Blizna :(Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 13:04   #1
Czarnuska1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6

Blizna :(Pomocy


Witam ... Prosiła bym o mądre odpowiedzi a więc mam blizne po kolczyku w pępku robiłam gou kosmetyczki było ok.. Dopoki mi sie nie przerwał i została blizna nie wiem czy potraficie sobie to wyobrazic wiec postanowilam przebic znowu.. ale tym razem na bliznie.. znowu to samo wiec gdy teraz przebilam stwierdzilam ze koniec..musze cos z tą blizną zrobic prosze bardzo o pomoc czym przemywac co robic?? Najlepsze jest to że jak macie pępek to nie przechodzilo mi przez niego tylko tak jak brzuch.. przez brzuch mi przechodzil kolczyk a nie tak jak innym ze przez pepek i mam blizne na brzuchuproszemi pomoc tylko nie piszcie ze spirytus woda utleniona.. bo to nic nie daje;( chce znowu miec skore taka jak przed kolczykiem;( prosze
Czarnuska1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 08:31   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Blizna :(Pomocy

nic nie zrobisz z blizną z tego co ja pamiętam gdy robiłam kolczyk to aby dziurka się szybko zrosła to przemywa się woda utlenioną.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:59   #3
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Blizna :(Pomocy

Cytat:
Napisane przez Czarnuska1993 Pokaż wiadomość
Witam ... Prosiła bym o mądre odpowiedzi a więc mam blizne po kolczyku w pępku robiłam gou kosmetyczki było ok.. Dopoki mi sie nie przerwał i została blizna nie wiem czy potraficie sobie to wyobrazic wiec postanowilam przebic znowu.. ale tym razem na bliznie.. znowu to samo wiec gdy teraz przebilam stwierdzilam ze koniec..musze cos z tą blizną zrobic prosze bardzo o pomoc czym przemywac co robic?? Najlepsze jest to że jak macie pępek to nie przechodzilo mi przez niego tylko tak jak brzuch.. przez brzuch mi przechodzil kolczyk a nie tak jak innym ze przez pepek i mam blizne na brzuchuproszemi pomoc tylko nie piszcie ze spirytus woda utleniona.. bo to nic nie daje;( chce znowu miec skore taka jak przed kolczykiem;( prosze
Nie przekłuwaj już sobie bo najwidoczniej twoja skóra na brzuchu po prostu nie przyjmuje takich rzeczy, z uwagi na materiał z jakiego jest wykonany.

Rozumiem że chcesz się pozbyć tej blizny, to zależy jeżeli jest ona czerwona to bez problemu tak np. laser, mikrodermabrazja, mezoterapia, kwasy
jeżeli są one perłowo białe to praktycznie nie znikną ale można tymi samymi metodami co wyżej spoowodować ich spłycenie, zmniejszenie, wybielenie jakimś kremem

można sobie kupić żel silikonowy dermatix ale on dużo kosztuje jednakże daje bardzo dobre efekty.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:52   #4
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Blizna :(Pomocy

glupota, przebijac drugi raz kolczyk na bliznie...
tylko laser Ci pomoze... i to wiele zabiegow...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.