Trawała ondulacja u mężczyzny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-31, 12:41   #1
Raper6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1

Trawała ondulacja u mężczyzny.


Wiatam wszystkich użytkowników tego forum. Jestem nowy i oczekuje jakiś normalnych odpowiedzi od płci pieknej opowiem wam moją włosową historie. Od dziecka miałem piękne kręcone włosy. Wystarczył dobry szampon i odżywka. Odziwo podobały mi sie jak i również innym i nigdy w życiu nie chiałem ich prostować i mieć proste. Wszystko sie zmnieniło gdy trzy lata temu zachorowałem na raka. Przeszłem ciężką chemie i oczywiście byłem łysy. Teraz jestem zdrowy. Włosy odrosły ale proste jak druty z tendencja do puszenia. Jeżeli je nawilże to sa ulizane XD. A na krótko mi nie pasuje bo wyglądam jak jakiś dresu. aktualnie mają jakieś 4 ,5 cm. Chcąc wrócić do loczków postawiłem na trwałą ondulacje. Płyn kupiłem w necie bo sie wstydzilem kupić w skrepie. A w związku z tym żeby były drobne loczki zamiast wałków użyłem patyczków higienicznych :P. No i wyszłuly za☠☠☠iste. Naturalne i wgl. Wgladają naturalnie. Wystarczy odżywka do włosów suchych w spreyu i pianka do kręconych i jest świetnie ładne loki cały dzień. Żadnego siana i wgl. Tylko tak sie zastanawiam. Wiadomo mieszkamy w polsce i facet który dba o siebie to odrazu teksty homoseksualista (polacam takim osobą poznać definicje tego słowa , pozdro oraz meteosekualistą. I tu mam pytanie. Czy Wam kobietą przeszkadzał by facet z trwałą ondulacją? Co o tym sądzicie? Czy to zabieg z góry zarezerwowany dla kobiet?
Raper6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:22   #2
vintage_fan
Przyczajenie
 
Avatar vintage_fan
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 22
Dot.: Trawała ondulacja u mężczyzny.

Dla mnie dbający o siebie facet, to oczywiście żaden poblem, tym bardziej nie widzę sensu łączenia go z byciem homo Bardziej interesują mnie Twoje włosy. Trwała ondulacja to paskudnie silny zabieg chemiczny, który zdecydowanie nie wpływa dobrze na skórę głowy i włosy same w sobie. Dużo przeszły do tego czasu i kolejne chemiczne substancje, tym razem na głowę trochę mnie martwią. Napisałeś, że włosy przed trwałą miałeś spuszone, a to może być pierwsza oznaka, że one chcą się kręcić, ale potrzeba im dopieszczenia

Nie jestem specjalistką od kręconych włosów, ale na pewno są tutuaj takie dziewczyny. Skoro interesują Cię tematy urodowe i włosowe, to rzuć okiem na metody pięlęgnacji włosów kręconych. Znajdziesz więcej informacji szukając pod curly girl method. Trudno mi uwieżyć, że kręcone włosy nagle po chemii postanowiły się rozprostować i tyle, jestem pełna nadziei, że dobra pielęgnacja przywróci ci kręciołki
vintage_fan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 18:17   #3
072c26bec45ec6d12fcc8f2609f847b72bd29bf6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 29
Dot.: Trawała ondulacja u mężczyzny.

Wypisz wymaluj moje włosy. Miałam sobie kręcone ładne włosy, a od jakiegoś czasu są nieładne i coraz mniej kręcone. Połaziłam trochę po różnych specjalistach i w sumie możliwe jest to, że to przez Hashimoto albo coś innego hormonalnego. W lipcu zrobiłam nowe cięcie i zdarzają się dni, że one są prawie proste, jedynie falują się na końcach.
Oczywiście próbowałam trwałej -> włosy są spuszone, to nie jest ładny skręt, nie taki jak po lokówce. Widziałam kilka ładnych trwałych w internecie, ale trochę poddaję w wątpliwość te zdjęcia. Osobiście nie widziałam nikogo w ładnej trwałej, a już na pewno nie siebie. Mimo to zrobiłam ze 4 razy w życiu, nigdy więcej. Jeśli Tobie ona wyszła, to się cieszę i gratuluję! Nie wiem jak to się udało, ale może jesteś w tej niewielkiej grupie
Nie ma na tym świecie rzeczy zarezerwowanych dla jednej z płci, poza ograniczeniami, które narzuca nam natura.

Cytat:
Napisane przez vintage_fan Pokaż wiadomość
Skoro interesują Cię tematy urodowe i włosowe, to rzuć okiem na metody pięlęgnacji włosów kręconych.
Znajdziesz więcej informacji szukając pod curly girl method.
Nie na wszystkie włosy działa, ja byłam na tej metodzie rok, a z włosami coraz gorzej, lub w najlepszym przypadku bez zmian.
Cytat:
Napisane przez vintage_fan Pokaż wiadomość
Trudno mi uwieżyć, że kręcone włosy nagle po chemii postanowiły się rozprostować i tyle, jestem pełna nadziei, że dobra pielęgnacja przywróci ci kręciołki
Słyszałam już takie historie i to w dwie strony. Organizm zmienia strukturę włosa odrastającego pod wpływem sterydów, hormonów, to pewnie i innych rzeczy.
072c26bec45ec6d12fcc8f2609f847b72bd29bf6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-10 19:17:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.