Jak z tego zrobić czekoladowy brąz? -- dość marchewki!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 12:11   #1
Namiastka_lodz
Raczkowanie
 
Avatar Namiastka_lodz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z Laptopu.. siedząc na balkonie w moim srebnym mieście Łodzi...
Wiadomości: 63
GG do Namiastka_lodz
Unhappy

Jak z tego zrobić czekoladowy brąz? -- dość marchewki!!


No cóż... po swoich wielokrotnych eksperymentach fryzjerskich zaczynając od blondynki po czerń, fiolet i RUDOŚĆ doszłam do etapu że mówię sobie narazie STOP i szukam czegoś już bardziej konkretnego. Po tych całych rudych włosach chciałam ulżyć sobie w brązie .. no i niestety nie ulżyło mi wogóle .. jak zwykle okazało się, że nie można uzyskać super brązu bez jakiś minusów - u mnie jest to typowy kolor pomarańczy widziany pod słońce.. w dzień moje włosy odbijają się mieszanką brązowego , czerwonego i rudości... a ja chciałbym tylko jakąś naprawdę dobrą i skuteczną farbę ( na razie nie szykuje się na wypłatę więc w salonie tego nie uda mi się zrobić) na moje włosy z której ma wyjść brąz .... konkretny ciemny brąz ... Wiem, że takich wątków było tysiące no ale na każdej z nas kolor wygląda troszkę inaczej.. a być może któraś z was była w podobnej sytuacji i może mi coś doradzić..
Pozdrawiam i liczę na podpowiedzi.
Namiastka_lodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:19   #2
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak z tego zrobić czekoladowy brąz? -- dość marchewki!!

Witam
Może szatyn zredukowałby odcień marchewki.Spróbuj Garnier 100% tam są ciemne szatyny,Polly Brillane ma też ładne zimne odcienie brązów.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:33   #3
Namiastka_lodz
Raczkowanie
 
Avatar Namiastka_lodz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z Laptopu.. siedząc na balkonie w moim srebnym mieście Łodzi...
Wiadomości: 63
GG do Namiastka_lodz
Dot.: Jak z tego zrobić czekoladowy brąz? -- dość marchewki!!

Dziękuje Boniulka.. co do Garniera 100 % to właśnie jego mam aktualnie na głowie i dostaje ode mnie wielkiego minusa .. jak ogólnie farby garniera.. poczytałam troszkę opinii co do tego Schwarzkopa - Poly Brillance no i chyba się skuszę .. choć jest jeszcze czas i być może ktoś poleci mi coś jeszcze innego .. Dziękuje za odpowiedź
Namiastka_lodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.