewczyny po jakim czasie odpadły Wam już wszystkie strupki i kolor zrobił sie już ostateczny?
Strupki do 2 tygodni, ostateczny kolor tak ok. 3.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
zalaczam 2 zdjecia, zastanawiam sie czy bedza mi takie pasowac
To nie jest tak, że sobie wymyślisz jakieś brwi ze zdjęcia i takie będziesz miała. Każda z nas ma inny kształt łuku brwiowego, inną szerokość czoła, rozstaw oczu i nigdy nie będą identyczne. Ja też chciałam inne, ale przy moich opadających łukach brwiowych po prostu nie da rady zrobić takich jakie bym do końca chciała. Chociaż uwielbiam moje obecne brwi i nie wiem jak mogłam bez nich żyć.
I nie podobają mi się te co wstawiłaś, ale ja generalnie nie lubię takich mocnych brwi, są nie naturalne. Ja jak chcę mocniej podkreślić brwi to je maluję dodatkowo, chociaż w zasadzie nie mam po poprawce takiej potrzeby.

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Pani Ula się zrehabilitowała, jestem zapisana na maj... muszę się wczesniej pokazać, czy da się zrobić w ogóle na moich resztkach...
Dobrze, ze to napisałaś, bo już miałam po niej pojechać.
Czekam w takim razie na Twoje brwi. Koniecznie zrób sobie zdjęcie przed, bo potem już nie dasz rady
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 08:41   #5165
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zrobię jakoś na dniach
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 09:10   #5166
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Prośba o założenie nowej części wątku
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 11:37   #5167
savra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny jestem po kreskach i chciałam uprzedzić te z was które stosują/stosowały w ciągu ostatnich miesięcy odżywki do rzęs (te z bimatoprostem jak revitalash) - nie idźcie wtedy na makijaż permanentny! Takie preparaty zwiększają ukrwienie i spowodują naprawdę silny ból nawet po kilku tygodniach od odstawienia.
Ja niestety zrobiłam ten błąd, nie odczekałam odpowiednio długo. Nie dało się dokończyć zabiegu, linergistka sama stwierdziła że na jeden raz starczy, chociaż kreska miała być grubsza.
Robiona była góra i dół, z dołem (gdzie nie używałam revitalasha bo nie można) jest ok. Fotki na drugi i trzeci dzień po zabiegu - kreska jest idealnie prosta, tam gdzie wydaje się krzywa było tak bardzo spuchnięte że nie mogłam domknąć oka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2 dzien.jpg (67,6 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 dzien.jpg (72,0 KB, 161 załadowań)

Edytowane przez savra
Czas edycji: 2016-02-12 o 11:40
savra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 12:15   #5168
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Savra jestes pewna, że od tego?? Faktycznie moje kreski ostatnie były dramatyczne. Bolało i lało się zemnie. Miałam więcej niż 2 poprawki na pewno.... A revitalash stosowalam.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 12:37   #5169
savra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Tak. Myślałam przez chwilę że to może znieczulenie ale jednocześnie tego samego dnia miałam robione kreski na dole gdzie nie stosowałam odżywki i następnego dnia nie było śladu po zabiegu, ból też był mniejszy. Zresztą sama linergistka potwierdziła że to od tego. Na szczęście góra pomału jaśnieje ale porobiły mi się siniaczki zwracające uwagę. Poprawkę mam na kwiecień.

Dziś wygląda to już jak na zdjęciu, może za tydzień nie będzie już widać :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (51,6 KB, 122 załadowań)

Edytowane przez savra
Czas edycji: 2016-02-12 o 12:55
savra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 13:54   #5170
Kasiiek
Rozeznanie
 
Avatar Kasiiek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Starachowice/Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Tak jak dziewczyny napisały, ważne, że Ci się podobają. Niestety mi nie bardzo, są za ostre i kreski są prawie pionowe. Przepraszam, ale pytałaś. Może jak się wygoją to będą mniej ordynarne, koniecznie wstaw zdjęcie.

Strupki do 2 tygodni, ostateczny kolor tak ok. 3.
Nie musisz przepraszać, nic nie szkodzi mnie akurat podobają sie kanciaste i o takie prosiłam linergistke wiec jestem zadowolona zdjecia wstawie za tydzień - dwa. Większość strupków już zeszła, zostały tylko maleńkie ale już jest super. Widzę już co prawda kilka miejsc do poprawki gdzie pigment sie nie przyjął i zastanawiam sie nad przyciemnieniem końcówek ale to już wytłumaczę jak dodam zdjęcie
Kasiiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:45   #5171
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez savra Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po kreskach i chciałam uprzedzić te z was które stosują/stosowały w ciągu ostatnich miesięcy odżywki do rzęs (te z bimatoprostem jak revitalash) - nie idźcie wtedy na makijaż permanentny! Takie preparaty zwiększają ukrwienie i spowodują naprawdę silny ból nawet po kilku tygodniach od odstawienia.
Ja niestety zrobiłam ten błąd, nie odczekałam odpowiednio długo. Nie dało się dokończyć zabiegu, linergistka sama stwierdziła że na jeden raz starczy, chociaż kreska miała być grubsza.
Robiona była góra i dół, z dołem (gdzie nie używałam revitalasha bo nie można) jest ok. Fotki na drugi i trzeci dzień po zabiegu - kreska jest idealnie prosta, tam gdzie wydaje się krzywa było tak bardzo spuchnięte że nie mogłam domknąć oka.
Potwierdzam. Dzisiaj robiłam brwi i kreski górne. Rok stosowałam revitalash. Odstawiłam w listopadzie, a i tak bolało bardzo. Moja lingerystka też pytała, czy przypadkiem nie używałam odżywek do rzęs. Ja jeszcze brałam sterydy, bo mam astmę i na tydzień przed zabiegiem odstawiłam je, bo pigment by mi się rozlał i do tego musiałam brać witaminę C żeby uszczelnić naczynia. Zastanawiam się teraz kiedy mogę znowu zacząć brać wziewy, bo już niezbyt dobrze się bez nich czuję. Dusi mnie.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2016-02-13 o 06:29 Powód: literówka
Keket jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 22:50   #5172
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

To dobrze wiedziec, bo znowu planowałam smarowac przed latem.
Może tym razem będzie łatwiej. Przy tych ostatnich kreskach dostałam tyle znieczulenia, ze serce mi waliło w nocy jak szalone...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 05:09   #5173
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Siedzę i myślę i chyba się zapiszę jeszcze na makijaż ust, kontur z wypełnieniem. To prawda, że usta bolą najbardziej?
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 09:35   #5174
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Siedzę i myślę i chyba się zapiszę jeszcze na makijaż ust, kontur z wypełnieniem. To prawda, że usta bolą najbardziej?
Ja mialam znieczulenie dentystyczne i nie bolalo w ogole.Poprawke mialam juz na znieczuleniu w kremie i nie bylo to przyjemne.Ale do zniesienia.Najgorsza pod katem bolu jest kreska na oku, potem usta( bez znieczulenia dentyst.) , a na koncu brwi.
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 09:38   #5175
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Ja mialam znieczulenie dentystyczne i nie bolalo w ogole.Poprawke mialam juz na znieczuleniu w kremie i nie bylo to przyjemne.Ale do zniesienia.Najgorsza pod katem bolu jest kreska na oku, potem usta( bez znieczulenia dentyst.) , a na koncu brwi.
No kreska bolała mnie bardzo, ale podobno kobitki po revitalashu tak mają. Napaliłam się na te usta, jak szczerbaty na suchary i muszę sobie zrobić. Zwłaszcza, że wzięła ode mnie połowę tego co w cenniku, więc i na usta wystarczy.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 09:50   #5176
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
No kreska bolała mnie bardzo, ale podobno kobitki po revitalashu tak mają. Napaliłam się na te usta, jak szczerbaty na suchary i muszę sobie zrobić. Zwłaszcza, że wzięła ode mnie połowę tego co w cenniku, więc i na usta wystarczy.
Rob -nawet sie nie zastanawiaj.Ladnie zrobione usta to i optycznie powieksza-zwlaszcza delikatne cieniowanie i lip light.W ogole fajnie wplywa to na wyglad twarzy.Ale mowie tylko o naturalnych odcieniach.Sa laski , ktore robia czerwone usta.W pelnym makijazu wyglada to ok-ale codziennie z rana,w polaczeniu z jasna cera to nie wiem czy jest to dobre rozwiazanie😐
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 09:56   #5177
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Rob -nawet sie nie zastanawiaj.Ladnie zrobione usta to i optycznie powieksza-zwlaszcza delikatne cieniowanie i lip light.W ogole fajnie wplywa to na wyglad twarzy.Ale mowie tylko o naturalnych odcieniach.Sa laski , ktore robia czerwone usta.W pelnym makijazu wyglada to ok-ale codziennie z rana,w polaczeniu z jasna cera to nie wiem czy jest to dobre rozwiazanie😐
Przyznam, że swój kształt mam ładny, ale kolor chciałabym ożywić, no i to duża wygoda, zwłaszcza że pracuję w maseczce, która mi ściera pomadkę. No i na wakacjach wygoda. Wstajesz i już gotowa do wyjścia. Na lato dokleję sobie jeszcze rzęsy. A kolor ust chciałabym podobny, jak maluję teraz błyszczykiem z vipery nr 9. Taki delikatny róż.

Do tej mojej lingerystki przychodzą taj ładnie babeczki zrobione, że aż im zazdroszczę. Usta to chyba wszystkie miały zrobione. A jeszcze ile miała klientek do ostrzykiwania.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2016-02-14 o 09:58
Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 10:13   #5178
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Przyznam, że swój kształt mam ładny, ale kolor chciałabym ożywić, no i to duża wygoda, zwłaszcza że pracuję w maseczce, która mi ściera pomadkę. No i na wakacjach wygoda. Wstajesz i już gotowa do wyjścia. Na lato dokleję sobie jeszcze rzęsy. A kolor ust chciałabym podobny, jak maluję teraz błyszczykiem z vipery nr 9. Taki delikatny róż.

Do tej mojej lingerystki przychodzą taj ładnie babeczki zrobione, że aż im zazdroszczę. Usta to chyba wszystkie miały zrobione. A jeszcze ile miała klientek do ostrzykiwania.
Wiesz-blyszczyka i tak zazwyczaj bedziesz uzywac , bo najlepiej mp ust wyglada z delikatnym blyszczykiem.Ale jesli chodzi o wakacje i naturalne odcienie barwnikow to nie ma jakiejs roznicy w wygladzie ust przed i po.Usta sa po prostu ksztaltniejsze, bez nierownosci na brzegach.No i wydaja sie wieksze😊
Co do ostrzykiwania kwasem-jak masz ladne swoje to mozna tylko zrewitalizowac kwasem, niekoniecznie powiekszac..
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016

Edytowane przez coolinska
Czas edycji: 2016-02-14 o 10:15
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 10:20   #5179
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Wiesz-blyszczka i tak zazwyczaj bedziesz uzywac , bo najlepiej mp ust wyglada z delikatnym blyszczykiem.Ale jesli chodzi o wakacje i naturalne odcienie barwnikow to nie ma jakiejs roznicy w wygladzie ust przed i po.Usta sa po prostu ksztaltniejsze, bez nierownosci na brzegach.No i wydsja sie wieksze😊
Pewnie masz rację. Kontur będzie widoczniejszy, a to już dużo. Zastanawiam się, kiedy zniknie mi z powiek fiolet po kreskach. I tydzień bez tuszu, a do pracy chodzić trzeba. A jeszcze mnie oczy pieką co jakiś czas albo swedzą na zmianę, a drapać nie można.

Jak to jest u innych lingerystek z pielęgnacją po MP? Moja kazała mi smarować brwi na dzień alantanem albo inną mascią sprzyjającą gojeniu. Używam Retimax 1500, a kreski mam zostawić w spokoju.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 10:26   #5180
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację. Kontur będzie widoczniejszy, a to już dużo. Zastanawiam się, kiedy zniknie mi z powiek fiolet po kreskach. I tydzień bez tuszu, a do pracy chodzić trzeba. A jeszcze mnie oczy pieką co jakiś czas albo swedzą na zmianę, a drapać nie można.

Jak to jest u innych lingerystek z pielęgnacją po MP? Moja kazała mi smarować brwi na dzień alantanem albo inną mascią sprzyjającą gojeniu. Używam Retimax 1500, a kreski mam zostawić w spokoju.
Wiesz-ja nie mialam zadnych zasinien na oczach-na drugi dzien moglam wyjsc bez makijazu.Kreski na oczach zostawia sie bez niczego-schodzi szybko i wyglada jak male wygumkowanie sie kremu.
Natomiast brwi ja zawsze traktuje kremem z S. ,ktory od nich dostaje.A potem zwykla wazelina.Alantan tez ok.
Pamietaj zawsze o filtrach na brwi i usta jak wychodzisz na slonce, bo kolor nie wybarwi sie tak szybko.
Aha -kaciki ust zawsze kiepsko lapia i schodza jako pierwsze....taka regula..
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 10:29   #5181
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Wiesz-ja nie mialam zadnych zasinien na oczach-na drugi dzien moglam wyjsc bez makijazu.Kreski na oczach zostawia sie bez niczego-schodzi szybko i wyglada jak male wygumkowanie sie kremu.
Natomiast brwi ja zawsze traktuje kremem z S. ,ktory od nich dostaje.A potem zwykla wazelina.Alantan tez ok.
Pamietaj zawsze o filtrach na brwi i usta jak wychodzisz na slonce, bo kolor nie wybarwi sie tak szybko.
Aha -kaciki ust zawsze kiepsko lapia i schodza jako pierwsze....taka regula..
O filtrach nie słyszałam. Na usta mogą być takie, jak na twarz? Czy chodzi może o jakieś pomadki z filtrem? Na twarz używam 50-tki Ziaja.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 10:32   #5182
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zwykle filtry z kremu wystarcza-ale niektore z nas omijaja brwi.A jak jest mp brwi to trzeba tez je smarowac.Zwlaszcza jak sie spedza sporo czasu na sloncu😊
Do stosowania oczywiscie jak wygoi Ci sie wszystko juz.
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 10:58   #5183
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Zwykle filtry z kremu wystarcza-ale niektore z nas omijaja brwi.A jak jest mp brwi to trzeba tez je smarowac.Zwlaszcza jak sie spedza sporo czasu na sloncu😊
Do stosowania oczywiscie jak wygoi Ci sie wszystko juz.
Dziękuję za rady
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-14, 22:29   #5184
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez savra Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po kreskach i chciałam uprzedzić te z was które stosują/stosowały w ciągu ostatnich miesięcy odżywki do rzęs (te z bimatoprostem jak revitalash) - nie idźcie wtedy na makijaż permanentny! Takie preparaty zwiększają ukrwienie i spowodują naprawdę silny ból nawet po kilku tygodniach od odstawienia.
Ja niestety zrobiłam ten błąd, nie odczekałam odpowiednio długo. Nie dało się dokończyć zabiegu, linergistka sama stwierdziła że na jeden raz starczy, chociaż kreska miała być grubsza.
Robiona była góra i dół, z dołem (gdzie nie używałam revitalasha bo nie można) jest ok. Fotki na drugi i trzeci dzień po zabiegu - kreska jest idealnie prosta, tam gdzie wydaje się krzywa było tak bardzo spuchnięte że nie mogłam domknąć oka.
Rany jak to wygląda. Kurcze nawet nie wiedziałam, że tak jest.

Cytat:
Napisane przez Kasiiek Pokaż wiadomość
Nie musisz przepraszać, nic nie szkodzi mnie akurat podobają sie kanciaste i o takie prosiłam linergistke wiec jestem zadowolona zdjecia wstawie za tydzień - dwa. Większość strupków już zeszła, zostały tylko maleńkie ale już jest super. Widzę już co prawda kilka miejsc do poprawki gdzie pigment sie nie przyjął i zastanawiam sie nad przyciemnieniem końcówek ale to już wytłumaczę jak dodam zdjęcie
to czekamy na zdjęcie

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Zwykle filtry z kremu wystarcza-ale niektore z nas omijaja brwi.A jak jest mp brwi to trzeba tez je smarowac.Zwlaszcza jak sie spedza sporo czasu na sloncu😊
Do stosowania oczywiscie jak wygoi Ci sie wszystko juz.
Czyli na brwi w lecie stosować filtr?
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:10   #5185
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

JoannaP81 Tak -polecam uzywac.Generalnie jak nawet w zimie jezdzisz na nartach to tez.Chodzi o kazda duza ekspozycje na slonce.
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 15:28   #5186
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY



Zapraszamy do drugiej części wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=856711

ta część zostanie zamknięta - powód powyżej 5000 post.


mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 16:50   #5187
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny.

Wpadam do Was po poradę.. Rozważam makijaż permanentny brwi metodą piórkową i szukam kogoś sprawdzonego, najlepiej z Poznania..

Miałam już kiedyś robione brwi, ale już dawno i wówczas nie robiono jeszcze metodą włoskową, co po prostu taki cień..
Teraz chciałabym znów się skusić, ale nieco sie boję..

Jestem zapisana w kolejce do Magdy Hoffmann, ale po przejrzeniu otatnich stron wątku zaczynam wątpić czy to dobry wybór..

Zależy mi na kimś na prawdę dobrym, zwłaszcza że włosków mam malutko, a mi zależy na naturalnym wyglądzie (no i chciałabym kształ wyraźnie grubszy, coś jak te Magdy H. właśnie)..

Polecicie kogoś?

Ps. Czy tylko mi barwnik bardzo szybko się wyłuszcza? Brwi mega szybko mi poprzednio jaśniały.. Nie wiem czy to wina barwników, lingerystki, czy po prostu mojej skóry.. Jak sądzicie?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 14:51   #5188
netkak87
Raczkowanie
 
Avatar netkak87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 79
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

właśnie się umówiłam na 12go maja na górną kreske, taka cienką i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam,
ponieważ 13go maja mam wyjazd,
Jak myślicie czy będę miała duzą opuchliznę ?
Pani przez telefon mi powiedziała że przy robieniu Kreski górnej poziom II czyli między rzęsami i 1mm powyżej nie powinnam mieć w ogole opuchlizny,
czy mogę jej wierzyć ?
netkak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 14:53   #5189
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez netkak87 Pokaż wiadomość
właśnie się umówiłam na 12go maja na górną kreske, taka cienką i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam,
ponieważ 13go maja mam wyjazd,
Jak myślicie czy będę miała duzą opuchliznę ?
Pani przez telefon mi powiedziała że przy robieniu Kreski górnej poziom II czyli między rzęsami i 1mm powyżej nie powinnam mieć w ogole opuchlizny,
czy mogę jej wierzyć ?
Ja miałam zawsze oczy spuchniete..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-04, 14:53   #5190
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja miałam bardzo delikatny obrzęk który przeszedł następnego dnia.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.