Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pachnąca' - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 12:14   #451
kwa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Witam drogie panie!
Szukam balsamu brązującego do suchej skóry, dla mężczyzn więc w miarę możliwości o mało intensywnym zapachu lub jakimś mało słodkim

Co polecacie ?
kwa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 21:23   #452
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Ja bardzo lubię masełka do ciała, obecnie używam takiego awokado z bielendy, ma boski zapach, i do tego szybko się wchłania
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 21:46   #453
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa99 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię masełka do ciała, obecnie używam takiego awokado z bielendy, ma boski zapach, i do tego szybko się wchłania
A jak z konsystencją? Nie jest twarde?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 18:25   #454
kwa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Jako że nikt nie był tak miły to ruszyłem dupę i sam poszukałem, znalazłem
Lirene balsam brązujący cafe latte do jasnej karnacji, wszyscy chwalą więc spróbuję

Mam jednak kilka pytań:

Czytałem że twarzy nie należy smarować, czy nie będzie z tego powodu brzydkiego przejścia z opalonej szyji do bledszej twarzy?

Czy przed nałożeniem konieczne jest zastosowanie peelingu?

Czy delikatny trądzik na plecach nie powiększy się przez stosowanie tego balsamu?

I na koniec czy po nałożeniu, mogę iśc za godzinę pod prysznic i go spłukać czy wymagane jest aby pozostał na skórze przez kilka godzin?
kwa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 13:27   #455
BalbinaZwanzig
Raczkowanie
 
Avatar BalbinaZwanzig
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 104
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Używam tego samego balsamu,i od razu Ci powiem że kup ten do ciemnej karnacji,nie patrz na to że masz jasną,bo balsam do jasnej jest ponoć nieskuteczny.
A teraz po kolei:
*ja smarowałam nim twarz,tylko robiłam w ten sposób że mieszałam odrobinkę balsamu z kremem nawilżającym do twarzy. Jak nie będziesz smarować twarzy to raczej tez spoko,bo cera w tym miejscu i tak zawsze jest jaśniejsza od reszty ciała
*peeling nie jest konieczny,ale wskazany
*trądzik-myślę,że napewno nie powiększy się,bo niby jaki wpływ ma na niego balsam?
Jak już nałożysz na siebie balsam,to warto żeby trochę czasu upłynęło. Akurat ten kosmetyk wchłania się dosyć dlugo,więc nie ma sensu po godzinie brać prysznic. Lepiej zaczekać.
I oczywiście systematyczność-opalenizna z tubki ma to do siebie,że szybko się zmywa i nie zachowuje tak jak taka z solarium lub od słońca.
BalbinaZwanzig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 20:24   #456
Blue Jeans
Raczkowanie
 
Avatar Blue Jeans
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 114
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Kocham wszelkiego rodzaju balsamy, kremy, masła, oliwki i inne smarowidła! Mam tego mnóstwo i nie mogę się powstrzymać, żeby nie kupować kolejnych, lubię codziennie posmarować się czymś innym.
Blue Jeans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 22:02   #457
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Użwała któraś z Was olejku do ciała od Neutrogeny?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 19:37   #458
jarzebina_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 59
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

hej, też mam hopla na punkcie balsamów, oliwek, masełek i innych rzeczy do ciała. Jeżeli mogę wam polecić to peeling domowy z kawy, imbir lub cynamonu i oliwki. Bardzo wygładza ale też dzięki oliwce nawilża Taranka nie miałam olejku z neutrogeny zawsze mam zwykłą oliwkę bambino lub olejek arganowy z biendy i oba są ok.
jarzebina_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 16:47   #459
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Od wczoraj używam cudownie pachnącego balsamu waniliowego plus peeling czekoladowy.Słodko......
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 14:48   #460
Emilka020c
Raczkowanie
 
Avatar Emilka020c
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 158
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Mój ostatni zakup jesli chodzi o balsamy to Vaseline, ten żółty i niby pachnie całkiem zwyczajnie a tak przypadł mi do gustu że smaruje się nim ciągle :P wieczorem jak wsiaknie to smaruje jeszcze raz, dopiero go kupilam a juz 1/3 nie ma :P ale tylko ten zapach polubiłam, wachalam w sklepie jeszcze brązowy, zielony i różowy i to juz nie jest 'TO'
__________________
14.05.2014 najważniejszy dzień w moim życiu
Marzenia nie spełniają się ot tak... w tym cała ich magia, że są w-y-c-z-e-k-a-n-e...
23.09.2015 - PORÓD - jest jedyną randką w ciemno,
podczas której masz totalną pewność,
że spotkasz miłość swojego życia
Emilka020c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 11:10   #461
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

A znacie może tę markę? Bo są do wygrania kosmetyki, ale akurat barwy nie kojarzę... http://naobcasach.pl/wygraj-zestaw-k...d-marki-barwa/
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 11:20   #462
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez Emilka020c Pokaż wiadomość
Mój ostatni zakup jesli chodzi o balsamy to Vaseline, ten żółty i niby pachnie całkiem zwyczajnie a tak przypadł mi do gustu że smaruje się nim ciągle :P wieczorem jak wsiaknie to smaruje jeszcze raz, dopiero go kupilam a juz 1/3 nie ma :P ale tylko ten zapach polubiłam, wachalam w sklepie jeszcze brązowy, zielony i różowy i to juz nie jest 'TO'
Gdzie kupiłaś?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 15:23   #463
Emilka020c
Raczkowanie
 
Avatar Emilka020c
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 158
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś?
Niestety nie w pl ale mama mi mówiła że są dostępne
__________________
14.05.2014 najważniejszy dzień w moim życiu
Marzenia nie spełniają się ot tak... w tym cała ich magia, że są w-y-c-z-e-k-a-n-e...
23.09.2015 - PORÓD - jest jedyną randką w ciemno,
podczas której masz totalną pewność,
że spotkasz miłość swojego życia
Emilka020c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 16:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.