Mamusie styczniowe 2020 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-08, 13:56   #2461
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Kupiłam też zimową czapeczkę w Smyku, wzięłam najmniejszą dostępną, ale jakaś mega duża mi się wydaje...
IMG_9135.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 13:57   #2462
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
To waży tyle ile moja łobuziara. Ale mi USG wyleczyło wyliczyło termin na 23.12. Jak ja bym chciała żeby tak było. Albo jeszcze wcześniej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi wyliczyło usg na 29. 12. Ale lekarz stwierdził że duże dzieci wola siedzieć w brzuchu u mamy. Zobaczymy na termin nie ma reguły jednego urodziłam tydzień przed drugiego dzień po. Chciałabym żebysmy święta już spędzili w domu ale co tam moje chcenie. Nie ode mnie to zależy.
Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
A ja mam nadzieję, że chociaż do końca Świąt będziemy w dwupaku. Ale donoszoną mam od 17.12.
Chociaż pewnie im bliżej tego terminu to już będę chciała urodzić, bo już teraz bywa mi ciężko... Byliśmy z TŻ na zakupach w CH, trochę połaziliśmy i teraz pewnie 2 dni będę odpoczywać.
Chciałam kupić najtańszy rożek w Auchan (bo nie wiem czy w ogóle się przyda), ale były same różowe lub dziewczyńskie, ani jednego neutralnego.
Kupiłam za to gumowe klapki do porodu pod prysznic i kurtkę zimową w Housie https://www.housebrand.com/pl/pl/vy3.../cocoon-jacket - tylko inny kolor, którego nie ma na stronie. Wzięłam S i mam jeszcze trochę zapasu na brzuchu, więc mam nadzieję że już do końca ciąży w niej „oblecę”. Obym już dużo nie spuchła. A potem będzie na spacery z psem i do samochodu. Bo na zimę mam same płaszcze puchowe, a w płaszczu ciężko się prowadzi...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja rozka nie mam wcale dla mnie zbędna rzecz. Tzn. napewno pomocna jak ma się niepewna rękę. Ja wolę nosić dziecko bez. Polecam filmiki Pawła Zawitkowskiego na YouTube mama tato co ty na to. Ostatnio byłam na warsztatach z nim i pokazywał wiele przydatnych trików właśnie np jak przekazywać sobie dziecko prawidłowo. Ja matka 2 chłopaków nigdy bym nie pomyślała że może być to takie proste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 14:08   #2463
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Kupiłam też zimową czapeczkę w Smyku, wzięłam najmniejszą dostępną, ale jakaś mega duża mi się wydaje...
Załącznik 7697235


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bo ona jest duża. Na obwód głowy 44/46. Dzieci się rodzą z obwodem około 38. Podejrzewam, że ta czapka może być dobra na następną zimę Albo już za mała. Jak masz możliwość to zwróć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 14:38   #2464
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Bo ona jest duża. Na obwód głowy 44/46. Dzieci się rodzą z obwodem około 38. Podejrzewam, że ta czapka może być dobra na następną zimę Albo już za mała. Jak masz możliwość to zwróć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kurcze, ale w żadnym sklepie nie było mniejszych... Chyba że po prostu wykupione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Mi wyliczyło usg na 29. 12. Ale lekarz stwierdził że duże dzieci wola siedzieć w brzuchu u mamy. Zobaczymy na termin nie ma reguły jednego urodziłam tydzień przed drugiego dzień po. Chciałabym żebysmy święta już spędzili w domu ale co tam moje chcenie. Nie ode mnie to zależy. Ja rozka nie mam wcale dla mnie zbędna rzecz. Tzn. napewno pomocna jak ma się niepewna rękę. Ja wolę nosić dziecko bez. Polecam filmiki Pawła Zawitkowskiego na YouTube mama tato co ty na to. Ostatnio byłam na warsztatach z nim i pokazywał wiele przydatnych trików właśnie np jak przekazywać sobie dziecko prawidłowo. Ja matka 2 chłopaków nigdy bym nie pomyślała że może być to takie proste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie nie wiem czy w ogóle mi się przyda, dlatego szukam jak najtańszego. W Auchanie były za całe 27zł. no ale różowego nie kupię, mimo że nawet lubię ten kolor. Zobaczę w jakimś Kiku albo Carrefourze. Jak się nie sprawdzi to mój pies będzie miał dodatkowe posłanie na swoim miejscu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 14:47   #2465
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Kurcze, ale w żadnym sklepie nie było mniejszych... Chyba że po prostu wykupione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------




Właśnie nie wiem czy w ogóle mi się przyda, dlatego szukam jak najtańszego. W Auchanie były za całe 27zł. no ale różowego nie kupię, mimo że nawet lubię ten kolor. Zobaczę w jakimś Kiku albo Carrefourze. Jak się nie sprawdzi to mój pies będzie miał dodatkowe posłanie na swoim miejscu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
H&M ma w rozmiarze 56... Tam akurat lecą rozmiarami ubranek. W smyku czapki albo na obwód głowy albo na rozmiar.

U nas różki w użyciu do spania. Ale nosić w tym dziecka nie potrafiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 14:59   #2466
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mi udało się upolować maleńka zimowa czapkę w 5-10-15.
Tylko ze ja mam dziewczynkę. W sensie kolorki ale zobacz - firma Marika.793553B3-4F10-4520-A95D-13A86A0CD21D.jpg
Dla porównania wrzucę Ci fotkę czapki z H&M dla 50/56

Ja mam dwa rożki. Kupione za grosze. Jeden w Smyku (30zl) drugi przez neta (34zl).
Jeden na pewno biorę do szpitala.

Później zamierzam je wykorzystać jako maty/kocyki itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 17:11   #2467
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Kupiłam też zimową czapeczkę w Smyku, wzięłam najmniejszą dostępną, ale jakaś mega duża mi się wydaje...
Załącznik 7697235


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bo chyba będzie duża. Sama mam problem z czapeczką nigdzie nie mogę znaleźć takiej ciepłej malutkiej. Na necie znalazłam że średnio obwód głowy niemowlaka to 38 ale to pewnie też zależy od dziecka.
Przy okazji takie czapeczki bawełniane w których dzidzia może być po porodzie macie? Gdzie dostanę takie małe i niezwiązane?

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Kurcze, ale w żadnym sklepie nie było mniejszych... Chyba że po prostu wykupione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------




Właśnie nie wiem czy w ogóle mi się przyda, dlatego szukam jak najtańszego. W Auchanie były za całe 27zł. no ale różowego nie kupię, mimo że nawet lubię ten kolor. Zobaczę w jakimś Kiku albo Carrefourze. Jak się nie sprawdzi to mój pies będzie miał dodatkowe posłanie na swoim miejscu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na necie znajdziesz takie tańsze,ja mam szary w gwiazdki białe chyba niecałe 30 zł
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 17:19   #2468
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Bo chyba będzie duża. Sama mam problem z czapeczką nigdzie nie mogę znaleźć takiej ciepłej malutkiej. Na necie znalazłam że średnio obwód głowy niemowlaka to 38 ale to pewnie też zależy od dziecka.
Przy okazji takie czapeczki bawełniane w których dzidzia może być po porodzie macie? Gdzie dostanę takie małe i niezwiązane?

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------


Na necie znajdziesz takie tańsze,ja mam szary w gwiazdki białe chyba niecałe 30 zł
Pewnie w sklepach z rzeczami dziecięcymi. Ja zawsze miałam w używanych ubrankach. Pierwszy raz założyłam jak wychodziliśmy ze szpitala. Bo na oddziałach położniczych z reguły jest ukrop... W domu w ogóle nie zakładałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 17:42   #2469
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja po wizycie. Mały 1815g, 31+2 tc. Niestety drastycznie szyjka mi się skrocila. Mam się oszczędzać.
Przez 3 tygodnie z 4cm na 2.5 cm.

Dostałam leki i będę się musiała pilnować teraz.

Jutro muszę jeszcze dac mocz na posiew. Co prawda zwykle badanie nie wykazuje stanu zapalnego ale tak w razie czego sprawdzić te bakterie. Mam bardzo dużo wydzieliny z pochwy i możliwe że to przechodzi. Jak wyjdzie dodatni to antybiotyk.

Następna wizyta za 2 tygodnie razem z ktg będzie prawie 34 tc.

A czapeczke zamówiłam z 5.10.15 zobaczymy co przyjdzie w najmniejszym rozmiarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 17:55   #2470
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Mały 1815g, 31+2 tc. Niestety drastycznie szyjka mi się skrocila. Mam się oszczędzać.
Przez 3 tygodnie z 4cm na 2.5 cm.

Dostałam leki i będę się musiała pilnować teraz.

Jutro muszę jeszcze dac mocz na posiew. Co prawda zwykle badanie nie wykazuje stanu zapalnego ale tak w razie czego sprawdzić te bakterie. Mam bardzo dużo wydzieliny z pochwy i możliwe że to przechodzi. Jak wyjdzie dodatni to antybiotyk.

Następna wizyta za 2 tygodnie razem z ktg będzie prawie 34 tc.

A czapeczke zamówiłam z 5.10.15 zobaczymy co przyjdzie w najmniejszym rozmiarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze muszę czekać do 18.11 na wizytę będzie 5 tygodni między wizytami u mnie będzie dopiero 30+2 więc myślę że tak 1600 może będzie ważyła i tak myślę że ja chyba mam w miarę krótka szyjkę bo 4 tygodnie temu u mnie była 3cm a jeszcze wcześniej 3.4 gratuluję wizyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 17:58   #2471
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Bawełniane czapeczki są w Smyku, Pepco,, Tesco, C&A


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 18:31   #2472
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Bawełniane czapeczki są w Smyku, Pepco,, Tesco, C&A


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W Pepco widziałam tylko wiązaną,na stronie Smyka nie widziałam.Tyle że mi chodzi o taką zwykłą jednokolorową bez żadnych uszów itp. Popatrzę jeszcze może przeoczyłam.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Pewnie w sklepach z rzeczami dziecięcymi. Ja zawsze miałam w używanych ubrankach. Pierwszy raz założyłam jak wychodziliśmy ze szpitala. Bo na oddziałach położniczych z reguły jest ukrop... W domu w ogóle nie zakładałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może być i tak że nie użyje, chciałam awaryjne chociaż jedną mieć aczkolwiek wiem że w szpitalu w razie czego też mają.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze muszę czekać do 18.11 na wizytę będzie 5 tygodni między wizytami u mnie będzie dopiero 30+2 więc myślę że tak 1600 może będzie ważyła i tak myślę że ja chyba mam w miarę krótka szyjkę bo 4 tygodnie temu u mnie była 3cm a jeszcze wcześniej 3.4 gratuluję wizyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też miałam 3cm w 29 tygodniu i mi powiedział że na razie ok jest wszystko.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 20:41   #2473
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dziewczyny ale naskrobałyscie , ja miałam dziś strasznie zwariowany dzień , szykowanie imprezki i sprzątanie , czyszczenie łazienki eh no ale jestem teraz u rodziców i zostaje do niedzieli . Jeśli chodzi o tą kołyskę to jest automatyczna ale też można zablokować i nie drgnie , zobaczymy jak będzie się sprawować w nocy , wkoncu to tylko jedna nocka w tygodniu lub na 2 tygodnie jakoś damy radę.

Dziewczyny super że u dzieciaczków po wizytach wszystko ok i jakie już duże maluszki w brzuszkach

Co do przewijakow to nie korzystałam przy żadnej córce teraz też będzie pewnie na łóżku tak mi było najwygodniej.

Termometrom dotykowym nie ufam , mam zwykły i nigdy mnie nie zawiódł

Inevera napisz jak z cukrem na czczo już się ustabilizował?

Dziś byłam na pobraniu krwi i znów mam podwyższone neutrofile i leukocyty i nie wiem czemu skoro nie jestem ani przeziębiona a zęba już dawno wyrwałam i wszystko dawno się zagoiło . Jedynie tsh mi spadło po tabletkach ale znów żelazo na granicy normy a łykam już 2 miesiące

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Miało być termometrom bezdotykowym nie ufam
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 14:42   #2474
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Justi - a jak mierzysz noworodkowi temperaturę takim zwykłym? W pupie?
Ja też wolę takie klasyczne - szklane, ale jakoś bym się bała takiemu maluchowi mierzyć...
Zastanawiam się nad termometrem Xiaomi, nawet całkiem dobre mają recenzje.

Od kilku tygodni mam niezłe przeboje ze sklepem babyhit i z zamówionym wózkiem. Wczoraj w końcu się wściekłam i kazałam im odesłać kasę. I zostałam chwilowo bez wózka, bo nagle w każdym sklepie braki. Ale chyba już sytuacja opanowana (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć! ). Czekam do końca weekendu i zobaczymy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 22:18   #2475
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

miniminiv tak wkładam końcówkę do pupy. Z tym bezdotykowym i to naprawdę siostra i bratowa wydały grubą kasę i pewnego dnia gdy mój bratanek był chory widać było po nim że ma temp jak byk , bratowa mierzyła tym bezdotykowym pokazywało 37 i to parę razy z rzędu inna temp 36,8 , 37 i 37,3 , ja wierzyć niemoglam bo dziecko rozpalone poprostu aż " leciało z rąk," a ta się uparła że termometr pokazuje że nie ma gorączki i nic na zbicie nie chciała dać , twierdziła że przy zabawie się zgrzal i spocił eh po paru minutach mama przyniosła swój zwykły elektroniczny termometr i okazało się że pod 40 stopni temperatura , pojechali na izbę bo to już był późny wieczór i dziecko musiało zostać w szpitalu . Dlatego ja dziękuję za te termometry siostra miała podobna przygodę z córką . Słyszałam jedynie że lepsze są te termometry do ucha ale ile w tym prawdy nie mam pojęcia.

Tak mnie mała boksuje w brzuchu że spać nie mogę i na dodatek mąż chrapie

Mam pytanie do mam które mają dzieciaczki mniejsze czy kremujecie swoje dzieci od stóp do głów po myciu? Bo nie wiem czy dobrze robię , moja ma 1,5 roku
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 05:18   #2476
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość

Mam pytanie do mam które mają dzieciaczki mniejsze czy kremujecie swoje dzieci od stóp do głów po myciu? Bo nie wiem czy dobrze robię , moja ma 1,5 roku
Nigdy tak nie robiłam. Nawet kremu nie mam dla dzieci.

Kurczę, znowu mi rano wywaliło cukier mimo insuliny. Mam nadzieję, że to przez lek, który brałam koło północy. Zobaczymy jak jutro będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 10:13   #2477
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

A co ze smarowaniem pupy? Czego używalyscie i jak często? Nie mówię juz o odparzeniach tylko 'profilaktycznie'? Moja położna mówi że najlepiej nic. Znajoma używa linomag rano, wieczorem i po każdej kupie. Ale i tak były odparzenia... Mi jeszcze w apteczce tylko tego chyba brakuje
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 10:24   #2478
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A co ze smarowaniem pupy? Czego używalyscie i jak często? Nie mówię juz o odparzeniach tylko 'profilaktycznie'? Moja położna mówi że najlepiej nic. Znajoma używa linomag rano, wieczorem i po każdej kupie. Ale i tak były odparzenia... Mi jeszcze w apteczce tylko tego chyba brakuje
Tak jak mówiła położna: nic profilaktycznie. Tylko myć ciepłą wodą, a nie w kółko chusteczki nawilżane. Jak były mniejsze zaczerwienia to u nas w ruch szedł linomag albo alantan. Zależy co było w domu. A na mega duże odparzenia sudocrem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-10, 10:54   #2479
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja kupiłam ten krem z babydrem zielony . Krem ochronny i przeciw odparzeniom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 10:24   #2480
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Co do kosmetyków to wiadomo ze każda moze miec inne poglądy ale ja używam chusteczki waterwips któraś pisala ze sa dla niej za mokre albo ze wysychaja. A z mojego doświadczenia ani razu mi nie wyslchy i sa najlepsze na świecie bo łatwo szybko sie czyści pupke nimi i na długo mi wystarczają . Na to idzie linomag tylko ze mam różowy albo nivea i jak sie zdarzaja zaczerwienienia to sudocrem ale nigdy nie mieliśmy odparzenia i tak jak tu któraś pisala nie smaruje za każdym razem pupy daje jej odpocząć często. Kazda nabierze swoich nawyków i doświadczeń a ja podzieliłam sie moim ☺. Miłego Dnia.
Czy u którejś dzidzia sie jeszcze nie przekrecila?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 12:03   #2481
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Moja już dłuższy czas leży główkowo i niech się nie waży ruszać Dzisiaj mam bardzo zły dzień, jestem cała obolała, boli mnie krocze. Muszę jechać w tym tygodniu na badania do endokrynologa, ale w takim stanie kiepsko to widzę. Coraz gorzej mi i psychicznie i fizycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 12:12   #2482
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Moja już dłuższy czas leży główkowo i niech się nie waży ruszać Dzisiaj mam bardzo zły dzień, jestem cała obolała, boli mnie krocze. Muszę jechać w tym tygodniu na badania do endokrynologa, ale w takim stanie kiepsko to widzę. Coraz gorzej mi i psychicznie i fizycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też już dawno glowkowo na polowkowych na bank tak już był.
Chyba taki gorszy czas to wszystkie nas dopada. Mnie jest bardzo ciężko. Ciężko mi wstawać przekręcić się a nawet chodzić o psychicznym stanie to już nawet nie wspomnę bo to raz płaczę raz się śmieje sama nie wiem co ze sobą robić..
Nie widzę ostatnio żadnych pozytywów jeszcze od dwóch dni nie ruszam się z domu bo chłopaki złapali zapalenie krtani.. I mnie też zaczyna pobolewac gardło faszeruje się czosnkiem i cebula i czuję jak ten smród normalnie, ze mnie wychodzi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 13:54   #2483
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja jutro się dowiem, ale mam wrażenie ze się nie obróciła jeszcze... powiedzmy ze ma czas

Co do ogólnego samopoczucia to u mnie jest w miarę ok. Nastrój itd mam spoko, natomiast faktycznie fizycznie coraz gorzej. Coraz ciężej, słabiej... stopy zaczęły puchnąć, rozstępy się porobiły, zgaga czasem dokucza, pocę się w nocy bardzo, ciagle mi gorąco
Chciałabym żeby były już święta.

A z pozytywów, to była u nas kuzynka męża z rodzina u nas wczoraj i przywiozła mi cała pakę ubranek jak miło, JesCze od nikogo niczego nie dostałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 14:06   #2484
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U mnie w 29 tygodniu była obrócona. Ja ogólnie jeszcze nie mam co narzekać, fakt trochę stoję to bolą plecy,w nocy jak się przekręcam z boku na bok to mnie rwie i to samo jak wstaję z łóżka, zgaga czasami ale szczerze to jeżeli spojrzeć by fizycznie to zawsze myślałam że dużo gorzej będę znosić ciążę chociaż na najgorsze jeszcze mam czas😀 Zastanawiam się też czy pojawią mi się rozstępy z okresu dojrzewania mam ale jak na razie w czasie ciąży nic nie widzę.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 14:24   #2485
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Któraś się pytała o cienkie czapeczki. Za tydzień będą w Lidlu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 14:54   #2486
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Któraś się pytała o cienkie czapeczki. Za tydzień będą w Lidlu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pytałam, dzięki za info ��

Kurde ale znowu wiązane. Myślę za to że na pewno kupię rajstopki��

Edytowane przez martuniaaa25
Czas edycji: 2019-11-11 o 15:14
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 15:56   #2487
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez martuniaaa25 Pokaż wiadomość
Ja pytałam, dzięki za info ��

Kurde ale znowu wiązane. Myślę za to że na pewno kupię rajstopki��
Przecież nie trzeba wiązać

My właśnie dzisiaj odkupiliśmy łóżeczko dla średniej, a jej pójdzie dla najmłodszej. Także mamy zagracony pokój Jeszcze brakuje tylko materaca i monitora oddechu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 16:05   #2488
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Przecież nie trzeba wiązać

My właśnie dzisiaj odkupiliśmy łóżeczko dla średniej, a jej pójdzie dla najmłodszej. Także mamy zagracony pokój Jeszcze brakuje tylko materaca i monitora oddechu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba że ewentualnie jakoś z tyłu związać żeby tak nie bimbały sznurki 😄
Ja wczoraj kupiłam łóżeczko i latałam dwie godziny i wszystko przestawiałam, zawsze potrzebuje czasu żeby się przyzwyczaić nawet do zmiany ustawienia mebli 😃
Jakie materace kupujecie bądź macie? Chyba zdecyduje się na lateksowo-kokosowy
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 16:13   #2489
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Materac lateksowy. Pewnie z firmy Hevea. Mam taki po poprzedniej dwójce i wydaje mi się w sam raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-11, 17:03   #2490
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja materac zamówiłam od razu z łóżeczkiem ze strony Woodies - ten model https://woodies.pl/produkt/materac-n...70-cm-premium/



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Zrobiłam dzisiaj zamówienie w Gemini - wydaje mi się, że zamówiłam absolutne minimum - a tu bach, ponad 300zł.
Kupiłam też śpiworek do wózka na allegro i kilka drobiazgów na Aliexpress.
Przynajmniej sprawa wózka się rozwiązała, ale też będzie mnie to kosztować więcej niż zakładałam na początku.
Chyba znowu w tym miesiącu nic nie odłożę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.