nivea visage... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 12:43   #1
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232

nivea visage...


mam pytanie odnisnie kosmetykow nivea visage do cery suchej i wrazliwej otóz kilka dni temu kupowałam te kosmetyki: krem na dzien i na noc,zel do mycia twarzy i... nie wiedzialam co kupic wiec kupilam i tonik i mleczko...do tej pory z tej seri uzywałam do cery tłustej i mieszanej i nie mialam problemu tego typu poniewaz tam jest tlyko krem matujacy,zel i tonik. I pytanie wiec polega na tym jaka jest róznica miedzy mleczkiem a tonikiem,co lepsze,czy stosowac oba lepiej,tylko własciwie wtedy w takim razie co kiedy i jak...
bardzo prosze o rady...
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:38   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: nivea visage...

Ja uzywam emusji myjacej i toniku z tej serii. U mnie mleczko wycofali.

Mleczko do tak jak ta emulsja , jest do mycia buzi, a tonik do tonizacji.

Najpierw zmywasz twarz. jesli jest to mleczko, to jak bedziesz go uzywac zalezy od ciebie. ja wole wylac trocha na reke i nalozyc na twarz. Pomasowac palcami i splukac woda. Waciki to dla mnie pomylka. Potem tonizujesz cere. Albo wylewasz na wacik i przecierasz twarz, albo na dlon i chlup na pysiek. Potem sie kremujesz
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 17:12   #3
monika7891
Raczkowanie
 
Avatar monika7891
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/lubuskie/ZG
Wiadomości: 232
Dot.: nivea visage...

no ja własnie myje twarz zelem najpierw i jesli to jest rano,to potem przed nałozeniem kremu przemywam tonikiem,a wieczorem po umyciu zelem buzi przemywam przed nałozeniem kremu mleczkiem. no własciwie nie wiem czy dobrze to stosuje. bo przeszperałam juz mase stron, a odpowiedzi nie ma dokładnej. bo skoro producent ma w ofercie jednej lini zel,mleczko,tonik,kremy to jakas podpowiedz moglaby byc...
wiem,ze moze marudze( :p ),ale bardzo duza wage przywiazuje do kosmetykow i bardzo istotne jest dla mnie to jak powinno sie je dokladnie stosowac -bo jak wiadomo to ma równiez wpływ na ich działanie
pozdrawiam
monika7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:13   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: nivea visage...

Jesli takie uzycie sluzy twojej cerze to uzywaj. ogolem mleczko spelnia takie samo zadanie jak zel, czyli ma zmyc brud/ makijaz z twarzy. Mleczko polecane sa przewaznie do cer suchych, a zele do tlustych/mieszanych, bo nie zawieraja substancji tlusczowych, ktore to moga taka cere pozapychac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.