Pomadkomaniaczki - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-26, 11:59   #3391
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Tu chyba lepiej widać



Dlatego u mnie te żarówkowe, zimowe róże na ustach nie przejdą. Jak róż to ma być głęboka fuksja. Najjaśniejszy róż, jaki mam to ten od Bourjois, w załączniku. I do niego to muszę się ubrać cała na czarno, mocniej aplikować czarną kredkę i założyć srebrne kolczyki. I aplikuję po kilka warstw na ustach. Zawsze chciałam pójść w takie róże jakie nosi Sophie Ellis Bextor, ale kurde, jak je mam, to czegoś mocnego brakuje. Nie da się. Muszą być głębsze, jak u Anne. Jak szukam czegoś nowego to wpisuję 'plum berry lipstick' i wtedy sobie dobieram kolor. Nawet już 'magenta' nie szukam, bo na żywo wyglądają jak jasne róże. A ja chcę, żeby były zimne i głębokie, a nie jasne.



Te kolory są już dla mnie zbyt zimne.
Tak, tamta kredka to jest właśnie ten kolor. Wydaje mi się, że bardzo łatwo się modyfikuje kolor w połączeniu z naturalną barwą ust. U mnie wychodzi z tego ciemna chłodna czerwień, u innych osób typowy głęboki róż, tak, że to rzecz względna.
Ja ubrana na czarno wyglądam właśnie najlepiej z czerwonymi ustami. O dziwo, z fioletowymi nie, chociaż kiedyś mi się wydawało, że to świetne połączenie.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-06-26 o 12:03
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 22:42   #3392
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Pomadkomaniaczki

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89269145]Te kolory są już dla mnie zbyt zimne.
Tak, tamta kredka to jest właśnie ten kolor. Wydaje mi się, że bardzo łatwo się modyfikuje kolor w połączeniu z naturalną barwą ust. U mnie wychodzi z tego ciemna chłodna czerwień, u innych osób typowy głęboki róż, tak, że to rzecz względna.
Ja ubrana na czarno wyglądam właśnie najlepiej z czerwonymi ustami. O dziwo, z fioletowymi nie, chociaż kiedyś mi się wydawało, że to świetne połączenie.[/QUOTE]

Ja właśnie dlatego oglądam kilka recenzji tego samego produktu, bo ten sam kolor wygląda inaczej u każdego.

Fascynujące, jak te moje kolory są dla ciebie za zimne, a dla mnie lodowate 'pastele' z zimowych palet są za jasne. Nie mogę. Mogą być jako dodatki jak paski albo torebki. Ale na sobie to nie. Będę w nich brzydka. Dla mnie jasne, lodowate kolory zaczynają się od podrysowanych zdjęć zorzy polarnej. I mam na przykład takie połyskujące szaliki itd. Ale nic jaśniejszego nie wezmę, bo będę jak z trumny. Jak mam na sobie ten szalik to wyglądam jakbym odżyła i dobrze się wyspała, szczególnie założę czerń i ten szalik. Ale nie ma się co oszukiwać, w petrol blue albo fuksji mi lepiej niż w kolorach zorzy.

Fioletowa kredka do oczu się u mnie nie sprawdziła. Zlewa się z linią wodną i wyglądam jakbym beczała pół dnia. Granat jest za to świetny. Ja mam chyba siny kolor ust i linii wodnej oczu, dlatego muszę brać ciemniejsze odcienie kolorówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 333x500_5071_ac62bdf3aad14b6d60788a867fe1001d_1573207340DSCF2797.jpg (25,0 KB, 14 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-04, 13:09   #3393
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja właśnie dlatego oglądam kilka recenzji tego samego produktu, bo ten sam kolor wygląda inaczej u każdego.

Fascynujące, jak te moje kolory są dla ciebie za zimne, a dla mnie lodowate 'pastele' z zimowych palet są za jasne. Nie mogę. Mogą być jako dodatki jak paski albo torebki. Ale na sobie to nie. Będę w nich brzydka. Dla mnie jasne, lodowate kolory zaczynają się od podrysowanych zdjęć zorzy polarnej. I mam na przykład takie połyskujące szaliki itd. Ale nic jaśniejszego nie wezmę, bo będę jak z trumny. Jak mam na sobie ten szalik to wyglądam jakbym odżyła i dobrze się wyspała, szczególnie założę czerń i ten szalik. Ale nie ma się co oszukiwać, w petrol blue albo fuksji mi lepiej niż w kolorach zorzy.

Fioletowa kredka do oczu się u mnie nie sprawdziła. Zlewa się z linią wodną i wyglądam jakbym beczała pół dnia. Granat jest za to świetny. Ja mam chyba siny kolor ust i linii wodnej oczu, dlatego muszę brać ciemniejsze odcienie kolorówki
To też zależy od odcienia i od tego, jak zaaranżujesz je w stroju. Jak ubierzesz się cała na jasno, to pewnie będzie za blado, ale zasadniczo każdy typ ma swoje wersje jasnych kolorów, również Ciemna Jesień i Zima.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-04, 19:49   #3394
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pomadkomaniaczki

Hejka szukam pomadki w odcieniu zgaszonego brązu, brązu z nutą fioletu, coś jak te poniżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 304297795_1250414725794537_9207896478566882426_n.jpg (49,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 304836293_1047872985888270_8330581413297456953_n.jpg (66,2 KB, 27 załadowań)
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-05, 07:21   #3395
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hejka szukam pomadki w odcieniu zgaszonego brązu, brązu z nutą fioletu, coś jak te poniżej
Może Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick – Sepia?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-05, 19:34   #3396
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Może Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick – Sepia?
Wygląda super tylko celowałabym w coś nieco tańszego.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-05, 20:34   #3397
Crazy_lazy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cześć. Piszę w formie odpowiedzi, bo nie wiem jeszcze jak inaczej załączyć tu posta. Ja z kolei szukam pomadki nude drogeryjnej, wpadającej w brązy, ale nie tak ciemnej i trupiej jak moja poprzedniczka. W drogerii zwykle te najjaśniejsze nude brązy wypadają trochę zbyt ciemno i zdecydowanie zbyt ciepło, są ceglaste. Taki efekt daje mi choćby pomadka eveline variete 04, max factor burned toffee, bourjois velvet nr 32 brunne - wypada nieco chłodniej, ale jest dosyć ciemna i dalej zbyt ciepła. Loreal color riche NO CHLICHe - idealny poziom jasności, ale znowu zbyt duzo w niej jedt pomarańcziwych tonow - jakbym pomidorową ze śmietaną nałozyła na usta W makijażu najbardziej lubię podkreślać oko dlatego zależałoby mi na znalezieniu w końcu pomaski nude, która by na prawdę mi pasowała. Mam jasną, neutralną cerę - i jest dla mnie nie lada wyczynem znalezienie takiej szminki
Crazy_lazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-06, 06:44   #3398
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Wygląda super tylko celowałabym w coś nieco tańszego.
Zerknij na NYX kolor Honeymoon
Mac kolor Stone (czasem bywają po 70zł)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 07:54   #3399
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Crazy_lazy Pokaż wiadomość
Cześć. Piszę w formie odpowiedzi, bo nie wiem jeszcze jak inaczej załączyć tu posta. Ja z kolei szukam pomadki nude drogeryjnej, wpadającej w brązy, ale nie tak ciemnej i trupiej jak moja poprzedniczka. W drogerii zwykle te najjaśniejsze nude brązy wypadają trochę zbyt ciemno i zdecydowanie zbyt ciepło, są ceglaste. Taki efekt daje mi choćby pomadka eveline variete 04, max factor burned toffee, bourjois velvet nr 32 brunne - wypada nieco chłodniej, ale jest dosyć ciemna i dalej zbyt ciepła. Loreal color riche NO CHLICHe - idealny poziom jasności, ale znowu zbyt duzo w niej jedt pomarańcziwych tonow - jakbym pomidorową ze śmietaną nałozyła na usta W makijażu najbardziej lubię podkreślać oko dlatego zależałoby mi na znalezieniu w końcu pomaski nude, która by na prawdę mi pasowała. Mam jasną, neutralną cerę - i jest dla mnie nie lada wyczynem znalezienie takiej szminki
Nie wiem jaki poziom wpadania w brązy cie interesuje, ale jeśli chodzi o nude idealne (i jak dla mnie neutralne) zerknij na Paese mattologie 100 naked.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 11:15   #3400
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Zerknij na NYX kolor Honeymoon
Mac kolor Stone (czasem bywają po 70zł)
Dzięki przejrzałam przy okazji ofertę Nyxa i zamówiłam koniec końców XXL Lingerie Unhooked, zobaczymy jak będzie na żywo


Cytat:
Napisane przez Crazy_lazy Pokaż wiadomość
Cześć. Piszę w formie odpowiedzi, bo nie wiem jeszcze jak inaczej załączyć tu posta. Ja z kolei szukam pomadki nude drogeryjnej, wpadającej w brązy, ale nie tak ciemnej i trupiej jak moja poprzedniczka. W drogerii zwykle te najjaśniejsze nude brązy wypadają trochę zbyt ciemno i zdecydowanie zbyt ciepło, są ceglaste. Taki efekt daje mi choćby pomadka eveline variete 04, max factor burned toffee, bourjois velvet nr 32 brunne - wypada nieco chłodniej, ale jest dosyć ciemna i dalej zbyt ciepła. Loreal color riche NO CHLICHe - idealny poziom jasności, ale znowu zbyt duzo w niej jedt pomarańcziwych tonow - jakbym pomidorową ze śmietaną nałozyła na usta W makijażu najbardziej lubię podkreślać oko dlatego zależałoby mi na znalezieniu w końcu pomaski nude, która by na prawdę mi pasowała. Mam jasną, neutralną cerę - i jest dla mnie nie lada wyczynem znalezienie takiej szminki
Koniecznie matowa w płynie? Super brązowego nudziaka ma bell melting moisture(ten najbardziej brązowy odcień) i dodatkowo jest to chyba najbardziej komfortowa pomadka na świecie.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 18:45   #3401
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Crazy_lazy Pokaż wiadomość
Cześć. Piszę w formie odpowiedzi, bo nie wiem jeszcze jak inaczej załączyć tu posta. Ja z kolei szukam pomadki nude drogeryjnej, wpadającej w brązy, ale nie tak ciemnej i trupiej jak moja poprzedniczka. W drogerii zwykle te najjaśniejsze nude brązy wypadają trochę zbyt ciemno i zdecydowanie zbyt ciepło, są ceglaste. Taki efekt daje mi choćby pomadka eveline variete 04, max factor burned toffee, bourjois velvet nr 32 brunne - wypada nieco chłodniej, ale jest dosyć ciemna i dalej zbyt ciepła. Loreal color riche NO CHLICHe - idealny poziom jasności, ale znowu zbyt duzo w niej jedt pomarańcziwych tonow - jakbym pomidorową ze śmietaną nałozyła na usta W makijażu najbardziej lubię podkreślać oko dlatego zależałoby mi na znalezieniu w końcu pomaski nude, która by na prawdę mi pasowała. Mam jasną, neutralną cerę - i jest dla mnie nie lada wyczynem znalezienie takiej szminki
Jaka formuła Cię interesuje? Przejrzałam pomadki, o których pisałaś i jakoś nie zawsze byłam pewna czy rzeczywiście o tych kolorach mowa.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki poziom wpadania w brązy cie interesuje, ale jeśli chodzi o nude idealne (i jak dla mnie neutralne) zerknij na Paese mattologie 100 naked.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie Paese ma opisane te kolory. Np. opis 107: nude z brudnym różem, z zimnymi tonami. Nie znam tej marki, w sensie nigdy nic od nich nie miałam. Jak wrażenia?
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Dzięki przejrzałam przy okazji ofertę Nyxa i zamówiłam koniec końców XXL Lingerie Unhooked, zobaczymy jak będzie na żywo



Koniecznie matowa w płynie? Super brązowego nudziaka ma bell melting moisture(ten najbardziej brązowy odcień) i dodatkowo jest to chyba najbardziej komfortowa pomadka na świecie.
Kucisz tym Bell. Odkąd nie ma w Rossmannie to gdzie kupujesz?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-06, 18:49   #3402
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Kucisz tym Bell. Odkąd nie ma w Rossmannie to gdzie kupujesz?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Kupowałam jeszcze jak były w Rossmannie, ale chyba Hebe też ma i mają swój sklep internetowy.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-06, 19:05   #3403
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Kupowałam jeszcze jak były w Rossmannie, ale chyba Hebe też ma i mają swój sklep internetowy.
Dzięki. Internetowy widziałam, ale jednak najbardziej lubię na żywo.
I jeszcze a propos nude to lubię jedną Essence, ale już jej nie produkują. Pisali w internetach, że jest idealna: It's not too pink, not too peach, not too beige.
Generalnie Essence i Catrice mają fajny wybór z reguły w nudziakach, kiedyś mieli fajną linię błyszczyków bez drobinek, w kolorze nude, pachnącą toffee. Tego typu produkty to denkuję niepostrzeżenie, nie wiem kiedy.
Ostatnio kupiłam w Hebe Kobo dwa odcienie nudziaków błyszczyków, ale jeszcze ich nie próbowałam.
https://www.drogerienatura.pl/kobo-blysz-d-ust-804.html

Z innej beczki: macie pomysł jak zutylizować za jasny nudziak, dający efekt korektora? Mieszać z brązową pomadką, mocno czerwoną?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 09:43   #3404
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Z innej beczki: macie pomysł jak zutylizować za jasny nudziak, dający efekt korektora? Mieszać z brązową pomadką, mocno czerwoną?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Mam takiego właśnie nudziaka lekko wpadającego w brzoskwinię i używam tipa ciemnoskorych jutuberek = ciemniejsza konturówka delikatnie rozmyta od środka + pomadka wklepana palcem w środek.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-08, 17:26   #3405
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Mam takiego właśnie nudziaka lekko wpadającego w brzoskwinię i używam tipa ciemnoskorych jutuberek = ciemniejsza konturówka delikatnie rozmyta od środka + pomadka wklepana palcem w środek.
Dzięki za tip, spróbuję

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.