peeling do cery tłustej z rozszerzonymi porami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 09:34   #1
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Question

peeling do cery tłustej z rozszerzonymi porami


Potrzebuje waszej pomocy, bo po kolejnej wizycie u kosmetyczki zgłupiałam. Mam cerę tłustą, z rozszerzonymi porami i podobno zaczynają mi pękać naczynka. Często korzystam z kawitacji i mikrodermabrazji.Zawsze używałam peelingu drobnoziarnistego bo tak zaleciła mi kosmetyczka, potem zmieniłam kosmetyczkę dowiedziałam się, że skoro nie mam cery wrażliwej powinna używać peelingu gruboziarnistego. Więc używałam. Teraz w związku z przeprowadzką znów musiałam znaleźć nową kosmetyczkę, która stwierdziła, że enzymatyczny też jest dobry. Zgłupiałam do reszty. Proszę Was doradźcie mi w końcu jaki peeling używać żeby pomógł a nie zaszkodził
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 09:40   #2
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: peeling do cery tłustej z rozszerzonymi porami

Ja mam także cere tłustą , pory , niedoskonałości itp ale sam peeling tu nie pomorze ... niestey , przestałam odwiedzać kosmetyczke bo wychodząc od niej wygladało to jeszcze gorzej niz sama się tym zajmowałam .... polecam Garniera jest to złuszczający peeling (nie zawiera mydła) , tonik matujący Nivea , płatki cleanO peel płatki do peelingu , to na mały budzet a na większy wypróbowany Vichy NormaDerm na noc lub na dzień pozdrawiam i zycze powodzenia
MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:46   #3
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: peeling do cery tłustej z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Ja mam także cere tłustą , pory , niedoskonałości itp ale sam peeling tu nie pomorze ... niestey , przestałam odwiedzać kosmetyczke bo wychodząc od niej wygladało to jeszcze gorzej niz sama się tym zajmowałam .... polecam Garniera jest to złuszczający peeling (nie zawiera mydła) , tonik matujący Nivea , płatki cleanO peel płatki do peelingu , to na mały budzet a na większy wypróbowany Vichy NormaDerm na noc lub na dzień pozdrawiam i zycze powodzenia

Jeżeli chodzi o dbanie o cerę to mam już swoich faworytów zarówno żele myjące, maseczki, bibułki, toniki, kremy itp. Tylko 2 razy w tygodniu zazwyczaj robiłam sobie peeling i nagle zgłupiałam bo 3 kosmetyczki i 3 różne propozycje i nie chodzi tu o markę tylko o rodzaj, czyli drobno-, gruboziarnisty i na koniec jeszcze enzymatyczny. Ja zauważyłam, że bardzo pomaga mi mikrodermabrazja więc jak na razie z tego korzystam.

A ten Garniera to jaki to jest enzym, drobny czy gruby...??
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 12:54   #4
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: peeling do cery tłustej z rozszerzonymi porami

drobny ... Jeśli Ci pomaga to dobrze ... bo nie kazdemu :
MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:39   #5
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: peeling do cery tłustej z rozszerzonymi porami

Peeling enzymatyczny jest przeznaczony do cery wrażliwej i z pękającymi naczynkami. Jesli tych naczynek jest niewiele, możesz spokojnie używać peelingu ziarnistego - polecam Avon Clearskin, taki niebieski, w promocji ok 10zł, bardzo wydajny. Świetnie ściera wszystko co napotka i pozostawia uczucie świeżości. Jeśli nie masz ropnych krost oczywiście (istnieje ryzyko zainfekowania reszty twarzy ;/ ). Należy go stosować na wilgotną skórę, proponuję co 2-3 dni. Mikrodermabrazji nie polecam. Lepsze działanie mają zabiegi z kwasami oraz peeling kawitacyjny
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 21:31   #6
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: peeling do cery tłustej z rozszerzonymi porami

jak masz rozszerzone pory to nie stosuj peelingu!!!!!!!!!! ja mialam okropnie rozszerzne (wlasnie przez peelingv) i zaczelam stosowac zel do twarzy avene, tonik avene i krem nawvlzajacy. cela mi sie znacznie polepszyla do tekiego stopnia ze przestalam uzywac podkladu
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.