Sekrety programów telewizyjnych, seriali - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 15:40   #1
winterlly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 279
Smile

Sekrety programów telewizyjnych, seriali


Hej. Nie znalazłam takiego wątku, a myślę, że nie tylko mnie ciekawi jak wygląda telewizja od kuchni

podzielmy się sekretami, jak wyglądają programy telewizyjne od środka. Może któraś z Was brała udział w jakimś castingu, nagraniu jakiegoś show itp i zechce podzielić się jak to wygląda, czego przeciętny widz nie widzi
__________________

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza

winterlly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 07:53   #2
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Brałam udział w "Postaw na milion" - Nowicki bardzo miły, sympatyczny , fajny gość uśmiechał się do publiczności, cos zagadywał
"Rozmowy w toku" - najbardziej opłacalne ale nie trawie Drzyzgi, dla mnie jest odpychająca, nie widzi widowni traktuje ją jak powietrze, jest zbyt pewna siebie i wyniosła
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 08:00   #3
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Brałam udział w "Postaw na milion" - Nowicki bardzo miły, sympatyczny , fajny gość uśmiechał się do publiczności, cos zagadywał
"Rozmowy w toku" - najbardziej opłacalne ale nie trawie Drzyzgi, dla mnie jest odpychająca, nie widzi widowni traktuje ją jak powietrze, jest zbyt pewna siebie i wyniosła
Drzyzga jest wyniosła?
myślałam, że taka babka do pogadania o wszytskim..
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 08:22   #4
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Brałam udział w "Postaw na milion" - Nowicki bardzo miły, sympatyczny , fajny gość uśmiechał się do publiczności, cos zagadywał
"Rozmowy w toku" - najbardziej opłacalne ale nie trawie Drzyzgi, dla mnie jest odpychająca, nie widzi widowni traktuje ją jak powietrze, jest zbyt pewna siebie i wyniosła
A jakie są procedury zeby wziąsc udział w "postaw na milion"? Bo jestem strasznie ciekawa
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 08:39   #5
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
A jakie są procedury zeby wziąsc udział w "postaw na milion"? Bo jestem strasznie ciekawa
Nie ma żadnych, dzwonisz i się zapisujesz, ale nikomu nie polecam, byłam raz i więcej nie pójdę. To jest stanie od 8 do 21-22 bo nagrywanych jest kilka odcinków, i płaca za to 50zł.
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:51   #6
winterlly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 279
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

A co do rozmów w toku- to faktycznie wszystkie historie zmyślone i ludzie podstawieni?
__________________

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza

winterlly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:31   #7
Ottos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 172
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Moja znajoma była w Rozmowach w Toku w odcinku o kobietach po ciąży, które wstydzą się swojego ciała i faktycznie jest po ciąży i faktycznie się wstydzi, ale nie wiem ile z tego co mówiła kazali jej powiedzieć, a ile sama improwizowała.
Ottos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 19:39   #8
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Moja znajoma była niedawno w rozmowach w toku i mówiła, że przed programem z nią rozmawiali, a później na tej podstawie napisali scenariusz :P i że płacą nawet dobrze i opłacają hotel ;D
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:56   #9
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez Ottos Pokaż wiadomość
Moja znajoma była w Rozmowach w Toku w odcinku o kobietach po ciąży, które wstydzą się swojego ciała i faktycznie jest po ciąży i faktycznie się wstydzi, ale nie wiem ile z tego co mówiła kazali jej powiedzieć, a ile sama improwizowała.
Moja koleżanka była podstawiona jako napalona dziewica.

Cytat:
Napisane przez ToxicSweety Pokaż wiadomość
Moja znajoma była niedawno w rozmowach w toku i mówiła, że przed programem z nią rozmawiali, a później na tej podstawie napisali scenariusz :P i że płacą nawet dobrze i opłacają hotel ;D
Płacą marnie.
Cytat:
Napisane przez winterlly Pokaż wiadomość
A co do rozmów w toku- to faktycznie wszystkie historie zmyślone i ludzie podstawieni?
nie wiem czy wszytskie , ale większość byłam na nagraniu o związkach w kórych dziewczyna jest prostytutką i była z chłopakiem swoim myląc jego imiona chyba też tego chłopaka pierwszy raz na oczy widziała
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:13   #10
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

w rozmowach w toku podobno 1000 złoty płacą
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 06:44   #11
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
w rozmowach w toku podobno 1000 złoty płacą
płaca 1/3 tego co napisałaś
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 08:54   #12
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
płaca 1/3 tego co napisałaś
ludzie ośmieszają się przed cała polską za tak małe pieniadze?! nie spodziewałam się...
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 09:59   #13
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Wybaczcie ale "poziom" niektórych uczestników "rozmów w toku" dla mnie jest tak żenujący.. Odcinek o dziewczynach, które każdy grosz wydadzą na kosmetyki, nie byłam w stanie obejrzeć do końca..
Wybaczcie za słownictwo, ale takie "puste niunie" mi się wydawały
http://tvnplayer.pl/programy-online/...993,10019.html
tutaj link do tego odcinka
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:07   #14
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
ludzie ośmieszają się przed cała polską za tak małe pieniadze?! nie spodziewałam się...
niektóre może robią tak by stać się zauważone
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:28   #15
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Moja koleżanka poszła na casting do X - factor. Tylko, że nie był to casting z Jury, ale z producentami. Tak naprawdę zanim się trafi na szanowne jury, które widzimy z tv, sprawdzani jesteśmy przez masę osób. Nikt, kto bierze udział w "castingach" emitowanych w odcinkach nie jest tam przypadkowo. Dlatego kompletne beztalencia to tylko chwyt marketingowy ; )
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:38   #16
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Co do TVNowskich programów typu Mam Talent, X-Factor, You Can Dance, Top Model - to słyszałam, że osoby które normalnie przychodzą na casting sa właśnie tak jak piszesz, przejść przez pre casting z producentami ale UWAGA jest też taka akcja, że odpowiednie osoby dostają 'zaproszenie' na casting i automatycznie wchodzą przed JURY.

Mają osoby od tego które wyszukują osoby w Internecie z jakimiś 'osiągnieciami' pasującymi do danego programu.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 21:04   #17
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Tak jest , był na TVP1 taki program z Paśko muzyczny nie pamietam nazwy, moja przyjaciółka poszła zaśpiewała w pre castingu świetnie, przeszła dalej i powinna śpiewać przed tą całą komisją ale Paśko wpuściła bocznymi drzwiami swoich wychowanków śpiewu i było po castingu. Do programu weszli wszyscy byli ustawieni.
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 22:12   #18
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość

Mają osoby od tego które wyszukują osoby w Internecie z jakimiś 'osiągnieciami' pasującymi do danego programu.

daawno temu napisalam tutaj na forum pewnego posta, dosc osobistego. Pozniej dostalam maila od babki z TVN-u, iz czytala posta i ze bedzie taki temat w " rozmowach w toku" i jesli jestem zainteresowana to mnie zaprasza.
Oczywiscie sie nie zgodzilam, ale prawda, iz wyszukuja ludzi w necie.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 00:31   #19
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Co do TVNowskich programów typu Mam Talent, X-Factor, You Can Dance, Top Model - to słyszałam, że osoby które normalnie przychodzą na casting sa właśnie tak jak piszesz, przejść przez pre casting z producentami ale UWAGA jest też taka akcja, że odpowiednie osoby dostają 'zaproszenie' na casting i automatycznie wchodzą przed JURY.

Mają osoby od tego które wyszukują osoby w Internecie z jakimiś 'osiągnieciami' pasującymi do danego programu.
No ale to nawet nie jest jakoś specjalnie ukrywane. Jak w moim mieście był pre-casting do jakiegoś tam szoł, to gazety wyraźnie pisały, że to PRE-casting a nie przed jury. I czytałam tez w gazetach o zespole pewnym i wyraźnie było napisane, że został zaproszony do mam talent (chyba nawet na wizji to powiedzieli - nie pamiętam). Tak naprawdę w takich szoł sam talent na niewiele może się zdać, jeśli ktoś nie ma charyzmy. Oczywiście, że zapraszani są albo kiepsko śpiewający (którzy zrobią z siebie frajerów) albo wyjątkowo utalentowani albo średnio utalentowani ale mający ogromną charyzmę, pyskujący, mający odwagę rozmawiać śmiało z jurorami, zagadać publiczność, zatańczyć, tacy którzy mają odjechaną fryzurę albo strój... Wszystko dla oglądalności...

Rozmowy w toku to dla mnie jakaś kompletna porażka, kiedyś szanowałam Drzyzgę, a rozmowy w toku były dla mnie programem, w którym poruszane były ważne i trudne tematy. Straciłam szacunek do Drzyzgi w związku z tym, że prowadzi program, który teraz jest jedną wielką ściemą... I jeszcze zgrywa się na taką profesjonalistkę... No chyba nie wierzycie, że Ci ludzie naprawdę mają takie odchyły i opowiadają o tym przed kamerą w tak beznadziejny sposób. To jest żenujące... Zaskoczyło mnie to, że czytają nawet fora internetowe w poszukiwaniu historyjek, ale w zasadzie skąd oni będą brali tych ludzi jak nie z netu. Kiedyś zadzwonili do mojego chorego znajomego i chcieli go zaprosić do programu na temat właśnie tej skomplikowanej choroby, nie wiem skąd go wynaleźli...
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 02:23   #20
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;33266197]

Rozmowy w toku to dla mnie jakaś kompletna porażka, kiedyś szanowałam Drzyzgę, a rozmowy w toku były dla mnie programem, w którym poruszane były ważne i trudne tematy. Straciłam szacunek do Drzyzgi w związku z tym, że prowadzi program, który teraz jest jedną wielką ściemą... I jeszcze zgrywa się na taką profesjonalistkę... No chyba nie wierzycie, że Ci ludzie naprawdę mają takie odchyły i opowiadają o tym przed kamerą w tak beznadziejny sposób. To jest żenujące... Zaskoczyło mnie to, że czytają nawet fora internetowe w poszukiwaniu historyjek, ale w zasadzie skąd oni będą brali tych ludzi jak nie z netu. Kiedyś zadzwonili do mojego chorego znajomego i chcieli go zaprosić do programu na temat właśnie tej skomplikowanej choroby, nie wiem skąd go wynaleźli...[/QUOTE]
Dokładnie
Ten jej program to jakieś miejsce dla błaznów.
Kiedyś oglądałam z chęcią i myślałam, że przychodzą tam osoby i opowiadają szczerze o swoich problemach, a teraz w każdym odcinku są tylko jakieś dziunie po solarium albo inni ludzie, którzy robią z siebie idiotów. Żenada.
IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 09:40   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Dla mnie rozmowy w toku dawno temu zeszły na psy i stały się żenującym programikiem dla znudzonych życiem którzy oglądają też pamiętniki z wakacji, ale pałka się przegła jak Drzyzga zrobiła wywiad z rodzicami Madzi.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:58   #22
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dla mnie rozmowy w toku dawno temu zeszły na psy i stały się żenującym programikiem dla znudzonych życiem którzy oglądają też pamiętniki z wakacji, ale pałka się przegła jak Drzyzga zrobiła wywiad z rodzicami Madzi.
ten wywiad "powalił mnie na łopatki"
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:36   #23
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dla mnie rozmowy w toku dawno temu zeszły na psy i stały się żenującym programikiem dla znudzonych życiem którzy oglądają też pamiętniki z wakacji, ale pałka się przegła jak Drzyzga zrobiła wywiad z rodzicami Madzi.
nie wiedziałam nawet :/ było coś takiego?
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:42   #24
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
nie wiedziałam nawet :/ było coś takiego?
tak, w tym tygodniu, we wtorek chyba. ten wywiad miał chyba ukazac rodzicow Madzi w lepszym swietle, jako cierpiacych po stracie dziecka, ale wyszlo im zupelnie odwrotnie- z daleka wieje sciema i kiepskim aktorstwem.



co do samych RwT slyszalam, ze placa 300-500zl.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 16:00   #25
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

W "Rozmowach w toku" wystąpiła moja sąsiadka. Wiem tylko tyle, że prawdziwie ona kiedyś chyba interesowała się żonatymi facetami (i wystąpiła w takim odcinku). Słyszałam ile kasy dostała od wujka, ale nie pamiętam, może go zapytam, to wtedy napisze. Ja te nowsze odcinki oglądam czasem raczej tylko jako komedię (tak jak "Pamiętniki z wakacji") , bo teraz jest mało wartościowych tematów tam, a ja wolałabym coś ambitniejszego.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 00:10   #26
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Ja to nie jestem w stanie oglądać tych wszystkich pamiętników z wakacji i innych jemu podobnych przeróbek. Po prostu nie dałabym rady... Narodzie, co się z Tobą dzieje... Czemu taki chłam ma az tak dobre wyniki oglądalności?

Teraz takie czasy że telewizja to chłam i tragedia... I specjaliści, politycy dziwią się, że szerzy się piractwo, bo ludzie wolą oglądać ciekawe seriale zagraniczne. Kiedyś You can dance i inne programy talent show pokazywały ludzi wyjątkowych, którzy mieli ekstra talenty czy pięknie tańczyli... A dziś? pokazują tylko ludzi ktorzy tanczy i KONIECZNIE mają do opowiedzenia smutną historię, straszną historię albo w ogóle masakryczną historię życia jak Michalina z Top model... A kuchenne rewolucje? - kiedyś tak lubiłam ten program, pokzywał braki w polskich restauracjach i ich realia, pokazywał zmiany, pomysły, kreował jakąś tam świadomość... A teraz przez większość programu przedstawia się problemy rodzinne właścicieli, a Magda Gessler bawi się w psychologa i naprawia rodzinne relacje, jedzenie schodzi na drugi plan. Już strasznie nudzi się ten program... Nie ma teraz czego oglądać...

Co do sekretów programów: Opowiadał mi ktoś, że zna kobietę występującą w którymś odcinku w Surowych rodzicach i mówił że płacili 1000 zł. A scenę pożegnania nagrywali kilkanaście razy.

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2012-04-02 o 00:11
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 00:26   #27
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

A wie ktoś może jak to było z Supernianią? Bo zawsze kiedy oglądałam to podpadało mi to, że kiedy była już scena nagrana niby po czasie, żeby rodzina wypowiedziała się na temat zmian to każdy miał te same ubrania, jak w momencie powitania jej w domu w pierwszym dniu. Tak jak gdyby nagrywali powitanie i pożegnanie jednego dnia, co byłoby totalną ściemą, bo przecież tam miał być odstęp czasu. W dodatku było widać, że mieszkania są "urządzane" na jedno kopyto - we wszystkich były takie same lampy . Niby takie szczegóły, ale nie lubię jak się oszukuję.

Ja już przestałam oglądać YCD, działają mi na nerwy te łzawe historyjki o nieszczęśliwym życiu i wieeeelkiej szansie .
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 11:52   #28
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Ja też już mam dosyć tych ckliwych historyjek, płaczących jurorów. Ostatnio wszyscy coś tacy wrażliwi się zrobili...
Dobre w tych programach typu "X-factor" itp. jest to, że jak chcą kogoś wypromować to na koniec występu puszczają muzyczkę z cyklu "narodziny gwiazdy". Jeszcze jak jest to naprawdę dobry występ to ok, ale nie zawsze tak jest.
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:32   #29
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
A wie ktoś może jak to było z Supernianią? Bo zawsze kiedy oglądałam to podpadało mi to, że kiedy była już scena nagrana niby po czasie, żeby rodzina wypowiedziała się na temat zmian to każdy miał te same ubrania, jak w momencie powitania jej w domu w pierwszym dniu. Tak jak gdyby nagrywali powitanie i pożegnanie jednego dnia, co byłoby totalną ściemą, bo przecież tam miał być odstęp czasu. W dodatku było widać, że mieszkania są "urządzane" na jedno kopyto - we wszystkich były takie same lampy . Niby takie szczegóły, ale nie lubię jak się oszukuję.

Ja już przestałam oglądać YCD, działają mi na nerwy te łzawe historyjki o nieszczęśliwym życiu i wieeeelkiej szansie .
Wow! Ja bym nigdy nie zauważyła takich szczegółów
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 18:57   #30
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: Sekrety programów telewizyjnych, seriali

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
A wie ktoś może jak to było z Supernianią? Bo zawsze kiedy oglądałam to podpadało mi to, że kiedy była już scena nagrana niby po czasie, żeby rodzina wypowiedziała się na temat zmian to każdy miał te same ubrania, jak w momencie powitania jej w domu w pierwszym dniu. Tak jak gdyby nagrywali powitanie i pożegnanie jednego dnia, co byłoby totalną ściemą, bo przecież tam miał być odstęp czasu. W dodatku było widać, że mieszkania są "urządzane" na jedno kopyto - we wszystkich były takie same lampy . Niby takie szczegóły, ale nie lubię jak się oszukuję.
Całkiem możliwe. Prawda jest taka, że teraz wszytskie te realiti szoły to jedno wielkie wyreżyserowane gów*o. Myślmy realnie- jakim cudem można zmienić zachowanie dziecka w ciągu kilku dni , spowodowane wieloletnimi przyzwyczajeniami? Nie znam się na psychologii, ale wg mnie wychowanie to złożony proces...
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-27 13:36:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.