Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-19, 19:07   #31
evelka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

dziewczyno, wiem co mówię... ja akurat z laserami obcowałam od 15 roku życia.. a teraz mam 27 lat. Bywałam u różnych "specjalistów" , i laser na blizny to najgorsze co może być, wszystko też zależy od skóry ale oczywiście było i tak, że nikt mi nie pogorszył skóry bo np używał małych parametrów ale to jest równoznaczne z tym, że również nie poprawi wyglądu blizny, a Ci którzy chcą poprawić bliznę to ostro pogrywają z laserem dając mocne parametry i to jest równe z wysokim ryzykiem i skutkami ubocznymi...tak jak było w moim przypadku. Akurat mieszkam w trojmiescie i "zaliczyłam' już różne niby super kliniki... kazdy dokładał coś od siebie i za kazdym razem spieprzał sprawę... mialam akurat coś poważniejszego nie depilacje zwykłym ipl o słabej mocy....

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez VeraWang Pokaż wiadomość
jejku, kobieto, nie siej takiej paniki. laserem miałam robioną i depilację i usuwanie blizn i nigdy nie stała mi się żadna krzywda. może trafiłaś na jakaś nieprofesjonalną osobę
dziewczyno, wiem co mówię... ja akurat z laserami obcowałam od 15 roku życia.. a teraz mam 27 lat. Bywałam u różnych "specjalistów" , i laser na blizny to najgorsze co może być, wszystko też zależy od skóry ale oczywiście było i tak, że nikt mi nie pogorszył skóry bo np używał małych parametrów ale to jest równoznaczne z tym, że również nie poprawi wyglądu blizny, a Ci którzy chcą poprawić bliznę to ostro pogrywają z laserem dając mocne parametry i to jest równe z wysokim ryzykiem i skutkami ubocznymi...tak jak było w moim przypadku. Akurat mieszkam w trojmiescie i "zaliczyłam' już różne niby super kliniki... kazdy dokładał coś od siebie i za kazdym razem spieprzał sprawę... mialam akurat coś poważniejszego nie depilacje zwykłym ipl o słabej mocy....
evelka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 13:17   #32
zu_zanna
Przyczajenie
 
Avatar zu_zanna
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 22
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Ja jestem już po kilku takich zabiegach laserowych w vesunie i nie było żadnych powikłań. Efekty zdecydowanie widać. Trochę to kosztuje i to mnie najbardziej boli ale moim zdaniem warto. Trzeba po prostu wybrać dobrą klinikę i dobrego specjalistę
zu_zanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:42   #33
evelka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

No zależy kto się z jakimi problemami boryka,... jakie blizny itp jaki roadzj skóry itd, przy skórach naczynkowych nie poleca sie laserow w ogole
evelka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:23   #34
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Myśle że lekarz miała na myśli lecznie blizn potrądzikowych laserem a nie samego trądziku. Kochana zanim się zdecydujesz zrobić zabieg prosze idz na konsultacje do innego dermatologa albo lekarza med estetycznej bo coś mi tu nie gra.
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:29   #35
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Moja córka usuwała laserowow tatuaż i też wszystko było ok mimo moich obaw.
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 12:11   #36
evelka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Grabias -Gdańsk , OSTRZEGAm!!!!!!
evelka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 17:31   #37
Karola_Wypych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Ja robiłam kiedyś coś takiego jak fotoodmładzanie. Z tego co pamiętam był to zabieg przy pomocy lasera. Efekty były, ale na pewno nie długofalowe. U mnie zadziałały antybiotyki i zmiana diety.
Z rzeczy łatwo dostępnych kup sobie mydło Allepo. Żałuję, że tak późno na nie trafiłam (teraz trądzik mam już wyleczony ). Podobno działa cuda w przypadku cery trądzikowej.
Karola_Wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-22, 10:10   #38
KasiaSeweryn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

Moja siostra kilka dobrych lat walczyła z bliznami po trądziku. MIała ich naprawdę sporo, najgorzej było z twarzą. Bardzo jej to utrudniało funkcjonowanie i wpędzało w kompleksy. Praktycznie nigdy nie wychodziła z domu bez mocnego makeupu. W jej przypadku bardzo skuteczna okazała się terapia światłem, konkretnie lampą xxx. Znalazła taką xxx. Nie było to proste, bo praktycznie w Krakowie jest tylko jedna

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-10-14 o 13:16
KasiaSeweryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 15:12   #39
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: Laser na blizny potradzikowe w Krakowie - gdzie najlepiej zrobić?

A ktoś zna i może się wypowiedzieć na temat zabiegów w Instytucie Piękna Bielenda?
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-23 15:12:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.