rozowa buzia :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-10, 18:15   #1
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Question

rozowa buzia :(


teraz gdy jest cieplo na twarzy pojawia mi sie jakby rumien lekkie zarozowienie na calej twarzy ale najwiecej na policzkach jak to mozna zlikwidowac? dodam ze mam cere mieszana. jakich kosmetykow uzywac?
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:34   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: rozowa buzia :(

Przede wszystkim to najlepszy byłby jakiś krem z filtrem. Czy ten rumień nie pojawia się właśnie pod wpływem słońca Czy nie masz czasami skłonności do pękania naczynek Jeśli już dostrzegasz u siebie pajączki to najlepsze kosmetyki to takie dostosowane do cery wrażliwej, naczynkowej
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:44   #3
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: rozowa buzia :(

Cytat:
Napisane przez Milka19
Przede wszystkim to najlepszy byłby jakiś krem z filtrem. Czy ten rumień nie pojawia się właśnie pod wpływem słońca Czy nie masz czasami skłonności do pękania naczynek Jeśli już dostrzegasz u siebie pajączki to najlepsze kosmetyki to takie dostosowane do cery wrażliwej, naczynkowej
kremy przeciwsloneczne mnie zapychaja gdy jest paraffinum liquidum czyli wiekszosc wlasnie jak jestem na podworku to malo widac np. jak w szkole albo w domku wtedy taka rozowa buzka i dlugo sie utrzymuje. nie mam pekajacych naczynek
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 19:03   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: rozowa buzia :(

Cytat:
Napisane przez princess_m
kremy przeciwsloneczne mnie zapychaja gdy jest paraffinum liquidum czyli wiekszosc wlasnie jak jestem na podworku to malo widac np. jak w szkole albo w domku wtedy taka rozowa buzka i dlugo sie utrzymuje. nie mam pekajacych naczynek
Nie wszystkie kremy z filtrami zawierają paraffinum liquidum Najlepiej zaopatrzyć się w próbki kremów z filtrami w aptece i potem je testować po kolei Na pewno trafisz na jakiś, który będzie Ci odpowiadał

Może masz taką naturalną sklonność do takich rumianych policzków Polecam przejrzenie wątku właśnie na temat rumieńców: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114390 może w nim znajdziesz jakies wskazówki odnosnie pielęgnacji takiej rumianej cery

Pozdrawiam
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.