metamorfoza - most wanted - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-03, 21:01   #1
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26

metamorfoza - most wanted


Kochane wizażanki! Niedawno odkryłam tę stronę i bardzo chętnie skorzystam z waszych porad bo jestem pod wrażeniem waszych porad [img]icons/icon7.gif[/img]. Wiem że macie mało czasu, ale jeśli znajdziecie wolną chwilkę to pomóżcie mi dobrać odpowiednią fryzurkę. Mam pociągłą twarz i często noszę okulary. Resztę mam nadzieję widać na zdjęciu - z góry przepraszam za jakość (innego nie mam). I dodam jeszcze że włoski mam długie (do połowy pleców) ale cieniutkie i nie za wiele ich mam. Z góry dziekuję i podrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LEGITYMACJA.jpg (44,1 KB, 225 załadowań)
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 21:04   #2
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: metamorfoza - most wanted

O rany ! Przepraszam za wielkość zdjęcia ale nie mam jeszcze wprawy [img]icons/icon7.gif[/img]
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-03, 21:35   #3
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: metamorfoza - most wanted

Hey!
Ja sie na metamorfozach nie bardzo znam, ale powiem Ci, że oczy masz fajneeee.. takie duuuuuuże... moje są maciupeńkie i mało umiem z nimi zrobić (czytaj: ucze sie malować dzięki porad wizażanek [img]icons/icon7.gif[/img] )
Ale z takimi to można wiele [img]icons/icon7.gif[/img]

Powodzenia i cierpliwości... na prewno któraś tu z jakąs radą wpadnie [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 01:40   #4
Catherine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 278
Re: metamorfoza - most wanted

Czesc Pogromco Wampirow))
Pomozecie, a bedzie Wam udzielona pomoc - jak stoi w Ksiedze. Z wlosami ma podobny problem jak Ty, wczoraj zdesperowana zwrocilam sie o pomoc do niezawodnych Wizazanek. Looknij prosze na posty do Cat, sa tam tez propozycje fryzur. Moze ktoras z nich Cie zainspiruje. Pozdrawiam
Catherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 14:15   #5
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: metamorfoza - / p. Agnieszko, Olu - help

Catherine - dzieki za pomoc; obejrzałam, rzeczywiście fajne fryzurki
Mam prośbę jeszcze do pani Agnieszki, Oli i innych kobietek - poradźcie czy mam ścinać włosy czy po prostu zmienić sposób czesania (tj. zrezygnować z rozpuszczonych), a co z grzywką - prosta, asymetryczna ???
Czekam na wasze rady [img]icons/icon7.gif[/img]
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 14:44   #6
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: metamorfoza - / p. Agnieszko, Olu - help

Buffy Gwiazdeczko [img]icons/icon7.gif[/img] ja chetnie, ale w wekeend, oki ? ajm sorry Kochanie, ale dzis tez siedze 12 h w pracy , wiec w domku na spokojnie się Tobą zajmę [img]icons/icon7.gif[/img] zdjecie sliczne, ale czarno- białe, wiec napisz koniecznie o kolorystyce : cera, oczka, włosy- jaki mają kolorek [img]icons/icon7.gif[/img]

w weekend NAPEWNO cos Ci podrzuce [img]icons/icon7.gif[/img] a poza tym - Babki do roboty!! [img]icons/icon7.gif[/img]

buziaczki, wracam do pracy [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 15:56   #7
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: metamorfoza - / p. Agnieszko, Olu - help

Dzięki Oluś [img]icons/icon7.gif[/img]. Wiedziałam że o mnie nie zapomnisz. Włoski mam bardzo ciemne - prawie czarne. Oczka niebieskie, a cerę raczej jasną i niestety ze skłonnościa do przebarwień.
Narazka [img]icons/icon7.gif[/img]
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-04, 16:31   #8
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: metamorfoza - buffy :)

Jestem nienormalna [img]icons/icon10.gif[/img] , zabralam sie za Ciebie terazzz , hyhy [img]icons/icon7.gif[/img] i kilka propozycji juz dla Ciebie mam buffy [img]icons/icon7.gif[/img]
popatrz kochanie [img]icons/icon7.gif[/img]

w tym wątku wklejam tylko dwie foty , reszta w nastepnych [img]icons/icon7.gif[/img]nie chce Ci kazac scinac włosków, na krótko, bo nie [img]icons/icon7.gif[/img]sliczna jestes i mimo, ze masz pociągłą buzke ( zupełnie jak ja [img]icons/icon10.gif[/img] - tez mam pociągłą ) to ładnie Ci bedzie w włoskach dłuzszych [img]icons/icon7.gif[/img] moje zdjęcia pokazą tez, ze niekoniecznie kręcone [img]icons/icon7.gif[/img] choc w takich również jest dobrze osobom z pociągłą buzką, nie przecze [img]icons/icon7.gif[/img]

ok- no to propozycja nr.1 postrzepione do brody, bo jako posiadaczka pociągłej buzki mam dosc stylizacji- " na klasycznego pazia " i takich zdjec nie wkleje NAPEWNO [img]icons/icon7.gif[/img]

grzyweczka na bok ( zblizenie ) wystrzępione, lekko sicieniowane koncówki - bedzie Ci w niej super [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 16:40   #9
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: metamorfoza - buffy - nr 2 :)

dalej [img]icons/icon7.gif[/img] to moja wersja dla Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img] długie, z pokreconymi na grube wałeczki koncówkami, grzywka na bok [img]icons/icon7.gif[/img] tak sobie Ciebie własnie wyobrazam po metamorfozie [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. na wałeczki nakręcasz od wysokości mniej więcej oczu + łagodne srodki do stylizacji , zeby nie obciązac główki, tylko nadac jej dynamizmu - "zycia" [img]icons/icon7.gif[/img] grzyweczka na bok, mniej więcej jak w przypadku 1 ( wersja krótka [img]icons/icon7.gif[/img] )
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 16:51   #10
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: metamorfoza - buffy - nr 2 :)

Dzięki Oluś. Jesteś boska !!! [img]icons/icon7.gif[/img] Fryzurki bardzo mi się podobają. Mojemu mężowi też - zwłaszcza fryzurka nr 1 [img]icons/icon7.gif[/img]
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 16:54   #11
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: metamorfoza - buffy - nr 3 :)

i ostatnia propozycja i obiecuje, juz wiecej nie bede [img]icons/icon10.gif[/img]

1.Moooocno wycieniowane włoski na samiutkich końcach + stopniowanie , tak by uzyskać efekt zwiększonej ich objętości [img]icons/icon7.gif[/img] + grzyweczka- tak , tak na prosto [img]icons/icon7.gif[/img]

2.Podobnie jak wyzej, ale wersja mniejsza objętościowo [img]icons/icon7.gif[/img]i grzyweczka asymetryczna jakby [img]icons/icon12.gif[/img]

3.Upięcie- czasem mozna i tak [img]icons/icon7.gif[/img] z grzyweczką na prosto- jakis uroczy zaplątaniec z tyłu łepka [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] no i na tyle [img]icons/icon7.gif[/img]

pytanie: buffy - cos robimy z kolorkiem ? [img]icons/icon7.gif[/img] bo ja bym cos porobiła..mmm [img]icons/icon7.gif[/img] a ten- no... a z makijazykiem, tyz ? [img]icons/icon7.gif[/img]

napisz, a ja sie postaram cos wymyslic [img]icons/icon7.gif[/img] dooooopinguje babki do wymyslania [img]icons/icon7.gif[/img] Buniek!!! wymyslac [img]icons/icon7.gif[/img] !! Magus... [img]icons/icon7.gif[/img]SZefowa [img]icons/icon29.gif[/img] cos napewno pieknego wklei, z czego bedzie mozna czerpać inspiracje [img]icons/icon7.gif[/img]

no, to ja ide pracowac [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-04, 17:18   #12
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: metamorfoza - buffy - nr 3 :)

Super są te fotki - szkoda tylko że mam 1/10 włosów tej modelki [img]icons/icon9.gif[/img]
Oluś, jak masz jakiś pomysł na kolorek to chętnie skorzystam
Co do makijażu to chętnie, ale nie wiem czy da się coś wymyślić na podstawie czarnobiałego zdjęcia, a w kolorku nie mam niestety [img]icons/icon9.gif[/img]
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-04, 21:17   #13
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: metamorfoza - most wanted AgaZ do Buffy

Witaj Buffy [img]icons/icon7.gif[/img]
Zacznijmy od tego, że masz piękną buzię - piękne lekko skośne oczy, piękne pełne usta, delikatne rysy i co więcej potrafisz podkreślić te wszystkie swoje atuty bardzo ładnym makijażem. A piątka z plusem za idealne wycieniowanie ust. Brawo [img]icons/icon35.gif[/img]
Jedyne co mi psuje ogólny wspaniały obraz buzi, to fryzurka. Koniecznie musimy z nią coś zrobić. Nie proponuję radykalnych zmian, bo wydaje mi się, że nie są one konieczne. Musimy jedynie zaprowadzić na główce ład, skrócić nieco włosy, aby nadać buzi ładnej oprawy. Wybierając fryzurki kierowałam się również tym, że Twoje włosy nie są zbyt grube, tak aby fryzura była wykonalna.

Powinnaś odkrywać twarz, włoski powinny być długości jak na zdjęciu 1 maks. na 4. Nie proponuję Ci bardzo gęstej zakrywającej twarz grzywki, lecz powinna być najlepiej asymetryczna, albo tak jak na zdjęciu 3 bez grzywki, tylko długi kosmyk - zresztą zobacz taka prostota a jak pięknie wygląda. Ty też masz buzię stworzoną do takich fryzurek.

Kolorku też nie zmieniaj radykalnie. Ewentualnie będzie trzeba wzmocnić i ożywić Twój naturalny kolor i dodać pasma z jasnobrązowego mahoniu - zdj.1 albo takie końcówki w kolorze rudawej czerwieni jak na zdjęciu 6. To tez może być granat, śliwka, ale najbardziej podoba mi się ten mahoń. Włoski możesz zaczesywać za uszy, podwijać końcówki na zew. Ważne aby wyglądały zdrowo.

Co do makijaży, to znalazłam ładny makijaż do okularków i propozycję oprawek dla Ciebie.
Zwróć jeszcze uwagę na dwa ostatnie zdjęcia. Jak pomalujesz oczko w ten sposób, że jeszcze wyciągniesz kreseczkę do dołu przy nosku - to dodatkowo podkreślisz ich skośny kształt [img]icons/icon7.gif[/img] Co do kolorów to możesz szaleć: róż, fiolet, lila, szary, grafit, śliwka...

Gorąco pozdrawiam i mam nadzieję, że coś Ci się z tego przyda [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (79,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (63,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (49,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (45,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (43,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (45,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (33,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (43,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (39,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (26,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (23,2 KB, 5 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-05, 10:14   #14
Buffy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 26
Re: metamorfoza - most wanted AgaZ do Buffy

Pani Agnieszko! Bardzo dziękuję za profesjonalną poradę i miłe słowa [img]icons/icon7.gif[/img] Na pewno skorzystam z którejś z propozycji! Jeszcze raz dziękuję!
Buffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 12:33   #15
Antyllopka
Raczkowanie
 
Avatar Antyllopka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Re: metamorfoza - most wanted AgaZ do Buffy

Masz urodę jak A. Jolie :O
Antyllopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 15:19   #16
Madliuze
Przyczajenie
 
Avatar Madliuze
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 27
Dot.: metamorfoza - most wanted

Kogoś mi przypominasz, ale nie mogę sobie przypomnieć kogo... Myślę, że pasowałaby Ci grzywka.
Madliuze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-23 16:19:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.