Czy on coś jeszcze do mnie czuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-13, 19:00   #1
Izabelax56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6

Czy on coś jeszcze do mnie czuje?


Byłam z moim chłopakiem przez pół roku, na początku było cudownie, rozumieliśmy się bez słów. Ale później zaczęło się coś psuć. Przestał mieć dla mnie czas, praca, później koledzy, imprezy. Pisałam do niego, dzwoniłam ale on nie miał nawet czasu odpisać. Zaszantazowalam go, że go rzucę, powiedział że się zmieni, że mu zależy i nie chce żyć beze mnie. Jednak nic się nie zmieniło, cały czas się kłóciliśmy, aż w końcu powiedział że ma dość i ze mną zerwał. Oczywiście okropnie złamał mi serce, cały czas o nim myślę i zastanawiam się czy jest jeszcze dla nas szansa.
Wydaje mi się że on nadal coś do mnie czuje. Nawet jak ze mną zrywał to mnie przytulał i całował. Wahał się, sam nie był pewny czego chce. Powiedział żebym mu obiecała, że nie będę płakać. Oczywiście odeszłam bez słowa. Jeszcze tego samego dnia do mnie pisał żebym nie plakala tylko przychodziła do pracy, następnego dnia było to samo. Moja przyjaciółka mu powiedziała żeby do mnie nie pisał bo jeszcze bardziej mnie to rani. Pytał się jej jak się czuje i czy bardzo się obwiniam. Mówił że bardzo źle się czuje bo przez niego cierpię. Odkąd zerwalismy nie pisze do niego, nie utrzymujemy żadnego kontaktu. Ostatnio dostałam snapa na którym był on z moją koleżanka podpisany "kochają się". Chociaż bardzo dobrze wiem że między nimi nic nie ma, po prostu przyjaźnią się od dawna. Zaczął wysyłac mi bardzo dużo snapow jak jest na jakiś imprezach albo z jakimiś dziewczynami. Zastanawiam się po co on to robi, chce wzbudzić we mnie zazdrość, jeszcze bardziej zranić, czy może teskni za mna i próbuje zwrócić jakoś moja uwagę. Co o tym myślicie? Może powinnam z nim pogadać, czy mam czekać aż sam sie do mnie odezwie?
Izabelax56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:30   #2
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Cytat:
Napisane przez Izabelax56 Pokaż wiadomość
Byłam z moim chłopakiem przez pół roku, na początku było cudownie, rozumieliśmy się bez słów. Ale później zaczęło się coś psuć. Przestał mieć dla mnie czas, praca, później koledzy, imprezy. Pisałam do niego, dzwoniłam ale on nie miał nawet czasu odpisać. Zaszantazowalam go, że go rzucę, powiedział że się zmieni, że mu zależy i nie chce żyć beze mnie. Jednak nic się nie zmieniło, cały czas się kłóciliśmy, aż w końcu powiedział że ma dość i ze mną zerwał. Oczywiście okropnie złamał mi serce, cały czas o nim myślę i zastanawiam się czy jest jeszcze dla nas szansa.
Wydaje mi się że on nadal coś do mnie czuje. Nawet jak ze mną zrywał to mnie przytulał i całował. Wahał się, sam nie był pewny czego chce. Powiedział żebym mu obiecała, że nie będę płakać. Oczywiście odeszłam bez słowa. Jeszcze tego samego dnia do mnie pisał żebym nie plakala tylko przychodziła do pracy, następnego dnia było to samo. Moja przyjaciółka mu powiedziała żeby do mnie nie pisał bo jeszcze bardziej mnie to rani. Pytał się jej jak się czuje i czy bardzo się obwiniam. Mówił że bardzo źle się czuje bo przez niego cierpię. Odkąd zerwalismy nie pisze do niego, nie utrzymujemy żadnego kontaktu. Ostatnio dostałam snapa na którym był on z moją koleżanka podpisany "kochają się". Chociaż bardzo dobrze wiem że między nimi nic nie ma, po prostu przyjaźnią się od dawna. Zaczął wysyłac mi bardzo dużo snapow jak jest na jakiś imprezach albo z jakimiś dziewczynami. Zastanawiam się po co on to robi, chce wzbudzić we mnie zazdrość, jeszcze bardziej zranić, czy może teskni za mna i próbuje zwrócić jakoś moja uwagę. Co o tym myślicie? Może powinnam z nim pogadać, czy mam czekać aż sam sie do mnie odezwie?
Według mnie to toksyczny facet. Wie, że Cię zranił i dalej Cię krzywdzi. Zerwij z nim kontakt raz na zawsze.
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:34   #3
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Nie czekaj az sie odezwie, po prostu zapomnij i zablokuj na wszystkim co możliwe.
Moje związki też kończyły sie płaczem, a nawet "Kocham Cię" na do widzenia, ale to były tylko puste słowa.
Ten chłopak Cie nie chce, nie zależy mu na Tobie, a to, że męczą go jakieś wyrzuty sumienia to jego problem... Jest dupkiem i tyle, nie analizuj jego zachowań, bo sa szczeniackie i niedorzeczne.
Byliscie razem pół roku, tylko pół roku... I po tak krótkim czasie zaczęło to wygladac, jak wygląda... Nie ma za czym płakać, poznasz kogoś lepszego, dla którego ważniejsza będziesz Ty, nie imprezy, nie koledzy czy kolezanki.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:39   #4
Izabelax56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Najgorsze jest to, że mieszkamy niedaleko siebie, mamy wspólnych przyjaciół i chodzimy razem do pracy. Więc i tak jestem skazana na niego przynajmniej do końca wakacji.... Najlepsze jest to, że nagle wszyscy nasi znajomi zaczęli sie z nimi zadawać a do mnie nawet nikt nie napisze jak sie czuje. Jeździ sobie z nimi na imprezy a ja siedze sama w domu. Nie miałam pojęcia, że na nich też tak sie zawiodę
Izabelax56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:42   #5
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8482014 6]Według mnie to toksyczny facet. Wie, że Cię zranił i dalej Cię krzywdzi. Zerwij z nim kontakt raz na zawsze.[/QUOTE]

I do tego pokazuje jej jak to mu fajnie jako singiel...
Przegina, ale rozwiązanie jest jedno. Dobrze, że nie odpisujesz tym łatwiej Ci będzie. Recepta to : zablokuj gdzie się da
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:43   #6
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Cytat:
Napisane przez Izabelax56 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że mieszkamy niedaleko siebie, mamy wspólnych przyjaciół i chodzimy razem do pracy. Więc i tak jestem skazana na niego przynajmniej do końca wakacji.... Najlepsze jest to, że nagle wszyscy nasi znajomi zaczęli sie z nimi zadawać a do mnie nawet nikt nie napisze jak sie czuje. Jeździ sobie z nimi na imprezy a ja siedze sama w domu. Nie miałam pojęcia, że na nich też tak sie zawiodę
Kochana, musisz ograniczyć albo najlepiej zerwać w ogóle kontakt z tymi znajomymi. Wiem, że to musi Cię bardzo boleć, że widzisz go codziennie, ale musisz być silna i nie dawać mu satysfakcji, że Cię to wszystko rani

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
I do tego pokazuje jej jak to mu fajnie jako singiel...
Przegina, ale rozwiązanie jest jedno. Dobrze, że nie odpisujesz tym łatwiej Ci będzie. Recepta to : zablokuj gdzie się da
:yes:

Facet do natychmiastowego odstrzału
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:44   #7
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Zapraszalas kogoś ze swoich znajomych na spotkanie, czy tylko czekasz i wstrzymujesz swoje życie, licząc na powrót uczuć, których Twój były już nie czuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 19:49   #8
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

O matko klasyka niedojrzałego faceta, który nie radzi sobie z własnymi decyzjami - nie umie zakończyć normalnie związku, tylko będzie się motał udając, ze chce, ale nie chce.

Znam to aż za dobrze.


Ze swojej strony rób wszystko aby mieć te relacje za sobą!

Edytowane przez zksiezyca
Czas edycji: 2018-07-13 o 19:50
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:54   #9
Izabelax56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Pisałam do nich na początku. Jedna moja "koleżanka" mówiła kiedyś że się przyjaźnimy i ze jakby kiedyś mnie skrzywdzil to zawsze mogę na nią liczyć. A jak do niej napisałam, żeby trochę się wyzalic to kompletnie olała temat tylko zapytała się kiedy przyjdę do pracy. Powiedziała, że wyjdziemy razem na imprezę żebym mogła szybciej zapomnieć a teraz się dowiedziałam, że idzie na imprezę ale z nim a nie ze mną. Zaczęłam teraz utrzymywać kontakt z moimi znajomymi z liceum, bo widzę że na tamtych nie mogę liczyć. Bardzo mnie to boli bo teraz nawet nie mam z kim wyjsc
Izabelax56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:57   #10
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Cytat:
Napisane przez Izabelax56 Pokaż wiadomość
Pisałam do nich na początku. Jedna moja "koleżanka" mówiła kiedyś że się przyjaźnimy i ze jakby kiedyś mnie skrzywdzil to zawsze mogę na nią liczyć. A jak do niej napisałam, żeby trochę się wyzalic to kompletnie olała temat tylko zapytała się kiedy przyjdę do pracy. Powiedziała, że wyjdziemy razem na imprezę żebym mogła szybciej zapomnieć a teraz się dowiedziałam, że idzie na imprezę ale z nim a nie ze mną. Zaczęłam teraz utrzymywać kontakt z moimi znajomymi z liceum, bo widzę że na tamtych nie mogę liczyć. Bardzo mnie to boli bo teraz nawet nie mam z kim wyjsc
Masakra, co za ludzie Jak to się mówi "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Nie warto abyś traciła czas i energię na takich "przyjaciół"

To może z tymi znajomymi z liceum gdzieś wyjdź?
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 20:29   #11
Izabelax56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Właśnie tak robie. Tylko jest mi bardzo przykro bo kiedyś byliśmy naprawdę świetna paczką. Przeżyłam z nimi bardzo wiele i bardzo mnie rani to jak się teraz zachowują. Razem z nim tracę moich najlepszych znajomych. Pocieszam się jedynie faktem, że w tym roku zaczynam studia, wyjadę stąd i poznam innych ludzi. Tylko że przede mną jeszcze całe wakacje które chciałam żeby były niezapomniane, ale jak narazie to tylko chce żeby się jak najszybciej skończyły.
Izabelax56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 20:31   #12
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Cytat:
Napisane przez Izabelax56 Pokaż wiadomość
Właśnie tak robie. Tylko jest mi bardzo przykro bo kiedyś byliśmy naprawdę świetna paczką. Przeżyłam z nimi bardzo wiele i bardzo mnie rani to jak się teraz zachowują. Razem z nim tracę moich najlepszych znajomych. Pocieszam się jedynie faktem, że w tym roku zaczynam studia, wyjadę stąd i poznam innych ludzi. Tylko że przede mną jeszcze całe wakacje które chciałam żeby były niezapomniane, ale jak narazie to tylko chce żeby się jak najszybciej skończyły.
Kochana, ale sama widzisz że to niebyli Twoi najlepsi znajomi. Gdyby byli tacy super, to by Cię teraz nie wystawili.

Oczywiście, że poznasz masę wspaniałych ludzi i poznasz też cudownego faceta, wszystko w swoim czasie
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 20:32   #13
Izabelax56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Może gdybym z nim pogadała i powiedziała, że nie chce się kłócić tylko chce żeby było tak jak zanim zaczęliśmy że sobą chodzić. Żebyśmy dalej się kolegowali i zapomnieli o tym co nas kiedyś łączyło. Może to by było najlepszym sposobem? Przecież kiedyś się tak dobrze dogadywalismy
Izabelax56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 20:34   #14
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Cytat:
Napisane przez Izabelax56 Pokaż wiadomość
Może gdybym z nim pogadała i powiedziała, że nie chce się kłócić tylko chce żeby było tak jak zanim zaczęliśmy że sobą chodzić. Żebyśmy dalej się kolegowali i zapomnieli o tym co nas kiedyś łączyło. Może to by było najlepszym sposobem? Przecież kiedyś się tak dobrze dogadywalismy
Wiem Kochana, ale niestety często jest tak, że po rozstaniu już nigdy nie będzie tak samo Możecie się kumplować, ale Ciebie to będzie bolało, bo Ty cały czas do niego coś czujesz..
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 20:40   #15
Izabelax56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Właśnie tego się obawiam. Że to co kiedyś było już nigdy nie wróci, a kolegowanie z nim będzie mnie tylko bolało. Obawiam się, że po tamtych dobrych czasach pozostały mi tylko wspomnienia.....
Izabelax56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 20:40   #16
zksiezyca
Raczkowanie
 
Avatar zksiezyca
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 260
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Cytat:
Napisane przez Izabelax56 Pokaż wiadomość
Właśnie tego się obawiam. Że to co kiedyś było już nigdy nie wróci, a kolegowanie z nim będzie mnie tylko bolało. Obawiam się, że po tamtych dobrych czasach pozostały mi tylko wspomnienia.....


To możliwe, ale to niekoniecznie minus.
zksiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 20:44   #17
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Czy on coś jeszcze do mnie czuje?

Cytat:
Napisane przez zksiezyca Pokaż wiadomość
To możliwe, ale to niekoniecznie minus.


Lepiej jak się odetniesz od niego tak bardzo jak to tylko możliwe, to jest Ci teraz bardzo potrzebne, abyś doszła do siebie
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-13 21:44:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.