Depilacja laserowa - reklamacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-26, 22:02   #1
ilikeyall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4

Depilacja laserowa - reklamacja


Witajcie
Jest to mój pierwszy post na jakimkolwiek forum (w razie pomyłek proszę o wyrozumiałość).

Przechodząc do sedna sprawy:
4 tygodnie temu miałam wykonywany drugi zabieg laserem Light Sheer Duet na strefę bikini i pachy. Jeśli to istotne - wykorzystywane były również dwie głowice: 'uciskowa', która niwelowała ból i usuwała włoski z większych obszarów, oraz mniejsza, bardziej precyzyjna.
Jestem aktualnie w fazie wypadania włosków i tutaj zaczyna się problem. Według mnie zabieg został wykonany niestarannie z tego względu, że na jednej pasze został mi pasek włosków nienaruszonych, zaś w strefie bikini jest jeszcze gorzej. Nie widzę żadnego efektu na wargach sromowych (plus dodatkowe plamy włosków). Różnica jest łatwa do zauważenia, ponieważ włoski, które zostały usunięte przez laser o wiele wolniej rosną. Nie goliłam się od dnia zabiegu, więc obszary pominięte wyraźnie się odznaczają.

Nie zrozumcie mnie źle. Mam świadomość o fazach wzrostu włosa, jednakże powątpiewam, czy aż tyle włosków na jednym obszarze jest w stanie nie być w fazie wzrostu - zdolnej do 'zabicia' przez laser.

Co o tym myślicie? Czy któraś z was ma doświadczenie z podobną sytuacją? Powinnam reklamować?
To nie są tanie rzeczy, więc nie chcę płacić za dodatkową sesję tylko ze względu na brak dokładności ze strony Pani wykonującej zabieg...
A jeśli się mylę to proszę, wyprowadźcie mnie z błędu

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
ilikeyall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 21:31   #2
ilikeyall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa - reklamacja

Dziękuję serdecznie za odpowiedź
Podczas zabiegu staram się nie skupiać na ewentualnym bólu, a sam zabieg jest wykonywany tak szybko, że nie byłabym w stanie zauważyć pominiętych miejsc. Zupełnie nie pomyślałam o innym odcieniu warg - możliwe, że w tym leży problem...
No cóż, przy następnej wizycie na pewno poruszę ten temat.
Jeszcze raz dziękuję za uwagi
ilikeyall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-30 22:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.