No więc mam 2 problemy z moją cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-17, 16:38   #1
natalia_0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2

No więc mam 2 problemy z moją cerą


1 jest taki że na policzkach mam czerwone rumieńce . Nie wiem co to ale wydaje mi się że to naczynka A drugi to taki że pod oczami mam zmarszczki ale to nie są takie zmarchy grube tylko takie jaby to powiedzieć średnie I czy mogłybyście polecić mi coś na te zmarszczki i naczynka delikatnego bo mam dopiero 14 lat I mam jeszcze jedno pytanie jakie kremy BB albo podkłady polecacie na cerę mieszaną czekam na odpowiedź

Edytowane przez natalia_0909
Czas edycji: 2015-05-17 o 16:39
natalia_0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 17:11   #2
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: No więc mam 2 problemy z moją cerą

masz dopiero 14 lat... zmarszczki ? moze śpisz z twarzą wgniecioną na poduszce ? a jesli chodzi o rumience to uważaj na skoki temperatur i nie szoruj jej ręcznikiem i nie płucz w gorącej wodzie
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 11:56   #3
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: No więc mam 2 problemy z moją cerą

Pokazałabyś te rumieńce? Też mam i nie są to naczynka, a objaw atopii, mam je od dziecka i nie zniknęły z wiekiem.
Zmarszczki pod oczami to pewnie mimiczne są (innej opcji nie widzę w tym wieku), nie ma co się przejmować - dużo się uśmiechasz, to widać tego efekty
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 12:54   #4
cndc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 40
Dot.: No więc mam 2 problemy z moją cerą

Jeżeli chodzi o podkłady to zdecydowanie poleciłabym Ci minerały z Amilie (www.amilie.pl) + dobre nawilżenie i/lub filtr przed aplikacją. Minerały mają dobroczynny wpływ na cerę i nie powodują jej przedwczesnego starzenia się Zdecydowanie za to odradzam płynne fluidy - w przypadku jakichkolwiek problemów mogą tylko pogorszyć sytuację - zawierają dużo składników potencjalnie uczulających. Niestety, kosmetyki mineralne są dostępne tylko w wersji sypkiej lub w kamieniu. W przypadku Amilie jest to wersja sypka, ale formuła podkładu umożliwia łatwą aplikację (dobrze się rozprowadza, nie waży się itp.). Najlepiej zamów sobie próbki, żeby trafić z odcieniem pełnowymiarowego podkładu
cndc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 19:49   #5
hesperdyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 42
Dot.: No więc mam 2 problemy z moją cerą

A widać pajączki na twarzy czy tylko rumieńce? Myj buzię czymś łagodnym np. ziaja med fizjoderm - fajnie łagodzi podrażnienia, nie ściąga skóry. Jeśli używasz peelingów to wybieraj te enzymatyczne. Kremy do twarzy wybieraj te o działaniu łagodzącym-jeśli to rumieńce i miewasz uczucie gorących policzków. Jeśli masz pajączki możesz stosować kremy do cery naczynkowej.

I nie przyglądaj się sobie tyle. Bo zmarszczek w tym wieku na pewno nie masz
hesperdyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 15:22   #6
natalia_0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: No więc mam 2 problemy z moją cerą

Po przeczytaniu waszych odpowiedzi juz nie wiem co z tymi policzkami bo raczej suchej skóry nie mam właśnie mam mieszaną bo nie do końca tłustą dotychczas skupiałam sie na dokladnym oczyszczeniu tzn. używałam do mycia żelu mocno oczyszczającego anti acne z under 20 :/
poradźcie mi coś
natalia_0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-27 16:22:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.