Depilacja twarzy plastrami u faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-10, 17:33   #1
Morthi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7

Depilacja twarzy plastrami u faceta


Próbował ktoś? Nie mam jakoś grubego zarostu i denerwuje mnie jak odrasta i na twarzy mam jakieś małe g...a. Nie lubię zbytnio zarostu na twarzy(może jakby był 'normalny' to jakoś inaczej bym na to patrzał, ale niestety nie jest i jedyne co to mnie irytuje), dlatego myślą o tych plastrach, podobno twarz będzie w miarę gładka przez parę tygodni.
Morthi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 15:39   #2
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Depilacja twarzy plastrami u faceta

mezczyzni mają grubsze i mocniejsze wlosy od kobiet takze wątpie ze to cos da... A i dochodzi ból i rozciąganie skóry i zaraz beda zmarszczki
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 21:23   #3
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja twarzy plastrami u faceta

Cytat:
Napisane przez asiunia_28 Pokaż wiadomość
mezczyzni mają grubsze i mocniejsze wlosy od kobiet takze wątpie ze to cos da... A i dochodzi ból i rozciąganie skóry i zaraz beda zmarszczki
bez przesady z tymi zmarszczkami zaraz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Morthi Pokaż wiadomość
Próbował ktoś? Nie mam jakoś grubego zarostu i denerwuje mnie jak odrasta i na twarzy mam jakieś małe g...a. Nie lubię zbytnio zarostu na twarzy(może jakby był 'normalny' to jakoś inaczej bym na to patrzał, ale niestety nie jest i jedyne co to mnie irytuje), dlatego myślą o tych plastrach, podobno twarz będzie w miarę gładka przez parę tygodni.
Ja nie radziłabym Ci samemu bawić się na pierwszy raz plastrami i to jeszcze na twarzy, ponieważ nieumiejętnie wykonując depilację możesz nabawić się dużych problemów. Wszystko zależy od włosów- czasem max. tydzień jest efekt na samym początku przygody z depilacją woskiem. Idź do salonu, gdzie doradzą Ci najlepiej widząc Twoje włosy i skórę.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 23:28   #4
Morthi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja twarzy plastrami u faceta

Nie mam zbyt grubego i mocnego zarostu, wcześniej pensetą się bawiłem ale to trochę za bardzo czasochłonne ^^ A co do kosmetyczki to trochę wstyd pójść i powiedzieć, że chcę usunąć zarost plastrami
Morthi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 09:20   #5
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Depilacja twarzy plastrami u faceta

chcesz przestac być męski ?
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 15:15   #6
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Depilacja twarzy plastrami u faceta

Mój mąż tylko raz sobie pozwolił coś takiego zrobić i powiedział że nigdy więcej Chociaż to raczej kwestia bulu u niego bo plasty sobie dały radę. Kupiłam mu te nowe Veet z serii natural inspiration żeby nie wysuszyć skóry i poradziły sobie z zarostem, tylko mój sobie z tym nie poradził A jak depilowałam nogi plastrami to wyglądało to dla niego tak prostu i przyjemnie. Chyba kwestia przyzwyczajenia.

A co do kosmetyczni to moim zdaniem to żadna ujma dla faceta pójść i taki zabieg sobie zrobić.
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 08:47   #7
EK1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 23
Dot.: Depilacja twarzy plastrami u faceta

Ja też poleciłabym kosmetyczkę. Dobierze Ci najlepszy spósób na usunięcie owłosienia. Może nie będą to plastry. Może laser? Ciekawe czy poradziłby sobie i na jak długo?
EK1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-21, 16:38   #8
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja twarzy plastrami u faceta

Cytat:
Napisane przez Morthi Pokaż wiadomość
Nie mam zbyt grubego i mocnego zarostu, wcześniej pensetą się bawiłem ale to trochę za bardzo czasochłonne ^^ A co do kosmetyczki to trochę wstyd pójść i powiedzieć, że chcę usunąć zarost plastrami
Żaden wstyd, znam wielu panów chodzących na różne zabiegi. Zadzwoń i się umów.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 17:38:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.