Pytania i porady fryzjerskie - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-06-29, 00:57   #3241
OlaOla0130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation WYPADAJ¡CE w³osy po rozja¶niaczu

Mam do¶æ d³ugie w³osy (za ³opatki) naturalnie ciemny br±z.
Lat 18, ¶rednio co pó³ roku farbowane. Zawsze by³y mocne, gêste i zdrowe.
W tym roku zamarzy³am sobie je w kolorze szarym. Niestety to wymaga³o rozja¶niacza bo moje w³osy aktualnie by³y czarne.
Rozja¶nione pierwszy raz = by³y pomarañczowe.
Rozja¶nione drugi raz = by³y rude.
Rozja¶nione trzeci raz = by³y ciemny blond.
Niestety ten blond by³ tak ciemny, ¿e nie wyszed³by na nich ¯ADEN szary odcieñ.
Za to po rozja¶niaczu by³y tak zniszczone, ¿e nie mog³am wiêcej razy ich rozja¶niaæ... postanowi³am wiêc kupiæ farbê mega jasnego blondu (loreal) i w ten sposób nadaæ im jasnego odcienia.
Po tym wszystkim w³osy zaczê³y mi bardzo wypadaæ, tak bardzo ¿e nie mogê ich rozczesaæ gdy¿ za jednym poci±gniêciem szczotki wypada ich z 40-50 sztuk.
U¿ywam du¿o od¿ywek, olejków i masek, mam nadziejê ¿e to pomo¿e.
Niestety aktualnie jestem z blondem na g³owie co totalnie mi nie pasuje gdy¿ naturalny mam ciemny br±z i ciemn± karnacjê, a brwi s± totalnie czarne.
Muszê wreszcie przemalowaæ je na szaro ale wiem ¿e to posuniêcie mo¿e spowodowaæ wrêcz WY£YSIENIE.
Co zrobiæ w takiej sytuacji? Mia³ kto¶ podobny problem? Czy w³osy przystan± wypadaæ? Ile czasu odczekaæ by móc je wreszcie pomalowaæ?
OlaOla0130 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-29, 16:02   #3242
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 1 656
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, potrzebujê porady W³osy przez lata farbowa³am na ciemny br±z czysty poziom 3. Jaki¶ czas temu wycofali moj± farbê i zacz±³ siê koszmar, bo zaczê³am szukaæ innej, ale wszystkie mia³a w sobie ciep³e tony. W desperacji zafarbowa³am w³osy na czerñ i kolor wyszed³ super, w koñcu mi siê podoba³ - ró¿nica w zasadzie niezauwa¿alna. A jednak, nie radzê sobie z odrostami i mam ju¿ tego trochê do¶æ. Chcia³abym wróciæ do zwyk³ego, g³êbokiego br±zu z 4 poziomu, od którego zaczê³o siê przyciemnianie w³osów.
Od jakiego¶ czasu robiê tylko odrosty i czerñ po ca³o¶ci w³osów jest ju¿ taka wyp³ukana, przebija br±z.
Pytanie jest takie: czy konieczna bêdzie dekoloryzacja? Czy mo¿e lepsza by³aby jaka¶ k±piel rozja¶niaj±ca? Co bardziej zniszczy w³osy? Nigdy nie robi³am ani jednego, ani drugiego.
Wiem, ¿e nikt nie powró¿y z fusów, ale czy to mi bardzo zniszczy w³osy? Moje w³osy s± z natury bardziej suche, bo krêcone, d³ugie sporo za ³opatki.
__________________
Hiyori jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-29, 17:33   #3243
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 2 919
Dot.: Intensywny kolor na rozja¶nione w³osy u faceta

Cytat:
Napisane przez moorientes Poka¿ wiadomo¶æ
Witam kole¿anki, chcia³em poradziæ siê was jaki kolor do moich w³osów wybraæ, chodzi mi bardziej o kolor intensywny taki jak

Schwarzkopf, LIVE Intense Colour, krem koloryzuj±cy, U67 Blue Mercury, 1 szt., nr kat. 268606

L’Oréal Paris, Colorista, paint - koloryzacja trwa³a, Violet, 1 szt., nr kat. 256448

W³osy mia³em 3 tygodnie temu rozja¶nione, jak to fryzjerka powiedzia³a pozbawi³a mnie pigmentu, Chcia³em zaznaczyæ ¿e chce zrobiæ ten kolor tylko na koñcówkach w³osów, ma robiæ efekt

a to moja fotka
Pianka venita albo tonery lariche
diabliczka66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-29, 17:38   #3244
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: WYPADAJ¡CE w³osy po rozja¶niaczu

Cytat:
Napisane przez OlaOla0130 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do¶æ d³ugie w³osy (za ³opatki) naturalnie ciemny br±z.
Lat 18, ¶rednio co pó³ roku farbowane. Zawsze by³y mocne, gêste i zdrowe.
W tym roku zamarzy³am sobie je w kolorze szarym. Niestety to wymaga³o rozja¶niacza bo moje w³osy aktualnie by³y czarne.
Rozja¶nione pierwszy raz = by³y pomarañczowe.
Rozja¶nione drugi raz = by³y rude.
Rozja¶nione trzeci raz = by³y ciemny blond.
Niestety ten blond by³ tak ciemny, ¿e nie wyszed³by na nich ¯ADEN szary odcieñ.
Za to po rozja¶niaczu by³y tak zniszczone, ¿e nie mog³am wiêcej razy ich rozja¶niaæ... postanowi³am wiêc kupiæ farbê mega jasnego blondu (loreal) i w ten sposób nadaæ im jasnego odcienia.
Po tym wszystkim w³osy zaczê³y mi bardzo wypadaæ, tak bardzo ¿e nie mogê ich rozczesaæ gdy¿ za jednym poci±gniêciem szczotki wypada ich z 40-50 sztuk.
U¿ywam du¿o od¿ywek, olejków i masek, mam nadziejê ¿e to pomo¿e.
Niestety aktualnie jestem z blondem na g³owie co totalnie mi nie pasuje gdy¿ naturalny mam ciemny br±z i ciemn± karnacjê, a brwi s± totalnie czarne.
Muszê wreszcie przemalowaæ je na szaro ale wiem ¿e to posuniêcie mo¿e spowodowaæ wrêcz WY£YSIENIE.
Co zrobiæ w takiej sytuacji? Mia³ kto¶ podobny problem? Czy w³osy przystan± wypadaæ? Ile czasu odczekaæ by móc je wreszcie pomalowaæ?
Spali³as sobie po prostu w³osy rozjaniaczem.
Rada jest jedna, obciac jak najkrócej i czekac az odrosn±. ewntualnie przyciemnic czyms delikatnym. Ale nie rozjaniac ju¿. Chyba, ze faktycznie chcesz zostaæ z resztkami w³osów na g³owie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-30, 11:33   #3245
1cudswiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 2
Jak podci±æ grzywkê z przedzia³kiem na ¶rodku?

Tak± prost±, z dwoma bokami

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
1cudswiata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-04, 22:32   #3246
Dzastinaaa_94
Przyczajenie
 
Avatar Dzastinaaa_94
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 3
W³osy ombre

Hej, mam pytanie, mianowicie chcia³abym zapytaæ jak dobrze i skutecznie pielêgnowaæ ombre na w³osach? Chcia³abym te¿ zacz±æ u¿ywaæ szamponu L'biotica blond toner, lecz nie wiem czy mam stosowaæ go na ca³e w³osy czy tylko na konce? Mam wra¿enie, ¿e w³osy delikatnie zaczynaj± ¿ó³kn±æ i przybierac rudy kolor. Dodam, ¿e do po³owy mam swój naturalny kolor - br±z, bêdê wdziêczna za ka¿d± pomoc ❤️
Dzastinaaa_94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-05, 12:26   #3247
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Potrzebuje pomocy. Moje w³osy przesz³y ju¿ wiele. W skrócie ostatnio rozjasnilam nak³adana wcze¶niej henne i indygo. Tak wiem mia³am zielone w³osy i nadal mam ale nie o to chodzi. Niedawno dosz³y do mnie w³osy clip in które pofarbowalam farba Casting Creme w odcieniu Mro¼ny kasztan. Na swoje w³osy by³ nak³adany jasny br±z ale po paru mediach w³osy by³y ¿ó³to zielone wiêc na³o¿y³am równie¿ Casting w odcieniu Mro¼ny kasztan. Niestety siê wyplukal. Chcia³abym mieæ w³osy w takim odcieniu jak clip in (moje w stosunku do nich siê zimne, ¿ó³to zielone) czy mam jeszcze raz na swoje w³osy nak³adaæ mro¼ny kasztan czy próbowaæ z inn± marka ? Zdjêcie pierwsze z fleszem, drugie bez.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20180705_131633.jpg (172,0 KB, 34 za³adowañ)
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-07-05, 12:28   #3248
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zdjêcie bez fleszu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20180705_131702.jpg (152,6 KB, 29 za³adowañ)
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-05, 12:51   #3249
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 754
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy mo¿e lepiej po³o¿yæ na w³osy clip in farbê i je trochê ochlodzic?
sylwiaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-07, 10:30   #3250
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿e lepiej po³o¿yæ na w³osy clip in farbê i je trochê ochlodzic?
Nie k³adz ponownie na swoje bo ju¿ s± ciemniejsze, jeszcze wyjd± czarne

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-07, 22:55   #3251
Oceansblue97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 1
Refleksy na w³osach robione zwyk³± farb±

Hej! W internecie czyta³am, ¿e nie wolno robiæ blond refleksów na w³osach zwyk³± farb±. Fryzjerki mówi±, ¿e nale¿y kupiæ dedykowan± do tego zabiegu farbê, np sunkiss ¿el z loreala. Czy naprawdê nie mogê tego zrobiæ zwyk³± blond farb±?
Oceansblue97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-08, 19:05   #3252
Dzastinaaa_94
Przyczajenie
 
Avatar Dzastinaaa_94
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, potrzebujê porady. Dwa tygodnie temu zrobi³am sobie ombre, w sumie ju¿ trzeci raz w ¿yciu, ale pierwszy raz tak jakby w³osy mi zrudzialy i po¿ó³k³y.. Po prostu toner siê wyp³uka³, to chyba normalne. Co polecacie by och³odziæ ten odcieñ? Kupi³am szampon L'biotica Blond Toner Shampoo, ale albo co¶ robiê ¼le, albo nie wiem. Trzyma³am raz minutê, potem 5 minut i praktycznie nic to nie da³o.. Czyta³am te¿ o szamponie Fanola No Yellow, mo¿e kto¶ ma jakie¶ opinie? Bardzo proszê o pomoc, bo ju¿ nie wiem co zrobiæ. Z góry dziêkujê

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Dzastinaaa_94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-08, 20:10   #3253
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zniszczonych w³osów nie da siê naprawiæ, a Ty swoje zwyczajnie spali³a¶. Bêd± wypadaæ i siê ³amaæ, a kolejne rosja¶nianie zupe³nie je zrujnuje. Jedyn± szans± dla w³osów jest ich drastyczne ¶ciêcie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-08, 21:10   #3254
Dzastinaaa_94
Przyczajenie
 
Avatar Dzastinaaa_94
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Poka¿ wiadomo¶æ
Zniszczonych w³osów nie da siê naprawiæ, a Ty swoje zwyczajnie spali³a¶. Bêd± wypadaæ i siê ³amaæ, a kolejne rosja¶nianie zupe³nie je zrujnuje. Jedyn± szans± dla w³osów jest ich drastyczne ¶ciêcie.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
To do mnie?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Dzastinaaa_94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-08, 22:11   #3255
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Dzastinaaa_94 Poka¿ wiadomo¶æ
To do mnie?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Wybacz, nie zadzia³a³o cytowanie. To by³o do OlaOla130.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-27, 14:48   #3256
Pa_trycja14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 1
Czy polecacie farbê Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme odcieñ A10 (Nowy numer

Kupi³am tê farbê poniewa¿ chcia³am zrobiæ co¶ z w³osami ¿eby siê nie przet³uszcza³y. Z natury mam w³osy koloru jasnego blondu jednak chcia³am ¿eby by³y trochê ch³odniejsze. Skusi³a mnie w³a¶nie ta farba ale mam pytanie: czy nie uzyskam ¿ó³tego blondu?
Pa_trycja14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-28, 13:11   #3257
Meemori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 1
Post Siwe w³osy

Witam wszystkich
Postanowi³am zrobiæ mojej mamie blond w³osy, zawsze chodzi³a do fryzjera na farbowanie. Moja mama ma naturalnie bardzo ciemne w³osy st±d to pytanie. W niektórych miejscach ma siwe prze¶wity, g³ownie na grzywce. Powinnam rozja¶niæ jej najpierw w³osy, które s± ciemna, a dopiero pó¼niej po³o¿yæ farbê na rozja¶nione i na te siwe? Nie za bardzo wiem jak siê za to zabraæ, jakby nie by³o tych siwych w³osów nie mia³abym problemu
Meemori jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-04, 08:37   #3258
Mateusz96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomo¶ci: 1
Farbowanie w³osów u mê¿czyzn

Witam Panie

Mam pytanie mam w³osy rude a chcia³bym przyciemniæ je do jasnego lub ciemnego br±zu czy lepiej to zrobiæ samemu czy u fryzjera ? Dodaj±c mam w³osy suche i bardzo twarde mam je takie od urodzenia. A tak przy okazji mo¿e s± jakie¶ dobre szampony do w³osów aby sta³y siê miêkkie ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Mateusz96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-10, 08:32   #3259
sylzgr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 68
Jak± wybraæ farbê?

Witam dziewczyny. Chcia³abym pofarbowaæ w³osy i uzyskaæ kolor piêknego jasnego z³otego br±zu (takiego jak na zdjêciu). Znalaz³am w internecie fajn± farbê z tym kolorem - Garnier Olia 6.3. Niestety okaza³o siê, ¿e ten odcieñ nie jest dostêpny w drogeriach w moim mie¶cie (równie¿ w tych znanych du¿ych drogeriach). Moje pytanie jest zatem takie - jak± jeszcze farb± poza Oli± uzyskam taki w³asnie kolor w³osów? Mo¿e która¶ z was farbuje w³osy i ma taki z³otawo-br±zowy odcieñ i powie jakiej farby u¿ywa. Bêdê bardzo bardzo wdziêczna. Mój obecny kolor jest do¶æ podobny do tego, ale uzyska³am go u fryzjera po wcze¶niejszej dekoloryzacji z ciemnego br±zu, a teraz chcia³abym sama pofarbowaæ odrosty w domu, st±d moje poszukiwanie w³a¶ciwej farby. Z góry dziêkujê za wszelk± pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (37,1 KB, 20 za³adowañ)
sylzgr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-12, 14:55   #3260
KochamspacXd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomo¶ci: 1
Po³o¿enie br±zowej farby na ¿ó³te w³osy

Witam wszystkich, pisze tu pierwszy raz wiec mam nadzieje ¿e wszystko bedzie dobrze.

Mam problem z w³osami, otó¿ by³am w wczoraj u fryzjera, chcia³am sobie zrobic jasne sombre, takie jasny braz albo ciemny blond a wyszlo (w moim odczuciu) ¿ó³tawo rudawy, w cieplych tonach.

Naturalne mam ciemny braz, ale bardzo dobrze mi sie rozjasniaja.

Nie chce takiego koloru a na fryzjera nie mam kasy, moge po³o¿yc sama jasny albo ciemny braz? Pokryje mi je czy pogorszy sprawe?

Prosze was dziewczyny 😟😢
KochamspacXd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-29, 09:47   #3261
LoveHipHop
Raczkowanie
 
Avatar LoveHipHop
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny,
Farbujê w³osy na br±z poziom 5. Moje w³osy s± trochê przetrawione, poniewa¿ rok temu rozja¶nia³am je do blondu z czerni.

Dosz³am do wniosku, ¿e chcê wróciæ do ciemnych, jednak fryzjerka zamiast zrobiæ mi pigmentacjê (teraz jestem m±dra i sama bym o ni± poprosi³a), na³o¿y³a mi ciemn± farbê na uprzednio rozja¶niane w³osy. Niestety efekt taki, ¿e farba wyp³ukuj±c siê ukazuje mi plamy w niektórych miejscach. Chcia³abym jak najbardziej ujednoliciæ kolor jednak bojê siê znów i¶æ do fryzjera.


U¿ywam profesjonalnych farb i obecne sama farbujê w³osy w domu. Czy macie jakie¶ rady jak spróbowaæ wyrównaæ ten odcieñ? Mo¿e zrobiæ pigmentacjê?
A mo¿e pofarbowaæ tylko te ja¶niejsze miejsca aby ten kolor wyrównaæ a potem na³o¿yæ kolor na resztê w³osów?

Poni¿ej zdjêcie obrazuj±ce problem...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 40242038_324553421446465_1936423844063477760_n.jpg (30,7 KB, 23 za³adowañ)

Edytowane przez LoveHipHop
Czas edycji: 2018-08-29 o 09:51
LoveHipHop jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-08, 10:47   #3262
karolinka3007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny
Od jakiego¶ czasu chcia³am co¶ zrobiæ z w³osami. Mój naturalny kolor to taki szary, mysi ciemny blond, który ju¿ od dawna mi przeszkadza³. U¿y³am szamponu koloryzuj±cego, dziêki czemu nabra³y odrobinê wiêcej z³otych refleksów, co ogólnie przypad³o mi do gustu ale nabra³am ochoty na wiêcej, bo efekt by³ bardzo delikatny . Kupi³am farbê z rozjasniaczem, na³o¿y³am na ca³a d³ugo¶æ w³osów i aktualnie mam je w takim rudo-pomarañczowym odcieniu, z czym siê oczywi¶cie liczy³am, bo wiedzia³am ¿e po rozja¶niaczy tak bêdzie. Teraz jednak dosz³am do wniosku ¿e chcia³abym osi±gn±æ co¶ w rodzaju platynowego blondu ale z ciemniejszymi, prawie br±zowymi, przeci±gniêtym odrostami. Czy jest to mo¿liwe? W sensie czy na rozja¶nione w³osy, mogê na³o¿yæ u nasady dosyæ ciemny odcieñ a na resztê w³osów super jasny blond? Czy oba kolory z³api± to co trzeba? Bo po czasie zastanawiam siê czy nie powinnam po³o¿yæ rozja¶niacza w pewnym odstêpie od skory.
karolinka3007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-07, 17:50   #3263
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hej,
jakie polecacie czerwienie na poziomie 8? 7 wychodz± trochê za ciemne...
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-31, 17:11   #3264
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Wella ma piêkne czerwienie
Cytat:
Napisane przez polacca Poka¿ wiadomo¶æ
hej,
jakie polecacie czerwienie na poziomie 8? 7 wychodz± trochê za ciemne...
Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez LoveHipHop Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
Farbujê w³osy na br±z poziom 5. Moje w³osy s± trochê przetrawione, poniewa¿ rok temu rozja¶nia³am je do blondu z czerni.

Dosz³am do wniosku, ¿e chcê wróciæ do ciemnych, jednak fryzjerka zamiast zrobiæ mi pigmentacjê (teraz jestem m±dra i sama bym o ni± poprosi³a), na³o¿y³a mi ciemn± farbê na uprzednio rozja¶niane w³osy. Niestety efekt taki, ¿e farba wyp³ukuj±c siê ukazuje mi plamy w niektórych miejscach. Chcia³abym jak najbardziej ujednoliciæ kolor jednak bojê siê znów i¶æ do fryzjera.


U¿ywam profesjonalnych farb i obecne sama farbujê w³osy w domu. Czy macie jakie¶ rady jak spróbowaæ wyrównaæ ten odcieñ? Mo¿e zrobiæ pigmentacjê?
A mo¿e pofarbowaæ tylko te ja¶niejsze miejsca aby ten kolor wyrównaæ a potem na³o¿yæ kolor na resztê w³osów?

Poni¿ej zdjêcie obrazuj±ce problem...
Jeszcze raz ten sam kolor na ca³o¶æ na niskim oxy

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Mateusz96 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Panie

Mam pytanie mam w³osy rude a chcia³bym przyciemniæ je do jasnego lub ciemnego br±zu czy lepiej to zrobiæ samemu czy u fryzjera ? Dodaj±c mam w³osy suche i bardzo twarde mam je takie od urodzenia. A tak przy okazji mo¿e s± jakie¶ dobre szampony do w³osów aby sta³y siê miêkkie ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Pierwsza koloryzacja i fryzjera to dobry pomys³, za¶ na miêkkie w³osy pomog± od¿ywki, szampon ma jedynie myæ

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Farba fryzjerska, numer 7.34
Cytat:
Napisane przez sylzgr Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczyny. Chcia³abym pofarbowaæ w³osy i uzyskaæ kolor piêknego jasnego z³otego br±zu (takiego jak na zdjêciu). Znalaz³am w internecie fajn± farbê z tym kolorem - Garnier Olia 6.3. Niestety okaza³o siê, ¿e ten odcieñ nie jest dostêpny w drogeriach w moim mie¶cie (równie¿ w tych znanych du¿ych drogeriach). Moje pytanie jest zatem takie - jak± jeszcze farb± poza Oli± uzyskam taki w³asnie kolor w³osów? Mo¿e która¶ z was farbuje w³osy i ma taki z³otawo-br±zowy odcieñ i powie jakiej farby u¿ywa. Bêdê bardzo bardzo wdziêczna. Mój obecny kolor jest do¶æ podobny do tego, ale uzyska³am go u fryzjera po wcze¶niejszej dekoloryzacji z ciemnego br±zu, a teraz chcia³abym sama pofarbowaæ odrosty w domu, st±d moje poszukiwanie w³a¶ciwej farby. Z góry dziêkujê za wszelk± pomoc
Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-03, 00:08   #3265
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 607
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Kto¶ zna dobr± farbê do farbowania na blond ³agodniejsz± od Alfaparfu?
maiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-03, 08:50   #3266
DiaconFox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 2
Problem z koloryzacj±.

Wczoraj zafarbowalam w³osy. Do tej pory u¿ywa³am farba z rozjasniaczem w sk³adzie firmy Sayoss, rudej. Do tego mam piankê z Vanity do w³osów czerwonych i wychodzi³ ¶liczny czerwono malinowy odcieñ.. Niestety... Wycofali moja farbê.. I by³am ostatnio w hurtowni fryzjerskie gdzie Pani us³yszawszy moja opowie¶æ poleci³a mi farbê profesjonalna firmy ProfesionalByFamaColor 7R ( rubin). Do tego kaza³a kupiæ balsam 9%. Moje w³osy s± ciemno br±zowe. Pani w sklepie polecila mi trzymaæ owa mieszankê max 40 min ¿eby nie spalic w³osów.



Teraz efekt : odrostow wogole nie z³apalo! A kolor wyszed³ nieco ciemniejszy na w³osach ni¿ powinien byæ.



Co robiæ? Co¶ zrobi³am nie tak? Przepraszam je¶li umie¶ci³am w±tek w z³ym miejscu ale to pierwszy jaki napisa³am i nie bardzo siê na tym znam.
DiaconFox jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-15, 18:59   #3267
usermaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 2
Farbowanie w³osów na ró¿owej p³ukance

Cze¶æ
Jaki¶ czas temu szala³am z ró¿ow± p³ukank± i chodzi³am w ró¿owiutkich w³osach. Teraz ten kolor prawie siê sp³uka³, ale tak od po³owy d³ugo¶ci zosta³ taki sprany blady ró¿. Czyta³am na forum ¿e mo¿na siê farbowaæ,¿e p³ukanka nie ma wp³ywu na kolor, ale nikt nie pisze o ró¿owej. Jak my¶licie czy mogê siê farbn±æ na blond,je¶li ten ró¿ jest jeszcze trochê widoczny?
usermaya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-17, 15:35   #3268
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Farbowanie w³osów na ró¿owej p³ukance

Cytat:
Napisane przez usermaya Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ
Jaki¶ czas temu szala³am z ró¿ow± p³ukank± i chodzi³am w ró¿owiutkich w³osach. Teraz ten kolor prawie siê sp³uka³, ale tak od po³owy d³ugo¶ci zosta³ taki sprany blady ró¿. Czyta³am na forum ¿e mo¿na siê farbowaæ,¿e p³ukanka nie ma wp³ywu na kolor, ale nikt nie pisze o ró¿owej. Jak my¶licie czy mogê siê farbn±æ na blond,je¶li ten ró¿ jest jeszcze trochê widoczny?
Mo¿esz ale wtedy go zablokujesz a nie jest pewne czy zniknie po farbie

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-20, 08:52   #3269
Olazezgola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomo¶ci: 1
Dzieñ dobry drogie wiza¿anki! Proszê o dobra radê

Jestem nowa na tej stronie, dlatego byæ mo¿e w±tek który poruszê siê ju¿ pojawi³ ...jednak chcia³abym ¿eby kto¶ mi poradzi³

Otó¿ mój naturalny kolor to mysi blond. Jako¶ 3 miesi±ce ty mu pofarbowa³am na ciemny rudy. Próbowa³am ¶ci±gn±æ kolor deokoloryzatorem - 0 efektu.

Nastepnie siêgnê³am po rozja¶nicz i farbê. Efekt koñcowy po zastosowaniu fioletowe plukanki Calemeo mnie nie zachwyci³. U góry mam zolciutkie w³osy, a na dole fajny, platynowo-szary kolor. Chce osi±gn±æ kolor zbli¿ony to tego, jaki mam w dolnej czê¶ci pasm, jednak nie wiem jak pozbyc sie ¿ó³ci :/ farba rozja¶niaj±ca czy rozja¶niacz?

Bardzo proszê o pomoc!
Olazezgola jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-25, 11:58   #3270
KrNatalia
Przyczajenie
 
Avatar KrNatalia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1
Proszê o pomoc do¶wiadczon± osobê na temat farbowania w domu

Dziewczyny które znaj± siê na farbowaniu poratujcie Sama z 3 miesi±ce temu rozja¶nialam w³osy metoda zmieszania rozja¶niacza od¿ywki i szamponu, wysz³o genialnie moje br±zowe w³osy rozjasni³y siê na co¶ niby blond niby rudy super. Niedawno posz³am do fryzjera chcia³am zrobiæ sobie ³adny jasny rudy kolor gdy¿ bardzo podobaj± mi siê te tony na moich w³osach. Niestety fryzjerki zma¶ci³y mi w³osy jasnym brazem z rudawymi po³yskami, co z tego, ¿e nie taka by³a umowa, ehh mniejsza z tym. Moje pytanie jest mianowicie takie czy je¶li kupiê sobie sama farbê w odcieniu mocno rudym taka jakby prawie marchewkê to czy jak na moim czubku g³owy pojawi siê taki odrost na 4 cm to czy ta farba z³apie ten odrost bez rozja¶niania? Przypominam, ¿e mój kolor naturalny to ciemny br±z. Bardzo chcia³abym siê dowiedzieæ bo nie chce sobie zrobiæ krzywdy maj±c pozostawiony odrost a reszta ruda.
KrNatalia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.