Wulgarny ch³opak - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-04-10, 21:56   #1
ja333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 13

Wulgarny ch³opak


Cze¶æ wszystkim,
chcia³abym siê Was poradziæ co zrobiæ.. bo ju¿ sama nie wiem
ostatnio kilka razy pok³óci³am siê z ch³opakiem z którym jestem ponad pó³ roku (ok. 8 miesiêcy), sprawy zasz³y na tyle powa¿nie ¿e zastanawiam siê czy z nim nie zerwaæ, jednak wiem ¿e go kocham...
niedawno przeczyta³am jego wiadomo¶æ do kolegi, gdzie ¿ali³ mu siê na temat naszych k³ótni i do¶æ wulgarnie mnie nazywa³... np. "ona chyba z c***a spad³a"
ch³opak nie wie ¿e widzia³am te wiadomo¶ci....
nie wiem co zrobiæ, czy przysz³o¶æ z tak± osob± ma sens?
dodam ¿e ja mam 22 lata, on 24
ja333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 21:59   #2
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 4 778
Dot.: Wulgarny ch³opak

A dlaczego Ty czytasz jego prywatne wiadomosci?
celka2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:00   #3
_pantograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Wulgarny ch³opak

A jest wulgarny w ogóle, w kontakcie na co dzieñ, z Tob±, z innymi lud¼mi, z nieznajomymi?
_pantograf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:00   #4
mes_
Raczkowanie
 
Avatar mes_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez celka2000 Poka¿ wiadomo¶æ
A dlaczego Ty czytasz jego prywatne wiadomosci?
Mia³am zapytaæ o to samo.
mes_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:01   #5
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 552
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez ja333 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim,
chcia³abym siê Was poradziæ co zrobiæ.. bo ju¿ sama nie wiem
ostatnio kilka razy pok³óci³am siê z ch³opakiem z którym jestem ponad pó³ roku (ok. 8 miesiêcy), sprawy zasz³y na tyle powa¿nie ¿e zastanawiam siê czy z nim nie zerwaæ, jednak wiem ¿e go kocham...
niedawno przeczyta³am jego wiadomo¶æ do kolegi, gdzie ¿ali³ mu siê na temat naszych k³ótni i do¶æ wulgarnie mnie nazywa³... np. "ona chyba z c***a spad³a"
ch³opak nie wie ¿e widzia³am te wiadomo¶ci....
nie wiem co zrobiæ, czy przysz³o¶æ z tak± osob± ma sens?
dodam ¿e ja mam 22 lata, on 24
Wg mnie nie ma.
tarkowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:03   #6
Swetru
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Wulgarny ch³opak

Jest jeszcze m³odociany, odpu¶æ mu. Poza tym podany zwrot nie jest wcale obra¼liwy. Wulgaryzm s³u¿y opisaniu Twojego stanu psychicznego lub zachowania ale nie jest to jednoznaczne z negatywn± ocen± Twojej osoby. No i z kolegami inaczej siê piszê. Gdyby napisa³ "co j± opêta³o" to mogliby uznaæ go za lamusa i potem nadaæ ksywkê "klecha" albo "natanek" albo jeszcze gorzej, "napletanek". Ja chêtnie bym mu takie da³
Swetru jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:15   #7
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 552
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez Swetru Poka¿ wiadomo¶æ
Jest jeszcze m³odociany, odpu¶æ mu. Poza tym podany zwrot nie jest wcale obra¼liwy. Wulgaryzm s³u¿y opisaniu Twojego stanu psychicznego lub zachowania ale nie jest to jednoznaczne z negatywn± ocen± Twojej osoby. No i z kolegami inaczej siê piszê. Gdyby napisa³ "co j± opêta³o" to mogliby uznaæ go za lamusa i potem nadaæ ksywkê "klecha" albo "natanek" albo jeszcze gorzej, "napletanek". Ja chêtnie bym mu takie da³
A ile masz lat? 16?

"Co j± opêta³o?" No rzeczywi¶cie, lamerskie Co ci faceci na tym forum dzisiaj, to ja nawet nie...

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez _pantograf Poka¿ wiadomo¶æ
A jest wulgarny w ogóle, w kontakcie na co dzieñ, z Tob±, z innymi lud¼mi, z nieznajomymi?
No w³a¶nie. To jest wa¿ne, bo ja zrozumia³am, ¿e w k³ótni te¿ "by³o ostro" w³a¶nie tak. Mo¿e szerzej opisz.
tarkowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 22:15   #8
mes_
Raczkowanie
 
Avatar mes_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez Swetru Poka¿ wiadomo¶æ
Jest jeszcze m³odociany, odpu¶æ mu. Poza tym podany zwrot nie jest wcale obra¼liwy. Wulgaryzm s³u¿y opisaniu Twojego stanu psychicznego lub zachowania ale nie jest to jednoznaczne z negatywn± ocen± Twojej osoby. No i z kolegami inaczej siê piszê. Gdyby napisa³ "co j± opêta³o" to mogliby uznaæ go za lamusa i potem nadaæ ksywkê "klecha" albo "natanek" albo jeszcze gorzej, "napletanek". Ja chêtnie bym mu takie da³
Powa¿nie?
mes_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:19   #9
Swetru
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez mes_ Poka¿ wiadomo¶æ
Powa¿nie?
Domy¶l siê
Swetru jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:23   #10
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 1 700
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez ja333 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim,
chcia³abym siê Was poradziæ co zrobiæ.. bo ju¿ sama nie wiem
ostatnio kilka razy pok³óci³am siê z ch³opakiem z którym jestem ponad pó³ roku (ok. 8 miesiêcy), sprawy zasz³y na tyle powa¿nie ¿e zastanawiam siê czy z nim nie zerwaæ, jednak wiem ¿e go kocham...
niedawno przeczyta³am jego wiadomo¶æ do kolegi, gdzie ¿ali³ mu siê na temat naszych k³ótni i do¶æ wulgarnie mnie nazywa³... np. "ona chyba z c***a spad³a"
ch³opak nie wie ¿e widzia³am te wiadomo¶ci....
nie wiem co zrobiæ, czy przysz³o¶æ z tak± osob± ma sens?
dodam ¿e ja mam 22 lata, on 24
Wg. mnie jest wulgarny i prêdzej czy pó¼niej odczujesz to na w³asnej skórze.
adult90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:26   #11
ja333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez _pantograf Poka¿ wiadomo¶æ
A jest wulgarny w ogóle, w kontakcie na co dzieñ, z Tob±, z innymi lud¼mi, z nieznajomymi?
Nie, nie przeklinamy do siebie nigdy, czasem jak ¿artujemy i jest taki kontekst sytuacyjny.
W k³ótniach tez nie przeklinamy do siebie, dlatego tym bardziej siê zdziwi³am...
ja333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 22:28   #12
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 535
Dot.: Wulgarny ch³opak

1. Nieladnie jest czytac czyjes wiadomosci.
2. Czy w trakcie klotni face2face, przy ludziach, ogolnie na ¿ywo tez uzywa niecenzuralnych slow w Twoim kierunku?
3. Pamiêtaj, ¿e facet to jednak facet. I z kazda osoba ma sie relacje innego typu. Do mamy powie mamo, do Ciebie bêdzie sie zwracal 'kotku', ale w rozmowie z kumplem raczej nie powie 'stary, czy ty wiesz co ostatnio moj kicius zrobil' tylko pewnie uzyje slownictwa bardziej meskiego.
4. Tekst 'ona chyba z ch spadla' nie miesci sie jednak w mojej granicy tolerancji, nawet w rozmowie z kumplem. Niegrzeczne to strasznie i wskazuje na brak szacunku. Raczej facet powinien sie wypowiadac o Tobie z szacunkiem w swoim otoczeniu.
5. Czy to by³ pierwszy raz kiedy powiedzia³ o Tobie w ten sposob albo do Ciebie?

Ja bym sie tam nie przyznala do przegl±dania jego wiadomo¶ci. Jesli to byl pierwszy raz to odpusc, jesli sie powtorzy to powazna rozmowa.
No i zastanow sie czy zwi±zek ma sens, skoro po ledwo kilku miesiacach zaczynacie sie klocic non stop.

Edytowane przez Istielig
Czas edycji: 2016-04-10 o 22:29
Istielig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:33   #13
ja333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez Istielig Poka¿ wiadomo¶æ
1. Nieladnie jest czytac czyjes wiadomosci.
2. Czy w trakcie klotni face2face, przy ludziach, ogolnie na ¿ywo tez uzywa niecenzuralnych slow w Twoim kierunku?
3. Pamiêtaj, ¿e facet to jednak facet. I z kazda osoba ma sie relacje innego typu. Do mamy powie mamo, do Ciebie bêdzie sie zwracal 'kotku', ale w rozmowie z kumplem raczej nie powie 'stary, czy ty wiesz co ostatnio moj kicius zrobil' tylko pewnie uzyje slownictwa bardziej meskiego.
4. Tekst 'ona chyba z ch spadla' nie miesci sie jednak w mojej granicy tolerancji, nawet w rozmowie z kumplem. Niegrzeczne to strasznie i wskazuje na brak szacunku. Raczej facet powinien sie wypowiadac o Tobie z szacunkiem w swoim otoczeniu.
5. Czy to by³ pierwszy raz kiedy powiedzia³ o Tobie w ten sposob albo do Ciebie?

Ja bym sie tam nie przyznala do przegl±dania jego wiadomo¶ci. Jesli to byl pierwszy raz to odpusc, jesli sie powtorzy to powazna rozmowa.
No i zastanow sie czy zwi±zek ma sens, skoro po ledwo kilku miesiacach zaczynacie sie klocic non stop.
Jak na razie to pierwszy raz, ale mo¿e byæ tak, ¿e o innych takich incydentach nie wiem. Nigdy publicznie nie przeklina³ do mnie, anie w rozmowie, ani zwracaj±c siê bezpo¶rednio.
Wiadomo, ¿e miêdzy kumplami to inna rozmowa, ale my¶lê ¿e s± jakie¶ granice...
ja bym nie potrafi³a powiedzieæ tak o osobie, której mówiê ¿e j± kocham..
mam mieszane uczucia...
ja333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:38   #14
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 1 557
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez ja333 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak na razie to pierwszy raz, ale mo¿e byæ tak, ¿e o innych takich incydentach nie wiem. Nigdy publicznie nie przeklina³ do mnie, anie w rozmowie, ani zwracaj±c siê bezpo¶rednio.
Wiadomo, ¿e miêdzy kumplami to inna rozmowa, ale my¶lê ¿e s± jakie¶ granice...
ja bym nie potrafi³a powiedzieæ tak o osobie, której mówiê ¿e j± kocham..
mam mieszane uczucia...
E tam ale wulgarny... chcia³ byæ fajny przed koleg±. Ja to my¶la³am ¿e mo¿e przeklina do Ciebie...
aleks_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:38   #15
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 535
Dot.: Wulgarny ch³opak

Cytat:
Napisane przez ja333 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak na razie to pierwszy raz, ale mo¿e byæ tak, ¿e o innych takich incydentach nie wiem. Nigdy publicznie nie przeklina³ do mnie, anie w rozmowie, ani zwracaj±c siê bezpo¶rednio.
Wiadomo, ¿e miêdzy kumplami to inna rozmowa, ale my¶lê ¿e s± jakie¶ granice...
ja bym nie potrafi³a powiedzieæ tak o osobie, której mówiê ¿e j± kocham..
mam mieszane uczucia...
No coz, im mniej wiesz, tym lepiej spisz.
Nie przegladaj jego wiadomosci na przyszlosc to nie bêdziesz miec takich problemow.
Troche przegial, ale wiadomo ze w emocjach rozne rzeczy siê mówi. No i nie powiedzialas co to za kumpel, moga sie znac od piaskownicy i wszystko sobie mowic, nawet w formie ciezkiej do zaakceptowania dla innych ludzi.
Nie przejmuj sie tym incydentem, zastanow sie lepiej dlaczego czê¶ciej sie klocicie i zrob cos dla poprawy atmosfery w zwi±zku

No i pamietaj, ze kobiety sa bardziej emocjonalne i misiaczka wszêdzie nazwa misiaczkiem, obojetnie czy rozmowa z mama czy kolezanka. Faceci troche inaczej patrza na takie sprawy. Koles troche przesadzil, ale Ty tez nie powinnas w panike wpadac.
Istielig jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 22:43   #16
ja333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Wulgarny ch³opak

To kolega za studiów, znajomo¶æ ok 4 lat.
Dziêkujê za wszystkie rady, chyba faktycznie poobserwujê sytuacjê i postaram siê naprawiæ to i owo w zwi±zku
ja333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-11, 19:09   #17
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 975
Dot.: Wulgarny ch³opak

Ja nie mogê... "O mój boszze, mój kiciu¶ u¿y³ brzydkiego s³owa".

Jak jestem zdenerwowana gorzej i wiêcej przeklinam - nic wielkiego, sposób na upuszczenie pary.
victorion jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-11, 19:42   #18
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 1 058
Dot.: Wulgarny ch³opak

Oj tam, powiedzia³ jeden wyraz w nerwach i od razu, ¿e wulgarny i z³y.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Poka¿ wiadomo¶æ
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego cz³owieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-11, 20:14   #19
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Wulgarny ch³opak

Mo¿e ciê¿ko mi oceniæ obiektywnie, bo bywam bardziej wulgarna kiedy jestem zdenerwowana, ale... ch³opak nie wyzwa³ Ciê, ani wprost ani w rozmowie z tym koleg± - u¿y³ po prostu ma³o kulturalnego zwrotu równoznacznego z "postrada³a zmys³y" i tyle. Nie doszukiwa³abym siê w prywatnej rozmowie z kumplem, w momencie ogromnego zdenerwowania, oznak agresji, czy braku szacunku. Ul¿y³ sobie nieszkodliwie i tyle, do Ciebie to nie dosz³o nawet.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-04-11 21:14:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.