krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-14, 13:46   #1
agagorz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 8

krem ale jaki ?


Ma 28 lat i pierwsze, może jeszcze małe ale już są, zmarszczki pod oczam i do tego mam bardzo suchą cerę, jakich kremów powinnam używać na dzień i na noc. Proszę o podanie nazwy kremów z niższej półki.
agagorz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-14, 15:58   #2
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: krem ale jaki ?

Zainteresuj się Re lipid Dax.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 18:01   #3
Alicja154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 16
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alicja154 GG do Alicja154 Wyślij wiadomość przez Yahoo do Alicja154
krem

Mam pewien problem.Moja cera jest z popękanymi naczynkami.W te wakacje planuję wyjazd do Turcji.Czy mogłabymi Pani polecić jakiś dobry krem do opalania powyżej faktora 30 (bo taki polecała mi Pani Dermatolog)?
Alicja154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 18:04   #4
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: krem

nie wypełniłaś profilu, więc nie wiadomo, czy masz cerę tłustą czy nie - a to jednak ma znaczenie. w związku z tym, proponuję przejrzeć KW - tam jest większość kremów z filtrami. na forum też jest dużo informacji - ale większość zależy od tytpu cery.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 20:53   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: krem

do cery suchej: Avene spf60, Anthelios XL 60+
do cery normalnej/mieszanej w kierunku przetłuszczającej się: Anthelios XL Fluide Extreme 60+, SVR spf50 (barwiony), SVR spf100 (mniej barwiony)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-05, 20:57   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: krem

Moim faworytem jest SVR 100B - obecnie firma dodaje do tego kremu próbki balsamu Xerial i antyperspirantu Spirial.
Polecam - nadaje się dla każdego rodzaju cery.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 15:28   #7
Alicja154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 16
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alicja154 GG do Alicja154 Wyślij wiadomość przez Yahoo do Alicja154
krem

Mam 16 lat i cerę z popękanymi naczynkami.Czy moglaby mi Pani polecić jakiś dobry krem na każdą porę roku?Dlaczego przez cały rok powinno się używć kremów z filtrami?
Alicja154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-10, 15:39   #8
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: krem

nie napisałaś jaką masz cerę- tłusta? suchą?

słońce świeci przez cały rok, przez cały rok emituje szkodzące naczynkom (i nie tylko) promienie UV, więc codziennie należy sie przed nim chronić filtrem.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 17:03   #9
Alicja154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 16
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alicja154 GG do Alicja154 Wyślij wiadomość przez Yahoo do Alicja154
Re: krem

mam cerę suchą
Alicja154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 17:59   #10
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
krem ale jaki? POMÓŻCIE!!!

Mam 25 lat i zawsze używałam kremów dla dzieci ale wysuszyłam sobie buzię podkładami matującymi i nie wiem co z tym zrobić.Pojawiły się sińce pod oczami i lekko pomarszczona skóra.Chciałabym kupić krem na noc i krem pod oczy, żeby nawilżyć skórę twarzy i wokół oczu zlikwidować sińce oraz drobne linie.Błagam pomóżcie, doradzcie jaki krem powinnam kupić.Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na cenne rady.
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 18:58   #11
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: krem ale jaki? POMÓŻCIE!!!

a jaką masz cerę? oprócz tego, że przesuszoną?

skoro kremy dla dzieci Ci służyły to mniemam, że suchą lub normalną - ale skoro miałaś powód do stosowania specyfików matujących to albo normalną albo mieszaną
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-05, 19:54   #12
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Re: krem ale jaki? POMÓŻCIE!!!

o dziekuje za odpowiedź.Mam cerę mieszaną i zawsze nos mi się świeci.Bałam się stosować silniejsze kremy ponieważ zawsze po ich zastosowaniu piekła mnie buzia, pojawiały się czerwone plamy i uczucie gorąca.Teraz jednak uświadomiłam sobie, że czas na jakiś delikatny krem, który nawilżył by moje przesuszone policzki.Oprócz tego, że pudry wysuszyły mi buzię to jeszcze rozszeżyły bardziej pory i okrutnie zniszczyły skórę wokół oczu.Pojawiły się również drobne zmarszczki mimiczne woół ust.Wiem, że to wina tych podkładów.Teraz jednak muszę poradzić sobie jakoś z tym problemem i czuję się bezradna.Czytałam trochę o kremikach pod oczy, które wyrównałyby koloryt,zminimalizowały tzw.worki,sińce i nawilżyły skórę.Mam na mysli produkty : Avene-Soin(kojący krem pod oczy dla wrażliwej skóry),La Roche-Hydraphase Yeux,A.T.W- Soft żel,Dermika-krem,maska z płatków róż.Wymieniłam kilka preparatów chyba bardziej delikatnych.Proszę mi pomóc.Co ma zastosowac osoba,która nigdy dotąd nie uzywała kremów pod oczy?
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 13:31   #13
-Dorota-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice LBN
Wiadomości: 125
Krem

Czy znacie krem który zawiera witaminę E i C, prowitaminę A, koenzym Q10 oaz flawonoidy? I czy wogóle istnieje krem który zawiera te wszytkie składniki razem?
Pozdrówki i prosze o odpowiedź
-Dorota- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 13:46   #14
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Krem

Czy istnieje taki, który zawiera wszystkie te składniki, nie wiem, ale znam taki, który zawiera 3 z wymienionych 5ciu - http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=138 . Spełnia część wymagań, a ponadto mogę go z czystym sercem polecić bo jest wyśmienity
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 11:31   #15
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
krem

od prawie 2 lat stosuje fluid garniera ultaswiezosc ogolnie jestem zniego zadowolona ale chcialam cos zmienic gdyz po zastosowaniu zelu do mycia twarzy skora mi sie przesuszyla

neistety kupilam garnier do sory suchej i nie powiem rewelacja krem sie dobrze wchlania ale po 2 tyg znowu stal sie dla mnie za tlusty
nie mowie ze to wina kremu bo tak sie dzieje z kazdym kremem innym niz wczesniej wspomniany fluid

jak moge na to poradzic?
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 23:55   #16
Indian Summer
Raczkowanie
 
Avatar Indian Summer
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
Dot.: krem

A jaką masz cerę-mieszaną?suchą?tłustą?To ważne by odpowiedzieć na te pytanka

Ja mam mieszaną-uzywam kremu Dax Cosmetics, dotleniajacego z mikro perełkami matującymi-jest swietny. Stosuje go na dzień-na noc staram się odżywiac skórę-masło kakaowe ziaja, zwykły krem nivea, krem nawilżający-relakcujący (rózne marki)

Podkład dla mnie numer 1 to max factor colour adapt-rewelacyjny.
__________________
sierpień 2008-80,40 kg
listopad 2008-67,50kg
...........
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65


kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 09:38   #17
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: krem

caly w tym problem ze jednego dnia mam sucha - swedzi mnie jest cienka
a nastepnego tlusta z czerwonymi plamkami

jest na to jakas rada?
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:01   #18
ilona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
krem

witam.Mam 34 lata i odwodnioną ,suchą skórę twarzy.kupiłam krem z Soraya,biostymulacja odbudowy kolagenu,przeciwzmarszczk owy.Po zastosowaniu skóra na twarzy zrobiła się szorstka.spieczona,łuszcz ył się naskórek,ogólnie żle to wyglądało a nawet trochę bolało.Moja twarz jest skłonna do alergii,wrażliwa,sucha,zz askórnikami.Trudno dobrać odpowiedni kosmetyk.teraz pytanie?czy ten krem jw.napisałam był nieodpowiedni dla mojej cery,czy takie mial dzialanie i czy używać go dalej.Proszę o radę.ilona
ilona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 12:01   #19
MaoCe
Raczkowanie
 
Avatar MaoCe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: krem

Odstaw krem. Widocznie Ci nie służy. Polecam najpierw delikatny (drobny) peeling - zeby pozbyc sie martwego naskórka a pozniej zaopatrzenie sie w odpowiedni krem. Musisz sama sprawdzic jaki Ci będzie odpowiadał. Moja skora jest b.podobna do Twojej, mi przypadł do gustu ten http://www.abacosun.pl/karta-produkt...10_249,pl.html nie uczula, nie podraznia.
Mozesz tez wybrac sie do kosmetyczki ktora zrobi Ci jakis fajny zabieg odżywczy z wprowadzeniem ampułki.
Polecam tez kupic w jakims slepie internetowym skwalan 100% i stosowac do na noc z kremem. Bardzo łagodzi i jest niedrogi.
MaoCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 08:44   #20
ilona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: krem

Dzięki MaoCe za podpowiedz.ilona
ilona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 08:48   #21
ilona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: krem

Witam pani Beato.Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytanie w wątku KREM.Pozdrawiam,ilona
ilona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 09:46   #22
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: krem

Ja nie Beata, al moze moje doswiadczenie sie przyda.

Mam 32 lata i cere mieszana ze sklonnoscia do wysuszania/odwodniania w okresie zimowym. tak mi sie porobilo jak skonczylam 30-tke. To byla by moja trzecia zima z wysuszona i sciagnieta skora. A zapomnialam dodac, moja cera jest wrazliwa i naczynkowa.
Jak napisalam wyzej, to byla by moja trzecia zima z takimi problemami, ale wlasnie byla by, a nie jest. Mialam probke emulsji myjacej Nivea ten rozowej. balam sie jak cholercia, ale wyprobowalam, no i eureka. Emulsja nawilzyla, zagodzila moja cere, rumien( a borykalam sie z nim od roku) znikl i co najwazniejsze( bo roznie pisza na KWC) emulsja ta zmywa u mnie gruba warstwe tapety i filtr ( uzywam na dzien filtry). Polecialam na drugi dzien do Rossmanna i kupilam cala tubke, do kompletu dokupilam tonik. Go sie jeszcze bardzij balam, bo probki nie mialam, ale mialam kiedys ten tonik jeszcze w starej wersji, gdy zawieral aloes i rumianek. Wtedy mi nie podszedl, a teraz...? Kolejna eureka. Tanik fantastycznie nawilza i wacik jest czysty czyli emulsja ta u mnie naprawde zmywa caly makijaz lacznie z filtrem.
Uzywam tych produktow juz od konca listopada i moje problemy z cera sie skonczyly, a do tego mam znacznie czysciejszy nos, a zaskorniki to byla moja codziennosc. na noc dokupilam sobie krem ten Nivea Sensitive balance( chyba go nie ma w PL), do cery wrazliwej z lukrecja i co druga noc jako anti-age stosuje Diroseal. Mialam kupon na krem dzienny z tej rozowej serii Nivea i akurat byla tez u mnie promocja w Rossmannie na ten krem, wiec kupilam go duzo taniej i wyprobowalam jako maseczke. Kolejna rewelacja. Krem nalozony gruba warstwa wchlonal sie i to calkiem sporo, do tego bardzo nawilzyl moja cere.
Ja nie wiem juz co to jest wrazliwa naczynkowa cera, nie wiem co to rumien i zaskorniki na nosie ( jesli jest kilka kropek to naprawde male). Chtenie wyprobowalabym krem na noc z tej rozowej serii, ale u mnie go nie ma, za to jest ten Sensitive balance. Mleczko do demakijazu zlikwidowali jak zliftingowali cala serie, ale wiem ze w PL mozna je kupic.
Wiem juz ze dobry myjal i tonik ( jesli ktos uzywa) jest bardzo wazny. Nie wiem czy pomoglam, ale chcialam przedstawic pöroblem od szerszej strony, ze nie tylko krem sie liczy, ale i preperaty jakimi oczyszczamy nasza cere.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:46   #23
DominikaSz
Przyczajenie
 
Avatar DominikaSz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
GG do DominikaSz
Dot.: krem

Cytat:
Napisane przez ilona Pokaż wiadomość
witam.Mam 34 lata i odwodnioną ,suchą skórę twarzy.kupiłam krem z Soraya,biostymulacja odbudowy kolagenu,przeciwzmarszczk owy.Po zastosowaniu skóra na twarzy zrobiła się szorstka.spieczona,łuszcz ył się naskórek,ogólnie żle to wyglądało a nawet trochę bolało.Moja twarz jest skłonna do alergii,wrażliwa,sucha,zz askórnikami.Trudno dobrać odpowiedni kosmetyk.teraz pytanie?czy ten krem jw.napisałam był nieodpowiedni dla mojej cery,czy takie mial dzialanie i czy używać go dalej.Proszę o radę.ilona
Mam takie same problemy z cerą jak TyDługo szukałam odpowiednich kremów, żeby moja buźka wyglądała na świeżutką i nawilżoną. I znalazłam...produkty z serii CALMA HLC Ziaja. Nie oczekiwałam niczego fantastycznego...ale bardzo pozytywnie się rozczarowałam Zakupiłam sobie: piling enzymatyczny, który, dla takiej cery jak Nasza, jest wskazany. Krem z kw. hialurynowym, który używam na noc i na niepogodę (jest gęsty i tłusty). Krem nawilżający,którego używam na dzień i mleczko do demakijażu z tej samej serii. Warto spróbować bo każdy produkt jest niedrogi. Szczerze polecam, ta seria naprawdę odżywiła moją buźkę i nadała jej soczystości...
DominikaSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 14:56   #24
ProX17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Krem

Witam wszystkich.
chciał bym sie zapytac jakego najlepjej kremu mam używac zebym jak najszybciej sie opalił.Mam 16lat i chciał bym sie oplic ;].wiec jaki mi krem polecacie dzieki ktoremu szybko sie opale(niemam piegów);].prosze o pomoc
ProX17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 15:32   #25
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Krem

Polcam przejrzeć KWC
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 20:36   #26
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Krem

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=427559
watki zbiorcze, wyszukiwarka, KWC>
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.