Ubezpieczenie na życie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-20, 20:23   #1
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036

Ubezpieczenie na życie


Przychodzi taki moment, że zaczynasz myśleć: a co jeśli.... Moja mama 15 lat temu miała taki moment, że spisała testament. Na szczęście szczęśliwie dzisiaj obchodzi kolejne urodziny, a w wyniku refleksji ja zaczynam myśleć o ubezpieczeniu się. Żeby moja córka z w razie czego , coś miała... Póki co mamy tlyko NNW z OC.
Gdzie wy macie polisy i w jakich kwotach?
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 10:04   #2
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Często bywa tak, że przychodzi taka refleksja, ale potem nic z nią nie robimy, bo, załóżmy, że nam się poukłada i już zaklinamy rzeczywistość, ze będzie dobrze. A wiecie, że ludzie bardziej są skłonni ubezpieczyć mieszkanie niż własne życie?
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 10:58   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Polecam ubezpieczenia na życie w PZU, najlepiej opłacają się ubezpieczenia grupowe z zakładów pracy, ale jeśli nie ma takiej możliwości, to wersja indywidualna także wychodzi korzystnie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 11:03   #4
Frycia212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenia grupowe nie wiem czy są takie dobre. Pamiętaj, że takie ubezpieczenie nie jest przygotowane indywidualnie pod klienta. Najlepiej spotka się z doradzą od ubezpieczeń na życie i sprawdź co ci zaoferuje. Możesz też odwiedzić kilku takich doradców aby mieć porównanie.
Frycia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 11:15   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Grupowe jest o tyle "wygodne", że zazwyczaj część składki pokrywa pracodawca, więc tak na prawdę może być wyższe niż ubezpieczenie indywidualne. Ale fakt, warunki ubezpieczenia nie są indywidualnie dostosowane do konkretnej osoby.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 11:35   #6
Leeneczka
Raczkowanie
 
Avatar Leeneczka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 40
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Ja kiedyś pracowałam w firmie gdzie wszyscy pracownicy byli przekonani, że są ubezpieczeni. Jednak gdy kolega uległ wypadkowi, wyszło na jaw, że pracodawca ściemniał i nie opłacał ubezpieczenia. Wole jednak sama sie ubezpieczyć, przynajmniej wiem na co i za ile
Leeneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 11:51   #7
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Polecam ubezpieczenia na życie w PZU, najlepiej opłacają się ubezpieczenia grupowe z zakładów pracy, ale jeśli nie ma takiej możliwości, to wersja indywidualna także wychodzi korzystnie.
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Grupowe jest o tyle "wygodne", że zazwyczaj część składki pokrywa pracodawca, więc tak na prawdę może być wyższe niż ubezpieczenie indywidualne. Ale fakt, warunki ubezpieczenia nie są indywidualnie dostosowane do konkretnej osoby.
tez polecam grupowe.
i mam je pomimo tego ze juz nie pracuje.
ubezpieczylam sie w GSU -to stowarzyszenie osob ktore nie pracuja a chca ubezpieczenie grupowe
mam ubezpieczenie na zycie plus placone za szpital, smierc czlonkow rodziny, urodzenie dziecka itp
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-21, 13:04   #8
AgataWojt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 8
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Moje drogie,

szukam opinii na temat polisy Strażnik Przyszłości. Jestem wrażliwą, może nawet nadwrażliwą mamusią i myślimy z mężem o wspólnym, rodzinnym ubezpieczeniu. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś odpowiedział mi na moje pytanie
AgataWojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 08:45   #9
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Polecam ubezpieczenia na życie w PZU, najlepiej opłacają się ubezpieczenia grupowe z zakładów pracy, ale jeśli nie ma takiej możliwości, to wersja indywidualna także wychodzi korzystnie.
Tylko indywidualne, myślę o opcji dla całej naszej trójki
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 10:43   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Do ubezpieczenia grupowego, mozna przystąpić indywidualnie, bez pośrednictwa pracodawcy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 10:44   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Mam z pracy grupowe inne mi nie jest potrzebne. Nie mam meza ani dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-22, 21:15   #12
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Do ubezpieczenia grupowego, mozna przystąpić indywidualnie, bez pośrednictwa pracodawcy.
mam ubezpieczenie na zycie plus placone za szpital, smierc czlonkow rodziny, urodzenie dziecka itp __________________
W jaki sposób - to coś z tym GSU co pisze koleżanka wyżej?
Ale wtedy nie jest pod Ciebie dopasowane tylko jakieś ogólniki chyba?

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataWojt Pokaż wiadomość
Moje drogie,

szukam opinii na temat polisy Strażnik Przyszłości. Jestem wrażliwą, może nawet nadwrażliwą mamusią i myślimy z mężem o wspólnym, rodzinnym ubezpieczeniu. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś odpowiedział mi na moje pytanie
Jak szukasz profesjonalnej opinii to polecam, google "strażnik przyszłości" i chyba trzeci od góry jest blog finansowy Marcina Iwucia. On prześwielta ten produkt. Ja teraz kojarzę, w weekend wpadłem na reklamę tego w tv i trochę jakbym widział siebie.
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 21:23   #13
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Mam kontynuację ubezpieczenia grupowego u mojego ostatniego polskiego pracodawcy (firmy ubezpieczeniowej). Groszowe sprawy, a np. po śmierci teścia grosz się przydał.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 10:24   #14
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mam kontynuację ubezpieczenia grupowego u mojego ostatniego polskiego pracodawcy (firmy ubezpieczeniowej). Groszowe sprawy, a np. po śmierci teścia grosz się przydał.
to jest fajne, wiadomo, ale jak się nie ma, to trzeab indywidualnie

Z axa dostałam taka wstępną informacje:
Cała składka jest inwestowana, co wyróżnia nas od konkurencji, bowiem dla przykładu w Nationale Nederlanden tylko część inwestycyjna jest lokowana w fundusze. Jest to bezpieczny produkt, fundusze dobierane są według preferencji klienta i za doradztwem specjalistów. Pieniądze są do wypłaty np. po 10 czy 15 latach. Dodatkowo, można otworzyć darmowe konta dodatkowe. Tam można wpłacać dowolną kwotę z dowolną regularnością i w każdej chwili można, bez opłat, z takiego konta pobrać pieniądze.
Co do ubezpieczenia dla dzieci, składki rozpoczynają się od 30 zł za miesiąc. Obejmuje to świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania dziecka, czy uszczerbku (czyli złamań lub zwichnięć). - nie brzmi, źle, ale mi bardziej zalezy na ubezpiecneiu niż funduszu, bo jedej już i mam to dodatkowy bym mogła wziąć, bo jednak dywersyfikacja, wiąksza szansa, że coś się dostanie.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:12   #15
Spikki
Przyczajenie
 
Avatar Spikki
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
to jest fajne, wiadomo, ale jak się nie ma, to trzeab indywidualnie

Z axa dostałam taka wstępną informacje:
Cała składka jest inwestowana, co wyróżnia nas od konkurencji, bowiem dla przykładu w Nationale Nederlanden tylko część inwestycyjna jest lokowana w fundusze. Jest to bezpieczny produkt, fundusze dobierane są według preferencji klienta i za doradztwem specjalistów. Pieniądze są do wypłaty np. po 10 czy 15 latach. Dodatkowo, można otworzyć darmowe konta dodatkowe. Tam można wpłacać dowolną kwotę z dowolną regularnością i w każdej chwili można, bez opłat, z takiego konta pobrać pieniądze.
Co do ubezpieczenia dla dzieci, składki rozpoczynają się od 30 zł za miesiąc. Obejmuje to świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu, poważnego zachorowania dziecka, czy uszczerbku (czyli złamań lub zwichnięć). - nie brzmi, źle, ale mi bardziej zalezy na ubezpiecneiu niż funduszu, bo jedej już i mam to dodatkowy bym mogła wziąć, bo jednak dywersyfikacja, wiąksza szansa, że coś się dostanie.
O matko...to ich odpowiedz? Zrozumiałaś coś? Ja tez szukam ubezpieczenia dla dzieciaków i mozliwosci odkładania kasy z500, ale nie mam czasu szukać. Ostatnio widziałam <reklama> i tam jest wszystko razem. I ochrona wpłacanej kasy.. Ale czy któraś z Was może mi pomoc co lepsze? I kto za mnie wybiera te fundusze, bo ja to chyba nie mam pojęcia o tym, a boję sie stracić pieniądze..

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2016-11-28 o 14:55 Powód: Reklama
Spikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 13:57   #16
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Ja się ubezpieczam w Allianzie. Przeszłam z grupowego na indywidulane.
Płacę 55,20 miesięcznie. Mój Tż natomiast jest w PZU grupowym, płaci 60 zł i jak porównywaliśmy, to u niego prawie wszystko wychodzi korzystniej. Przeszłabym na PZU, ale żal mi tej kasy, którą już "zainwestowałam"(bo chyba to przepada?).
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 11:09   #17
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Cytat:
Napisane przez Spikki Pokaż wiadomość
O matko...to ich odpowiedz? Zrozumiałaś coś? Ja tez szukam ubezpieczenia dla dzieciaków i mozliwosci odkładania kasy z500, ale nie mam czasu szukać. Ostatnio widziałam <reklama> i tam jest wszystko razem. I ochrona wpłacanej kasy.. Ale czy któraś z Was może mi pomoc co lepsze? I kto za mnie wybiera te fundusze, bo ja to chyba nie mam pojęcia o tym, a boję sie stracić pieniądze..
Naprawdę to takie niezrozumiałe? Dla mnie brmzi nieźle, ta oferta przytoczna przez Bezmleczka, ale trzeba poznać szczegóły, przeczytać owu i w Nationale jest premia roczna dodatkowo. Decyzję musisz podjać Ty - ale fundusze stricte już dobierają pracownicy TU, jak masz 100 % ochrony kapitału to nie masz się czym martwić.
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 20:30   #18
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: Ubezpieczenie na życie

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Ja się ubezpieczam w Allianzie. Przeszłam z grupowego na indywidulane.
Płacę 55,20 miesięcznie. Mój Tż natomiast jest w PZU grupowym, płaci 60 zł i jak porównywaliśmy, to u niego prawie wszystko wychodzi korzystniej. Przeszłabym na PZU, ale żal mi tej kasy, którą już "zainwestowałam"(bo chyba to przepada?).
Jesli to nie jest coś jak polisolokata, to tak, masz ubezpieczenie póki płacisz, ale dowiedz się może. Tylko pzu to nie jest tani ubezpieczyciel...
Cytat:
Napisane przez aneta_6 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna polisa. Czytałam kilka analiz tego programu i jest to chyba jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku. Warto poszukać sobie na tern temat w internecie i się pospieszyć, bo programu można wstąpić tylko do końca roku.
Ta premia do 500 zł jest bardzo korzytsan , więc nie dziwi mnie, że ograniczona czesowo, a trwa chyba od jesien, w października mam wrażenie, że pierwszy raz się gdzieś natknąłem na inf o tym.
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-30 21:30:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.