Ratunku! Ci sie dzieje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 09:27   #1
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Unhappy

Ratunku! Co sie dzieje?


Witajcie! Nigdy nie miałam problemu z wypryskami - jesli juz co sie pojawialo , to cos malego i to moze 3 razy w roku. Mam cere naczynkowa , ale zawsze byla pieknie gladka. Od kilku dni uzywam nowego kremu - Pharmaceris Nutri-Capiralil.

Skład: Aqua, Cetearyl Octanoate, Isocetyl Palmitate, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Beeswax (Cera Alba), Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Peanut (Arachis Hypogaea) Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Paraffinum Liquidum, Allantoin, Rutin, BHA, Ascorbic Acid, Arnica (Arnica Montana) Extract, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Parfum, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Alpha Isomethyl Ionone.

Wczoraj zauwazylam , ze na mojej twarzy pojawilo sie mnostwo malutkich podskornych krostek.Nie sa czerwone , tylko w kolorze skory. Jest ich mostwo!!!Normalnie zmasowany atak! Krem wywlilam , bo podejrzewam , ze to przez niego.

Mialam kiedys podobna sytuacje , ale krostki pojaiwly sie tylko na nosie. Uzywalam wtedy przez dwa dni Avene Antirougeurs RICHE . Po tygodniu krostki znikleny , a ja przezucilam sie na wersje Legere. oto skład Riche

Skład: avene thermal spring water (avene aqua), carthamus tinctorius (safflower), seed oil (carthamus tinctorius), ethylhexylmethoxycinnamat e, peg- 12, propylene glycol dicaprylate / dicaprate, mineral oil (paraffinum liquidum), glycerin, gliceryl stearate, cetearyl alcohol , stearic acid, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, squalane, water (aqua), bht, blue 1 (ci 42090), carbomer, ceteareth- 33, chlorphenesin, decyl glucoside, dextran sulfate, dimethicone, disodium edta, fragrance (parfum), hesperidin methyl chalcone, o- phenylphenol, phenoxyethanol, ruscus aculeatus root extract (ruscus aculeatus), triethanolamine, xanthan gun


Moze któras z Was wie , co za składnik mogł to spowodowac?

I najwazniejsze: Co mam zrobic teraz , zeby ta wstretna kasza zniknela? Nie wie , co robic w takich sytuacjach!

HELP !
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 16:46   #2
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Ratunku! Ci sie dzieje?

To jest chyba pytanie na ktróre nie da się konkretnie odpowiedzieć niestety. W obu składach jest kilka potencjalnych zapychaczy i kilka potemcjalnie szkodliwych substancj, które mogły spowodować zmasowany atak To co te kremy mają wspólne - to oleje roślinne, parafinę. Pierwszy dodatkowo ma wosk i prarbeny, a drugi silikon i skwalan. Wszystko to może powodować te krostki.

Krem wywaliłaś i dobrze. Poczekaj aż skóra wróci do normy i spróbuj czegoś potencjalnie mniej zapychającego, albo czegoś sprawdzonego wcześniej.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 17:13   #3
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Ratunku! Ci sie dzieje?

Pij wapno...odczula ...krem mógł spowodować reakce alergiczną i to bez znaczenia na skład..wrażliwą skóre wszystko może uczulić
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:39   #4
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Ratunku! Ci sie dzieje?

Dzieki Dziewczyny za odpowiedz

Pije wapno ...drugi dzien i bez zmian Wiem , ze to pewnie za szybko , zeby byl efekt , ale czuje sie paskudnie
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.