Prowadzisz małą gastronomię? Zajrzyj, potrzebuję porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 15:50   #1
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769

Prowadzisz małą gastronomię? Zajrzyj, potrzebuję porady


Witam Wszystkich. Jestem w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej - mały grill bar. Po wizycie w Sanepidzie wiem mniej niż przed, pomijam już fakt "ochoczej pomocy ze strony pracowników" nie dowiedziałam się nic, a jedyny pan który się nade mną ulitował i raczył zwrócić uwagę że przyszłam zapytać powiedział że mam "zrobić tak żeby było dobrze" Mam pytanie odnośnie tych wszelkich instrukcji BHP, przeciwpożarowych itp które muszą wisieć w lokalu. Gdzieś trafiłam na takie instrukcje w PDF do pobrania za free, nie ukrywam że chętnie bym z tego skorzystała bo 1 kosztuje normalnie około 10zł a będę ich potrzebowała duuuużo Z tym że nie wiem czy w ogóle coś takiego jest dopuszczalne? Wydrukowanie ich i powieszenie na ścianie w koszulce np... Poza tym też nie dowiedziałam się w które konkretnie powinnam się zaopatrzyć bo jak poruszyłam temat instrukcji to powiedziano mi "tym to niech się pani zajmie na koniec, z tego co widzę jeszcze dużo innych załatwień przed panią". No i racja ale powolutku chcę sobie wszystko już gromadzić.
Może wiecie które dokładnie będą mi potrzebne... Jest ich mnóstwo, praktycznie na każdy sprzęt używany w gastronomii, osobna do noża, do bemara, do grilla, do pieca, do mikrofali, na samo to wydam parę stówek więc chciałam jednak trochę zaoszczędzić, a też nie wyobrażam sobie wytapetowania całego lokalu świstkami, może nie wszystkie są konieczne?
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 16:50:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.