Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-11, 13:21   #2671
1990v
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Jak można dołączyć do grupy na facebooku?
1990v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 14:04   #2672
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez 1990v Pokaż wiadomość
Jak można dołączyć do grupy na facebooku?
Ktoś Cię musi zaprosić na FB

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 14:52   #2673
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Co doktor przepisuje na podwyższone NK
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 18:08   #2674
Dodi0725
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 24
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej. To będzie moja pierwsza stymulacja z lekami. Dziś po 18 pojawił się okres czyli mam rozumieć że Lamette biorę od poniedziałku? Mąż będzie dostępny ;p 13, 14 i 15 dnia cyklu. Czy jest sens stymulacji tym razem?
Dodi0725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 18:21   #2675
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dodi0725 Pokaż wiadomość
Hej. To będzie moja pierwsza stymulacja z lekami. Dziś po 18 pojawił się okres czyli mam rozumieć że Lamette biorę od poniedziałku? Mąż będzie dostępny ;p 13, 14 i 15 dnia cyklu. Czy jest sens stymulacji tym razem?
Ilu dniowe masz cykle?
Ja bym na Twoim miejscu spróbowała, bo po pierwsze koszt leków do stymulacji jest śmiesznie niski w porównaniu z tym co Cię dopiero czeka, a po drugie dr potwierdzi Ci ovulacje w konkretnych dniach na kolejnym monitoringu i masz duże szanse że ovu będzie w dniach kiedy mąż jest dostępny.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"

Edytowane przez MarzenaKS
Czas edycji: 2020-07-11 o 18:31
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-11, 23:14   #2676
Sara9219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 50
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej,

Dziewczyny napiszcie proszę jak u Was wyglądała sytuacja z okresem w przerwach od stymulacji? Przez 3 mce bylam stymulowana standardowym zestawem ( lametta, ovitrelle, utrogestan, duphaston itd.) Po trzeciej stymulacji okazało sie, ze mam torbiel na jajniku, dostałam orgametril po 3 tabl przez 10 dni. Dostałam miesiaczke ( o ile można to nazwać miesiączka, bardziej to było takie ciapanie, opóźnienie 14dni). Teraz znowu okres mi sie spóźnia i nie wiem co robić. Przez to, że ta poprzednia "miesiączka" była byle jaka nie wzięłam dostinexu bo nie byłam w stanie określić poerwszego dnia cyklu.

Pomóżcie proszę bo nie wiem czy jechać do doktora czy co robić. Wcześniej miałam regularne miesiączki dokładnie co 28dni.
Sara9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 06:55   #2677
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Hej dziewczyny pomóżcie Jestem po 2 punkcji - pierwsza bez żadnych objawow, teraz troche gorzej - wzdety i opuchniety brzuch, troche pobolewajacy troche sie martwie Poradzicie mi cos ??
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-12, 07:07   #2678
domisia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 260
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Lola2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pomóżcie Jestem po 2 punkcji - pierwsza bez żadnych objawow, teraz troche gorzej - wzdety i opuchniety brzuch, troche pobolewajacy troche sie martwie Poradzicie mi cos ??
Miałam tak samo przy drugiej punkcji. Spokojnie, przejdzie U mnie to trwało 2-3 dni. Brałam nospe i espumisan, w pierwszy dzień wieczorem jeszcze patacetamol, troszkę pomagało. Myślę, że to była lekka hiperka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 07:29   #2679
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Lola miałam podobnie, mi pomógł Dostinex. Trzy dni i wszystko przeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 07:38   #2680
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dostinex mam przepisany i biore 1/2 wieczorem i 1/4 rano punkcje mialam w piatek to juz powinno byc lepiej O espumisanie nie pomyslalam ale mam to moze sprobuje Dzieki dziewczyny Tamtym razem bylo duzo lepiej dlatego teraz sie troche przestraszylam
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 07:42   #2681
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Sara9219, ale dlaczego nie wzięłaś dostinexu?
Jak masz zlecony go brać? Bierzesz go w związku z wysoką prolaktyną?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"

Edytowane przez MarzenaKS
Czas edycji: 2020-07-12 o 07:44
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-12, 07:57   #2682
Sara9219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 50
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez MarzenaKS Pokaż wiadomość
Sara9219, ale dlaczego nie wzięłaś dostinexu?
Jak masz zlecony go brać? Bierzesz go w związku z wysoką prolaktyną?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Tak biorę go w związku z wysoką prolaktyną. Mam do brać w 1 i 10 dniu cyklu, ale teraz te plemienia były tak dziwne, że nie wiedziałam kiedy jest ten 1wszy dzień cyklu. Doktorek mówił, że mam zaczynać brać jak sie mocno "leje" i wcześniej tak było.
Sara9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 08:12   #2683
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Sara,
Nie wiem co doktor miał na myśli wyznaczając Ci takie dni. Ja brałam 2,5 roku dostinex w roznych dawkach i odstepach ale U mnie to było tak że na początku miałam brać co dwa tygodnie i dr powiedział żeby mi się nie mylily poniedziałki to lepiej zawsze brać 1 i 15 dnia miesiąca,(bo licząc co równe 14 dni to byłyby daty: 1, 14, 28, 4, 15... - łatwo pomylić i pominąć dawke) , później brałam co tydzień więc już zawsze pilnowalam w poniedzialki. W każdym bądź razie nie było to uzależnione wcale od dni cyklu A idea brania dostinexu w cyklach stymulowanych jest taka aby stałe utrzymywać pewien (zbity) poziom prolaktyny więc należy to przyjmować w stałych odstępach czasu- cały czas aż do uzyskania pozytywnej bety.
Myślę, że pominięcie dawki nie jest niczym strasznym, ale musisz kolejnym razem dopytać dr co miał dokladnie na myśli.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 08:15   #2684
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja np teraz też przy cyklu stymulowanym mam pół tabelki dostinexu w 2dc i 10dc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 08:32   #2685
Sara9219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 50
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez MarzenaKS Pokaż wiadomość
Sara,
Nie wiem co doktor miał na myśli wyznaczając Ci takie dni. Ja brałam 2,5 roku dostinex w roznych dawkach i odstepach ale U mnie to było tak że na początku miałam brać co dwa tygodnie i dr powiedział żeby mi się nie mylily poniedziałki to lepiej zawsze brać 1 i 15 dnia miesiąca,(bo licząc co równe 14 dni to byłyby daty: 1, 14, 28, 4, 15... - łatwo pomylić i pominąć dawke) , później brałam co tydzień więc już zawsze pilnowalam w poniedzialki. W każdym bądź razie nie było to uzależnione wcale od dni cyklu A idea brania dostinexu w cyklach stymulowanych jest taka aby stałe utrzymywać pewien (zbity) poziom prolaktyny więc należy to przyjmować w stałych odstępach czasu- cały czas aż do uzyskania pozytywnej bety.
Myślę, że pominięcie dawki nie jest niczym strasznym, ale musisz kolejnym razem dopytać dr co miał dokladnie na myśli.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Dostinex biorę od Listopada (1/2 tabl w 1wszym dniu cyklu i drugie pół w 10). W moim przypadku miesiączki wyglądały tak, że pierwszego dnia to było takie ciapanie a drugiego zaczynało sie mocne krwawienie ( dlatego doktor kazał brac dostinex od dnia tego mocnego krwawienia, traktując to jako 1wszy dzień cyklu). I wszystko było w porządku. Tylko teraz po tych stymulacjach tak jakby nie dostałam okresu, było dziwne plamienie, ale nie wyglądało to jak normalna miesiączka. Miałam nadzieję, że w tym mcu dostanę normalny okres, ale niestety nie dostałam go w ogóle. Jeszcze poczekam kilka dni, ale zawsze miałam regularne miesiączki co 28 dni. Stąd moje pytanie czy u Was po stymulacjach wracały normalne miesiączki czy musiałyscie brać jakieś tabletki na to.

Trochę się martwię brakiem miasiaczek, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam takich problemów.
Sara9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 08:33   #2686
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

U mnie tak jak u Marzenki branie Dostinexu nie było uzależnione od dnia cyklu. Łykam go co dwa tygodnie w piątek, a zaczynałam 1go dnia miesiąca i potem 15go. I tak w koło Macieju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 08:41   #2687
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Elamela, Sara,
Być może teraz dr innaczej zaleca podanie dostinexu. Logicznie myśląc miałoby to sens bo dostinex jest niebezpieczny dla zarodka- podanie go w 2 i 10 dc jest bezpieczniejsze, bo odbierając pozytywny wynik bety jestescie już w tych dniach "czyste od dostinexu". Mi jeszcze w zeszłym roku zlecał co dwa tyg bez względu na dc.
Sara,
Nigdy nie miałam tak długiej przerwy- Max 7 dni. Nie brałam nigdy lekarstw na jego przyspieszenie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"

Edytowane przez MarzenaKS
Czas edycji: 2020-07-12 o 08:43
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 08:57   #2688
Sara9219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 50
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez MarzenaKS Pokaż wiadomość
Elamela, Sara,
Być może teraz dr innaczej zaleca podanie dostinexu. Logicznie myśląc miałoby to sens bo dostinex jest niebezpieczny dla zarodka- podanie go w 2 i 10 dc jest bezpieczniejsze, bo odbierając pozytywny wynik bety jestescie już w tych dniach "czyste od dostinexu". Mi jeszcze w zeszłym roku zlecał co dwa tyg bez względu na dc.
Sara,
Nigdy nie miałam tak długiej przerwy- Max 7 dni. Nie brałam nigdy lekarstw na jego przyspieszenie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Dziękuję. Chyba muszę sie przejechać do naszego doktorka bo mi to spokoju nie daje.
Sara9219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 12:06   #2689
Lola2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 83
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Jest moze ktoras z Was dzis na monitoringu ? Napiszcie prosze ilw jest osob
Lola2019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-12, 12:21   #2690
MariaR87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cześć dziewczyny, dostalam accofil i trochę się boję bo slyszalam ze szkodzi organizmowi. Tak więc chciałam się Was zapytać, jakie doświadczenia macie z tym lekiem, faktycznie tak okropne są skutki uboczne tego leku i tak niszczy organizm?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MariaR87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 14:51   #2691
_Sikorka__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 194
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez MarzenaKS Pokaż wiadomość
Elamela, Sara,
Być może teraz dr innaczej zaleca podanie dostinexu. Logicznie myśląc miałoby to sens bo dostinex jest niebezpieczny dla zarodka- podanie go w 2 i 10 dc jest bezpieczniejsze, bo odbierając pozytywny wynik bety jestescie już w tych dniach "czyste od dostinexu". Mi jeszcze w zeszłym roku zlecał co dwa tyg bez względu na dc.
Sara,
Nigdy nie miałam tak długiej przerwy- Max 7 dni. Nie brałam nigdy lekarstw na jego przyspieszenie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Dokładnie jak pisze Marzena. Początkowo też brałam co 2 tygodnie, jednak od jakiegoś czasu dr zalecał mi brać w 1 i 10 dc, właśnie ze względu na "bezpieczeństwo".



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Sikorka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 18:01   #2692
dfa6c07db1884a730a87a284c4de4fc971005180_602b0b29edc07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 45
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mam do Was pytanie, czy w trakcie starań oszczędzacie się fizycznie? Ja generalnie mam fobie na punkcie sprzątania a mam duży dom i ciągle sprzątam żeby utrzymać porządek po czym całą sobotę dalej sprzątam i bardzo się w to wczuwam . Dodatkowo cotygodniowe sprzątanie łazienki chemikaliami. Raz poruszyłam ten temat u poprzedniego lekarza i powiedział że nas by nie było gdyby płodność naszych babć od tego zależała. Od tamtego czasu nie mam śmiałości zapytać lekarza. Zawsze sobie postanawiam, że będę się oszczędzać a potem przychodzi co do czego to brzmią mi słowa tego lekarza. A póki nie mam innych powodów do radości , cieszy mnie nadmierne jak się okazuje dbanie o dom. Z drugiej strony wszystkie wyniki prawidłowe nigdy w ciąży nie byłam a Allomlr 16% czyli do zapłodnienia kiedyś doszło, jak pomóc ewentualnemu zagnieżdżaniu i które dni są ważne? Pozdrawiam
dfa6c07db1884a730a87a284c4de4fc971005180_602b0b29edc07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 18:17   #2693
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja żyłam normalnie A w weekend kiedy akurat zaszłam w ciążę byłam w pracy po 18 godzin na nogach. Ale oczywiście zaleca się oszczędny tryb życia

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 19:57   #2694
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja uważam, że dopóki nie ma potwierdzonej dodatniej bety to należy żyć jak dotychczas. Przecież człowiek by oszalał, gdyby jak np. ja przez wiele lat żył na zasadzie "tego mi nie wolno, a bo może ciąża". Starania są już wystarczająco wyczerpujące, żeby sobie jeszcze dokładać, więc klimis7 rob co tylko sprawia Ci radość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 20:22   #2695
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Powiedzcie mi jeszcze czy przy mutacji PAI 1 dr przypisuje heparynę i accofil czy sam accofil ? Dodam, że czynnik V leiden i Mutacja 20210 G-A genu protrombiny wyszła mi negatywna, a d-dimery lekko podwyższone.
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 20:59   #2696
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja uważam, że dopóki nie ma potwierdzonej dodatniej bety to należy żyć jak dotychczas. Przecież człowiek by oszalał, gdyby jak np. ja przez wiele lat żył na zasadzie "tego mi nie wolno, a bo może ciąża". Starania są już wystarczająco wyczerpujące, żeby sobie jeszcze dokładać, więc klimis7 rob co tylko sprawia Ci radość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie! Jestem tego samego zdania. A jeszcze tylko dodam, że wiele kobiet nie planuje ciąży, dowiaduje się o niej po spóźnionej miesiączce i rodzi zdrowe dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-12, 21:10   #2697
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Jestem tego samego zdania. A jeszcze tylko dodam, że wiele kobiet nie planuje ciąży, dowiaduje się o niej po spóźnionej miesiączce i rodzi zdrowe dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja przytaknę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 05:07   #2698
Ninooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 91
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny jak to jest z tym testem cytotoksycznym w gynecentrum? Jaki to ma być rodzaj testu, ten droższy czy tańszy, bo są 2 różne... Na kartce mam napisane tylko "test cytotoksyczny"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 06:22   #2699
elania0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Do Ninooo

Mi też doktor napisał tylko test cytotoksyczny i dopiero jakzadzwonilam do Gyncentrum to mnie uświadomiły że są dwa rodzaje. Zapytałam doktora i powiedział że to ma być cross match test. Dobrze że zapytałam o to bo ja bym napewno zrobiła ten drugi, tym bardziej że mi doradzali tak w klinice. Nie wiem, który ma jaką cenę bo przez to wszystko nawet nie zapytałam o koszta 😳 ale myśle że te wszystkie badania to mniej niż 1500 zł nie będą kosztować.

---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Czy konus udało się zajść w ciąże dopiero po kilku stymulacjach? Ja już miałam 6 stymulacji i dalej nic. Nie wiem czy ma sens dalej to ciągnąć czy decydować się na in vitro. Badania immunologiczne dopiero robię za tydzień i nie wiem czy rozpoczynać od jutra branie tabletek czy sobie już odpuścić ten cykl. Miał ktoś podobną sytuacje? Bo naprawdę niewiem już co robić bo jest to wykańczające psychicznie.
elania0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 07:34   #2700
MariaR87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 50
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Ninooo Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z tym testem cytotoksycznym w gynecentrum? Jaki to ma być rodzaj testu, ten droższy czy tańszy, bo są 2 różne... Na kartce mam napisane tylko "test cytotoksyczny"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten tańszy czy ten cross match, mi w recepcji nabila ten droższy ale dziewczyny pobierając się zorientowaly że to nie ten jak im pokazałam kartkę od doktora z listą badań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MariaR87 Pokaż wiadomość
Ten tańszy czy ten cross match, mi w recepcji nabila ten droższy ale dziewczyny pobierając się zorientowaly że to nie ten jak im pokazałam kartkę od doktora z listą badań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten tańszy czyli cross match*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MariaR87
Czas edycji: 2020-07-13 o 07:38
MariaR87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.