Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;)) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 18:11   #31
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

o co chodzi z tymi silikonami w szamponach? bo ja zielona jestem... jakoś po składzie się to rozpoznaje?
__________________
Nie korzystam już z tego konta.
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:14   #32
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
no ja mam fale ale juz mnie powoli meczy to obchodzenie sie z wlosami jak z jajkiem,kryzys mam chyba pozatym nie rozumiem dlaczego niby silikony sa takie zle dla kreconowlosych,nawet jak troche obciążą to niektorym pasuje (np.mi) bo nieraz sie pusza,pozatym chronia przed urazami mechanicznymi...ja tam mysle ze wszystko z umiarem ;p
balsam z Joanny z apteczki babuni?oo mi zawsze tylko z włosami sie kojarzylo
jasne, silikony są raczej [czasami wskzane. chodziło mi o to, że szamponów bez silikonów używam Sama czsami używam czegoś, co zabezpieczy włosiska przed uszkodzeniami,a kręcone i falowane są piękne, podobno

Cytat:
Napisane przez paulinka9415 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę zmniejszył mi się trądzik (od kilku lat go mam :/). Może mam jeszcze tylko dwie czy trzy krosteczki. Jak dotąd to jeszcze nie zapomniałam o godzinie dbania o siebie
Może macie nk albo facebooka to byśmy się wymieniły jeśli tylko chcecie.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Nie chce mi się zakładać nowego wątku więc napiszę tutaj. Od jakiś paru miesięcy chcę sobię zrobić kolczyk w nosie albo drugi w uchu. Nie wiem czy to dobry pomysł. Może mieliście doświadczenie? Nie chciałabym żałować :/
Ja mam facebooka, wysle Ci link na PW
Ja mam podziurawione uszy, miałam 2 helixy, tragusa, zostały mi tylko dziurki w płatku ucha, mam 3 w lewym uchu. MIałam jeszcze web tongue, czyli pod jezykiem, no ale się pozbyłam. Kolczyk to Twoja decyzja, i nie ma co żalowac. najwyzej wyciagniesz
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:33   #33
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

ja chce sobie w pepku zrobic ale boje sie zeby potem sie nie paprało,a to przekłucie jakos przezyje,moze sobie jakies winko walne przed
a nie wiecie ile kosztuje zrobienie kolejnych dwóch dziurek w jednym uchu?moze jutro bym skoczyła
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:43   #34
hoe
Zakorzenienie
 
Avatar hoe
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6 474
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

ja miałam pepek przekluwany w asalonie bez znieczulenia i nawet nie poczułam. POzniej chcialam wymienic kolczyk za ktoryms razem i nie moglam wlozyc i dziurka mi zarosla
__________________



hoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 05:56   #35
arameaa
Raczkowanie
 
Avatar arameaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

ja tez mam w peku juz od okolo 10 lat... a skoro chcesz sobie zrobic to najlepiej idz do kosmetyckzi zeby zrobila Ci to profesjonalnie.. mi to sie podoba )

a wracajac do watku cery...
slyszalam ostatnio ze dobrze jets przemywac twarz rumiankiem podobno jets gladsza i znikaja przebarwieia krostki itp. Czy slyszala ktoras cos na ten temat???
arameaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 12:06   #36
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Cytat:
Napisane przez arameaa Pokaż wiadomość
ja tez mam w peku juz od okolo 10 lat... a skoro chcesz sobie zrobic to najlepiej idz do kosmetyckzi zeby zrobila Ci to profesjonalnie.. mi to sie podoba )

a wracajac do watku cery...
slyszalam ostatnio ze dobrze jets przemywac twarz rumiankiem podobno jets gladsza i znikaja przebarwieia krostki itp. Czy slyszala ktoras cos na ten temat???
no wiadomo ze u kosmetyczki ale tez moze sie paprac ale tam nie rozmyslam,pojde prostu z marszu jak bede na miescie i juz

cytrynkkaaa silikony to takie substancje które daja wrazenie włosa błsyzczacego,wygładzonego ,ale to tylko takie wrazenie od mycia do mycia,gromadza sie na włosach moga obciazac i w ogóle utrudniaja przneikanie substancji nawilzajacych z odzywek,oczywiscie w umiarze wskazane bo włosy puszace sie potrzebuja nieraz takiego poskromienia w postaci lekkiego obciazenia czy wygladzenia ale pod warunkiem ze potem zmyje sie je szamponem z SLS czy SLES sa to odsc mocne detergenty ale obecne w parwie wszystkich szamponach wiec od zcasu do zcasu takim mozna umyc (jesli nie zawsze)i zmyc te silikony żeby sie groamdziły nam sie na włosach silikony to najczesciej w takich szmaponach jak pantene,elseve,itd itp a bez silikonow rozne pokrzywowe,Barwa,Joanna,Z iaja,radical,farmona mam nadzieje ze pomogłam rozpisałam sie ze hoho
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:23   #37
paulinka9415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 11
GG do paulinka9415
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Ok. Może sobie zrobię. Jak się mama zgodzi (mam dopiero 16lat) haha :P

Edytowane przez paulinka9415
Czas edycji: 2011-07-07 o 13:24
paulinka9415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 21:00   #38
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
no wiadomo ze u kosmetyczki ale tez moze sie paprac ale tam nie rozmyslam,pojde prostu z marszu jak bede na miescie i juz

cytrynkkaaa silikony to takie substancje które daja wrazenie włosa błsyzczacego,wygładzonego ,ale to tylko takie wrazenie od mycia do mycia,gromadza sie na włosach moga obciazac i w ogóle utrudniaja przneikanie substancji nawilzajacych z odzywek,oczywiscie w umiarze wskazane bo włosy puszace sie potrzebuja nieraz takiego poskromienia w postaci lekkiego obciazenia czy wygladzenia ale pod warunkiem ze potem zmyje sie je szamponem z SLS czy SLES sa to odsc mocne detergenty ale obecne w parwie wszystkich szamponach wiec od zcasu do zcasu takim mozna umyc (jesli nie zawsze)i zmyc te silikony żeby sie groamdziły nam sie na włosach silikony to najczesciej w takich szmaponach jak pantene,elseve,itd itp a bez silikonow rozne pokrzywowe,Barwa,Joanna,Z iaja,radical,farmona mam nadzieje ze pomogłam rozpisałam sie ze hoho
dziękuję już wszystko wiem

arameaa ja przemywam buzię od czasu do czasu rumiankiem. Pomaga na pryszcze bo ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Ale regularnie tego nie robię bo teraz leczę się u dermatologa, mam maści i pomagają. Co do przebarwień to też leczę się maścią, nie wiem czy rumianek by coś zadziałał... nie mam pojęcia

Dziewczyny, może żeby rozkręcić jakoś ten wątek piszmy co dla siebie zrobiłyśmy itp, itd ?
__________________
Nie korzystam już z tego konta.
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 08:32   #39
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Znalazłam ten wątek i przyłączam się.
Jak na razie ostro dbam o swoją cerę, bo mam problemy z trądzikiem, ale chyba powoli wygrywam bitwę, która toczy się od dwóch tygodni ;|
Jeżeli chodzi o cale ciało to 2-3 razy w tygodniu używam peeling z Joanny Naturia (taki w małym opakowaniu). Jest bardzo dobry i niewiele kosztuje ( w promocji zapłaciłam 3,33=tesco). Odkryłam cudowne mleczko do ciała, na które nigdy bym się nie skusiła gdyby nie KWC. Isana med, mleczko do skóry suchej z witaminą E.
Jest wspaniałe!. Świetnie nawilża, już po jednym zastosowaniu moja skóra jest nawilżona bardzo dobrze, ślicznie pachnie no i cena: 6,99...
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 18:47   #40
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

ja też używam peelingu z Joanny, truskawkowego
__________________
Nie korzystam już z tego konta.
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 20:17   #41
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

ja mam czarną porzeczkę i uwielbiam go ))))
truskawkowego jeszcze nie próbowałam, ale jak ten skończę to może się skuszę
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-09, 15:26   #42
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

szkoda, że ten wątek już zamarł..
__________________
Nie korzystam już z tego konta.
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 07:19   #43
arameaa
Raczkowanie
 
Avatar arameaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

nie zmarl nie zmarl

w moje rece ostatnio trafila jakas maseczka z avonu oczyszczajaco nawilzajaca zrobilam i jakos zadnej rewelacji.....

zncie moze jakas dobra maseczke na twarz ???
arameaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 08:13   #44
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

dziewczyny mogę sie przylączyć
Nastała pora wreszcie o siebie zadbać
głownie rozpoczełam nawilżac ciało bo z tym byłam na bakier
walcze także z przebarwieniami wiec acne derm plus filtr co z tego będzie sie okaze a stosujecie jakies sumplementy na cere?
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 05:59   #45
arameaa
Raczkowanie
 
Avatar arameaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

ja stosuje... na skore wlosy i paznokcie i po poltrora miesica stwierdzam ze jest efekt... skora sie poprawila ma lepszy blask i jest jakby jedrniejsza pazurki sie nei lamia a wlosy sa mocniejsze i nie wypadaja a nawet szybciej rosnal.....

mozecie polecic cos dobrego na celullit???
arameaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 09:07   #46
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

To i ja się przyłączę jesli można
Staram sie dbać o siebie regularnie, ale wiadomo, że czasami leń wygrywa, a w najlbliższym czasie motywacja mi się przyda.
W tym tygodniu wybieram się na porodówkę, jeśli moje dziecię tak zdecyduje, a potem wiadomo trzeba wrócić do formy
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:10   #47
Kimberly1919
Przyczajenie
 
Avatar Kimberly1919
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 27
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

JA! Zdecydowanie ja! Pierwszym krokiem było zapisanie się na siłownię (od początku czerwca, min. 2 razy w tygodniu, ale mam karnet open ). Teraz sprawdzam moje kosmetyki, decyduję, z którymi się pożegnam i mam zamiar zainwestować w jakieś lepsze - będę sprawdzać składy. Poza tym ograniczam słodycze, a zwłaszcza "chrupaki", np. paluszki solone. No i próbuję zrobić dzieciątko z całych sił - mam zamiar być seksi-mamuśką z ładną figurą, dobrymi kosmetykami i fajnymi ciuchami! O!
Kimberly1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:50   #48
paulinka9415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 11
GG do paulinka9415
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Znalazłam ten wątek i przyłączam się.
Jak na razie ostro dbam o swoją cerę, bo mam problemy z trądzikiem, ale chyba powoli wygrywam bitwę, która toczy się od dwóch tygodni ;|
Jeżeli chodzi o cale ciało to 2-3 razy w tygodniu używam peeling z Joanny Naturia (taki w małym opakowaniu). Jest bardzo dobry i niewiele kosztuje ( w promocji zapłaciłam 3,33=tesco). Odkryłam cudowne mleczko do ciała, na które nigdy bym się nie skusiła gdyby nie KWC. Isana med, mleczko do skóry suchej z witaminą E.
Jest wspaniałe!. Świetnie nawilża, już po jednym zastosowaniu moja skóra jest nawilżona bardzo dobrze, ślicznie pachnie no i cena: 6,99...

Tez bardzo dlugo mialam tradzik, ale juz go powoli zwalczylam. Od pol roku biore tabletki i sa bardzo skuteczne.

Macie cos skutecznego na rozstepy? Jest lato wiec przydaloby sie jakos wygladac xP
O i od jakiegos czasu zaczelam stosowac olej z cytryna na paznokcie. Bardzo skuteczne wiec polecam.

Edytowane przez paulinka9415
Czas edycji: 2011-07-11 o 16:55
paulinka9415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 17:05   #49
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Cytat:
Napisane przez arameaa Pokaż wiadomość
ja stosuje... na skore wlosy i paznokcie i po poltrora miesica stwierdzam ze jest efekt... skora sie poprawila ma lepszy blask i jest jakby jedrniejsza pazurki sie nei lamia a wlosy sa mocniejsze i nie wypadaja a nawet szybciej rosnal.....

mozecie polecic cos dobrego na celullit???
a co stosujesz

a na celullit chyba dieta nawadnianie organizmu i gąbka syrenka tzn masaże masaże
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 18:35   #50
arameaa
Raczkowanie
 
Avatar arameaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

ten watek narawde mnie motywuje
kupiłam sobie dzisiaj jakis peeling niby na celullit i zobaczymy no i takie cos do masowania.....

a te tabletki to mierz spezial.... dla mnie swietne bez recepty i pomagaja nawet pani dermatolog ktora jets moja klienta mowila ze sa dobre,,,,
arameaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:18   #51
hoe
Zakorzenienie
 
Avatar hoe
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6 474
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Cytat:
Napisane przez arameaa Pokaż wiadomość

mozecie polecic cos dobrego na celullit???
Bielenda "Pomaranczowa skorka" Moj KWC
__________________



hoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 12:06   #52
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Od dzisiaj zaczynam dbać o ciało i cerę. Kto się przyłączy? ;))

Az z miłą chęcią do Was dołączam . Moja mocna pielęgnacja trwa od miesiąca (ponieważ szykuje sie duże wydarzenie slub przyjaciółki no i mam pretekst)

Więc, co robie ja:

RANO- przemycie buzi Olejkiem pomaranczowym z Biochemii urody, krem-żel Clarins nawilżający, potem lekki makijaż - podkład healthy mix bourjous , roz essence i tusz. Usta- olejek kokosowy z Biochemii urody.

PO POŁUDNIU - zmycie makijażu olejkiem p., posmarowanie buzi olejkiem Monoi z biochemi urody (ost robiłam zamówienie- dlatego mam tyle rzeczy od nich) usta kokosowy ol.

WIECZOREM- przemycie buzi olejkiem pom. , na noc spora warstwa olejku Monoi. , usta wazelina kosmetyczna. po kąpieli balsam Bielendy granat na całe ciało.

RAZ TYGODNIU - Olejowanie włosów olejkiem kokosowym, peeling enzymatyczny i maska nawilżająca.

RAZ NA DWA TYGODNIE - Henna i regulacja brwi, domowa regulacja wąsika, oliwka na całe ciało. Manicure i Pedicure.

Jestem po depilacji nóg i bikini więc nie mam z tym przynajmniej problemu.

wybieram sie rowniez na stomatologiczne wybielanie zębów (grupon)

Jeszcze tylko nie opracowałam pielęgnacji włosów..... bo są niereformowalne (puch puch puch )
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.