Brąz i Srebro (Inglot) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 15:59   #31
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Brąz i Srebro (Inglot)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo . A komentować może każdy (zarówno pozytywnie jak i negatywnie)
Jednak osoby które mają jakieś ale do każdego makijażowego wątku w którym się wypowiadają myślę że powinny same zaprezentować wizję makijażu idealnego abyśmy mogły czerpać inspiracje
Widzisz nie każdy lubi upubliczniać swój wizerunek w Internecie, zwłaszcza, że zdjęcia mogą zostać skradzione i umieszczone bóg wie na jakiej stronie.
I żadnego Twojego makijażu nie skomentowałam negatywnie. Ja tylko nie widzę sensu wrzucania 5 razy tego samego.
Na tym forum rzadko się udzielam, ale oglądam na bieżąco.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:30   #32
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Brąz i Srebro (Inglot)

Kasiu jak zwykle piekny makijaz i jak zwykle bardzo precyzyjnie wykonany (zacytuje słowa Moccari: "rzeczywiście nuda, wolałabym żebyś coś spaprała " hehehe )Bardzo ciekawe połaczenie kolorów, bo niby powinno sie gryzc a jednak jest super, brawo

Nie szukam sensacji wiec nie bede komentowac tej dyskusji, ale prosze Cie bardzo wstawiaj dalej swoje makijaze bo zawsze chetnie zagladam na Twoje watki
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 17:47   #33
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Brąz i Srebro (Inglot)

Kasiu, ja bardzo lubię Cię oglądać, zawsze - niestety nie mogę się poinspirować na sobie gdyż mam zupełnie inaczej zbudowaną gałkę oczną ale ale, moja przyjaciółka ma bardzo podobny kształt oczu do Twoich, już raz ją zmalowałam i Twoje prace bardzo mi w tym pomogły, wrzucę w wolnej chwili

A co do tej konkretnej propozycji - strasznie mi się podoba zestaw brązu ze srebrem... nie wiedziałam że mi się spodoba, bo ja po złotej stronie a tu proszę jakie cudo...
srebra akurat nie mam na stanie, ale jak się dorobię (albo podprowadzę współlokatorce), to wypróbuję z pewnością na sobie te klimaty )
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:06   #34
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz i Srebro (Inglot)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Moccari ja bym chętnie robiła wszystkie makijaże z MdW ale niestety do pracy muszę nosić stonowany makijaż więc w tygodniu nie mam czasu na makijażowe szaleństwa. Weekendy też mam zawalone ostatnio i jeszcze sytuacja życiowa zmusza mnie ostatnio do częstego latania między Polską a Irlandią. I jak ostatnio coś wstawiam to jest to makijaż noszony na co dzień a nie od razu zmywany. Ale już zrobiłam kilka makijaży na zamówienie i jak tylko czas pozwoli dalej będę tworzyć makijaże z MdW
a ja wiem, widziałam wszystko rozumiem i cieszę się że jesteś aktywną MM-owiczką, jutro gdybym tak w końcu wstała wcześniej do pracy zrobiłabym ten tutaj, oczywiście na miarę moich możliwości
przywiozłam dziś nawet swoją paletkę

do naszego mm-owego piwka:

wystarczy że wstawisz makijaż oczu chętnie Ci "posłodzę"
a Bóg pisz albo z dużej literki albo wcale
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2010-01-11 o 23:08
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 23:50   #35
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: Brąz i Srebro (Inglot)

pogratulowac kolejnego dzieła <brawa>!!!
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 01:33   #36
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Brąz i Srebro (Inglot)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Kasiu jak zwykle piekny makijaz i jak zwykle bardzo precyzyjnie wykonany (zacytuje słowa Moccari: "rzeczywiście nuda, wolałabym żebyś coś spaprała " hehehe )Bardzo ciekawe połaczenie kolorów, bo niby powinno sie gryzc a jednak jest super, brawo

Nie szukam sensacji wiec nie bede komentowac tej dyskusji, ale prosze Cie bardzo wstawiaj dalej swoje makijaze bo zawsze chetnie zagladam na Twoje watki
Młoda ogromnie dziękuję za komentarz. Właśnie dzięki takim osobom jak Ty, Moccari, i wielu wielu innych wspaniałych wizażanek zawsze bez stresu można wstawiać tutaj swoje prace bo nawet jeśli jest krytyka to konstruktywna i z poradami ... A przez to że ktoś musi uzewnętrznić swoje znudzenie odechciewa się czasem tu wchodzić ...

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
Kasiu, ja bardzo lubię Cię oglądać, zawsze - niestety nie mogę się poinspirować na sobie gdyż mam zupełnie inaczej zbudowaną gałkę oczną ale ale, moja przyjaciółka ma bardzo podobny kształt oczu do Twoich, już raz ją zmalowałam i Twoje prace bardzo mi w tym pomogły, wrzucę w wolnej chwili

A co do tej konkretnej propozycji - strasznie mi się podoba zestaw brązu ze srebrem... nie wiedziałam że mi się spodoba, bo ja po złotej stronie a tu proszę jakie cudo...
srebra akurat nie mam na stanie, ale jak się dorobię (albo podprowadzę współlokatorce), to wypróbuję z pewnością na sobie te klimaty )
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za komentarz. Aż się cieplej robi na sercu gdy czytam że moje makijaże się komuś przydają

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
a ja wiem, widziałam wszystko rozumiem i cieszę się że jesteś aktywną MM-owiczką, jutro gdybym tak w końcu wstała wcześniej do pracy zrobiłabym ten tutaj, oczywiście na miarę moich możliwości
przywiozłam dziś nawet swoją paletkę

do naszego mm-owego piwka:

wystarczy że wstawisz makijaż oczu chętnie Ci "posłodzę"
a Bóg pisz albo z dużej literki albo wcale
Jak znów będę miała przerwę w pracy to na pewno wskoczę na wątek MdW i zacznę tworzyć.
A piwo nigdy mi nie smakowało.
Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
pogratulowac kolejnego dzieła <brawa>!!!
Dziękuję bardzo
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2010-01-12 o 11:27
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.