Mamy majowe 2019 część 9 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-20, 10:27   #31
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Moje dziecko bawi się pielucha i po co wydawałam tyle na zabawki 😂
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 10:30   #32
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

O co chodzi z tym zwiększaniem Wit d? Pierwsze słyszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 10:31   #33
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Absolwentka, mój też lubi się bawić pieluchami. Jak ktoś ma blisko do Sandomierza to w ten weekend jest festiwal czekolady i słodyczy😁
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 10:54   #34
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle dziewczyny muszę się doradzić. Najpierw zaczęliśmy karmić małego bebiko ale zmieniliśmy mu na NAN Opti pro. Było trochę poprawy na początku ale potem kupy znowu zaczęły być rzadkie i brzydkie i suche plamy na czole i główce. Kupiłam krem z dermedic, podobno dobry skład według srokao. Krem dla dzieci z atopową skórą. Nie za bardzo pomagał.
Poszliśmy do lekarki i przepisala bebilon pepti dha. Plamy w miarę zniknęły (czasem ma suche lekko różowe plamy przy brwiach, nie duże) ale kupy dalej brzydkie. I teraz moje pytanie. Skoro suche plamy zniknęły albo nie są już w takiej ilości a kupy dalej są brzydkie i rzadkie to zostać przy tym bebilonie czy spróbować nutramigen? Po nutramigenie i tak kupy będą rzadkie a przecież to chciałam wyeliminowac. Nie wiem co zrobić bo głównie właśnie o te rzadkie kupy mi chodzi. Boję się że jak wrócimy do zwykłego mleka to znowu będą suche plamy na główce i że nabawi się w końcu jakiegoś zapalenia jelit. Lekarka dała nam skierowanie do gastroenterologa żeby małego obejrzał i zlecił ewentualnie jakieś badania. Myślę o alergologu ale właściwie po co tam iść? Zrobi mu jakieś testy? Jak myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zrobi mu testów, można je wykonać dopiero u dziecka powyżej 12msc życia. Proszę idź do tego alergologa. Myślę, że pomoże bardziej niż my tutaj a wy będziecie spokojniejsi. Przecież to chodzi o zdrowie Twojego dziecka. Chyba warto poszukać pomocy u dobrego specjalisty wcześniej. Pytanie osób, które nie borykały się z takim problemem u dziecka (o zmianę mleka) naprawdę nic nie wniesie do waszego życia.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Alergolog obejrzy zmiany, pomoże w wyborze mleka, doradzi jak rozszerzać dietę (musisz wiedzieć, że jak to alergia na bmk to pewnych produktów musisz unikać nawet do 12msc życia dziecka by nie zrobić mu krzywdy). Zrobisz jak uważasz ale ja bym poszła, tym bardziej, że wasza pediatra zna się na alergiach jak pies na gwiazdach.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87186643]Moje dziecko bawi się pielucha i po co wydawałam tyle na zabawki [/QUOTE]Piona, u nas jest tak samo Moja Hela to kolekcjonerka pieluch, ma dwie szuflady

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
To dobrze, że lepiej. A co to było za szczepienie?U nas szczepienia są tylko we wtorki i czwartki przed południem i tylko zdrowi pacjenci. Dziwne, że nie wszędzie tak jest.
Mateusz wczoraj pospał max godzinę przez cały dzień, w tym pół godziny w samochodzie jak wracaliśmy z zakupów, więc dziś w nocy dopiero po 5 jadł i to ja go obudził, wcześniej nie był zainteresowany. Więc pewnie dziś będzie nadrabiał noc z jedzeniem inic nie zrobię w domu. Miałam wstać wcześniej, ustawiłam budzik, ale zaraz zasnęłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Druga dawka 5w1

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:00   #35
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Absolwentka, mój też lubi się bawić pieluchami. Jak ktoś ma blisko do Sandomierza to w ten weekend jest festiwal czekolady i słodyczy😁
Z moim stanem przedcukrzycowy jak znalazł 😂 😂 😂
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:04   #36
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Katie byliśmy w zeszłym roku i szału nie było

Mój tez lubi bawić się pieluchą i smoczkiem. Choć i tak najbardziej się szczerzy na widok oballa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:06   #37
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

W mojej przychodni są dwa wejścia do dzieciowego - dla chorych i zdrowych, są rozdzielone. Mam tylko nadzieję że lekarka myje porządnie ręce jak przechodzi z jednej części do drugiej

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 11:07   #38
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Uuu biedaczka, chociaż wiesz z alergią małego na bmk, to co najwyżej vegańskie słodycze wchodzą w grę. Sysa, my też many alergię na bmk i właśnie wybieram się do alergologa, bo znowu ma suchą główkę a nie jem w ogóle mleka. Boże, żeby jajek nie trzeba było wykluczać, bo chyba kopyta wyciągnę albo na mm przejdę.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:17   #39
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Agata, a Ty możesz napisać skargę na dr. Ja bym tak zrobiła. Właśnie szukałam info i sporo jest takich przypadków ;/ że lekarz na siłę ściąga napletek. Rywanol na gazik jałowy i sporo rodziców pisze, że kąpiel w nadmanganianie potasu. To takie fioletowe tabletki, dajesz minimalną ilość do wody, musi się dobrze rozpuścić, nie może zostać żaden kryształek i w tym kąpiesz. Uważaj żeby oczunie zachlapać. Ja bym się wstrzymała póki co z płynami i innymi konsteykami do kąpieli

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Też sprzedają w proszku. Ja tylko dodam żeby najpierw w szklane rozpuścić i to dodać do wanienki bo jak się sypnie za dużo to do wylania szklanka a nie wanienka.
Plus! Samemu uważać. Kryształki wzeraja się w mokre ręce!normalnje w skórę się wtapiaja
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja bym przykomarzyła.
Co zresztą już zrobiłam, bo młoda od 4.40 " na nogach". Usnęła przed 8 z cyckiem w buzi, więc nie miałam wyjścia .
Teraz powtórka z rozrywki, ale już może uda mi się odkleić i coś zrobić.
Dzięki i info o wit D. Jakoś mnie ominęło że zwiększa się dawkę.

Moja Olka jakaś mega niewymiarowa. Body z Lidla 62 w praniu, więc już regularnie wyciągam 68. Popadło na jakieś z Pepco. Na długość ok, ale rękawy.. zawijałam 3 razy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to mówia najczęściej na bilansie 6mcu
Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do przychodni. Niestety dzisiaj jej nie ma więc nie mogę jej powiedzieć co o tym sądzę. Pielęgniarka powiedziała żebym przyszła do lekarza rodzinnego żeby albo to obejrzał albo chociaż coś zalecił co robić w takim przypadku.

Jeśli chodzi o samą lekarke hmmm z samych wizyt jestem zadowolona. Poświęca nam bardzo dużo czasu i uwagi, odpowiada na każde nasze pytania no i po każdej wizycie czuje że wizyta przebiegła w 100%.
Z jednej strony nie chciałabym jej zmieniać bo boję się że trafimy jeszcze gorzej a z drugiej ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Możliwe że może zauważyła jakieś nieprawidlowosci w siusiaku małego i chciała to sprawdzić ale powinna nam oznajmić co będzie robić.
Powiedziała że trzeba zacząć odsłaniac napletek żeby tam w środku nic się nie zbierało brud z pampersa itp. Z jednej strony może i ma rację i chciała dobrze ale chyba powinna wiedzieć żeby nie ściągać tej skóry aż tak.
Nie wiem muszę poszukać jakiejś innej przez weekend. Może od przyszłego miesiąca zapisze małego do innej przychodni bo teraz za tydzień będzie miał szczepienia i nie chce nic w tym temacie zmieniać.

Co do mleka to też zdziwiło mnie to że po mojej prośbie zmieniła decyzje. Trochę jest mało wiarygodna skoro zmienia zdanie pod wypowiem sugestii pacjenta. No nic spróbujemy ten nutramigen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak możesz być zadowolona, co z tego jak mówi dużo jak średnio mądrze na niektóre tematy? :=


Wracam do domu. Dali radę z butla

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
W mojej przychodni są dwa wejścia do dzieciowego - dla chorych i zdrowych, są rozdzielone. Mam tylko nadzieję że lekarka myje porządnie ręce jak przechodzi z jednej części do drugiej

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
A to nie myje na wizycie? W standardzie co dziecko powinna umyć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:17   #40
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Też sprzedają w proszku. Ja tylko dodam żeby najpierw w szklane rozpuścić i to dodać do wanienki bo jak się sypnie za dużo to do wylania szklanka a nie wanienka.
Plus! Samemu uważać. Kryształki wzeraja się w mokre ręce!normalnje w skórę się wtapiajaBo to mówia najczęściej na bilansie 6mcu Ale jak możesz być zadowolona, co z tego jak mówi dużo jak średnio mądrze na niektóre tematy? :=


Wracam do domu. Dali radę z butla

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

A to nie myje na wizycie? W standardzie co dziecko powinna umyć

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jaki kolor zrobilas?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:18   #41
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Uuu biedaczka, chociaż wiesz z alergią małego na bmk, to co najwyżej vegańskie słodycze wchodzą w grę. Sysa, my też many alergię na bmk i właśnie wybieram się do alergologa, bo znowu ma suchą główkę a nie jem w ogóle mleka. Boże, żeby jajek nie trzeba było wykluczać, bo chyba kopyta wyciągnę albo na mm przejdę.
Oreo można i mambe i rittersports marcepanowy i chyba baton Danusia albo z tych w tym stylu inne imię

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 11:22   #42
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Jaki kolor zrobilas?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Brudny ciemny róż a na stopach bardzo ciemny grafit
Stop nie wstawię ale łap to IMG_20190920_103346.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:24   #43
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Dziewczęta, tak sobie myślę żeby jakos sensownie odświeżyć pierwszą stronę. Co chcemy żeby tam było? Moze jakieś linki z IG i FB na ciekawe profile, jakieś przydatne strony internetowe? Dawajcie pomysły, linki, co uważacie że warto by było wstawić, potem wezmę zbiore to wszystko do kupy i będzie wszystko w pierwszym poście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:27   #44
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Brudny ciemny róż a na stopach bardzo ciemny grafit
Stop nie wstawię ale łap to Załącznik 7691746

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ahahaha patrz. Nie hybryda,ale też brudny róż. Opi miało w zeszłorocznej kolekcji piękne brudne kolory. Mam gdzieś szaro-niebieski brudny

MVIMG_20190920_122546.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Eceea
Czas edycji: 2019-09-20 o 11:29
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 11:41   #45
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Dziewczęta, tak sobie myślę żeby jakos sensownie odświeżyć pierwszą stronę. Co chcemy żeby tam było? Moze jakieś linki z IG i FB na ciekawe profile, jakieś przydatne strony internetowe? Dawajcie pomysły, linki, co uważacie że warto by było wstawić, potem wezmę zbiore to wszystko do kupy i będzie wszystko w pierwszym poście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już bym nic nie dawała... Kalendarz o już
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ahahaha patrz. Nie hybryda,ale też brudny róż. Opi miało w zeszłorocznej kolekcji piękne brudne kolory. Mam gdzieś szaro-niebieski brudny

Załącznik 7691749

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ahaha cudnie!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 12:07   #46
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Ładne macie mani dziewczyny, ja idę w poniedziałek na brwi i mani niedaleko domu, babcia mi posiedzi ze Staśkiem.

Agadzie, ja nie mam pomysłów co do 1 strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 12:34   #47
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Możeee kamienie milowe? Chyba jest jakaś grafika u fizjoterapeutki z misją. Grejpfrutowa wiesz może? A mój najpierw jadł 40 minut, a potem się owinął kocem i już 2 godzinę śpi. Pewnie po szczepieniu tak.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 12:54   #48
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Możeee kamienie milowe? Chyba jest jakaś grafika u fizjoterapeutki z misją. Grejpfrutowa wiesz może? A mój najpierw jadł 40 minut, a potem się owinął kocem i już 2 godzinę śpi. Pewnie po szczepieniu tak.
U nas też spanie i tulenie po szczepieniu

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 13:22   #49
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja już bym nic nie dawała... Kalendarz o już Ahaha cudnie!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Dziewczęta, tak sobie myślę żeby jakos sensownie odświeżyć pierwszą stronę. Co chcemy żeby tam było? Moze jakieś linki z IG i FB na ciekawe profile, jakieś przydatne strony internetowe? Dawajcie pomysły, linki, co uważacie że warto by było wstawić, potem wezmę zbiore to wszystko do kupy i będzie wszystko w pierwszym poście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym nic nie dawała.


Mój mąż ma urodziny za niecały miesiąc, zawsze miałam super pomysły na prezent a w tym roku kaszka manna zamiast mózgu
Wymyśliłam wypad do Gdańska na jedną noc ale chciałabym coś jeszcze rzeczowego mu dać a nie mam pomysłu. Może zainspirujecie mnie jakoś? Szukam czegoś do 100 zł, pasek, spinki do koszuli, krawat, zegarek, portfel odpadają
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 13:24   #50
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Też bym nic nie dawała.


Mój mąż ma urodziny za niecały miesiąc, zawsze miałam super pomysły na prezent a w tym roku kaszka manna zamiast mózgu
Wymyśliłam wypad do Gdańska na jedną noc ale chciałabym coś jeszcze rzeczowego mu dać a nie mam pomysłu. Może zainspirujecie mnie jakoś? Szukam czegoś do 100 zł, pasek, spinki do koszuli, krawat, zegarek, portfel odpadają
Jakaś książka albo jak nie lubi czytać to płyta do auta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 13:32   #51
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Też bym nic nie dawała.





Mój mąż ma urodziny za niecały miesiąc, zawsze miałam super pomysły na prezent a w tym roku kaszka manna zamiast mózgu

Wymyśliłam wypad do Gdańska na jedną noc ale chciałabym coś jeszcze rzeczowego mu dać a nie mam pomysłu. Może zainspirujecie mnie jakoś? Szukam czegoś do 100 zł, pasek, spinki do koszuli, krawat, zegarek, portfel odpadają
O kurde, mój też ma urodziny niedługo

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 13:33   #52
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Oki, to zostaje jak było

Chryste ta doczepka do wózka to jakieś nieporozumienie. Albo źle zamontowane. Ale niewygodne jak cholera, niemal uniemożliwia mi skręcanie wózkiem, haczy o nogi, no masakra. Użyłam tylko raz, w sensie tylko raz jechałam tym z przedszkola, odległość jakieś 300 m od domu, może przyjmą mi zwrot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 14:27   #53
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Dziewczęta, tak sobie myślę żeby jakos sensownie odświeżyć pierwszą stronę. Co chcemy żeby tam było? Moze jakieś linki z IG i FB na ciekawe profile, jakieś przydatne strony internetowe? Dawajcie pomysły, linki, co uważacie że warto by było wstawić, potem wezmę zbiore to wszystko do kupy i będzie wszystko w pierwszym poście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Możeee kamienie milowe? Chyba jest jakaś grafika u fizjoterapeutki z misją. Grejpfrutowa wiesz może? A mój najpierw jadł 40 minut, a potem się owinął kocem i już 2 godzinę śpi. Pewnie po szczepieniu tak.
A ja bym wrzuciła coś.
Linka do gibobobasy ( tam są karty co powinno dziecko ogarniać w jakim czasie)
Może cos o RD?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 14:50   #54
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
A ja bym wrzuciła coś.
Linka do gibobobasy ( tam są karty co powinno dziecko ogarniać w jakim czasie)
Może cos o RD?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie najprościej będzie chyba z linkami do stron, żeby zwięźle było. Te karty spoko, znasz stronę www? RD to też myślę linki ze stronami blw (znam cała jedna ), przepisami. I tak w sumie to chyba starczy żeby nie zawalać niepotrzebnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 14:52   #55
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Jakaś książka albo jak nie lubi czytać to płyta do auta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Książki jak jakieś chce to sam soi kupuje więc nie mam co mu kupić, odtwarzacza na płyty nie mamy, muzyka z penka leci
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 15:14   #56
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
A ja bym wrzuciła coś.
Linka do gibobobasy ( tam są karty co powinno dziecko ogarniać w jakim czasie)
Może cos o RD?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz płaszcz. Trochę drogi, ale może będzie promo http://www.zartex.pl/stella-granatowy-aw19

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 15:57   #57
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Ooooo, znów nowa część Czekam właśnie na TŻ i teściową, my ruszamy na basen, a mała zostaje z babcią
Czy nasze spacery kiedyś będą normalne? Wszystkie mamy spokojnie chodzą z dziećmi po parku, a moja daje taki koncert, że klękajcie narody Zawsze kończy się tym, że ją motam w chustę i pcham pusty wózek Chyba w ogóle przestanę brać ten wózek jak nie planuję zakupów, bo bez sensu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:05   #58
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ooooo, znów nowa część Czekam właśnie na TŻ i teściową, my ruszamy na basen, a mała zostaje z babcią
Czy nasze spacery kiedyś będą normalne? Wszystkie mamy spokojnie chodzą z dziećmi po parku, a moja daje taki koncert, że klękajcie narody Zawsze kończy się tym, że ją motam w chustę i pcham pusty wózek Chyba w ogóle przestanę brać ten wózek jak nie planuję zakupów, bo bez sensu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jesteś sama, u nas to samo.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:13   #59
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Mój ma za tydzień półokrągłe urodziny i pomysłów na prezent zero
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 16:22   #60
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Elsabel ze starszym też wietrzyłam wózek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 12:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.