Chce średni popielate włosy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-06, 09:02   #1
ewelinka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Arrow

Chce średnio Popielate Blond Włosy!!!


Mój kolor włosów to średni blond. Aktualnie posiadam jasne pasemka oraz drugi kolor pasemek średni popielaty blond z londa kolor. Wszytko fajne ale chciałabym już zrezygnowac z pasemek i zafarbowac całe włosy tak, żeby wyszedł mi szary kolor niezbyt ciemny i niezbyt jasny. Na głowie zaczynają już również pojawiać się naturalne odrosty koloru średni blond. W jaki sposób zafrbowac włosy be zostały jednolicie pokryte. Jaką farbę polecacie by uzyskac pożądany kolor. Wczoraj koleżanka próbowała tego samego poszła do fryzjerki, które na poczatku rozjaśniła odrosty reszte włosów róniez ale słabiej pokryła całe włosy farba z odcieniem popielu i wyszła tregedia, żółte włosy z rudym odcieniem. Fakt , że naturalny kolor włośów koleżanki jest ciemniejszy gdzieś o 3 tony niż mój. Prosze o porade jak uzyskać pożądamy efekt. Oto moje zdjęcia dla ułatwienia. Prosze o odpowiedż z góry dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1666.JPG (92,0 KB, 614 załadowań)

Edytowane przez ewelinka1983
Czas edycji: 2006-10-06 o 10:19
ewelinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:10   #2
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Chce średni popielate włosy!!

Nie pomoge Ci niestety bo sama nie wiem, ale mam pytanie
Prosze powiedz jakie kolory masz teraz? chcialabym uzyskac cos podobnego.
Pozdrawiam
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:27   #3
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Chce średni popielate włosy!!

skoro popielate pasemka wszyszły Ci po londzie, to może użyj ją na całe włosy? innym rozwiązaniem jest rozjasnienie calych włosów i zastosowanie płukanki by uzyskać popielaty odcien
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:28   #4
ewelinka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: Chce średni popielate włosy!!

Tak jak pisałam mam pasemka robione rozjaśniaczem oraz pasemka farbowane Londacolor ciemny blond nr 15 a reszta naturalne włosy
ewelinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:33   #5
ewelinka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: Chce średni popielate włosy!!

Cytat:
Napisane przez giganciara Pokaż wiadomość
skoro popielate pasemka wszyszły Ci po londzie, to może użyj ją na całe włosy? innym rozwiązaniem jest rozjasnienie calych włosów i zastosowanie płukanki by uzyskać popielaty odcien
Po londzie wychodzi mi dosyć fajny kolor ale na odrostach jest jak dla mnie troszke zaciemny wole o 2 tony jasniejszy. Ale główny problem polega na tym w jaki sposób zafarbowac włosy by wyszedł jednolity kolor. Co do rozjaśnienia całych włosów to ja się na to nie pisze bo widziałam co wyszło mojej koleżance. Zastanawiam się czy zafarbowac tylko odrosty a reszte włosów tylko przeciągnąc tą farbą na chwile. Żeby tylko nie były żółte włosy o to mi chodzi
ewelinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 15:27   #6
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Chce średni popielate włosy!!

skoro Twoja kolezanka ma ciemniejsze wlosy to nie dziw sie ze wlasnie taki kolor jej wyszedl... w okakowaniach farb jest instrukcja jak farbowac wlosy z odrostami, bylo cos takiego ze najpierw nakladasz farbe na odrosty a po 10 min dopiero na reszte wlosow zeby wyszlo jednolicie
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 15:35   #7
ewelinka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: Chce średni popielate włosy!!

Cytat:
Napisane przez giganciara Pokaż wiadomość
skoro Twoja kolezanka ma ciemniejsze wlosy to nie dziw sie ze wlasnie taki kolor jej wyszedl... w okakowaniach farb jest instrukcja jak farbowac wlosy z odrostami, bylo cos takiego ze najpierw nakladasz farbe na odrosty a po 10 min dopiero na reszte wlosow zeby wyszlo jednolicie


Ok ma ciemniejsze włosy ale robiła to u fryzjerki, która zrobiła to tragicznie powinna wiedzieć co wyjdzie na ciemnych włosach i doradzić klientce skoro robi to od kilku lat i jeszcze żąda full kasy.
A jeśli chodzi o mnie to nie intersuje mnie jak robi się odrosty gdy włosy są całe zafarbowane,a jak nakładać farbę na włosy na których są pasemka.
Wiem, że panikuje ale po prostu jak mam coś robić z włosami to ojjjj strasznie się boję o nawet małe niedociągnięcia. Stąd moje pytania.
ewelinka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.