Trampolina - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 16:57   #61
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Trampolina

ja od paru dni skacze, mam duza trampoline, niedawno odkryłam jakie to meczące bo jakos wczesniej nie wpadłam na pomysł ze moze mi pomóc
dziewczyny a jak z efektami u Was?
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:56   #62
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Trampolina

Nie no bardziej to chyba nie, ale nieźle dalej w kość
Zależy do czego chcesz ją porównać
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 19:24   #63
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Trampolina

Hej dziewczyny I używacie dalej trampoliny? Widzicie jakieś jeszcze efekty oprócz nóg? Czy działa ona też choć trochę na mięśnie brzucha? Ja jestem zdecydowana kupić na wiosnę zbieram kasę, bo chcę taką większą a ile na nich ćwiczycie? Nie popsuła Wam się? Wytrzymała jest taka trampolina z nie najwyższej półki? Widzę z cubby, że kosztują 600-800zł, a to jednak trochę sporo, więc zastanawiam się nad allegro, no i oczywiście muszę jeszcze poszukać, bo może znajdę w jakimś sklepie. Czy przy dużej eksploatacji wytrzymują Wam i nie ma z nimi problemów? Ile lat już ich używacie?
Czy znacie może jakiś sklep godny polecenia w Krakowie, który zajmuje się sprzedażą trampolin?
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

Edytowane przez Semia
Czas edycji: 2010-12-31 o 19:51
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:22   #64
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Trampolina

Witam Drogie Wizażystki jestem tu nowa. Mam pytanie czy lepiej kupić trampolinę czy stepper? Powoli zbliżamy się do lata a chciałabym trochę schudnąć. Udało mi się już pozbyć się cellulitu i kilku cm ale nadal zależny mi na utracie paru kg i cm koleżanki z klasy mówią ze super efekty i świetna zabawa jest dzięki skakaniu na trampolinie a chłopak doradza mi ćwiczenia na stepperze [skrętnym] i nie wiem co wybrać czytając komentarze i inne fora przychylam się bardziej do trampoliny bo zależy mi na utracie wagi i cm z całego ciała a na steperze ponoć bardziej mięśnie nóg się kształtują
i mam dylemat trampolina czy stepper?
a jeśli trampolina to najlepiej jaka? ile cm? 100cm?152? mniej? więcej? trzymałabym ja na działce w ogrodzie wiec może być i duża o ile jest to jakaś różnica
pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

a i jeszcze mam pytanko czy trampoline lepiej kupic w jakims konkretnym sklepie czy na allegro? 150zł za trampoline 152cm to ook?
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 10:09   #65
jik866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Trampolina

Cytat:
Napisane przez Bobslej11 Pokaż wiadomość
Hmmm.....Mam pytanie cwicze parkour i chce sie nauczyc troche akrobatyki czy z takiej trampoliny o srednicy 100cm mozna sie dosc wysoko wybic zeby zrobic salto???
Nauka akrobatyki to kapitalny pomysł, ale obawiam się, że taka mała trampolinka nie nada się do Twoich potrzeb. Spróubj coś większego, jeżeli masz dużą sprawność mogą zainteresować Cię nawet trampoliny bez siatki

Warto zacząć od poradnika jaka trampolina http://przarty.blogspot.com/2012/03/...y-rodzaje.html a jeśli chodzi o sklepy to mamy sporo do wyboru. Garstka ich:

http://www.trampolina-z-siatka.pl/
http://www.dmuchane.pl/
http://www.trampolinyogrodowe.pl/
http://www.baseneo.pl/
http://www.trampolinyfuntek.pl/
(choć na te ostatnie trzeba mieć więcej pieniążków)
jik866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 16:48   #66
makuda71
Przyczajenie
 
Avatar makuda71
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Trampolina

Jeśli masz warunki, to polecam trampolinę. Nie dość, że możesz na niej ćwiczyć, to moze ona słuzyć Ci również jako "zabawka" w lecie Ja mam taką (kupiłam w tym sklepie, dostarczyli mi ją w ciągu 24h, więc polecam): http://www.sportbody.pl/trampolina-z...-drabinka_p980

Odkąd jej ożywam nie mam takich problemów z kręgosłupem i wzbocniły mi się mięśnie nóg. Oczywiście mam momenty, że nie chce mi się ćwiczyć - wtedy skaczę sobie krótko dla czystej frajdy
makuda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 14:30   #67
awojciechowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Trampolina

Też chcę kupić trampolinę do ogrodu, do zabawy, ale też do ćwiczeń. Znajomi kupili fajna trampolinę i sa z niej bardzo zadowoleni (ich dzieci również), maja coś takiego, tylko odrobinę wieksza i z siatka: http://trampoliny.pl/trampoliny-ogro...-ogrodowa.html
awojciechowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 10:40   #68
kucmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Trampolina

Cytat:
Napisane przez awojciechowski Pokaż wiadomość
Też chcę kupić trampolinę do ogrodu, do zabawy, ale też do ćwiczeń. Znajomi kupili fajna trampolinę i sa z niej bardzo zadowoleni (ich dzieci również), maja coś takiego, tylko odrobinę wieksza i z siatka: http://trampoliny.pl/trampoliny-ogro...-ogrodowa.html
Jeśli na poważnie myślisz o zakupie to zdecydowanie polecam wiekszą trampolinę. Natomiast siatka jest bardzo ważnym elementem. Bez niej łatwo spaść i sie potłuc przynajmniej na początku, zanim człowiek przyzwyczai sie do skakania, a w przypadku kiedy z trampoliny miały by korzystać dzieciaki to siatka jest obowiązkowa.

Dlatego jeśli chodzi o ten sklep co podałaś polecał bym raczej http://trampoliny.pl/trampoliny-zest...ieczajaca.html

Pozdrawiam
kucmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 00:21   #69
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Trampolina

Podbijam do tematu
Dziewczyny zróbmy sobie wyzwanie i załóżmy że na początek skaczemy przez 14 dni tyle ile możecie, zmierzmy się wcześniej i sprawdzmy jakie będą efekty mogły byśmy się wspierać i cieszyć razem dziś troszkę poszperałam i wyczytałam, że przez godzinę można stracić nawet 1000 kcal czy znajdę Wizażankę,która podejmie ze mną wyzwanie ?
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 20:11   #70
gabi781
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

i po jakim czasie czy cos i czy z nóg?
ps. jesli macie trampolinie bylabym wdzieczna o napisanie jakich jest wymiarów i prosze o podesłanie zdj jej zrobionego bo musze zobaczyc jaka duza bo planuje kupic.. tylko nie zdjęcie z internetu tylko zrobione przez was
gabi781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 15:09   #71
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Cytat:
Napisane przez gabi781 Pokaż wiadomość
i po jakim czasie czy cos i czy z nóg?
ps. jesli macie trampolinie bylabym wdzieczna o napisanie jakich jest wymiarów i prosze o podesłanie zdj jej zrobionego bo musze zobaczyc jaka duza bo planuje kupic.. tylko nie zdjęcie z internetu tylko zrobione przez was
Czy to jest serwis ogłoszeniowy, czy co?

Odpowiedź na pytanie: NIE, nie schudniesz skacząc na trampolinie- trampolina wykona za Ciebie całą pracę, jak chcesz schudnąć skacząc, to skacz na twardym niepoddającym się podłożu.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 08:45   #72
hevanka
Raczkowanie
 
Avatar hevanka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 208
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

koleżankę wyżej trochę poniosło
jest coś takiego jak zajęcia Jump Fit. poszukaj na youtube. miałam okazję być na takich zajęciach. fajna alternatywa dla "zwykłego" cardio.
hevanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:18   #73
xAimee86x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 45
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Cześć,

Ja mam trampolinę i bardzo lubię na niej ćwiczyć - to nie tylko fajna zabawa ale też dbanie o zdrowie - http://curezone.com/forums/fm.asp?i=626673 . Jeśli chodzi o zrzucenie kg to myślę, że szybko zauważysz rezultaty, ja jestem bardzo szczupła i nie mogę skakać tak często jak bym chciała bo szybko chudnę Dodatkowo jest świetna na cellulitis
xAimee86x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:20   #74
Lucynka234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Mam trampolinę, skacze jak sie tylko da ale nie codziennie i tez mam nadzieję, że schudnę
W końcu po chliwi skakania czuć zmęczneie nóg , wiec mięśnie jakieś tam pracują
Lucynka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 16:42   #75
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Fajna sprawa. może sobie kupię i wstawię na działkę xD
owszem zmęczenie nóg napewno będzie czuć, w końcu się wybijamy z tej trampoliny a nie stoimy w miejscu
Można też z rozpędu na nią wskakiwać i różne stuntsy robić. Pamiętam te dmuchane zamki, to była frajda za dziecka
Dzieci się tak bawią i aktywnie spędzają czas, napewno jest to dobre dla zdrowia czy dla kondycji.

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2013-05-23 o 16:44
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:29   #76
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Hmm.. już widzę jak walę głową w sufit. Jak ktoś nie mieszka w bloku to dla niego jest to jak najbardziej ok, byleby się nie nudziło. W domu ciekawsze będą chyba dywanówki, motywują do dalszych ćwiczeń, a takie wybijanie się non stop bez ustalonego celu może niektórych nużyć. Jeśli już ktoś ma ogród, to o wiele lepiej mu będzie zainwestować w taką trampolinę ale bardzo dużą.. wiem coś o tym, ile radochy z tego i jak strasznie męczy skakanie na takiej
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 09:11   #77
Karolinka_P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Na trampolinach fitness nie chodzi o to by skakać wysoko, ćwiczenia są o tyle lepsze od robionych na twardym podłożu że podczas ćwiczeń na trampolinach-jakichkolwiek ćwiczeń (wystarczy zobaczyć filmiki na youtube) napinamy wiele mięśni i trening jest bardzo skuteczny. Jeżeli chodzi o kupno szczerze nie polecam trampolin na sprężynach, bardzo hałasują, są niebezpieczne ponieważ zdarza się że sprężyny spadają bądź pękają. Poza tym na takich trampolinach nie zrobimy wiele ćwiczeń rozciągających które też fajnie się robi na trampolinach, a nie zrobimy ich ze względu możliwość wplątania włosów w sprężyny.
Karolinka_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 14:07   #78
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Cytat:
Napisane przez Karolinka_P Pokaż wiadomość
Na trampolinach fitness nie chodzi o to by skakać wysoko, ćwiczenia są o tyle lepsze od robionych na twardym podłożu że podczas ćwiczeń na trampolinach-jakichkolwiek ćwiczeń (wystarczy zobaczyć filmiki na youtube) napinamy wiele mięśni i trening jest bardzo skuteczny. Jeżeli chodzi o kupno szczerze nie polecam trampolin na sprężynach, bardzo hałasują, są niebezpieczne ponieważ zdarza się że sprężyny spadają bądź pękają. Poza tym na takich trampolinach nie zrobimy wiele ćwiczeń rozciągających które też fajnie się robi na trampolinach, a nie zrobimy ich ze względu możliwość wplątania włosów w sprężyny.
W "moim" klubie były wyłącznie trampoliny na sprężynach i włosy się tylko trochę wplątały, no ale jaaacie, fitness to nie rewia mody, włosy są związane :P A hałas, no cóż, mnie się podoba, wybija się rytm jak na grzechotce Generalnie, trampolina to najgenialniejszy rodzaj aerobiku, jaki znam, człowiek wychodzi z tego na czworakach, jest cudownie, bardziej pozytywnie niż na zumbie. Jeśli się ma dużą "dziecięcą" trampolinę w ogrodzie, to też można użyć, kiedyś w Shape był fajny program treningowy, właśnie na taką wielką.
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:07   #79
Karolinka_P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Wątpię że samo związanie włosów wystarczy przy ćwiczeniach rozgrzewających i rozciągających, ale zawsze można założyć czapkę, bądź czepek Tak czy inaczej pewnie zgodzimy się że zajęcia na trampolinach to najciekawsze zajęcia fitness
Karolinka_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 19:50   #80
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Cytat:
Napisane przez Karolinka_P Pokaż wiadomość
Wątpię że samo związanie włosów wystarczy przy ćwiczeniach rozgrzewających i rozciągających, ale zawsze można założyć czapkę, bądź czepek Tak czy inaczej pewnie zgodzimy się że zajęcia na trampolinach to najciekawsze zajęcia fitness
Jasne Chodziło mi tylko o to, że mam doświadczenia z trampolinami na sprężynach i nigdy nie czułam konieczności zmiany na inne i odradzałabym zakupu takich- lepsze takie niż żadne
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 07:26   #81
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Trampoline potraktowałabym jako uzupełnienie właściwego treningu,tym bardziej jeżli nie masz ułożenego sensownego zestawu ćwiczeń tylko chcesz po prostu poskakać
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 14:47   #82
Paulina_oo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Czytam te wasze wpisy i coraz bardziej mam ochotę poskakać sobie na tej trampolinie! Ja niestety nie mam tyle miejsca w mieszkaniu, żeby mieć własną trampolinę, dlatego jedyną możliwością jest pójście na takie ćwiczenia do klubu. Czy któraś z was była już na takich zajęciach ?
Paulina_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 15:22   #83
Manna93
Przyczajenie
 
Avatar Manna93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Ostatnio taki filmik widzoiałam: https://www.youtube.com/watch?v=pAjmYHYKrzw
edziesz tak skakać to schudniesz Zgaduję, że dość szybko
Manna93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 13:48   #84
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Cytat:
Napisane przez Paulina_oo Pokaż wiadomość
Czytam te wasze wpisy i coraz bardziej mam ochotę poskakać sobie na tej trampolinie! Ja niestety nie mam tyle miejsca w mieszkaniu, żeby mieć własną trampolinę, dlatego jedyną możliwością jest pójście na takie ćwiczenia do klubu. Czy któraś z was była już na takich zajęciach ?
Ja chodzę na trampoliny do Platinium Super zabawa i jedne z najbardziej wyczerpujących zajęć, na jakie uczęszczam. Jeśli ktoś myśli, że to tylko takie podskoki i trampolina odwala całą robotę, to zapraszam do mnie
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 18:49   #85
Patrycja6577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Cytat:
Napisane przez Karolinka_P Pokaż wiadomość
Wątpię że samo związanie włosów wystarczy przy ćwiczeniach rozgrzewających i rozciągających, ale zawsze można założyć czapkę, bądź czepek Tak czy inaczej pewnie zgodzimy się że zajęcia na trampolinach to najciekawsze zajęcia fitness
Oczywiście, że się zgodzimy! To najlepsze zajęcia na jakich byłam do tej pory, zumba i aerobik przy tym to nuda. Parę razy byłam na zajęciach na trampolinach u dziewczyn z Fitandjump w Łodzi. One są stworzone do prowadzenia takich zajęć to przyjemność, pożytek i zabawa w jedym. Jestem mega pozytywnie zaskoczona
Patrycja6577 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 18:40   #86
201610121613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 33
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Wiem, że wątek był dawno nieaktualizowany i tylko częściowo łączy się z treningiem na trampolinach, ale chciałam opisać swoje dotychczasowe doświadczenia związane z zajęciami na trampolinach.
Na zajęcia z trampolinami chodzę regularnie od drugiej połowy listopada 2015 r. (obecnie 3,5 miesiąca, 14 treningów) 1 raz w tygodniu. Poza trampolinami innej aktywności fizycznej nie mam, mam siedzący tryb życia (praca w biurze). Pierwsze w moim życiu zajęcia były w wolnym tempem, gdyż większość osób była pierwszy raz. Zajęcia bardzo mi się spodobały i stwierdziłam, że to są zajęcia dla mnie w przeciwieństwie do zumby i typowego aerobiku. Po kilku pierwszych zajęciach miałam bóle potreningowe w udach, plecach, brzuchu, bezpośrednio po treningu byłam zmęczona. Początkowo bałam się, że spadnę z trampoliny, ale rączki pomagały zachować równowagę. Czasami miałam trudności z nadążeniem za instruktorką i muzyką, ale z każdym kolejnym treningiem było coraz lepiej, teraz robię równo z instruktorką . Ciało przyzwyczajało się do charakterystycznego sposobu skakania, ruchów nóg. Z każdych zajęć wychodzę mega spocona, pot leci po plecach już po 15 min, jest to typowe cardio. Jedna piosenka 4-5 min skakania i łyk wody - bez wody ani rusz. Na każdych zajęciach mamy tabatę na brzuch - kładziemy się na trampolinach i robimy brzuszki, deski oparte na trampolinie oraz przysiady. Podczas skakania należy pamiętać o prostych plecach i spiętym brzuchu.
Na zajęcia chodzę za rzadko i za krótko, aby widzieć jakieś spektakularne efekty, ale jak na razie poprawiła mi się wydolność organizmu, leciutko ujędrniają się uda i powoli przyrastają tam i w łydkach mięśnie. Chudnięcia nie zauważyłam, być może dlatego, że wagę mam w normie i nie jestem na diecie. Są u mnie kobiety, które chodzą 3-4 razy w tygodniu regularnie i po nich widać utratę obwodów nawet bez diety. Nie czuję żadnego bólu stawów, trampoliny (przynajmniej te na gumowych linach) dobrze amortyzują wstrząsy.
Na tę chwilę polecam zajęcia na trampolinach jako świetny trening cardio i bardzo się cieszę, że na nie chodzę .
201610121613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 12:07   #87
jagoda29xx
Raczkowanie
 
Avatar jagoda29xx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 215
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Ja równiez polecam. Teraz bardzo popularne są treningi fit and jump. Na YT sa filmiki I własnie nie chodzi o to aby skakać wysoko. Głowa w miejscu kolana jak najwyżej. Super zabawa i mocne cardio polecam
jagoda29xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 16:31   #88
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Podczas ćwiczeń na trampolinie też można się porządnie zmęczyć. Pracuje wiele mięśni, no i przedewszystkim tętno idzie w górę, co jest ważne przy gubieniu zbędnego tłuszczyku.
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:48   #89
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Czy schudnę jeśli będę skakać na trampolinie ?:D

Również polecam !
Od niedawna mam karnet na siłownie i chodzę m.in. na zajęcia Jump for fit - świetna zabawa, można się zmęczyć, no i jest to coś innego, nowego
Traktuje to jako uzupełnienie mojej całościowej aktywności fizycznej, myślę, że jeśli ktoś chce schudnąć, to takie zajęcia jak najbardziej będą pomocne.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 08:53   #90
Asiula_92
Raczkowanie
 
Avatar Asiula_92
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 128
Lightbulb Fit and Jump - fitness na trampolinie

Jak w tytule - czy uczęszcza ktoś regularnie na takie treningi i mógłby się wypowiedzieć jaki ma to wpływ na ciało? Nie chodzi mi o chudnięcie, raczej o modelowanie sylwetki.
Ze zrzuceniem kilogramów się uporałam (20 kg poszło), jednak mimo regularnych treningów przez czas redukcji, nadal nie jestem do końca zadowolona ze swojej sylwetki.
Zaczęłam uczęszczać na trampoliny, AeroBoks i FatBurning, generalnie trening przynajmniej 4 razy w tygodniu i jestem ciekawa, czy pomoże mi to w kształtowaniu sylwetki .
Będę wdzięczna za odpowiedzi .
Pozdrawiam .
__________________

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy których przeraża to, że je mają.

Asiula_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-21 09:48:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.