Plamy po opalaniu :( foto - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 16:28   #31
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Też po opalaniu miewam takie plamy.Denerwujące to jest, ale potem znika, a jak jest u Ciebie?
Dodam, że ja takie plamy mam po opalaniu na słońcu, nigdy nie byłam w solarium.
Też tak mam, ale to po kilku pierwszych seansach na słoneczku

Cytat:
Napisane przez Anouska Pokaż wiadomość
O prosze, no i czemu to sie tylko na nogach dzieje?? a po jakim czasie Ci to zeszlo??
U mnie po kąpieli i po balsamowaniu nie ma już po nich śladu
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 12:57   #32
osii123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 63
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

Też miałam podobny problem, ale jak się okazało to wina krążenia.Przestałam chodzić na solarium stojące i po leżącym nie mam takich plam. Pani na solarium powiedziała, że jej też się takie plamy robiły i poszla do lekarza, który dał jej jakies najtańsze tabletki na poprawę krążenia i już jej się takie plamy nie robią w ogole.
osii123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 19:51   #33
bossaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

od tamtej pory co pisałam chodzę tylko na leżące solaria i jest ok nie mam plam..
ale powiem wam ze to dziwny przypadek bo rok wcześniej chodziłam także na stojące solarium i nic nie było mimo ze zawsze miałam problemy z krążeniem..
ale widocznie się pogorszyło..starość nie radość
a na problemy z krążeniem to najlepiej iść indywidualni do dobrego lekaza..uprawiać sport a nie tylko siedzieć, no i czasem polezeć z nóżkami do góry ..dobrze radzić a sama się nie stosuję i mam za swoje bo do tego jeszcze czesto dochodzi problemy z krązeniem limfy i skutkiem tego jest celulit ... niestety dla mnie to temat nie do wygrania mimo ze probowalam już prawie wszystkiego od sportu pod dietę, cud kosmetyki, cud szaszetki do picia, cud tabletki.. az się poddałam bo niestety zero efektów tylko portfel ucierpiał... zaczynam się godzić ze już się tego niepozbędę a szkoda bo dosyć zgrabna jestem tylko na udach i tylku mam szpetne dolki celulitu i wstyd mi na plaży.. :-(
bossaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 16:06   #34
jajun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 202
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

mam identyczne nogi po solarium jak i po sloncu tylko ze biore znty i wydaje mio sie ze od tego mi sie to robi
jajun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:24   #35
patuchna1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

[QUOTE=bossaak;12706076]właśnie szukam odpowiedzi na to samo pytanie..
dla mnie to dziwna sprawa.. zawsze nogi najlepiej mi się opalały i nigdy nie bylo z nimi problemu a opalam się kiedyś bardzo często..ostatnio mniej bo najwyżej 3 razy w miesiacu ..i jakies 2 miesiace temu poszlam na solarium stojące..i wtedy sie to zaczelo..dostalam identycznych plam..
czekalam jak zejadą (zbledną) i dzisiaj kolejny raz poszlam na to samo stojace solarium i znowu to samo sie zaczyna... niedaje mi to spokoju czemu akurat teraz sie to dzieje skoro nigdy z opalaniem niebylo problemu..
najpierw podejzewalam ze to moze przez jakis krem na celulit lub przyspieszacz opalania..ale wyeliminowalam je wszystkie i od ponad miesiaca nieuzywam aby przetestowac czy to nie od tego.. i jak widac nie..bo ponownie wyskoczyly..
dla dalszych testów w przyszlym tygodniu pojde na moje stare lezace solarium..



hej ja mam tak samo mam plamy chodze na stojąće i jak zeszły ci te plamy????????????????????
patuchna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 17:33   #36
patuchna1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Plamy po opalaniu :( foto

[QUOTE=bossaak;13541245]od tamtej pory co pisałam chodzę tylko na leżące solaria i jest ok nie mam plam..
ale powiem wam ze to dziwny przypadek bo rok wcześniej chodziłam także na stojące solarium i nic nie było mimo ze zawsze miałam problemy z krążeniem..
ale widocznie się pogorszyło..starość nie radość
a na problemy z krążeniem to najlepiej iść indywidualni do dobrego lekaza..uprawiać sport a nie tylko siedzieć, no i czasem polezeć z nóżkami do góry ..dobrze radzić a sama się nie stosuję i mam za swoje bo do tego jeszcze czesto dochodzi problemy z krązeniem limfy i skutkiem tego jest celulit ... niestety dla mnie to temat nie do wygrania mimo ze probowalam już prawie wszystkiego od sportu pod dietę, cud kosmetyki, cud szaszetki do picia, cud tabletki.. az się poddałam bo niestety zero efektów tylko portfel ucierpiał... zaczynam się godzić ze już się tego niepozbędę a szkoda bo dosyć zgrabna jestem tylko na udach i tylku mam szpetne dolki celulitu i wstyd mi na plaży.. :-(



naprwade to była wina stojacego ja mam ten sam problem : pomocy
patuchna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.