!!! Pierwszy dzień w nowej pracy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 13:25   #1
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908

!!! Pierwszy dzień w nowej pracy !!!


Witam. Pare dni temu prosilam o pomoc w doborze fryzurki - w wyniku czego rozjasnilam odrosty Teraz mam naprawde problem. Zmienilam prace i we srode mam pierwszy dzien w nowym otoczeniu.

Blagam, podpowiedzcie mi jak malowac moje oczka, czy moge sobie pozwolic na troszke drapieznosci? Jesli chodzi o ubior - uwielbiam dekolty,ale nie chce wygladac zbyt odwaznie w pierwszysch dniach. NIE CHCE BYC TEZ SZARA MYSZA!!! No i jak tu mi dogodzic. Help Podklejam moje fotki.

Ah - praca za biurkiem - takze chyba nie bede mogla wlozyc sportowej spodnicy ?!?

Pozdrawiam, i z nadzieja czekam
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 09:42   #2
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: !!! Pierwszy dzień w nowej pracy !!!

UP UP - proooszeee....
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:02   #3
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: !!! Pierwszy dzień w nowej pracy !!!

co do ubioru, to zależy jakie konwenanse obowiązują w tej firmie. Ale zanim je oznasz proponuję ubrać się zachowawczo. Spódniaczka , załóż do niej jakąś fajną sportową koszulkę, marynarkę, albo sweterek.Butki na delikatnym obcasie/ Będzie trochę elegancko, trochę sportowo. Jakaś fajna biżuteria, typu wisior na szyję, alebo fajna branzoletka.Powinno być OK. Nie będziesz sie czuć jak szara mysz. A co do makijażu. Proponowałabym pastele. Podkreśl dół oka jakimś bązowym cieniem. Pod łuk brwiowy nałóż jasny cień co pozwoli "otwaorzyć" oko i sprawi że będzie większe. Wytuszuj rzęsy i góne i dolne. Obrobina różu na policzki. Usta raczej w delikatnym kolorze, może delikatny złamany różem beż. Jeśli lubisz nałóż na twarz obrobinę rozświetlacza. To sprawi że twarz będzie wyglądać świeżo i promiennie. Powodzenia w nowej pracy
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.