oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 15:28   #1
Kasiaa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10

oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin


Dziewczyny, pomóżcie, gdzie pójsc zeby dobrze mi zrobili. Oczyszczanie miałam robione dopiero raz, za granicą i tam bardzo mi sie podobało, po skonczonej pracy nawet nie byłam czerwona. Chciałabym kontynuować i robic to regularnie - czyli ok co 4-5 tyggodni. I jakbyście wiedziały, to od razu podajcie przyblizone ceny.
Patrzyłam na instytut dr. Eris, troche drogo tam jest, ale moge zapłacic wiecej, zebym miała dobrze zrobione. Wiecie cos na ten temat??
Kasiaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:11   #2
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

temat bardzo stary, ale podbijam;d
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:58   #3
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

takie pytania to raczej w wątku "Lublin-gdzie kupię" zadajemy, już była parę razy mowa o kosmetyczkach
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:49   #4
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

jak do tej pory najbardziej zadowolona jestem z pani Marzeny. Dobrze czyści i twarz po szybko dochodzi do siebie i nie jest mocno zmasakrowana. Pani Marzena od niedawna ma swój zakład ("Lunar") na ul. Tarasowej 4. Mam bardzo problematyczną cerę, trądzik, mega wrażliwą, a do tego jeszcze ŁZS. Polecam.
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 15:37   #5
hokus6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 200
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

przestrzegałabym przed salonem Scarlett... Byłam tam 2 razy na oczyszczaniu twarzy, potem zaczęłam chodzić do Dr Eris na Wieniawską. Różnica ogromna - z Eris wychodzę po zabiegu z dobrze nawilżoną i świeżą cerą, po Scarlett miałam całą skancerowaną i ściągnięta, pani kosmetyczka też był o wiele mniej delikatna. Skusiłam się też raz na laserowe zamykanie naczynek na twarzy - 250 zł i zero efektu, dowiedziałam się, że czasami tak się zdarza i potrzebny jest drugi zabieg, czyli kolejne 250 zł !! Podziękowałam (powinnam się wykłócić o zwrot kasy...). Po jakimś czasie poszłam na konsultacje (bezpłatne) w sprawie naczynek do Ars Medica przy Zana (poleciła mi koleżanka która robiła tam depilację laserową, przyjmują tam lekarze, nie kosmetolodzy), powiedziałam o moim rozczarowaniu poprzednim zabiegiem ale, uwaga!, nie wymieniłam nazwy gabinetu, powiedziałam tylko że na Czechowie, a lekarz od razu zorientował się, o jaki gabinet chodzi. Dowiedziałam się też, że nie jestem wcale pierwszą klientką "z odzysku" po Scarlett...
Byłam też świadkiem rozmowy dwóch pań pracujących w Scarlett, która ostatecznie odwiodła mnie od korzystania z usług tego salonu - akurat wychodziłam z zabiegu jak pani za ladą rozmawiała telefonicznie z jakąś klientką o, jak się zdołałam zorientować, samoopalaniu tzw metodą air brush; klientka widocznie była rozczarowana trwałością zabiegu, bo po skończeniu rozmowy pani kosmetyczka ironicznie skomentowała rozmowę słowami "myślała, że zapłaci 100 zł i wystarczy jej na miesiąć!", w dodatku głośno i przy mnie-klientce . Bez komantarza .

Tak więc polecam Dr. Eris, a do "grubszych" spraw (laser itp inwazyjne zabiegi) Ars Medica - sprawdzone i prestiżowe (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).
hokus6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:48   #6
bluetiger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

Bardzo polecam Wam panią Małgosię Słowikowską, która ma gabinet kosmetyczny Mimoza na ul Koźmiana w Lublinie (Dziesiąta). Łatwy i fajny dojazd z miasta.

Chodzę już do niej od 2 lat, polecam wszystkim koleżanką, bo jest niesamowita. Oczyszczanie kosztuje 70zł, a w tym mamy też poradę kosmetyczną dotyczącą pielęgnacji twarzy. Wszystko zapisuje na karteczkach, dobiera kosmetyki (wcale nie te najdroższe, tylko naturalne). Warto spróbować

Pozdrawiam,
Ania
bluetiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:07   #7
dziewczynazlublina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

ja dzisiaj robilam oczyszczanie twarzy i peeling kawitacyjny u pani ani na czubach , nie pamietam nazwy ulicy ale mam numer 509991147, twarz gladka jestem b.zadowolona
dziewczynazlublina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 23:12   #8
jolanta kaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

ja zawsze chodze na oczyszczanie do Sekretów Piękna na Jana Sawy. mam strasznie problematyczna cere i myslalam ze nic juz nie da sie zrobic, ale seria oczyszczania a potem mikrodermabrazji mi pomogła, no i nie jest tak drogo cos ok 100 zł , z tego co widziałam robią tam prawie wszystko, paznokcie tez, ja zawsze chodze do pani Kasi takiej brunetki mlodej
jolanta kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 21:02   #9
jolanta kaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

Dzis bylam sprawdzic salon na Wileńskiej bo kilka osób juz mi go polecało. No i milo sie zaskoczyłam siedziałam tam pare ładnych godzin Kosmetyczka zdziałała cuda z moja buzią, zrobiłam tez paznokcie, myslalam ze nic juz sie nie da zrobic z moich ogryzków, a te są cuuudne i na dodatek fryz tez mam nowy bo jest tez tam fryzjer, jednym słowem : polecam w 100%
jolanta kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 22:19   #10
mad007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

A ja polecam Panią Anie. Gabinet ma na Siemiradzkiego, a w zasadzie przy Zembrzyckiej i Siemiradzkiego, koło przejścia. Byłam dzisiaj już 4 raz u niej. Bardzo mi uratowała buzię a miałam masakrę po odstawieniu hormonów. Robi mi taką serię, która zajmuje prawie 2 godziny ale ja już widzę poprawę. Ostatnio nawet moja teściowa powiedziała, że wyglądam bardzo ładnie Zobaczymy jak będzie dalej ale póki co jest mega pozytywnie
mad007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 13:19   #11
KatiaK2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

PRZESTRZEGAM przed Centrum Urody na Chodźki 31 w Lublinie!!!
Kupiłam tam oczyszczanie manualne z peelingiem kawitacyjnym, sonoforezą, maską itd z Grupona. Gabinet i początkowe wrażenie ogólne OK ale... 'kosmetyczka' o ile w ogóle nią jest p. Agnieszka (młoda blondynka z długimi włosami) kompletnie nie zna się na tym co robi. PRZETRZEGAM WSZYSTKIM przed korzystaniem z zabiegów tym gabinecie!!! Pokaleczyła mi twarz! po zabiegu oczyszczania manualnego mam strupy, sączące się rany po zdartym naskórku (tak cisneła mi twarz że żywcem zdarła skórę, chociaz skończyłam już 30 lat i nie mam krost itp.) wyszłam z gabinetu z twarzą przypominającą świeżego tatara!! Potem było już tylko gorzej - po prostu porobiły mi się w miejscach ran -strupyyyy po nieumiejętnym oczyszczaniu.
Nigdy w życiu nikt mi tak nie zniszczył skóry, goiło się to ponad 10 dni. PRZESTRZEGAM!!!
KatiaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 14:20   #12
citronnade
Przyczajenie
 
Avatar citronnade
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 6
GG do citronnade
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

W czasach tradzikowych bylam na oczyszczaniu twarzy u osiedlowej kosmetyczki w swojej miejscowosci, ktora zrobila mi z twarzy krater. Dopiero po 10 latach odwazylam sie pojsc na oczyszczanie ponownie. Wybralam Scarlett. Poinformowalam Pania wykonujaca zabieg o swoich obawach. Wyszlam bez ran na twarzy, skora bardzo szybko doszla do siebie. Szczerze mowiac nie widac bylo po niej zadnych zabiegow. Jedyne co mi sie nie podobalo, to to, ze Pani dosc czesto wychodzila. Nakladala mi specyfiki na twarz, mowila ze to musi kilka minut polezec i wychodzila, wracala i ponownie to samo. Bardzo mnie to irytowalo. Ogolnie jestem zadowolona.
__________________


Większość rzeczy jest w ciąż do zrobienia. Cóż, za piękna perspektywa na przyszłość!
citronnade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 11:52   #13
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

Cóż, ja w Lublinie mam jedną kosmetyczkę, do której zawsze chodzę. Kiedyś jako przylepek do Mamy, potem już-ze swoim własnym ryjkiem. Zawsze-to znaczy pamiętam, że na pewno od około ósmego roku życia, kiedy to w tym gabinecie zrobiono mi dziurki w uszach. Nie jest ta pani mistrzynią w dziedzinie depilacji twarzy, za to nogi robi pięknie.

Przez cały okres "trądzikowy" chodziłam do niej, oczywiście buzia "po" była przez dwa dni w stanie lekkiej sieczki (chociaż stan wyjściowy niewiele się różnił wizualnie, więc czego tu oczekiwać?), potem goiło sie wszystko przepięknie.

To ona nauczyła mnie jako podlotka, co mam robić, żeby nie mieć paskudztw na twarzy, to ona poradziła, jakich kremów używać, bo wszystkie koleżanki paćkały się kremami z antybiotykiem, a ona powiedziała, że nic mi nie pomogą, bo skórę mam suchą, a nie żadną przetłuszczoną czy inną mieszaną-i faktycznie!


Dalej, jeżeli jestem w Lublinie, bywam u niej. Trochę z sentymentu, trochę żeby poplotkować, a trochę dlatego, że mam zaufanie.
Pani wie, że przy mnie może sobie zapalić, że może mnie powypytywać o to, co tam u mnie i że sobie pogadamy, ma gabinet w stylu lat dziewięćdziesiątych z nieśmiertelnym sidingiem na ścianach, bierze niewiele pieniążków, ale zabiegi robi solidnie. Poza krwiakiem po depilacji woskowej na twarzy(zdaje się, że nie poinformowałam jej, że trochę podrosłam i mam problem z naczynkami, mea culpa)-nigdy żadnych "wpadek".

Nie robię reklamy, więc dla zaitneresowanych ew. kontakt na priv.

Edytowane przez nosferatku
Czas edycji: 2013-01-07 o 12:05
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 14:57   #14
karolinapharm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

trochę minęło od ostatniego postu wiele danych już nieaktualnych, a szukam kosmetyczki która zna się na rzeczy i możecie polecic do oczyszczania twarzy
karolinapharm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 18:27   #15
Duulcee
Przyczajenie
 
Avatar Duulcee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

dziewczyny, czy któraś tu jeszcze zagląda? a czy któraś z was chodziła może do pani Basi ze Skłodowskiej 52/7? czy któraś mogłaby się wypowiedzieć na temat tej pani?
Duulcee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 09:07   #16
PetitChat
Raczkowanie
 
Avatar PetitChat
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 86
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

Podbijam!
Poszukuje dobrej kosmetyczki do oczyszczania twarzy - codzienna kilkunastogodzinna praca w makijażu zasypała moją cerę zaskórnikami otwartymi i zamkniętymi plus krostki - teraz nawet do osiedlowego muszę coś zarzucić na tan bajzel i kołowrotek się nakręca.
Podkreślam, że mam buzię mieszaną, ale też alergiczną i naczynkową, więc nie chce jej skrzywdzić jeszcze bardziej!
PetitChat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 15:03   #17
magda899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

Hej,
Polecam gabinet kosmetyczny Bio Lift w Świdniku. Pani Bożenka zna się na tym wszystkim, po jednym zabiegu widać już różnicę .Cenowo też nie najgorzej. na prawdę warto mimo, że są to okolice Lublina.
Pozdrawiam
magda899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 21:26   #18
Leeonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
Dot.: oczyszczenie twarzy-dobra kosmetyczka - Lublin

heej, może zagląda ktoś tu z doświadczeniem w kwestii dobrej kosmetyczki?
Leeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-29 22:26:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.