kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 20:50   #61
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Anecka, mi się bardzo podoba ten efekt na filtrze- wyglądasz jakby nie było podkładu a wszytsko jest ślicznie zamaskowane!
Zgodze sie z Rozwielitka efekt koncowy swietny i kolejny plus,ze emanuje z Ciebie pozytywna energia

Odnosnie SVR 50 -osobiscie bardzo go lubie ale w ilosciach minimalnych bo on ma tendencje do robienia mega maski i tapety,potrzeba pod niego tez bardzo dobrego nawilzacza bo inaczej sie nie sprawdzi i nie kazda cera sie z nim polubi.
To rodzaj filtra,ktory jest swietnie kryjacym podkladem i nie wyobrazam sobie aby ktokolwiek mogl nalozyc przepisowa ilosc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:14   #62
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zgodze sie z Rozwielitka efekt koncowy swietny i kolejny plus,ze emanuje z Ciebie pozytywna energia

Odnosnie SVR 50 -osobiscie bardzo go lubie ale w ilosciach minimalnych bo on ma tendencje do robienia mega maski i tapety,potrzeba pod niego tez bardzo dobrego nawilzacza bo inaczej sie nie sprawdzi i nie kazda cera sie z nim polubi.
To rodzaj filtra,ktory jest swietnie kryjacym podkladem i nie wyobrazam sobie aby ktokolwiek mogl nalozyc przepisowa ilosc
ja też się zgadzam że przepisowej ilości nie nałożysz... ale za to w małej ilości świetnie się sprawdza, u mnie super matuje tłusty poranny krem - oczywiście po chwili. nie jest tłusty - super efekt z delikatną warstwą o-glo. no ale.....1 ml nie da się, nie da...
ja niestety nie dorwałam próbek lirenki - za to od Pani w aptece dostałam 5 tubek tonującej Biodermy - baaaardzo delikatny efekt półprzejrzysty, SVR mleczko 50+ 5 saszetek oraz Iwostin 30 3 saszetki - a tylko zapytałam czy jakiś jest ????? niestety nie uświadczysz ROC'a ...
Hexxana - ten Klorane jest dla dzieci ? bo znalazłam na allegro ??
a mnie zapchał dzieciaczek avene, a tyle osób go polecało. tzn. kilka małych pęcherzyków z osoczem mi się pojawiło, a ponieważ od razu odstawiłam nie wiem czy po kilku użyciach by się nie poprawiło.
tak więc będę testować i donosić na bieżąco co i jak.

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-03-02 o 21:15 Powód: poprawka
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:21   #63
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Ja mam Klorane dla dzieci pray +40 i na pewno sie wchlania- tylko ja uzywam go dla dziecka wiec nie wiem c i jak dla Was
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 12:37   #64
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Dziewczyny mam prośbę, doradźcie. Próbowałam nakładać podkład EDM na filtr (na razie stosuję Garnier, bo jest nieprzenikający a ja karmię synka) ale dosyć ciężko się nakłada podkład mineralny na sam dość tłusty filtr. Nie mówiąc o tym, że się go ściera(((((
Dlatego mam pytanie czy stosujecie jakiś primer na filtr przed nałożeniem podkładu? Jesli tak to jak efekty? Mam dosyć suchą skórę tzn. szczególnie sucha jest pod oczami i zawsze mam podkreślone zmarszczki jak nałożę podkład na sam filtr to efekt jest taki, że puder włazi mi we wszystkie zmarszczki i podkresla pory Tak sobie myslę czy może primer by cos na to poradził.
Podpowiedzcie
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 12:58   #65
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez madziar5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę, doradźcie. Próbowałam nakładać podkład EDM na filtr (na razie stosuję Garnier, bo jest nieprzenikający a ja karmię synka) ale dosyć ciężko się nakłada podkład mineralny na sam dość tłusty filtr. Nie mówiąc o tym, że się go ściera(((((
Dlatego mam pytanie czy stosujecie jakiś primer na filtr przed nałożeniem podkładu? Jesli tak to jak efekty? Mam dosyć suchą skórę tzn. szczególnie sucha jest pod oczami i zawsze mam podkreślone zmarszczki jak nałożę podkład na sam filtr to efekt jest taki, że puder włazi mi we wszystkie zmarszczki i podkresla pory Tak sobie myslę czy może primer by cos na to poradził.
Podpowiedzcie
Chyba większość z nas używa primer, aby oddzielić filtr od podkładu. Inaczej bardzo trudno jest nałożyć podkład bez ścierania filtra. Poczytaj wątek o trikach w nakładaniu minerałów, niejedna z nas opisuje tam jak nakłada cały makijaż mineralny na filtr.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 13:23   #66
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Chyba większość z nas używa primer, aby oddzielić filtr od podkładu. Inaczej bardzo trudno jest nałożyć podkład bez ścierania filtra. Poczytaj wątek o trikach w nakładaniu minerałów, niejedna z nas opisuje tam jak nakłada cały makijaż mineralny na filtr.
Dzięki Frantic Tylko nakieruj mnie (bom do niedawna blondynką była)) jaki tytuł ma ten wątek)))
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 13:25   #67
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez madziar5 Pokaż wiadomość
Dzięki Frantic Tylko nakieruj mnie (bom do niedawna blondynką była)) jaki tytuł ma ten wątek)))
zajrzyj tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306684
i tu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=308944
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 13:32   #68
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Dziękuję ślicznie Agabil
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 13:48   #69
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Daj znac jak tam Lirene..
No to daję znać.

Jest genialnie

Początkowo Lirenka przesuszyła mnie i podrażniła (jak wszystko, po tym diabelskim Lysanelu ) szczypała też skóra powiek, nie wiem, dlaczego.
Teraz podrażnienie mi minęło i mogę nakładać ją grubą warstwą i nic się nie dzieje.
Za każdym razem robię taką minę: jak zdołano upchnąć filtr 50 w tak lekkiej emulsji. I czemu żadnej z testowanych przeze mnie aptecznych firm się to nie udało.
Wchłania się błyskawicznie, jak na moje obecne przesuszone potrzeby jest wręcz za lekka. Myślę, że bez problemu dałabym radę nałożyć 2 ml.

I minerały ją kochają.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:38   #70
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Również po nieco dłuższym czasie (chyba ponad miesiąc, ale nie pamiętam dokładnie ile) mogę stwierdzić, że Lirenka jest genialna. I jako filtr oceniany solo i jako idealny filtr pod minerały. Myślę, że latem będę jej używać bez uprzedniego smarowania kremem nawilżającym, teraz jednak wolę krem pod spód nałożyć. No i muszę jej dość dużo zużywać (nie odmierzam przepisowych ilości), bo już prawie połowy w tubce nie ma. Czyli 100 ml na 2-2,5 miesiąca codziennego stosowania, to całkiem nieźle jej na twarz ładuję.

Też zachodzę w głowę, jakim cudem inne firmy apteczne nie mogą zrobić tak lekkiego kremu z tak wysoką ochroną.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 16:25   #71
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Uwielbiam Lirene, ale tez szczypie mnie w powieki. W dodatku chyba mineraly (albo filtr wlasnie) strasznie mi je przesuszyly i podraznily, musialam sobie dzisiaj kupic jakis kojacy specjalnie do powiek krem avene.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 16:32   #72
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Uwielbiam Lirene, ale tez szczypie mnie w powieki. W dodatku chyba mineraly (albo filtr wlasnie) strasznie mi je przesuszyly i podraznily, musialam sobie dzisiaj kupic jakis kojacy specjalnie do powiek krem avene.
Kurcze a ja nie kładę filtru ani podkładu na powieki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 16:57   #73
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

ja filtr kładę na calą twarz, powieki też, ale podkładu nie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 17:11   #74
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Bo wy jestescie madre, a ja durna kto mi kazal klasc podklad na powieki? poczekam na sekretna baze i bede klasc same cienie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 17:15   #75
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Bo wy jestescie madre, a ja durna kto mi kazal klasc podklad na powieki? poczekam na sekretna baze i bede klasc same cienie
ojej, parniuszko, przecież tradycyje podkłady kładzie się na powiekę jako bazę pod cienie, to nie jest do końca durne.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 17:24   #76
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ojej, parniuszko, przecież tradycyje podkłady kładzie się na powiekę jako bazę pod cienie, to nie jest do końca durne.
Rozi
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:27   #77
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ojej, parniuszko, przecież tradycyje podkłady kładzie się na powiekę jako bazę pod cienie, to nie jest do końca durne.
A ja nawet tradycyjnych podkładów nie kładłam na powieki. Jakaś inna jestem. Ale na usprawiedliwienie mam to, że na pewno zebrało by mi się wszystko na powiekach, więc i tak musiałabym przetrzeć to co tam mam. Wolę nałożyć cień na powieki, albo nie kłaść nic.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:33   #78
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja nawet tradycyjnych podkładów nie kładłam na powieki. Jakaś inna jestem. Ale na usprawiedliwienie mam to, że na pewno zebrało by mi się wszystko na powiekach, więc i tak musiałabym przetrzeć to co tam mam. Wolę nałożyć cień na powieki, albo nie kłaść nic.
ja też nie, ale tak mi radziła pani w douglasie jak szukałam bazy artdeco i im wyszła


ale OT
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 18:48   #79
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

a ja zgłupiałam- też karmię syneczka, i już nie mam pojęcia co mogę a czego nie - ostatnio Pani w aptece powiedziała mi że nie powinnam mieć problemu z filtrami bo już jst nowa generacja i na twarz nie nakłądamy olbrzymiej ilości stąd nie powinnam ię sugerować np. tylko mineralnymi filtrami itp.
bo naprawdę tyle się nasłuchałam o lirence że chyba ją zakupię bez próbowania...tylko przenika czy nie przenika ???
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 19:05   #80
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
a ja zgłupiałam- też karmię syneczka, i już nie mam pojęcia co mogę a czego nie - ostatnio Pani w aptece powiedziała mi że nie powinnam mieć problemu z filtrami bo już jst nowa generacja i na twarz nie nakłądamy olbrzymiej ilości stąd nie powinnam ię sugerować np. tylko mineralnymi filtrami itp.
bo naprawdę tyle się nasłuchałam o lirence że chyba ją zakupię bez próbowania...tylko przenika czy nie przenika ???
A co ma przenikac? Jakies złe substancje? :/
Ja jutro bede szukać filtrów tylko z filtrami mineralnymi, bez chemicznych.. o ile takie istnieja? moze sobie cos wymyslam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:09   #81
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
A co ma przenikac? Jakies złe substancje? :/
Ja jutro bede szukać filtrów tylko z filtrami mineralnymi, bez chemicznych.. o ile takie istnieja? moze sobie cos wymyslam

nie wiem cy coś znajdziesz, ale daj znać jakby co proszę
a co do przenikania dokładnie tak : mają ponoć przenikać złowrogie substancje chemiczne do mleka
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:16   #82
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
nie wiem cy coś znajdziesz, ale daj znać jakby co proszę
a co do przenikania dokładnie tak : mają ponoć przenikać złowrogie substancje chemiczne do mleka
Hmm.. to ja wole nie uzywac filtrow :P ale tylko do mleka? nie no ide poczytac cos o tym
Ale zapewne na opakowaniach musi byc wzmianka o tym czy mozna stosowac w trakcie karmienia.

Ponoc SVR 50 to byl filtr czysto mineralny, wlasnie mi sie przypomnialo jak mi dermatolog mowil.. ale ja mam po nim traume

Ps. ciekawe..
http://www.svr.pl/index.php?id=134

matuje, chroni przed IR [wow!]

Stosowanie: nakładać gąbeczką pokrywając dokładnie całą skórę twarzy. Powtarzać aplikacje. Zastępuje podkład i puder, daje idealne, matowe wykończenie. Wygodne i eleganckie opakowanie w dodatkowym etui.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:19
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:20   #83
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hmm.. to ja wole nie uzywac filtrow :P ale tylko do mleka? nie no ide poczytac cos o tym
Ale zapewne na opakowaniach musi byc wzmianka o tym czy mozna stosowac w trakcie karmienia.

Ponoc SVR 50 to byl filtr czysto mineralny, wlasnie mi sie przypomnialo jak mi dermatolog mowil.. ale ja mam po nim traume

no wiem właśnie - pisałaś - ja używam często ale połowę " zalecanej " dawki - mam suchą cerę więc ok, ale wolałabym mieć pewność co do ochrony a sama wiesz że 1,25 ml to się nie uda....

widziałam kompakty ale wiesz .. w porównaniu z minerałami ubóstwo kolorów a wymagania już inne...

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-03-03 o 19:21 Powód: komentarz
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:41   #84
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Mineralne filtry bardzo pobielaja.
Cwos, powiem Ci tyle, na prawie kazdym produkcie jest napisane, zeby nie uzywac w ciazy czy podczas karmienia, na wszelki wypadek. Ale realnie - wiadomo, ze trzeba darowac sobie kwasy i silne kuracje, natomiast z filtrami to bym nie przesadzala.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:37   #85
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mineralne filtry bardzo pobielaja.
Cwos, powiem Ci tyle, na prawie kazdym produkcie jest napisane, zeby nie uzywac w ciazy czy podczas karmienia, na wszelki wypadek. Ale realnie - wiadomo, ze trzeba darowac sobie kwasy i silne kuracje, natomiast z filtrami to bym nie przesadzala.
no i masz rację - doszłam do tego samego wniosku - zwłaszcza że używam rano - a wracam popołudniu - w międzyczasie mały ma odciągnięte mleko z wieczora. a w ogóle pytałam pediatry i mogę effaclar stosować co kilka dni bo słaby więc z filtrami to już w ogóle bez przesady..czaję się na lirenkę pomimo stosu innych próbek.
a co do ulotek - nikt nie przeprowadza specjalnych badań i dlatego musi być ostrzeżenie. zresztą nie popadajmy w przesadę

wcześniej w ogóle nie miałam wątpliwości dopiero na biochemii sie naczytałam.....

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-03-03 o 21:38 Powód: poprawka
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:38   #86
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Mam dzis na sobie Bioderme 50+ no i na to Lumiere VV. Niestety filtr sie z podkladem nie polubil, bo jak kiedys nalozylam 3 warstwy VV na gola skore, to nic sie nie zwarzylo.. a dzis 1 warstwa, czyli duzo mniej podkladu bo juz tylko tyle mialam no i zwarzylo sie na nosie, kolo nosa, na wardze, brodzie.. masakra.

Bylam dzis w 2 aptekach i w jednej powiedzieli ze próbek nie dają no nic, chyba cos w ciemno kupie, albo ewentualnie zamowie cos z Bootsa.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 12:53   #87
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Z Bootsa nie zamowisz przez net
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 13:50   #88
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Z Bootsa nie zamowisz przez net
Ale to nie przez neta tylko poprosilabym znajomą, zeby mi kupila w Bootsie i wyslala, ewentualnie moze w tym miesiacu bede leciec do Londynu albo w kwietniu to bym sprobowala.. szkoda ze wczesniej nie wiedzialam, jak pracowalam tam to bym sobie nakupila dobrodziejstw i nie omieszkalabym wyprobowac wszystkiego z TBSu :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:06   #89
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mam dzis na sobie Bioderme 50+ no i na to Lumiere VV. Niestety filtr sie z podkladem nie polubil, bo jak kiedys nalozylam 3 warstwy VV na gola skore, to nic sie nie zwarzylo.. a dzis 1 warstwa, czyli duzo mniej podkladu bo juz tylko tyle mialam no i zwarzylo sie na nosie, kolo nosa, na wardze, brodzie.. masakra.

Bylam dzis w 2 aptekach i w jednej powiedzieli ze próbek nie dają no nic, chyba cos w ciemno kupie, albo ewentualnie zamowie cos z Bootsa.

no i widzisz jak się różni jedna cera od drugiej - ja testowałam dzisiaj też biodermę 50 AR - tonującą ( nie wiem czy masz inną ) i jestem zadowolona - półprzejrzysta, przepisowa ilość wchłonęła się po 5 min - na to delikatnie krzemionka w strefie T, fawn intensive jedna warstwa, spryskane termalką - zero błyszczenia po 6 h, po 10 delikatnie zaświecił się nos - pory minimalne, podkład jak nowy. zero podrażnienia, na razie nie zapchał. może po prostu moja skóra się lubi z filtrami... chociaż dzieciaczek avene mnie podrażnił.
ale to dopiero jeden dzień, zobaczymy po kilku. muszę zużyć te próbki - 5 tubeczek.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:47   #90
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Smile Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
Hexxana - ten Klorane jest dla dzieci ? bo znalazłam na allegro ??
a mnie zapchał dzieciaczek avene, a tyle osób go polecało. tzn. kilka małych pęcherzyków z osoczem mi się pojawiło, a ponieważ od razu odstawiłam nie wiem czy po kilku użyciach by się nie poprawiło.
tak więc będę testować i donosić na bieżąco co i jak.
KWC sie klania

Klorane, Enfant Spray Solaire Haute Protection SPF 40 (Spray ochronny do ciała dla dzieci)


Klorane, Enfant Lait Solaire Ultra Haute Protection SPF 50+ (Mleczko ochronne do ciała dla dzieci)



Polecam wyprobowac Warto Osobiscie lubie i spray i mleczko.


Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Chyba większość z nas używa primer, aby oddzielić filtr od podkładu. Inaczej bardzo trudno jest nałożyć podkład bez ścierania filtra. Poczytaj wątek o trikach w nakładaniu minerałów, niejedna z nas opisuje tam jak nakłada cały makijaż mineralny na filtr.
Frantic dobrze piszesz,wazme jest aby filtr zostal "odzielony" dzieki temu unikniemy scierania

Rozwielitka slusznie wspomina,ze zastosowanie podkladu na powieki i uzycie sypkiego pudru zastepuje uzycie bazy pod cienie-dziala to mniej wiecej na tej samej zasadzie.


Nie polecam nakladania filtrow na i pod oczy poniewaz sa rozne reakcje a najczesciej dochodzi do szczypania,nadmiernego migrowania w okolice oczu,potrafia tez przesuszyc skore powiek
Duzo zalezy od skory ale w 90% nie sprawdzaja sie w takiej roli.


_________________________ _________________________ ________

O filtrach przenikajacych i nie tylko- Biochemia w ciazy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ikajace&page=2
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-20 07:32:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.